dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty wynajmu nieruchomości

39 545 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

39 545 ogłoszeń

14 zł/m²48,05 m² 673 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem nieruchomość zlokalizowaną w Tarnowie, przy ulicy Bandrowskiego 26. Przedmiotem najmu są dwa.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł50 m² 36 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie w kamienicy ul. Browarna Oferuję do wynajęcia funkcjonalne i zadbane mieszkanie położone na 1. piętrze w 3-piętrowej kamienicy przy ul. Browarnej.

Szczegóły ogłoszenia

54,17 zł/m²12 m² 650 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy do wynajęcia lokale handlowe na "targowisku Kapuściska". Na terenie jest wiele pawilonów, co daje gwarancję dużej ilości klientów. Możliwość dowolnego przerobienia lub remontowania.

Szczegóły ogłoszenia

10,85 zł/m²147,50 m² 1 600 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Pkp S.A. Oddział Gospodarowanie Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję wynajęcia lokalu o powierzchni 128,80 6m2 z plus pomieszczenia pomocnicze o pow. 18,70 m2 ,łączna.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł30 m² 76,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka w inwestycji Leśne Apartamentym Cedzyna, w sąsiedztwie hotelu Echo oraz Hotelu Uroczysko. Na powierzchnię 30 m2 składają się: salon z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 zł65,70 m² 28,16 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:30 000 m²

DO wynajęcia oferta lw-5283 pomieszczenie magazynowe lokalizacja : Kraków- nowa Huta- krzesławice- ul. Łowińskiego rejon Magazyn w przyziemiu budynku, wejście z poziomu zero od podwórka/.

Szczegóły ogłoszenia

45 zł/m²248 m² 11 160 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Opiekun oferty: konrad Rakowiecki tel.   Na wynajem lokal o powierzchni 247,44 m2 położony na I piętrze w biurowcu przy ul. Tęczowej. Lokal dostępny jest od zaraz. Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

44 zł/m²44 m² 1 936 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal biurowy położony na piętrze budynku biurowo usługowego w południowej części Skierniewic. Jedno pomieszczenie biurowe o łącznej powierzchni 44m.kw. pomieszczeniu półścianką.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł36,60 m² 73,77 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia funkcjonalna i świetnie rozplanowana kawalerka o powierzchni 36,6 m , usytuowana na 5. piętrze w budynku z windą. Mieszkanie znajduje się na zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł71 m² 56,34 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przyjdź, zobacz, wynajmij! lokalizacja Mieszkanie położone na cichym, kameralnym osiedlu, zlokalizowanym nieopodal ulicy Kartuskiej- przy ulicy Malczewskiego. Umożliwia to szybki dojazd zarówno do.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł30 m² 63,33 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka o pow. 30m2 w Mostach z widokiem na morze! Mieszkanie znajduję się w kameralnym budynku z 2018r. W skład mieszkania wchodzi salon z aneksem kuchennym, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 zł33 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Mieszkanie na wynajem, ostrów Wielkopolski, II piętro, kawalerka, centrum. Oferuję do wynajęcia kawalerkę, położoną na drugim piętrze w kamienicy znajdującej się w ścisłym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Hala Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

8 568 zł251 m² 28 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy atrakcyjne lokale / hale / pomieszczenia przeznaczone na działalność handlowo-usługową zlokalizowane w wolnostojącym budynku w Bydgoszczy. Niewątpliwym atutem położenia lokali.

Szczegóły ogłoszenia

18 700 zł1 700 m² 11 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Polecamy przedsiębiorcom, wolną powierzchnię w budynku o przeznaczeniu komercyjnym. Nieruchomość znajduje się w centrum Legnicy w bliskiej odległości od dworca pkp. Do zaoferowania.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł42,60 m² 58,69 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Pierwszy najem! Nowoczesne 2 pokoje z balkonem i parkingiem Wzgórza Kalisza Szukasz miejsca, w którym nikt przed Tobą jeszcze nie mieszkał? Zależy Ci na pachnącym nowością wnętrzu,.

Szczegóły ogłoszenia

30 zł/m²1 220 m² 36 600 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Agnieszka czyrpak Agent prowadzący   Hala produkcyjno-magazynowa z pełnym zapleczem biurowym Oświęcim, ul. Unii Europejskiej Działka 8 335 m Możliwość budowy drugiej hali obok, dla.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł32 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 32 m2 położone na 4 piętrze w nowym bloku przy ulicy Lesława Pagi 9. Budynek wyposażony jest w windę. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

740 zł104,94 m² 7,05 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia pomieszczenia magazynowe zlokalizowane na parterze w budynku hali przy ul, kochanowskiego 19a w Rzeszowie. Przedmiotem oferty są pomieszczenia o powierzchniach 17,91 m2; 20,13.

Szczegóły ogłoszenia

65,27 zł/m²38,30 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Nowoczesne 2 lokale usługowe/biurowe na wynajem - Wąbrzeźno, ul. Partyzanta Szukasz miejsca, które realnie wesprze rozwój Twojego biznesu? Oferujemy dwa funkcjonalne i nowoczesne lokale.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 zł33 m² 50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowoczesna, duża kawalerka z balkonem i z miejskim co- w Strzegomiu! Lokalizacja: strzegom-miasto, blok z miejskim co, przy budynku miejsca parkingowe. Mieszkanie na III piętrze. Stan :.

Szczegóły ogłoszenia

19,64 zł/m²611 m² 12 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal usługowo biurowy po banku, ul. Waszyngtona 32, częstochowa dwa wejścia, parking, systemy bezpieczeństwa. Opis Wolnostojący budynek po banku przy ul. Waszyngtona 32, okolice centrum,.

Szczegóły ogłoszenia

6 550 zł75,20 m² 87,10 zł/m²

 

Piętro:14/36

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: unikalna lokalizacja budynku Sea Towers w samym centrum Gdyni w tzw. Nadmorskiej Strefie Prestiżu Miejskiego, nieopodal plaży, zaledwie 12 m od linii brzegowej Nabrzeża.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

77,72 zł/m²193 m² 15 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Polecam do wynajęcia moduł biurowy o powierzchni 192,4m2, na parterze. Lokal składa się z 4 pokoi ,wspólne zaplecze sanitarne. Dostępne wszystkie media, klimatyzacja, światłowód, cena: 35.

Szczegóły ogłoszenia

65 zł/m²98 m² 6 370 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Morestate ma przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu lokalu biurowego / użytkowego o powierzchni całkowitej 98m2 zlokalizowanego w Krakowie przy ulicy Jana Pawła Woronicza. Dodatkowe.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł44,59 m² 56,07 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe, stylowe 2-pokojowe mieszkanie Bielsko-Biała ul. Czerwona Do wynajęcia jasne, w pełni umeblowane i wyposażone mieszkanie o powierzchni 45 m , położone na 1 piętrze nowego.

Szczegóły ogłoszenia

Dom

Warszawa,mazowieckie

17 000 zł480 m² 35,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:750 m²

Elegancki,wygodny dom w centrum Starego Wilanowa. To znakomita lokalizacja,w pobliżu 2 supermarkety, kawiarnie i restauracje na wyciągnięcie ręki, miejska komunikacja autobus i tramwaj,.

Szczegóły ogłoszenia

38,02 zł/m²144,66 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Na wynajem atrakcyjny lokal na parterze przy ul. Piłsudskiego Idealny na Twoją działalność! Oferujemy Państwu wyjątkową okazję wynajmu lokalu o powierzchni 145 m , usytuowanego na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²209 m² 12 540 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Biuro premium na parterze nowoczesnego biurowca | 209 m | osobne wejście | duży parking | Żernica - Gliwice Do wynajęcia najbardziej ekskluzywna część kompleksu - przestronne, pełne światła.

Szczegóły ogłoszenia

53,19 zł/m²47 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Agencja homeserwis nieruchomości prezentuje na wynajem lokal handlowo- usługowy znajdujący się na parterze w centrum osiedla Ogrody (przy bazarku), przy ul. Jana Pawła II w Ostrowcu Św. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

50,86 zł/m²110 m² 5 595 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Opiekun oferty: konrad Rakowiecki tel.   Do wynajęcia lokal biurowo - usługowy o powierzchni 100 m2 + części wspólne (kuchnia, łazienka) 10 m2, położony w świetnej lokalizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

80 zł/m²121,95 m² 9 756 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Opiekun oferty: jakub Kruszyński tel.   Otoczenie nieruchomości: nieruchomość zlokalizowana jest na wrocławskim Psim Polu, w bezpośrednim sąsiedztwie ul. Żmigrodzkiej jednej.

Szczegóły ogłoszenia

69 zł/m²250,10 m² 17 256 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:własny parking

Oferujemy wynajem nowoczesnej powierzchni biurowej w prestiżowym biurowcu przy ulicy Kapelanka W doskonale skomunikowanej lokalizacji. Dostępne różne metraże - idealna opcja dla firm.

Szczegóły ogłoszenia

49,64 zł/m²36,26 m² 1 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Tylko u nas! Na wynajem klimatyzowany lokal biurowy o powierzchni 36,26 m2. Czynsz: 1800 zł netto. Kaucja: 1800 zł netto. Dostępne: od zaraz. Lokalizacja: gdynia-Leszczynki. W okolicy pełne.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł64 m² 54,69 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie w Kamienicy - Urokliwa i spokojna części Warszawy na Pradze Południe / Gocławek / Olszynka Grochowska Oferujemy do wynajęcia lokal mieszkalny, usytuowany w kameralnej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

52,73 zł/m²21,40 m² 1 128 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Opiekun oferty: konrad Rakowiecki tel.   Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 21,4 m2. Do ceny należy doliczyć: - 20% powierzchni za udział w częściach wspólnych - 23,30 zł.

Szczegóły ogłoszenia

13,50 zł/m²519,75 m² 7 016 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem nieruchomość zlokalizowaną w Jędrzejowie przy ul. Reymonta 28a. Przedmiotem najmu znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

8 000 zł108,70 m² 73,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Atuty: * Prestiżowa lokalizacja; * 2 minut pieszo do Gdańskiej starówki; * W pobliżu nieruchomości pełna infrastruktura; * Dostęp do basenu sauny i siłowni wyłącznie dla mieszkańców; *.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł680 m² 6,62 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia murowana hala usytuowana na ogrodzonej działce o powierzchni 0,70 ha w Brzozowcu. Główna część hali ma powierzchnię 400 m2 (ok. 11 x 37 m), plus mniejszą boczna część.

Szczegóły ogłoszenia

8 500 zł75 m² 113,33 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament na ostatnim 6 pietrze w nowym budynku z 2023r. Bardzo wysoki standard. Duża loggia, miejsce garażowe (duże 2,5 m). W pełni wyposażone. Na zdjęciu 1 pokój jest pusty ale.

Szczegóły ogłoszenia

35 zł/m²70 m² 2 450 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Nowoczesne biuro 70 m Bydgoszcz, ul. Fordońska (zaraz za ikea)! Szukasz idealnego miejsca na siedzibę swojej firmy? Mamy coś dla Ciebie! Do wynajęcia funkcjonalne biuro o powierzchni 70 m ,.