dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty wynajmu nieruchomości

39 549 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

39 549 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

70,02 zł/m²22,78 m² 1 595 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal biurowy na I piętrze o pow. 22,87 m2 - gotowy do najmu. Brak opłat za powierzchnię wspólną. Powierzchnia zlokalizowana jest na I piętrze nowoczesnego biurowca klasy A, vis.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 zł32 m² 51,56 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka na wynajem | 32m2 | ul. Struga | centrum Łodzi | parking Kawalerka w sercu Łodzi, która daje coś więcej niż tylko adres daje komfort życia Szukasz mieszkania, do którego naprawdę chce.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł42,50 m² 70,59 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 42.5 m2 w zadbanym bloku na warszawskim Bródnie. 2 niezależne pokoje, oddzielna kuchnia, przedpokój i łazienka z wc. W łazience.

Szczegóły ogłoszenia

3 400 zł52,61 m² 64,63 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem wyjątkowy apartament o powierzchni 52,61 m , zlokalizowany w nowoczesnym apartamentowcu Silesia przy ul. Śląskiej 26. To trzypokojowe mieszkanie, oddane do użytku w 2021.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł84 m² 59,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:123 m²

Wynajmę nowy dom w zabudowie szeregowej, położony w centrum Oławy w cichej okolicy. Parter składa się z przestronnego salonu z aneksem kuchennym, toalety, pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

15 000 zł370 m² 40,54 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:600 m²

Do wynajęcia obiekt biurowo-handlowo-magazynowy o łącznej powierzchni 370 m , idealny pod magazyn, hurtownię, działalność usługową lub biura. Budynek składa się z: 3 oddzielnych.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł50 m² 56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2 pokojowe 50m2 Na ul. Sportowej 10 *** lokalizacja *** ~ 1 km od centrum, ~ 1 km od Galerii Rzeszów, w pobliżu, lodowisko, przedszkole, szkoła, park, stadion, market itd *** dane.

Szczegóły ogłoszenia

5 350 zł70,07 m² 76,35 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia 3 pokoje - 70,07 m.kw. Filtrowa 65 / Łukaszewicza - przy samym Parku "zieleniec Wielkopolski" Apartament trzypokojowy o powierzchni 70 m.kw. położony jest na Parterze -.

Szczegóły ogłoszenia

4 300 zł53 m² 81,13 zł/m²

 

Piętro:8/15

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Stylowe 3 pokoje z garażem ul. Kłopot | tuż przy Arkadii | blisko centrum Do wynajęcia komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie o wysokim standardzie, położone przy ul. Kłopot tuż.

Szczegóły ogłoszenia

216 zł/m²209,50 m² 45 252 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

| do wynajęcia lokal na parterze, o pow. 209,5 m przeznaczony na działalność usługową, rozrywkową lub gastronomiczną i posiada pełną wentylację na potrzeby horeca. Lokal będzie.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 zł62,59 m² 96 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia świeżo wykończony apartament w nowej inwestycji Fuzja - lofty przy ul. Tymienieckiego 13b. Apartament trzypokojowy o powierzchni 62,59 m2 w pełni umeblowany.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł87 m² 40,23 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:nie

Twój nowe mieszkanie dla Twojej rodziny. Czeka na Ciebie wysokiej jakości, optymalnie zaprojektowane 4-pokojowe mieszkanie z wieloma dodatkami. Położone w cichej dzielnicy mieszkalnej,.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł55 m² 36,36 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Parter domu z osobnym wejściem po remoncie, 55m2 , 1 ogromny pokój z aneksem kuchennym do wynajęcia od zaraz na rok lub dłużej dla pary, 1 pracującej osoby, lub firmy. Proszę.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł53,53 m² 46,70 zł/m²

 

Piętro:2/16

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe umeblowane mieszkanie z balkonem typu loggia. Widne, słoneczne, dużo okien, ekspozycja zachodnia. Na mieszkanie składają się: - salon z wyposażeniem: rozkładana.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 zł60,90 m² 59,11 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

3-pokojowe mieszkanie z loggią | garaż podziemny | Józefów Michalin, ul. Wąska Do wynajęcia funkcjonalne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 60,85 m , położone na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 zł120 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:570 m²

Do wynajęcia połowa bliźniaka o pow. ok. 120 m2 na działce 570 m2, położona w Otwocku, w okolicy ul. F. Chopina. Budynek składa się z: parter - duży salon z wyjściem na taras -.

Szczegóły ogłoszenia

27,12 zł/m²143,80 m² 3 900 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Nowoczesny, energooszczędny Lokal 143,8 m - ul. Czerwona, tarnów Standard Premium i Niskie Koszty Utrzymania Szukasz miejsca dla swojej firmy, które łączy prestiżowy wygląd z realnymi.

Szczegóły ogłoszenia

20 zł/m²1 315 m² 26 300 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia hala magazynowa dostępna od zaraz zlokalizowana w Zabrzu Maciejowie w pobliżu dk 88 oraz autostrady A1. Wjazd z poziomu 0. Posadzka niepylna. Bez ogrzewania. Ogrodzenie.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł40 m² 57,50 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

ul. Rogozińskiego 6 - apartamentowiec Graffit House, atrakcyjne mieszkanie do wynajęcia. Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni ok. 40m2 plus przestronny balkon o pow. 10m2 w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

70 zł/m²315 m² 22 050 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Funkcjonalne i komfortowe biuro to nieodzowny element nowoczesnej firmy. Proponujemy Państwu wynajem powierzchni biurowej o wysokim standardzie, w nowym biurowcu "nowa Milionowa", mieszczącym.

Szczegóły ogłoszenia

3 350 zł41 m² 81,71 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie w Apartamentowcu. Osiedle jest monitorowane/strzeżone wjazd przez szlaban. Lokal jest w pełni wyposażony, gotowy do wprowadzenia bez dodatkowych nakładów.

Szczegóły ogłoszenia

3 700 zł65 m² 56,92 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Ptak nieruchomości 30 lat doświadczenia Bezpieczny wynajem, sprawdzony standard i podejście, które naprawdę działa. Poznań | Plac Kolegiacki | 4 pokoje | 65 m | 1. piętro centrum, które.

Szczegóły ogłoszenia

2 850 zł50 m² 57 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Ptak nieruchomości 30 lat doświadczenia Bezpieczny wynajem, sprawdzony standard i podejście, które naprawdę działa. Poznań | Plac Kolegiacki | 3 pokoje | 50 m | 1. piętro centrum, które.

Szczegóły ogłoszenia

70 zł/m²130 m² 9 100 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szczegóły ogłoszenia

32,04 zł/m²206 m² 6 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

NA wynajem || Gotowy lokal idealny pod biuro w Centrum || 206 m2 Lokal, na który warto spojrzeć! Szukasz wyjątkowej przestrzeni dla swojej działalności w świetnej lokalizacji ? Lokal idealny.

Szczegóły ogłoszenia

45 zł/m²25 m² 1 125 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wolne powierzchnie w Centrum Biznesowym Faktoria w Łodzi przy ul. Dowborczyków 25 www faktoria.lodz pl - sprawdź inne wolne powierzchnie Lokal bezpośrednio od właściciela - wysokość czynszu.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł40 m² 58 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne mieszkanie 40 m do wynajęcia na Smulsku, łódź - ul. Gimnastyczna, nowy blok z 2020 r. Oferujemy do wynajęcia nowoczesne mieszkanie o powierzchni 40 m położone na II.

Szczegóły ogłoszenia

45 zł/m²35 m² 1 575 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Wolne powierzchnie w Centrum Biznesowym Stanley w Łodzi przy ul. Milionowej 21 Oferta bezpośrednio od właściciela - wysokość czynszu do negocjacji Biuro o powierzchni 35 m2 w Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł25 m² 104 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowoczesna kawalerka z balkonem i wanną | Modern Mokotów Do wynajęcia komfortowa kawalerka ok. 25 m + 7 m części wspólnej, w nowej inwestycji Modern Mokotów przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

110,70 zł/m²82,21 m² 9 101 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

W ofercie biura Stoprocent Nieruchomości atrakcyjny, ustawny lokal użytkowy, idealny pod działalność biurową, usługową lub gastronomiczną. Lokal usytuowany jest przy ul. Wywrockiego na parterze nowo.

Szczegóły ogłoszenia

70 zł/m²203 m² 14 210 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szczegóły ogłoszenia

62 zł/m²196,50 m² 12 183 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wynajmę : Lokal użytkowy o charakterze biurowym o pow. 196,5 mkw, położony przy ul. Żmigrodzkiej, w biurowcu z 2011 r. na I piętrze. Idealny na działalność biurową: biura.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł21,47 m² 102,47 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przytulna kawalerka z balkonem - idealna dla singla lub pary! Akceptujemy również grzeczne zwierzęta. Wynajem bezpośrednio od właściciela. Do wynajęcia umeblowana kawalerka o powierzchni 21.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 zł42,16 m² 33,21 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Ulica Żeromskiego - wygodne, nowoczesne mieszkanie w Centrum. Posesja zamknięta bramą z domofonem. Blisko Plac Barlickiego, vis a vis Lidl. Doskonały wyjazd z miasta w każdym.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł50,07 m² 39,94 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Nowoczesne mieszkanie po remoncie. Dwa rozkładowe pokoje, osobna kuchnia, łazienka osobna toaleta i przedpokój. Zagospodarowane osiedle mieszkaniowe. Blisko komunikacja miejska. Szybki wyjazd na.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł56 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Poszukujesz mieszkania w lokalizacji zapewniającej dostęp do dużej liczby usług niezbędnych dla funkcjonowania, gdzie koszty utrzymania, ogrzewania nie będą wysokie ? Proponuje ofertę najmu.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 zł39,69 m² 39,05 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł30 m² 86,67 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prądnik Biały/ Krowodrza Górka ul. Rusznikarska 13 Do wynajęcia od zaraz 2 pokojowe mieszkanie o pow. 30m2 położone na 5 piętrze 10 piętrowego bloku. Mieszkanie składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł42,31 m² 56,72 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bez prowizji! Na wynajem nowe, świeżo wykończone 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem, położone na parterze przy ul. Klimontowskiej w Sosnowcu. Lokal dostępny od zaraz, przygotowany dla.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł62 m² 64,52 zł/m²

 

Piętro:9/18

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować 3 pokojowy apartament w standardzie premium o powierzchni użytkowej 62m2 znajdujący się w prestiżowej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

2 750 zł49 m² 56,12 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecamy do wynajęcia 2-u pokojowe mieszkanie na zamkniętym osiedlu z 2018 roku przy ul. Róży Wiatrów (krzyki, krzyki). Lokalizacja w bezpośrednim sąsiedztwie terenów zielonych (rzeczka.