dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty wynajmu nieruchomości

39 540 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

39 540 ogłoszeń

2 500 zł50 m²

 

Piętro:2/2

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:3 000 zł

Lokal dostępny od sierpnia! Nowoczesny loft z antresolą | styl skandynawski | wysoki sufit | klimatyczne wnętrze Do wynajęcia wyjątkowy lokal typu loft z antresolą, urządzone.

Szczegóły ogłoszenia

33,41 zł/m²449 m² 15 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach oferuje Państwu do wynajęcia lokale biurowo - usługowe o powierzchniach od 18,00 m2 do 26,00 m2, mieszczących się w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 zł26 m² 51,92 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia w pełni rozkładowe mieszkanie, w bloku przy ulicy Pl. 3 maja 10 w Będzinie. -Nieruchomość- powierzchnia 26 m2. Piętro 2. Ogrzewanie centralne. -Lokalizacja-.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł57,99 m² 36,21 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem słoneczne, dwupokojowe mieszkanie z balkonem na osiedlu Konstytucji 3-go Maja w Sulechowie. Lokal w pełni umeblowany , wyposażony i gotowy do zamieszkania od zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł37,60 m²

 

Piętro:parter/2

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:2 500 zł

Biuro Sverum Nieruchomości poleca do wynajęcia komfortowe mieszkanie typu M-3 (salon z aneksem kuchennym + sypialnia) o powierzchni 37,6 m , zlokalizowane na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł28 m² 78,57 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem od zaraz kawalerka w doskonałej lokalizacji! Prezentowane mieszanie położone jest na 6- ostatnim piętrze nowego budynku powstałego przy ulicy Braniborskiej- w niedalekim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł50 m² 56 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie zlokalizowane przy ul. Słowiańskiej w zadbanym budynku z 2007 roku z windą i monitoringiem. Opis nieruchomości: mieszkanie usytuowane jest na ostatnim 6.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł35 m² 60 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

RU & eng below Do wynajęcia mieszkanie - ul. Nagłowicka Oferuję do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 35 m, lokal posiada oddzielne wejście, co zapewnia komfort i prywatność. Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł29 450 m² 4,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Pkp S.A Odział Gospodarowania Nieruchomościami w Gdańsku przedstawia propozycje najmu nieruchomości gruntowej składającej się z kilku działek wraz z zabudową magazynową oraz.

Szczegóły ogłoszenia

27,27 zł/m²55 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

ul Długa - biuro wynajem dwa pokoje - oferta na wyłączność - Do wynajęcia atrakcyjny lokal biurowy położony na 3 piętrze w kamienicy (z windą). Powierzchnia lokalu około 55 m2. Lokal składa.

Szczegóły ogłoszenia

8 000 zł104,29 m² 76,71 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Witam Mieszkanie na wynajem długoterminowy całoroczny bez zwierzaków. Dostępne od czerwca. Zapraszam do wynajmu nowego mieszkania zlokalizowanego przy ulicy Parkowej 14 w dzielnicy Mały Kack.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł39 m² 71,79 zł/m²

 

Piętro:1/14

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Co: na wynajem 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39 mkw Gdzie: ul. Chłodna, budynek 14-piętrowy Dla kogo: mieszkanie dla 1-3 osób, idealne dla 2 studentów W kilku słowach: lokal na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

44 zł/m²108 m² 4 752 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferuje do wynajęcia biura na czwartym piętrze o całkowitej powierzchni 108m2 składający się z 6 pokoi w tym dwa podzielone i jeden z nich ma osobne wejścia. Każdy.

Szczegóły ogłoszenia

75 zł/m²45,13 m² 3 385 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Lokal biurowy w apartamentowcu przy ul. 3 maja 7. W lokalu: klimatyzacja, wentylacja mechaniczna, światłowód. Rozłożona jest też sieć lan. W budynku 24h recepcja, ochrona, monitoring,.

Szczegóły ogłoszenia

12 zł/m²200 m² 2 400 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia przestronny i funkcjonalny lokal użytkowy o powierzchni 200 m , usytuowany na 1 piętrze w bardzo atrakcyjnej lokalizacji ścisłe centrum Jarosławia, przy ruchliwej.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł35,49 m² 53,54 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Najem okazjonalny Polecam Państwu do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie usytuowane na drugim piętrze niskiego bloku, wybudowanego w 2007 roku, zlokalizowanego przy ul. Jordana. Powierzchnia użytkowa.

Szczegóły ogłoszenia

42 zł/m²50 m² 2 100 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Do wynajęcia klimatyzowany lokal biurowy o powierzchni całkowitej 50 m2 / 36 m2 + 14 m2/ .Lokal znajduje się w biurowcu na 4 piętrze, składa się na niego 2 pomieszczenie. Stan techniczny.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł95 m² 47,37 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Duże mieszkanie dla wymagających klientów na ul. Rymarskiej. Wynajmę duże mieszkanie 4 pokojowe, 95 mkw z trzema balkonami, miejscem parkingowym w hali garażowej, komórką, przy samym Parku.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł46,17 m² 45,48 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szukasz miejsca, które łączy prestiż zabytkowej architektury z nowoczesnym komfortem? Biuro inlok prezentuje wyjątkowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 46,17 m . Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

7 800 zł54 m² 144,44 zł/m²

 

Piętro:11/14

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Komfortowy, nowy, klimatyzowany, apartament 3 - pokojowy w najnowszej części prestiżowego apartamentowca, położonego w centrum Warszawy położony na 11 pietrze, z dużymi oknami.

Szczegóły ogłoszenia

15 €/m²173 m² 2 595 €

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal o powierzchni 173 m2 z wejściem od ulicy, położony na parterze 7-kondygnacyjnego nowoczesnego budynku biurowego. W okolicy restauracje, sklepy, obiekty zabytkowe. Dogodna.

Szczegóły ogłoszenia

24 000 zł1 250 m² 19 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Hala/ część wschodnia Opola Przedmiotem najmu jest hala o powierzchni 1250m2 zlokalizowana w przemysłowej części miasta. Obiekt obecnie jest w trakcie prac wykończeniowych, dostęp od.

Szczegóły ogłoszenia

5 900 zł452 m² 13,05 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:3 700 m²

Duża hala 450 m + poddasze 490 m + 3700 m terenu Ziemiełowice 5 900 zł | Ziemiełowice k. Namysłowa Do wynajęcia nieruchomość produkcyjno-magazynowa z dużym terenem.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł54 m² 37,04 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem przestronne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54 m zlokalizowane na spokojnym i zielonym osiedlu Różany Potok (umultowo). Mieszkanie jest w pełni umeblowane,.

Szczegóły ogłoszenia

5 625 zł225 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Polecamy do wynajęcia 225 m2 w hali magazynowej o wysokości 6,3 m znajdującej się w budynku położonym na granicy Wysogotowa i Skórzewa (ul. Serdeczna). Takie położenie.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł70 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie W inwestycji kamienica moderna W gdyni śródmieściu Centrum miasta | Blisko morza | Winda | Funkcjonalny układ | W pełni wyposażone | Doskonała komunikacja *****.

Szczegóły ogłoszenia

88,71 zł/m²62 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal usługowo- biurowy - Bielany, ul. Kleczewska 25 Do wynajęcia lokal o powierzchni 62 m , zlokalizowany na Bielanach przy ul. Kleczewskiej 25, ok. 8 minut pieszo od stacji metra.

Szczegóły ogłoszenia

18,95 zł/m²95 m² 1 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Prezentujemy ofertę wynajmu funkcjonalnego lokalu użytkowego, który dzięki swojej lokalizacji oraz układowi pomieszczeń idealnie sprawdzi się jako przestrzeń do prowadzenia biznesu. Lokal położony.

Szczegóły ogłoszenia

4 200 zł48 m² 87,50 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem komfortowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 48 m , położone na parterze prestiżowej inwestycji Granaria przy ul. Chmielnej 110 na Wyspie Spichrzów w Gdańsku. Lokal został.

Szczegóły ogłoszenia

4 200 zł76,83 m² 54,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

NA wynajem dwupoziomowe mieszkanie 4-pokojowe z czterema balkonami. Mieszkanie w pełni wyposażone, gotowe do wprowadzenia. Do lokalu przynależy miejsce postojowe w parkingu podziemnym.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z piwnicą

Szczecin,zachodniopomorskie

6 000 zł75 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Na wynajem dom|krzekowo |75 m2|2 miejsca parkingowe Najważniejsze atuty nieruchomości: *75 m2 przemyślanej przestrzeni na dwóch poziomach *3 komfortowe sypialnie - idealne dla rodziny lub pracy zdalnej.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł1 000 m² 3,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do wynajęcia plac skałdowy z utwardzoną powierzchnią, oświetleniem , ogrodzeniem i niezależnym wjazdem bezpośrednoi od strony ulicy Sienkiewicza. Aktualnie dosepne powierzchni to 1000m2,.

Szczegóły ogłoszenia

83,19 zł/m²21 m² 1 747 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Ładny, ustawny pokój biurowy na Pradze Północ o powierzchni 21,20 m2 w cenie 1747,09 zł brutto / w tym koszty za media - dla chętnych dodatkowo płatny internet światłowodowy.

Szczegóły ogłoszenia

17 000 zł850 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Do wynajęcia hala magazynowa w centrum Tarnowa, ok. 5 km od węzła autostradowego Tarnów-Krzyż. Powierzchnia użytkowa hali wynosi 850 m2, wysokość ok. 4,4 m. Hala o konstrukcji żelbetowej,.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł53,55 m² 37,35 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

= wyłączność = Do wynajęcia prezentujemy Państwu komfortowe i nowoczesne, dwupokojowe mieszkanie usytuowane w doskonałej lokalizacji wałbrzyskiej dzielnicy Nowe Miasto - przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

49 zł/m²2 300 m² 112 700 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:30

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Mamy do zaoferowania powierzchnię edukacyjną którą użytkowała uczelnia wyższa. Powierzchnia rozłożona jest na trzech kondygnacjach. Trzecie piętro o pow. 1060 m2, drugie piętro 860 m2 oraz na.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł40 m²

 

Piętro:1/15

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:6 000 zł

Wynajem od zaraz. Opis mieszkania Na wynajem nowoczesne i funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40 m , zlokalizowane przy prestiżowej ul. Grzybowskiej 6/10 w Śródmieściu.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 zł65 m² 18,46 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestronne dwupokojowe mieszkanie po remoncie na wynajem! osiedle jagiellońskie! Oferujemy na wynajem umeblowane i wyposażone mieszkanie o powierzchni 65 m2 usytuowane na 2 piętrze w 2.

Szczegóły ogłoszenia

2 980 zł40 m² 74,50 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Posiadamy mieszkanie na wynajem przy ul. Obywatelskiej w bloku z windą usytuowane na 6 piętrze w bloku z windą. Na powierzchni 40 mkw znajdują się dwa niezależne pokoje :sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł38,50 m² 44,16 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu do wynajęcia na zasadach najmu okazjonalnego mieszkanie zlokalizowane na drugim piętrze w 4-piętrowym bloku po termomodernizacji przy ul. Kolorowej w Tarnowskich Górach. Cena.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł34,54 m² 43 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy Państwu bardzo atrakcyjną nieruchomość do wynajęcia, jaką jest duża kawalerka, o powierzchni użytkowej 34,54 m2. Lokal położony jest na parterze niskiego docieplonego bloku.