Міста в регіоні:

Агенти, які можуть допомогти в оренді житла

Bożena Newvision

Bożena Newvision

501 293...

501 293 749

32 262 98 15

Розмовляю такими мовами:

Sławomir Hryciuk

Sławomir Hryciuk

571 080...

571 080 269

Розмовляю такими мовами:

Paweł Mielnik

Paweł Mielnik

602 234...

602 234 786

Розмовляю такими мовами:

Justyna Pogrzeba

Justyna Pogrzeba

534 215...

534 215 793

Розмовляю такими мовами:

Вибрані пропозиції квартир

2 800 zł 100 m²

Оренда квартири, 100 m², 4 кімнати, 3 ванні кімнати, стан: хороший, двостороннє, однорівнева, тераса, сад, умебльована квартира, душ, окремий туалет, облік води, облік тепла, Інтернет, огороджена територія

800 zł 40 m²

Оренда квартири, 40 m², 2 кімнати

1 350 zł 66 m²

Оренда квартири, 66 m², 2 кімнати

2 300 zł 43 m²

Оренда квартири, 43 m², 2 кімнати, 1 ванна кімната, стан: високий стандарт, елітний житловий будинок, ліфт, однорівнева, балкон, умебльована квартира, холодильник, духовка, газова/електрична плита, посудомийна машина, пральна машина, кухня відкритого типу, душ, облік води, облік тепла, домофон/відеофон, броновані двері, моніторинг/камери, охорона

1 600 zł 40 m²

Оренда квартири, 40 m², 2 кімнати, 1 ванна кімната, стан: відмінний, житловий будинок, одностороннє, однорівнева, підвал, умебльована квартира, пральна машина, ванна, душ, опалення: міське, облік води, облік тепла, Інтернет, броновані двері

1 600 zł 50 m²

Оренда квартири, 50 m², 2 кімнати, 1 ванна кімната, стан: відмінний, балкон, окремий туалет, опалення: міське, центральне опалення, домофон/відеофон

1 900 zł 34 m²

Оренда квартири, 34 m², 2 кімнати, 1 ванна кімната, стан: хороший, двостороннє, однорівнева, умебльована квартира, пральна машина, ванна, броновані двері, огороджена територія

2 500 zł 48 m²

Оренда квартири, 48 m², 2 кімнати, 1 ванна кімната, стан: відмінний, житловий будинок, ліфт, двостороннє, балкон, умебльована квартира, кухня відкритого типу, опалення: міське, центральне опалення, домофон/відеофон

1 400 zł 35 m²

Оренда квартири, 35 m², 1 кімната, 1 ванна кімната, стан: високий стандарт, житловий будинок, ліфт, умебльована квартира, опалення: міське, центральне опалення, домофон/відеофон, моніторинг/камери

1 500 zł 35,80 m²

Оренда квартири, 35,80 m², 1 кімната, 1 ванна кімната, однорівнева, окремий туалет

1 600 zł 51 m²

Оренда квартири, 51 m², 2 кімнати, 1 ванна кімната, стан: високий стандарт, житловий будинок, ліфт, умебльована квартира, опалення: міське, центральне опалення

1 500 zł 36 m²

Оренда квартири, 36 m², 1 кімната, житловий будинок, однорівнева, умебльована квартира, кухня відкритого типу, опалення: міське, кабельне телебачення, домофон/відеофон

1 400 zł 46,66 m²

Оренда квартири, 46,66 m², 2 кімнати, стан: відмінний, балкон, умебльована квартира, холодильник, опалення: міське, центральне опалення

1 700 zł 48 m²

Оренда квартири, 48 m², 3 кімнати, стан: відмінний, житловий будинок, однорівнева, балкон, підвал, умебльована квартира, окремий туалет, опалення: міське, кабельне телебачення, домофон/відеофон

1 300 zł 37 m²

Оренда квартири, 37 m², 2 кімнати, 1 ванна кімната, стан: відмінний, балкон, умебльована квартира, опалення: міське, центральне опалення

2 500 zł 49 m²

Оренда квартири, 49 m², 2 кімнати, 1 ванна кімната, стан: високий стандарт, житловий будинок, ліфт, одностороннє, серединне, однорівнева, умебльована квартира, пральна машина, сушильна машина, посудомийна машина, газова/електрична плита, духовка, холодильник, кухня відкритого типу, ванна, опалення: міське, облік води, Інтернет, броновані двері, домофон/відеофон, моніторинг/камери

1 350 zł 42,31 m²

Оренда квартири, 42,31 m², 1 кімната, стан: хороший, кам'яниця

3 500 zł 51,61 m²

Оренда квартири, 51,61 m², 3 кімнати, стан: хороший, елітний житловий будинок, тераса

1 500 zł 54 m²

Оренда квартири, 54 m², 2 кімнати, стан: відмінний, житловий будинок, балкон

3 500 zł 100 m²

Оренда квартири, 100 m², 3 кімнати, 1 ванна кімната, стан: відмінний, балкон, умебльована квартира, холодильник, кухня відкритого типу

1 250 zł 50 m²

Оренда квартири, 50 m², 2 кімнати, стан: хороший, житловий будинок, однорівнева, умебльована квартира, опалення: міське, центральне опалення

2 400 zł 45 m²

Оренда квартири, 45 m², 2 кімнати, стан: хороший, елітний житловий будинок, ліфт, одностороннє, однорівнева, балкон, умебльована квартира, опалення: міське, центральне опалення, кондиціонування

2 700 zł 53 m²

Оренда квартири, 53 m², 3 кімнати, 1 ванна кімната, стан: відмінний, житловий будинок, ліфт, однорівнева, балкон, умебльована квартира, кухня відкритого типу, домофон/відеофон

4 300 zł 80 m²

Оренда квартири, 80 m², 3 кімнати, 2 ванні кімнати, стан: відмінний, однорівнева, балкон, підвал, умебльована квартира, холодильник, опалення: міське, Інтернет, кабельне телебачення

1 600 zł 35 m²

Оренда квартири, 35 m², 1 кімната, 1 ванна кімната, стан: хороший, житловий будинок, умебльована квартира, холодильник, опалення: міське, центральне опалення, домофон/відеофон

1 600 zł 32 m²

Оренда квартири, 32 m², 1 кімната, 1 ванна кімната, стан: високий стандарт, балкон, умебльована квартира

1 650 zł 30 m²

Оренда квартири, 30 m², 1 кімната, 1 ванна кімната, стан: високий стандарт, житловий будинок, одностороннє, серединне, однорівнева, підвал, умебльована квартира, пральна машина, сушильна машина, газова/електрична плита, мікрохвильова піч, холодильник, кухня відкритого типу, душ, опалення: міське, облік води, облік тепла, Інтернет, кабельне телебачення, домофон/відеофон

322 370 zł 39,45 m²

Продаж квартири, 39,45 m², 2 кімнати, 1 ванна кімната, власність, земельний та іпотечний реєстр, стан: нульовий цикл, елітний житловий будинок, ліфт, одностороннє, однорівнева, кухня відкритого типу, опалення: міське, облік води, облік тепла, Інтернет, кабельне телебачення, броновані двері, домофон/відеофон, моніторинг/камери, огороджена територія

569 028 zł 73,04 m²

Продаж квартири, 73,04 m², 4 кімнати, 2 ванні кімнати, власність, земельний та іпотечний реєстр, стан: нульовий цикл, елітний житловий будинок, ліфт, одностороннє, однорівнева, кухня відкритого типу, окремий туалет, опалення: міське, облік води, облік тепла, Інтернет, кабельне телебачення, броновані двері, домофон/відеофон, моніторинг/камери, огороджена територія

399 000 zł 63,40 m²

Продаж квартири, 63,40 m², 3 кімнати, стан: хороший, вікна: металопластикові, житловий будинок, однорівнева, балкон, підвал, умебльована квартира, опалення: міське, центральне опалення, домофон/відеофон