Nieruchomości

239 022 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

Rynek pierwotny

980 000 zł153,20 m² 6 397 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom parterowy! Na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej ok. 150m, położony na dużej działce ok. 1000 m w malowniczym. To idealna propozycja dla osób ceniących spokój.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł36 m² 14 722,22 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1967

Mam przyjemność zaprezentować przytulne 36 m z ogromnym potencjałem Twoja własna aranżacja! To doskonały adres dla kogoś, kto ceni prestiżowy Żoliborz i bliskość terenów rekreacyjnych.

Szczegóły ogłoszenia

26,92 zł/m²520 m² 14 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Dom wolnostojący 520 m | Stary Grunwald | Wynajem/biura, kancelaria Oferuję na wynajem duży, przestronny dom wolnostojący z lat 60., po kapitalnym remoncie przeprowadzonym w 2012 roku.

Szczegóły ogłoszenia

35 000 zł6 845 m² 5,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 0,6845 ha, położona w pobliżu Myśliborza. Nieruchomość stanowi łąkę (klasoużytek Ł IV - łąka klasy IV), co czyni ją odpowiednią przede.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł2 118 m² 169,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w miejscowości Podszkle gm. Czarny Dunajec o pow. 2118 m2. Działka o nr ew. 2873 i wymiarach szer. 22-24,5m i dł. 80m. Wjazd na nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

392 590 zł3 659 m² 107,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

NA sprzedaż: działki w malowniczej miejscowości Smołdziński Las otulina Słowińskiego Parku Narodowego Marzysz o własnym kawałku ziemi w otoczeniu dziewiczej przyrody, z dala od.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

503 560 zł41,34 m² 12 180,94 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe 2-pokojowe mieszkanie na Grunwaldzie | Brak podatku pcc | Brak prowizji | Na sprzedaż komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie, położone na 1 piętrze nowoczesnego budynku na poznańskim Grunwaldzie,.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł39,64 m² 16 876,89 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Komfortowe, funkcjonalne 2 pokojowe mieszkanie, położone w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Pruszkowa. Lokal na 2 piętrze w niskim bloku z 2009 roku. Wejście do klatki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

520 905 zł42,35 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Ostatnie mieszkania W inwestycji balkon brak pcc brak prowizji Zakup bezpośrednio z rynku pierwotnego bez podatku pcc i bez prowizji. Zapewniamy pełne wsparcie na każdym etapie transakcji.

Szczegóły ogłoszenia

735 080 zł78,20 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 78,20 mkw usytuowane na II piętrze w drugim etapie inwestycji Dzielnica Kielczanka. Lokal składa się z salonu połączonego z kuchnią, 3.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

399 000 zł43,72 m² 9 126,26 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Bielawy | 43,72 m | 2 pokoje | Balkon | Po generalnym remoncie , blok cegła Opiekun oferty.   Anna Polishchuk proinvest nieruchomości Są mieszkania, które są tylko do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 276 608 zł117,12 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż pakiet dwóch niezależnych mieszkań (28a i 28b), zlokalizowanych na 4. piętrze w nowoczesnej, kameralnej inwestycji Broniewskiego 15. Oferta idealna dla inwestora poszukującego.

Szczegóły ogłoszenia

57,45 zł/m²156,67 m² 9 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:podziemna hala garażowa

Przedmiotem oferty jest lokal o powierzchni użytkowej 156,67 mkw umiejscowiony na piętrze budynku handlowo-usługowego przy ul. Granicznej 55 w Swarzędzu w niebywale atrakcyjnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

289 170 zł1 071 m² 270 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Sprzedam działkę budowlaną z pięknym widokiem na jezior i z warunkami zabudowy wydanymi w 2025r w Gminie Somonino, miejscowość Kamela. Działka o numerze 99/56, metraż 1071 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

434 000 zł61,70 m² 7 034,04 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na sprzedaż Ostrzeszów Mieszkanie na sprzedaż gotowe do wprowadzenia. Na sprzedaż komfortowe i przestronne mieszkanie o powierzchni 61,7 m2 , położone w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

355 000 zł54 m² 6 574,07 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Okazja: 54 m + loggia | Zabrze ul. św. Urbana | 2. Piętro | Ogrzewanie Miejskie Szukasz mieszkania o idealnym metrażu, w doskonałej lokalizacji i z przewidywalnymi kosztami utrzymania?.

Szczegóły ogłoszenia

69 000 zł1 077 m² 64,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka o powierzchni 1077 m z przeznaczeniem budowlanym z naturalnym klimatem Boratyniec Lacki, woj. podlaskie. Położona w cichej i zielonej okolicy Boratyniec Lacki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 097 790 zł95,46 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Co zyskujesz kupując z nami? 1. Nie płacisz prowizji - Ty nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów z tytułu współpracy z biurem. 2. Gwarantujemy cenę dewelopera - kupując przez nasze.

Szczegóły ogłoszenia

960 000 zł93,05 m² 10 317,03 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

##### kontakt agata mrożek   ##### piękne mieszkanie dwupoziomowe W wysokim standardzie, 4 pokoje, 2 łazienki, duży balkon, wyposażone I umeblowane, do wprowadzenia bez nakładów.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł34,70 m² 54,76 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty: marek Pańko tel :   Mieszkanie do umeblowania pod potrzeby najemcy! Otoczenie nieruchomości: nieruchomość jest położona w centrum Łodzi, w części Starego Polesia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

466 112 zł38,80 m² 12 013,20 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Ogłoszenie sprzedaży apartamentu z balkonem w Poznaniu Bezpośrednio od dewelopera Brak pcc Bez prowizji Lokalizacja Naramowice, to doskonale miejsce, jeśli cenisz sobie bliskość przyrody.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł102 m² 9 794,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 384 m²

Dom z stawem na Kaszubach w Grabowskiej Hucie w cichej i spokojnej okolicy idealny dla rodziny Z dziećmi! lokalizacja: dom znajduje się w Grabowskiej Hucie gm Nowa Karczma.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Gądek

Gądek,wielkopolskie

140 000 zł1 220 m² 114,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tanie działki budowlane W cichej okolicy zaledwie 10 minut drogi od Szydłowa! Tylko w Naszym Biurze - Oferta na wyłączność Zapraszam na prezentację Specjalista d/s nieruchomości Renata.

Szczegóły ogłoszenia

1 790 000 zł95 m² 18 842,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 821 m²

Posiadłość na Kaszubach we Wdzydzach nad jeziorem Wdzydze. Miejscowość znajduje się we Wdzydzkim Parku Krajobrazowym w otoczeniu licznych lasów i jezior. Okolica spokojna, turystyczna. Dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

669 000 zł88,33 m² 7 573,87 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Już W sprzedaży! Stan deweloperski Nowe apartamenty w Tychach w dzielnicy Wilkowyje. W Naszej ofercie posiadamy bezczynszowe mieszkania 4- pokojowe wraz z salonem i aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

403 383 zł31,27 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Jeśli szukasz mieszkania, które jest jasne, dobrze zaprojektowane i gotowe do wprowadzenia od zaraz, warto zobaczyć tą ofertę. Pokój dzienny ma dużą ilość światła i sensowną.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

550 000 zł77,04 m² 7 139,15 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferta tylko w dgr Nieruchomości Mieszkanie z miejscem parkingowym w cenie i bez prowizji od zakupu a to wszystko blisko granicy Bielskiem-Białą. Lokalizacja gwarantuje nam.

Szczegóły ogłoszenia

120 zł/m²120 m² 14 400 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Doskonały wysoki lokal na wynajem w nowej inwestycji pomiędzy sklepem żabka i firmą medyczną, przy budynku miejsce parkingowe na wyłączność w cenie 350 zl +vat. przy umowie na 5 lat.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

575 000 zł48,50 m² 11 855,67 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferta na wyłączność! bez prowizji dla kupującego! bez pcc! lokalizacja Inwestycja zlokalizowana w Piekarach, gmina Liszki, na przeciwko Klasztoru w Tyńcu. Apartamenty z rewelacyjną.

Szczegóły ogłoszenia

4 200 zł68 m² 61,76 zł/m²

 

Piętro:16/17

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Atuty: apartament z pięknym widokiem na Zatokę 16. piętro w nowoczesnym, 17-piętrowym apartamentowcu Dwa balkony Przestronny salon z aneksem kuchennym w pełni wyposażonym Dwie.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł180 m² 4 722,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Do sprzedaży dom o powierzchni około 180 m2 w stanie surowym zamkniętym, położony na Zalesiu w okolicy ul. Robotniczej. Parter: wiatrołap: 5,9 m Pokój dzienny z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

200 zł/m²3 m² 600 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję wynajęcia dwóch miejsc o powierzchni ok. 1,00 m2 każde w budynku biurowym we Wrocławiu, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Domek letniskowy Rypin

Rypin,kujawsko-pomorskie

249 000 zł50 m² 4 980 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 466 m²

Całoroczny dom z widokiem na las - Dębiany, gm. Rypin - duża działka, cisza i spokój! Na sprzedaż oferujemy urokliwy, całoroczny dom jednorodzinny o powierzchni około 50 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł37,99 m² 6 817,58 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wchodzisz i mieszkasz! Super mieszkanie w centrum Wodzisławia Śląskiego - do wprowadzenia od zaraz. KB Nieruchomości przedstawia Państwu 2 pokojowe, wyremontowane mieszkanie na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł50,73 m² 15 750,05 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferta dotyczy mieszkania trzypokojowego w stanie deweloperskim - gotowego do odbioru. Inwestycja położona jest w sąsiedztwie 14-hektarowego użytku ekologicznego Dolina Prądnika , oferującego.

Szczegóły ogłoszenia

2 499 000 zł56,12 m² 44 529,58 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Luksusowy apartament w centrum Gdańska z widokiem na Motławę Deo Plaza Najważniejsze atuty - Piękny widok na Motławę, żurawia i Bazylikę Mariacką - Wysoki standard wykończenia,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom szeregowy

Szczecin,zachodniopomorskie

949 000 zł87,90 m² 10 796,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:180 m²

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę nowo powstałej inwestycji w otoczeniu zieleni i ciszy, na kameralnym osiedlu. Przedstawiamy przestronny lokal mieszkalny o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł55,60 m² 5 305,76 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

3-pokojowe mieszkanie 52,7 m | balkon | Os. Kopernika | Starogard Gdański Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,7 m2, położone na 4. piętrze w 4-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł77,92 m² 8 329,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:60 m²

Prezentujemy do sprzedaży lokal mieszkalny- segment w zabudowie szeregowej na nowym osiedlu w miejscowości Bieniewice gmina Błonie powiat Warszawski Zachodni. Powierzchnia lokalu wynosi 77,92.

Szczegóły ogłoszenia

469 455 zł36,82 m² 12 750 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Apartament o powierzchni 39,82 m znajduje się na 2 piętrze i składa się z: salonu z aneksem kuchennym o łącznej powierzchni 31 m2 łazienki - ok 5 m2 balkonu. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

61,50 zł/m²40 m² 2 460 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

| rezerwacja Do wynajęcia lokal biurowo-usługowy o powierzchni ok. 40 m2 , usytuowany na pierwszym piętrze w budynku przy ul. Jesionowej. Pokój w kształcie prostokąta o wymiarach ok.