Nieruchomości

239 043 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

Działka

Koszalin,zachodniopomorskie

2 884 200 zł19 228 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa położona w Koszalinie przy ul. Gnieźnieńskiej (wjazd do miasta z kierunku Kretomino). Przedmiotem sprzedaży są działki: działka nr 56 o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

2 220 000 zł2 243 m² 989,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania, piękna, duża działka leśna z prawem zabudowy jednorodzinnej (kategoria ML w Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego). Mpzp : maksymalny wskaźnik zabudowy - 20%,.

Szczegóły ogłoszenia

975 000 zł250 m² 3 900 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:garaż

Kamienica (cztery poziomy) o pow. 250 m2 położona w centrum Włodawy, w woj. Lubelskim. Kamienica: - pow. 250 m2 Dostępne media: - prąd - woda (wodociąg miejski - gaz - kanalizacja: - co.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł4 192 m² 37,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka przeznaczona pod usługi, produkcję lub magazyn zlokalizowana przy drodze wojewódzkiej! Gromada, gm. Biłgoraj Położenie i okolica: działka znajduje się w korzystnej lokalizacji -.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł49,28 m² 5 073,05 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania 3 pokojowego w Legnicy przy ul. Lotniczej Omawiane mieszkanie o powierzchni 49,28 m2 usytuowane jest na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

532 097 zł54,02 m² 9 850 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowa inwestycja deweloperska - gotowa do zamieszkania! atrakcyjne ceny - funkcjonalne mieszkania W spokojnej okolicy Oferujemy: funkcjonalne układy mieszkań od 25 m do 57 m - idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł73,22 m² 10 229,45 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Oferta dostępna W pepper house! Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w Baninie. Atuty mieszkania: - spokojna i cicha okolica, - wysoki standard, - antresola, - południowa ekspozycja, - dwie.

Szczegóły ogłoszenia

382 760 zł1 367 m² 280 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Bytom ul. Stolarzowicka / Zabrze Helenka. Atrakcyjne działki budowlane ostatnie! Cena do negocjacji! Oferujemy na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane w Bytomiu przy ul. Stolarzowickiej.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł1 413,83 m² 912,42 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:2 011 m²

Na sprzedaż nieruchomość o funkcji usługowo/magazynowej zlokalizowana w Gorzowie Wielkopolskim przy ul. Krótkiej. Obiekt gotowy do przekazania. Bez zadłużeń i hipotek. Przez lata.

Szczegóły ogłoszenia

169 900 zł889 m² 191,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana z warunkami zabudowy Deszczno, ul. Sadowa Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 889 m , położona w spokojnej okolicy domów jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 272 000 zł176,81 m² 7 194,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:541 m²

Do sprzedania połowa bliźniaka o powierzchni 176,87 m2 na działce o powierzchni 541 m2 w Musułach koło Grodziska Maz. Budynek w modnym stylu typu stodoła, wykończony w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 690 000 zł346,50 m² 7 763,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 345 m²

House Team Nieruchomości & Finanse ma przyjemność przedstawić ofertę sprzedaży klimatycznego, wolnostojącego domu dwukondygnacyjnego o powierzchni użytkowej 346,50 m2, posadowionego na dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

702 000 zł56,87 m² 12 344 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Trzypokojowe mieszkanie z ogródkiem Nova Wieliczka Szukasz przestronnego mieszkania dla rodziny lub takiego, które łączy wygodę z możliwością pracy zdalnej? Ta oferta idealnie spełni Twoje.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł44 m² 21 590,91 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Wołoskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 3 piętrowym budynku Rok budowy: 1955 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

364 000 zł56 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Edyta Biuro Obrotu Nieruchomościami zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnego mieszkania o pow. 56 m2 położonego w Jarosławiu. Prezentowane mieszkanie usytuowane jest na.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł1 000 m² 1 000 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż atrakcyjna działka o pow. ok 1000m2 zlokalizowana we Wrocławiu , osiedle Żerniki( Fabryczna) w rejonie ulicy Kardamonowej. Media w pobliżu ( prąd, woda, kanalizacja, gaz ).

Szczegóły ogłoszenia

167 000 zł24 m² 6 958,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Kawalerka po remoncie - Jastrzębie-Zdrój, ul. Ofiar Faszyzmu Szukasz gotowego mieszkania w spokojnej okolicy? Biuro nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży kawalerki o powierzchni 24 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

1 969 000 zł206 m² 9 558,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 012 m²

NA sprzedaż dom wolnostojący W juszkowie W gminie pruszcz gdański dom: na sprzedaż dom jednorodzinny wolnostojący wybudowany w 2015 roku o powierzchni użytkowej 206 m2. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł2 003 m² 64,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Urocza Działka w Krainie Otwartych Okiennic - Puchły, gm. Narew Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowej działki budowlanej oznaczonej numerem geodezyjnym 247/5, położonej.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł63,45 m² 11 489,36 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Sprzedam wyjątkowe bezczynszowe mieszkanie o powierzchni 63 m2 położone w jednej z najbardziej malowniczych części Olsztyna - zaledwie 5 minut spacerem od dwóch jezior: ukiel.

Szczegóły ogłoszenia

176 000 zł1 100 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Sverum ma w swojej ofercie do sprzedaży działkę w Częstochowie w dzielnicy Dźbów o powierzchni 1100m. Działka: o pow. 1100m wymiary: szer. 24m i dł.

Szczegóły ogłoszenia

860 000 zł64 m² 13 437,50 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Ładne, jasne mieszkanie 3 pokojowe przy Placu Grunwaldzkim na tzw. Manhattanie będącym jedną z ikon współczesnego Wrocławia. Szósta kondygnacja, mieszkanie o powierzchni 64,5m2,w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

453 440 zł41,60 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni projektowej 41,6 m2 na parterze w 3 piętrowym bloku. Opis mieszkania - Pokój dzienny o pow. 19.30 z wyjściem na balkon, - Pokój o pow. 9,00 m2.

Szczegóły ogłoszenia

155 000 zł893 m² 173,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Tylko u nas - oferta na pełną wyłączność : Zwierki działka budowlana las, cisza - inwestycja Nowa i atrakcyjna oferta działek budowlanych odpowiednio: dostępne 893 m2 - działka o wym.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł235,97 m² 5 509,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 027 m²

Jeśli szukasz nowego, parterowego domu dla Twojej rodziny w spokojnej a zarazem pożądanej okolicy jaką jest Stok Lacki ze świetnie skomunikowanym dojazdem do miasta to koniecznie czytaj dalej!.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł1 102 m² 267,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Cześć z tej strony Michał z homfi! Zapraszam do zakupu urokliwej działki budowlanej w malowniczej górskiej miejscowości Zawoi, położonej w pięknej Małopolsce. Ta wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

14 500 zł156 m² 92,95 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Wynajmij 4 pokojowy apartament w sercu zielonej Sadyby na Warszawskim Mokotowie. Agencja Prestige Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować piękny, całkowicie wyremontowany apartament na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

635 233 zł38,84 m² 16 355,12 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Mieszkanie dostępne bez prowizji oraz 2% pcc Promocja do 30.04 - promocja wydłużona na majówkę Miejsce garażowe w cenie mieszkania oraz system smart home Komfortowe 2 pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

829 000 zł38 m² 21 815,79 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 38 m , położonego w jednej z najbardziej wyjątkowych lokalizacji w Zakopanem.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł62,10 m² 7 069,24 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Biuro Nieruchomości Apartament ma zaszczyt zaprezentować Państwu na sprzedaż przestronne, funkcjonalne mieszkanie na Osiedlu 60-lecia w Starogardzie Gdańskim. Opis nieruchomości Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 000 zł394 m² 8 121,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:2 690 m²

Szukasz miejsca, które połączy dochód z nieruchomości z komfortem życia dla rodziny? To propozycja dla osób, które chcą mieć pełną kontrolę nad inwestycją i przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł3 318 m² 210,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż pięknie położona działka budowlana o powierzchni 3318 m2. Unikatowa lokalizacja. Działka bezpośrednio sąsiaduje z lasem. Nieruchomość usytuowana w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

85 000 zł1 700 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane - oleśnica gmina olesno! Oferujemy do sprzedaży działki budowlane w pierwszej i drugiej linii zabudowy. Dojazd do działek drogą asfaltową. I linia zabudowy -.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł28 m² 53,57 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia nowa, nigdy niezamieszkała kawalerka o powierzchni 30 m na 1 piętrze, położona przy ul. Czereśniowej w Białymstoku. Lokal obejmuje: - pokój (na życzenie Właściciel.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł1 800 m² 99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż dwie działki budowlane o łącznej powierzchni ok. 1800 m położone w Mierzęcicach przy ul. Wolności. Obie działki mają kształt zbliżony do prostokąta o wymiarach.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

749 000 zł71 m² 10 549,30 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Atrakcyjne mieszkanie 3 pokojowe Z ogródkiem, miejscami parkingowymi oraz panelami fotowoltaicznymi W cenie! Z przyjemnością przedstawiamy Państwu atrakcyjne mieszkanie 3 pokojowe,.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł35 m² 62,86 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę wynajmu mieszkania o powierzchni 35 m2 w Krakowie. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się w świetnej lokalizacji, w dzielnicy Prądnik.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł2 180 m² 123,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka budowlana w malowniczym Podsarniu Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana o powierzchni ok. 2180 m , położona w spokojnej i zielonej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł8 132 m² 67,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Pragnę Państwu przedstawić działki z warunkami zabudowy! lokalizacja: działki znajdują się w miejscowości Zaborowie w gminie Szydłowiec. Wokół mamy zadrzewiony teren oraz pola.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

849 000 zł118 m² 7 194,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:260 m²

Zaprasza do zapoznania się z nową inwestycją nowoczesnych domów w zabudowie szeregowej w Rzeszowie. To idealne rozwiązanie dla osób poszukujących komfortu, funkcjonalności oraz.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Lokalizacja Lokal znajduje się w Gorzowie Wielkopolskim na Osiedlu Staszica w bardzo dobrze rozwiniętej i lubianej części miasta. Okolica charakteryzuje się dużą dostępnością punktów.