Nieruchomości

239 140 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 500 zł54 m² 46,30 zł/m²

 

Piętro:7/13

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem - Czechów - ul. Tadeusza Szeligowskiego 8 Mieszkanie do wynajęcia w centrum Lublina - ul. Tadeusza Szeligowskiego 8 w Lublinie. Śliczne, jasne i przestronne mieszkanie,.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł1 328 m² 101,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferta class, którą właśnie oglądasz, jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Polecam do sprzedaży działkę o powierzchni 1.328 m2 położoną.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł15 000 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Dobre Nieruchomości oferują na sprzedaż działkę inwestycyjną - 1,5 ha znajdującą się w miejscowości Aleksandrowo gm. Dobrcz. Świetna lokalizacja bardzo blisko do drogi ekspresowej S 5.

Szczegóły ogłoszenia

439 185 zł38,19 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 38,19 mkw usytuowane na II piętrze w budynku IV piętrowym z windą. Lokal składa się z pokoju dziennego połączonego z kuchnią, sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²829,48 m² 49 769 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Najem powierzchni biurowo magazynowej warszawa, praga-południe, grochów, ul. Ludwika Michała Paca 37, warszawa podstawowe informacje:Powierzchnia całkowita: 829,48 m (możliwość podziału na 2 3.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł5 000 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ostatnie dwie działki na nowo powstającym osiedlu domków jednorodzinnych w miejscowości Semlin obok Starogardu Gdańskiego Dodatkowo płatne udziały w drodze.

Szczegóły ogłoszenia

4 641 300 zł15 471 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Łańcut 1,5471ha mpzp 1p/u 2p/u Tylko u nas Oferta na wyłączność Działka położona w Łańcucie Miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego 1P/U 2P/U Teren zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł60,50 m² 8 181,82 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania, do którego możesz się wprowadzić bez dodatkowych nakładów? Jeśli tak, ta oferta jest dla Ciebie. Na sprzedaż przestronne, 3 pokojowe mieszkanie, w bardzo dobrym standardzie,.

Szczegóły ogłoszenia

35 zł/m²1 650 m² 57 750 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia hala magazynowa o powierzchni ok 1650 m2 zlokalizowana w dogodnym miejscu przy zjeździe z Obwodnicy Trójmiejskiej. Hala ocieplona, wysokość - 6 m, nośność posadzki 5t, 3.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

585 585 zł55,77 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferta dostępna W biurze nieruchomości pepper house! Miasteczko Nova Fala w Gdyni Cisowej to komfort, aktywność, bezpieczeństwo i przestrzeń - idealne miejsce do życia w Gdyni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

450 000 zł42,60 m² 10 563,38 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferujemy Państwu wyjątkową inwestycję Zielony Zakątek, nowoczesne, kameralne osiedle mieszkaniowe, które powstaje w malowniczej części Ustronia. To idealna propozycja dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

109 000 zł1 131 m² 96,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szukasz miejsca pod dom w otoczeniu natury, z dobrym dojazdem i mediami? Ta działka spełni wszystkie te oczekiwania. Powierzchnia: 1131 m Kształt: prostokątny Teren: równy, idealny.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł88,72 m² 22 430,12 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Prezentujemy Państwu mieszkanie z przestronną strefą dzienną w pożądanej lokalizacji - Żoliborz. Kluczowe atuty Część dzienna z zachodnią ekspozycją 3 sypialnie Dwa balkony.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł39,53 m² 10 371,87 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bez czynszu! gotowe do wprowadzenia! ogródek + 2 piwnice! msr Nieruchomości prezentuje na sprzedaż ofertę nowoczesne, dwupokojowe mieszkanie bezczynszowe po generalnym remoncie, zlokalizowane na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł646 m² 387 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 646 m , położona wśród zabudowy jednorodzinnej. Koronowo, gmina koronowo, powiat bydgoski. Wymiary działki: 21x28 m. Klasa ziemii: rv.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł17 469 m² 19,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Zamieszkaj tam, gdzie natura gra pierwsze skrzypce, a cisza staje.

Szczegóły ogłoszenia

15 000 zł570 m² 26,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:630 m²

* piękny ogród * stary Wilanów * cisza i spokój * idealny dla dużej rodziny * [english description below] Prestige Nieruchomości prezentuje: duży atrakcyjny dom z dala od ulicy w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

2 350 zł44 m² 53,41 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Max 1-2 osoby, chętnie Firma. Bez zwierząt! Do wynajęcia super wykończone 2 pokojowe mieszkanie w nowym budynku z 2013r., przy ul. Opalowej, z widokiem na zielony spokojny ogród wspólnoty.

Szczegóły ogłoszenia

988 957 zł43 m² 22 999 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Apartament 2-pokojowy 43 m | 11. piętro | Varsovia Apartamenty | Wola | idealny pod inwestycję Do sprzedaży dwupokojowy apartament o powierzchni 43 m , zlokalizowany na 11. (ostatnim).

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Kawalerka

Wrocław,dolnośląskie

490 000 zł28 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2028

Na sprzedaż kompaktowe, świetnie zaprojektowane mieszkanie. To 28,34 m , które wykorzystano maksymalnie efektywnie bez straty przestrzeni na zbędne korytarze. Układ: pokój z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

650 000 zł75,13 m² 8 651,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 400 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny parterowy o powierzchni użytkowej 75,13 m , wybudowany w technologii prefabrykatów keramzytowych trwałej, ciepłej i energooszczędnej. Przemyślany.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł220 m² 3 590,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:556 m²

Oferujemy Państwu dom mieszkalny w zabudowie bliźniaczej. Budynek około 23-letni dwu-kondygnacyjny o powierzchni użytkowej 126 mkw. i pow. całkowitej 220m2 ; murowany z pustaków.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

603 485 zł75,91 m² 7 950 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Bez prowizji I bez pcc! Mieszkanie gotowe do odbioru! Więcej przestrzeni, więcej światła, więcej możliwości właśnie tak można opisać to wyjątkowe mieszkanie w Ciechocinku. Jeśli szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

3 790 000 zł200 m² 18 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:601 m²

Na sprzedaż przedwojenna willa przy ul. Partyzanckiej na Wildzie z ogrodem, tarasami i niezależnym mieszkaniem o pow. ok. 45 m . To oferta dla osób, które szukają domu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

665 940 zł40,36 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Międzyzdroje - Twój apartament 200 metrów od plaży Spełnij marzenie o własnym apartamencie nad morzem, który będzie zarówno Twoją oazą wypoczynku, jak i przynoszącą zyski inwestycją.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł15 515 m² 30,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Super oferta. Świetna cena. Przedstawiamy Państwu do sprzedaży atrakcyjną działkę położoną we Florentynowie (gmina Parzęczew) w pięknym otoczeniu lasów i łąk, w niedalekiej.

Szczegóły ogłoszenia

14,14 zł/m²42 m² 594 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowanie Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję wynajęcia lokalu o powierzchni 42,47 m2 w budynku dworca Ścinawka Średnia, przy ul. Kolejowej. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

78 zł/m²18 m² 1 404 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Oferta wynajmu powierzchni biurowej 23 M2 Z klimatyzacją oraz dostępnymi miejscami postojowymi (dodatkowo płatne) ul. Aleksandra Ostrowskiego Wrocław Budynek po remoncie, z windą , toalety na.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł36,30 m² 37 190,08 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego apartamentu o powierzchni 36,27 m , położonego na 5. piętrze nowoczesnego budynku przy ul. Krochmalnej 56 w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

728 000 zł5 200 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy na sprzedaż prawdziwy unikat - działkę o powierzchni 5200 m położoną w spokojnej, zielonej okolicy Łazisk, niedaleko Wągrowca. Teren częściowo zalesiony, idealny dla.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł80 m² 1 237,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Na sprzedaż budynek mieszkalny nad brzegiem jeziora powierzchnia budynku około 80m2 stan budynku do remontu kapitalnego- przebudowy, mury z cegły w dobrym stanie -dach do zrobienia media:prąd,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

749 000 zł133,16 m² 5 624,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:423 m²

Na sprzedaż 4 pokojowy nowoczesny bliźniak zaledwie 10km od Kołobrzegu w miejscowości Charzyno! Cena 749 000 zł (brutto!) Dom ma powierzchnię 133m2 i jest położony na działce 423m2! Dom.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł75,70 m² 6 459,71 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży przestronnego 3 - pokojowego mieszkania, zlokalizowanego w Dąbrowie Górniczej przy ulicy Dąbrowskiego, dzielnica Mydlice. Układ funkcjonalny : -.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł250 m² 6 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:13 687 m²

Posiadamy w ofercie sprzedaży nieruchomość w Kazimierzu Dolnym przy ul. Góry, oddaloną zaledwie 1,3km od kazimierskiego rynku, składającą się z działki o powierzchni 1,3687ha.

Szczegóły ogłoszenia

535 000 zł165,42 m² 3 234,19 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość w bardzo dobrej lokalizacji-zaledwie kilka minut od centrum miasta Na sprzedaż przestronne, funkcjonalne mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni 132,50.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

679 000 zł127 m² 5 346,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:335 m²

To Ty możesz zostać właścicielem pięknego i nowoczesnego lokalu mieszkalnego w zabudowie bliźniaczej wraz z działką. Zainteresowała Cię oferta? Zadzwoń i dowiedź się więcej:.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł3 931 m² 254,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferuję Państwu do sprzedaży dużą działkę położoną w malowniczej okolicy tuż przy lesie łagiewnickim - Krajobraz Wzniesień Łódzkich. Działka o pow 3931m2 ma ksztalt trapezu.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł1 600 m² 625 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferta sprzedaży niezabudowanej działki gruntu obszaru 0,1596 ha (użytkowanie wieczyste), położonej w Brzegu, w śródmieściu. Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

7 622 €2 382 m² 3,20 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Magazyn klasy A o powierzchni 2 382 m2. Do magazynu przynależy komfortowa duża powierzchnia biurowa 400mkw. Obiekt.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł68,60 m² 9 606,41 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

Własnościowe spółdzielcze prawo do lokalu mieszkalnego o pow. 68,60 m2 położone w domkach wielorodzinnych przy ul. Pierwiosnkowej we Wrocławiu. Lokal mieszkalny rozłożony jest na dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe

Stargard,zachodniopomorskie

374 576 zł45,68 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Miasto W mieście | 0% prowizji Nowe Miasto Stargard nowa jakość życia 0%! Komórka lokatorska w cenie! Są inwestycje, które oferują mieszkania i są takie, które tworzą zupełnie nowy.