Nieruchomości

238 324 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

Ogłoszenia wyróżnione

3 750 000 zł363,19 m² 10 325,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:732 m²

Prezentujemy wolnostojący dom na warszawskim Zaciszu (targówek), który łączy solidność tradycyjnej architektury z najnowocześniejszą technologią energetyczną. To propozycja dla inwestora lub.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

717 090 zł45,10 m² 15 900 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:IV kwartał 2025

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego, kuchni, sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się w inwestycji Wiślane.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

548 796 zł31,54 m² 17 400 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:IV kwartał 2025

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i loggii. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

603 050 zł34,46 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:IV kwartał 2025

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł1 287 m² 1 010,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana z mediami | blisko skm | spokojna, zielona okolica Na sprzedaż działka o statusie budowlanym, położona na terenie nieobjętym miejscowym planem zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

8 980 000 zł25 207 m² 355 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Grunt niezabudowany o powierzchni całkowitej 2,52 ha podzielony na mniejsze działki z możliwością dowolnej konfiguracji lub scalenia. Przeznaczenie: działalność produkcyjna, handlowa lub.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł71,71 m² 10 179,89 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Oferuję na sprzedaż komfortowe mieszkanie położone w spokojnej i dobrze skomunikowanej miejscowości Skarbimierzyce, przy ul. Klubowej wraz z miejscem parkingowym. Lokal znajduje się na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

925 000 zł84,91 m² 10 893,89 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Przedstawiamy Państwu nowe domy i mieszkania - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku pcc - bez prowizji dla Kupującego Skorzystaj z promocji cenowej, zadzwoń po szczegóły! Przedstawiamy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Nowy bliźniak, ul. Olesin

Mańki-Wojdy Warszawa

1 330 000 zł140,18 m² 9 487,80 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:czerwiec 2026

Zielony Olesin Dom w zabudowie bliźniaczej, budynek nr 2, lokal nr 4 Na parterze znajduje się przestronna strefa dzienna z wygodnym salonem połączonym z jadalnią i kuchnią oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Nowy bliźniak, ul. Olesin

Mańki-Wojdy Warszawa

1 330 000 zł140,18 m² 9 487,80 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:czerwiec 2026

Zielony Olesin Dom w zabudowie bliźniaczej, budynek nr 3, lokal nr 5 Na parterze znajduje się przestronna strefa dzienna z wygodnym salonem połączonym z jadalnią i kuchnią oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Nowy bliźniak, ul. Olesin

Mańki-Wojdy Warszawa

1 330 000 zł140,18 m² 9 487,80 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:czerwiec 2026

Zielony Olesin Dom w zabudowie bliźniaczej, budynek nr 2, lokal nr 3 Na parterze znajduje się przestronna strefa dzienna z wygodnym salonem połączonym z jadalnią i kuchnią oraz.

Szczegóły ogłoszenia

1 369 000 zł80,90 m² 16 922,13 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1926

@ 80 m z duszą przedwojennej kamienicy | Stara Ochota | Wawelska | 3 pokoje + balkon + winda Są mieszkania, które się ogląda i są takie, które się czuje od pierwszego kroku. To jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

538 000 zł39,87 m² 13 493,86 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Przedstawiamy Państwu nowe mieszkania - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku pcc - bez prowizji dla Kupującego Tylko dla naszych klientów atrakcyjne rabaty. Polecam Państwu rozkładowe 2 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł68 m² 9 544,12 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Sprzedam mieszkanie M3 w stanie deweloperskim (inwestycja Vitis Park). Dwustronna ekspozycja okien (północ-południe) Do wykończenia według własnych preferencji. Wysoki standard wykonania budynku.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł2 196 m² 159,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Teren przy lesie, blisko centrum. Widokowa działka na obrzeżach miasta nad strumykiem i w sąsiedztwie lasu. Do sprzedaży działka o powierzchni około 2196 m2. Brak planu zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

805 000 zł53,80 m² 14 962,83 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferta na wyłączność. 0% prowizji od Kupującego. Unikatowe w inwestycji Millanova ,nowe dwupokojowe mieszkanie, położone na 1 piętrze budynku, w kameralnym nowoczesnym kompleksie na.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł69,50 m² 12 949,64 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Nowoczesna przystań, gdzie poranek zaczyna się od uśmiechu. Szukasz miejsca, które nie tylko pomieści Twoją codzienność, ale doda jej szczypty luksusu i spokoju? Zapraszamy pod adres, który.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

577 000 zł64,19 m² 8 988,94 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Sprzedaż mieszkania nr 4 w segmencie B: powierzchnia: 64,19 m Balkon: 7,52 m Komórka lokatorska: 1,52 m 1-piętro Segment: b Miejsca parkingowe: dostępne Dodatkowo: ogrodzony plac.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

490 000 zł52,92 m² 9 259,26 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Sprzedaż mieszkania nr 9 w segmencie C: powierzchnia: 52,92 m Balkon: 12,11 m Komórka lokatorska: 1,86 m 3-piętro Segment: c Miejsca parkingowe: dostępne Dodatkowo: ogrodzony plac.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

569 000 zł62,48 m² 9 106,91 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Sprzedaż mieszkania nr 5 w segmencie B: powierzchnia: 62,48 m Balkon: 16,35 m Komórka lokatorska: 1,52 m 1-piętro Segment: b Miejsca parkingowe: dostępne Dodatkowo: ogrodzony plac.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

415 000 zł50 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami oferta bezpośrednio od dewelopera! Lokalizacja: - 9min do stacji pkp - Obok Przystanek autobusowy.

Szczegóły ogłoszenia

987 000 zł116 m² 8 508,62 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Mieszkanie na sprzedaż Przedmiotem oferty jest lokal stanowiący odrębną nieruchomość zlokalizowany na warszawskiej Białołęce - Nowodworach przy ul. Książkowej 9e (druga linia zabudowy od ul.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł25 m² 64 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Oferujemy Państwu kawalerkę na.

Szczegóły ogłoszenia

1 790 000 zł300 m² 5 966,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:316 m²

Zadzwoń i umów się na prezentację już teraz, aby na własne oczy poczuć tę niesamowitą przestrzeń i wyjątkowy klimat domu! Odkryj miejsce, gdzie komfort spotyka się z prestiżem. Ten.

Szczegóły ogłoszenia

359 900 zł53 m² 6 790,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 659 m²

*klimatyczny dom na siedlisku W knyszewiczach W otulnie puszczy knyszynskiej *gotowy do zamieszkania* Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z urokliwym siedliskiem z nowym domem.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł158,55 m² 6 931,57 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1905

Mam przyjemność zaprezentować Państwu duże rozkładowe mieszkanie o powierzchni 158,55 m2 z możliwością podziału na dwa lub trzy niezależne, mniejsze mieszkania. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

738 000 zł90,19 m² 8 182,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:521 m²

Sprzedam przestronną połowę lewą lub prawą bliźniaka, lokalu mieszkalny o powierzchni użytkowej 90,19 m2 przynależy działka o powierzchni 521 m2 przy ulicy Lisiej w Bojanie. Do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

1 180 000 zł140 m² 8 428,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:806 m²

Mamy przyjemność zaprezentować dom przy ul. Brzechwy w Dziekanowie Leśnym w tzw. części Bajkowej Dziekanowa, łączącej komfort spokojnego życia z doskonałym dostępem do tras.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 000 zł150 m² 10 660 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Dom na dużej działce w otulinie lasu - Kalisz, winiary Zapraszam do zapoznania się z ofertą komfortowego, wolnostojącego domu o powierzchni użytkowej 114 m (plus ok. 150.

Szczegóły ogłoszenia

1 348 000 zł170 m² 7 929,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Świetna cena - Dom z widokiem na góry. Ustroń do sprzedania dom o powierzchni około 170m2 położony na działce o powierzchni 1200m2. Dom sprzedawany z całym wyposażeniem.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł250 m² 5 160 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:786 m²

Północ Nieruchomości o/zgorzelec oferuje na sprzedaż przestronny dom w centrum miasta. Nieruchomość doskonale sprawdzi się zarówno dla dużej rodziny szukającej komfortowego miejsca do życia.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł79 m² 7 848,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowoczesny apartament 80 m2 w Ustroniu Jaszowcu - komfort i widok na góry Na sprzedaż przestronny i wyremontowany apartament, położony na parterze kameralnego, kilkunastoletniego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł6 498 m² 384,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka budowlana 6 498 m w Rzgowie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego (mpzp 6mn), z potencjałem podziału na kilka działek i realizacji zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

633 940 zł43,72 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Ustroń do sprzedaży apartamenty w stanie deweloperskim. Mieszkanie A1, o powierzchni 43,72 m2, położone na parterze w jednopiętrowym budynku. Kameralny budynek z sześcioma.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł203 m² 3 443,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:856 m²

Zadbany dom z ogrodem energooszczędny, z pompą ciepła i fotowoltaiką Na sprzedaż komfortowy, zadbany dom jednorodzinny usytuowany na działce o powierzchni 856 m2. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

2 150 000 zł357 m² 6 022,41 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:12

 

Rok budowy:1900

Mam przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż wyjątkową nieruchomość inwestycyjną obejmującą 3 lokale mieszkalne w kamienicy oraz oficynę zlokalizowane przy ul. Sienkiewicza.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe

Ełk,warmińsko-mazurskie

349 000 zł43 m² 8 116,28 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

**stan deweloperski** gotowy do własnej aranżacji** *bez prowizji biura* Zapraszamy do obejrzenia mieszkania, znajdującego się na I piętrze w nowym bloku w Ełku, przy ul. Ogrodowej 8b.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

749 070 zł51,66 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Ustroń do sprzedaży apartamenty w stanie deweloperskim. Mieszkanie B2, o powierzchni 51,63 m2, położone na piętrze w jednopiętrowym budynku. Kameralny budynek z sześcioma.

Szczegóły ogłoszenia

19,61 zł/m²102 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Budynek magazynowy 102m2 budynek wolnostojący z dobrze eksponowaną powierzchnią reklamową, ściany zewnętrzne pokryte nowoczesnymi płytami fasadowymi o dobrej izolacyjności, okna termiczne,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

495 000 zł53 m² 9 339,62 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Obszary, bielsko-biała nowe mieszkania blisko centrum bielska-białej W spokojnej okolicy z ogródkami i miejscami postojowymi! Proponuję do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

2 550 000 zł580 m² 4 396,55 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Pensjonat w centrum Wisły. Do sprzedaży świetnie usytuowany obiekt o powierzchni około 580m2 usytuowany na działce o powierzchni 13 arów. Pensjonat działający od 15 lat z bazą.

Szczegóły ogłoszenia

488 000 zł947 m² 515,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka z pozwolenie na budowę domu. Ustroń Szpitalna do sprzedaży działka o powierzchni 947m2. Parcela posiada prawomocne pozwolenie na budowę domu jednorodzinnego o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

749 000 zł141,24 m² 5 303,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:221 m²

Nowe osiedle stokrotki w Knurowie / 20 domów her-gum s.c. Zabrze - doświadczenie i wiarygodność wysoki standard w cenie! : rolety parter i piętro na pilota + okno tarasowe.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł5 302 m² 160,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Widokowa działkaw Istebnej. Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość gruntowa o powierzchni 5302 m2, położona w jednej z najbardziej pożądanych części Istebnej. To idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

62,50 zł/m²72 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal do wynajęcia w kamienicy po remoncie w doskonałej lokalizacji

Szczegóły ogłoszenia

10 000 000 zł1 096 m² 9 124,09 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:625 m²

NA sprzedaż lub wynajem budynek użytkowy zlokalizowany W centrum kielc przy ul. Piaskowej 18. Budynek trzykondygnacyjny, podpiwniczony. W skład powierzchni wchodzą: piwnica parter 269 m kw.

Szczegóły ogłoszenia

2 850 000 zł267 m² 10 674,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Prezentujemy wyjątkowy wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni 267m2, zlokalizowany w prestiżowej części Magdalenki, tuż przy lesie. Nieruchomość położona na zadrzewionej działce.