Nieruchomości

238 311 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

Ogłoszenia wyróżnione

Działka Łążyn

Łążyn,kujawsko-pomorskie

239 000 zł3 000 m² 79,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana - Łążyn II, gmina Obrowo (blisko Torunia) machdom invest nieruchomości Opiekun oferty: mirosław Machulski tel.   Lokalizacja Łążyn II, gmina Obrowo Powiat toruński, woj.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

442 862 zł45,19 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Oferujemy przestronny, 2 -pokojowy lokal inwestycyjny z aneksem kuchennym, łazienką i loggią, mieszczący się w inwestycji Onyksowa design.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

332 593 zł37,37 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Oferujemy przestronny, 2 -pokojowy lokal inwestycyjny z aneksem kuchennym i łazienką, mieszczący się w inwestycji Onyksowa design.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

654 120 zł72,68 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Oferujemy przestronny, 4 -pokojowy lokal inwestycyjny z aneksem kuchennym, łazienką, balkonem i loggią, mieszczący się w inwestycji Onyksowa design.

Szczegóły ogłoszenia

2 350 000 zł90,78 m² 25 886,76 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1915

Dolny Sopot, 4 pokoje , 90,78 m klimatyczna kamienica z 1915 r. balkon, 2 duże piwnice Na sprzedaż wyjątkowe, bardzo słoneczne mieszkanie o powierzchni 90,78 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom wolnostojący Okonin

Okonin,kujawsko-pomorskie

1 099 000 zł600 m² 1 831,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:600 m²

Tak tanio jeszcze nie było! Inwestycja przy jeziorze! Budynek 600 m - Okonin, gm. Ciechocin Idealna lokalizacja pod apartamenty, restaurację lub pensjonat machdom invest nieruchomości Opiekun oferty:.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł57,80 m² 5 622,84 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Brodnica komfortowe mieszkanie z wyposażeniem na sprzedaż! Nie przegap okazji, by stać się częścią tego wyjątkowego miejsca, które spełni Twoje marzenia o idealnym "M". Machdom invest.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł73 m² 6 287,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:374 m²

Cena do negocjacji! Dzień dobry, sprzedam dom w zabudowie bliźniaczej w urokliwej i spokojnej miejscowości Santoczno nad jeziorem Mrowinko. Dom składa się z salonu z kominkiem,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 067 652 zł72,63 m² 14 699,88 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:III kwartał 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, dwóch łazienek i balkonu. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 074 086 zł69,30 m² 15 499,08 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:III kwartał 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, dwóch łazienek i 2 balkonów. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

645 961 zł36,19 m² 17 849,16 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Termin realizacji:III kwartał 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 1-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się w inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

719 000 zł52,24 m² 13 763,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

NA sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie Z osobną kuchnią, balkonem I piwnicą - redłowo lokalizacja: mieszkanie położone jest w Redłowie jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Gdyni,.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł34 m² 52,94 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę kawelerkę przy ulicy Grochowskiej. -przestronny pokój z loggią -osobna kuchnia -przedpokój -łazienka Mieszkanie po remoncie w pełni wyposażone. Blisko węzły komunikacyjne.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł150 m² 8 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:600 m²

Idealna propozycja dla rodzin poszukujących komfortowego domu w otoczeniu zieleni. Lokalizacja: nieruchomość położona jest w wyjątkowo spokojnej i zielonej okolicy Juszkowa,.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 zł9 m²

 

Piętro:parter/4

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:1 000 zł

Wynajmę pokój 1-osobowy w mieszkaniu studenckim przy ul. Podgórnej. Dostępny od zaraz :) Mieszkanie świeżo po generalnym remoncie! Łazienka z prysznicem i pralką. Kuchnia całkowicie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

318 000 zł27,33 m² 11 635,57 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2926

Kawalerka w Młodym Mieście - świetna pod wynajem lub na start brak prowizji i brak pcc bardzo dobry potencjał wynajmu dynamicznie rozwijająca się okolica szybki dojazd do centrum dlaczego.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł72 m² 4 375 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Brodnica komfortowe mieszkanie z wyposażeniem na sprzedaż! Nie przegap okazji , by stać się częścią tego wyjątkowego miejsca, które spełni Twoje marzenia o idealnym "M". Machdom invest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Brandysa 2-4

Powstańców Śląskich Kędzierzyn-Koźle

263 775 zł35,17 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:czerwiec 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i tarasu. Lokal zlokalizowany jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Brandysa 2-4

Powstańców Śląskich Kędzierzyn-Koźle

472 800 zł63,04 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:czerwiec 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki i dwóch tarasów. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Brandysa 2-4

Powstańców Śląskich Kędzierzyn-Koźle

265 050 zł35,34 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:czerwiec 2026

Szczegóły ogłoszenia

725 000 zł200 m² 3 625 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 350 m²

Sprzedam dom wolnostojący Męcina (powiat limanowski) Na sprzedaż dom wolnostojący położony w miejscowości Męcina, w powiecie limanowskim, woj. małopolskie, pomiędzy Nowym Sączem.

Szczegóły ogłoszenia

332 550 zł3 695 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Opiekun Oferty Sylwia   Oferujemy na sprzedaż częściowo zadrzewione działki o powierzchni 3695 mkw. 3706 mkw. oraz 4163,5 mkw., położone w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

929 000 zł53,25 m² 17 446,01 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Idealna inwestycja - 2 oddzielne lokale pod wynajem hybrydowy Łączna powierzchnia lokali 53,25m Natychmiastowe wydanie lokalizacja: nieruchomość położona jest na malowniczej Wyspie Sobieszewskiej jednej.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł2 500 m² 380 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:50

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Golub Dobrzyń kamienica na sprzedaż w centrum - duży potencjał inwestycyjny. Machdom invest nieruchomości   Prezentujemy na sprzedaż kamienice do remontu w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

875 000 zł9 695 m² 90,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość inwestycyjna w miejscowości Dębinki (gmina Zabrodzie) około 35 km od Warszawy. Nieruchomość: teren inwestycyjny składający się z 3 działek: nr 830/25, nr 830/18 oraz nr.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł1 022 m² 538,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Brodnica dziaka inwestycyjna Z potencjełem. Machdom invest nieruchomości   Nieruchomość idealna pod budowę budynku mieszkalnego z lokalami usługowymi. Prezentujemy na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

1 989 200 zł173,60 m² 11 458,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 931 m²

Dom wolnostojący na dużej działce W gdańsku - kiełpino górne! lokalizacja: dom zlokalizowany w lubianym i cenionym Kiełpinie Górnym. To podmiejska, kameralna dzielnica Gdańska,.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł36,73 m² 17 152,19 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

NA sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie Z balkonem oraz piwnicą- gdańsk wrzeszcz! idealne dla studentów lub obcokrajowców! lokalizacja: gdańsk Wrzeszcz- centrum miejskiego życia. Doskonały węzeł.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł92,20 m² 5 412,15 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie bezczynszowe o powierzchni 62,19 m na 1 piętrze z poddaszem do adaptacji ok. 30 m - razem powierzchnia użytkowa 92,20 m . Nowe, kameralne osiedle 16.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł205 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:566 m²

Opiekun Oferty Sylwia   Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej z garażem i miejscem postojowym położony w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł200 m² 3 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Wielki głęboczek dom na sprzedaż przy lesie I jeziorze! mahdom invest nieruchomości   Stwórz w tym miejscu swoje miejsce na ziemi. Prezentujemy na sprzedaż dom.

Szczegóły ogłoszenia

4 200 000 zł4 000 m² 1 050 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:69

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż Hotel, agroturystyka w Smolajnach! machdom invest nieruchomości opiekun oferty paulina   Szanowni Państwo,.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł76,01 m² 10 511,77 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1991

Na sprzedaż przestronne 4-pokojowe mieszkanie 76,01 m z loggią, piwnicą, garażem i świetną lokalizacją machdom invest nieruchomości Opiekun oferty: marta Milińska tel.   .

Szczegóły ogłoszenia

27,03 zł/m²185 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Wynajme powierzchnie handlowo-uslugowa na parterze budynku polozonego centralnie w Rynku miejscowosci Czaplinek. Lokal znajduje sie w nowo odbudowanej kamienicy, polozonej centralnie w Rynku.

Szczegóły ogłoszenia

1 639 000 zł83 m² 19 746,99 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1915

Zamieszkaj w sercu zabytkowej Oliwy mieszkanie z duszą w kamienicy otoczonej zieleni Na sprzedaż wyjątkowe, 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 83 m , usytuowane na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Świecie

Świecie,kujawsko-pomorskie

2 000 000 zł28 700 m² 69,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Opiekun Oferty Sylwia   Działka inwestycyjna Bory Tucholskie Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę inwestycyjną/ mieszkaniową położoną w wyjątkowo.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł191 m² 6 020,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Bachotek niesamowita oferta W otoczeniu przyrody- lasu I jeziora! machdom invest nieruchomości   tylko teraz niesamowita promocja na sprzwdaż domu! Prezentujemy na sprzedaż wyjątkowy.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł66 m² 18 166,67 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1936

Wyjątkowe mieszkanie w sercu Gdyni Kamienna Góra Z przyjemnością prezentuję klimatyczne mieszkanie położone w jednej z najbardziej prestiżowych i pożądanych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł203 m² 10 837,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 010 m²

DO sprzedania dom wolnostojący Z dwustanowiskowym garażem - kamień (powiat wejherowski, gmina szemud)! lokalizacja: nieruchomość położona jest w miejscowości Kamień, w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł268,45 m² 7 446,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 137 m²

Przestronny dom wolnostojący o powierzchni 268,45 m wraz z garażem dwustanowiskowym (30,55 m ), na dużej działce o powierzchni 2137 m . Machdom invest nieruchomości Opiekun.

Szczegóły ogłoszenia

3 299 000 zł171,30 m² 19 258,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:488 m²

Lokalizacja: nieruchomość położona jest w jednej z najbardziej cenionych dzielnic Gdańska Zaspie, znanej z doskonałej komunikacji, dużej ilości zieleni oraz wygodnej miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł66,91 m² 13 301,45 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Na sprzedaż wyjątkowo funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 58,75 m , zlokalizowane na drugim piętrze w zadbanym, czteropiętrowym budynku z 1992 roku przy ul. Do Studzienki 27. To.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł1 000 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferta tylko w Opoka Nieruchomości. Nie szukaj dalej. Działka budowlana o powierzchni 1000 m2 Film: ;t=11s Na sprzedaż kilka działek powstałych po.

Szczegóły ogłoszenia

296 999 zł35 m² 8 485,69 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 35 m , położone na 2 piętrze w zadbanym budynku. Mieszkanie jest po remoncie gotowe do zamieszkania bez dodatkowych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

928 000 zł41,03 m² 22 617,60 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Opis To nie jest mieszkanie, które oglądasz "przy okazji". To jest to na którym się zatrzymujesz. Młode Miasto nie udaje klimatu-ono go ma.Woda ,restauracje ,centrum w zasięgu kilku minut. Atuty.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

995 000 zł116,04 m² 8 574,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:747 m²

Na sprzedaż funkcjonalny i solidnie wykonany dom jednorodzinny o powierzchni 116,04 m , z garażem w bryle budynku, położony na przestronnej działce o powierzchni 748.

Szczegóły ogłoszenia

753 600 zł2 512 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Dwie ostatnie działki do zagospodarowania; o powierzchni 2512 m2 i 4093 m2. Działki o powierzchni od 2446 do 22 000 m2. Działka usługowa, uzbrojona, w trakcie podziału.