Nieruchomości

238 513 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

Rynek pierwotny

770 000 zł77,75 m² 9 903,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:102 m²

Kup bez pcc oszczędzaj już na starcie! Dom z ogrodem, 4 pokojami i dwoma miejscami postojowymi w cenie! Mierzyn, ul. Długa Inwestycja gotowa do odbioru! Szczegóły oferty: - pow.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 000 zł11 829 m² 253,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mdp Partners przedstawia ofertę sprzedaży wyjątkowego terenu inwestycyjnego w Józefowie (gm. Nieporęt). Na sprzedaż atrakcyjny, urokliwy teren pod inwestycję deweloperską, składający się.

Szczegóły ogłoszenia

949 200 zł64,50 m² 14 716,28 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szukasz miejsca, gdzie poranna kawa smakuje lepiej, a jednocześnie nie chcesz rezygnować z miejskich wygód? Ten apartament to rzadkie połączenie nowoczesnego designu i gwarancji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

675 108 zł80,37 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż nowoczesna inwestycja mieszkaniowa zlokalizowana w cichej i zielonej części Rzeszowa przy ul. Wieniawskiego. Lokalizacja zapewnia ponadto doskonałą komunikacją z resztą.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł350 m² 4 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Wyjątkowy dom z duszą w centrum Stargardu | 2 niezależne mieszkania | ogród z basenem | sauna | garaż Na sprzedaż wyjątkowy dom rodzinny położony w centrum Stargard,.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł116,41 m² 12 876,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Na sprzedaż rewelacyjny dom w malowniczej okolicy Pietrzykowic. Funkcjonalna parterówka z częścią dzienną i gościnną zlokalizowaną w zachodniej części budynku oraz częścią.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł26,30 m² 6 045,63 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szukasz lokalu, który możesz wykorzystać pod kątem prowadzenia działalności biurowej, usługowej?: - ubezpieczenia - usługi kosmetyczne, fryzjerskie - terapie, masaże, fizjoterapia Może Twoim.

Szczegóły ogłoszenia

9 750 €1 950 m² 5 €/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala, magazyn na parterze : 1. Powierzchnia magazynowa 1950 m x 5 /m2 netto 2. Powierzchnia socjalno-biurowa 12,00 /m2 netto 3. Opłata eksploatacyjna 1,90 /m2 4. Opłaty za media wg.

Szczegóły ogłoszenia

2 398 340 zł64,82 m² 37 000 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Wyspa Spichrzów - idealna lokalizacja w samym sercu Gdańska. Atuty: bezpośredni widok na Motławę oraz marinę jachtową najbardziej prestiżowa lokalizacja w Gdańsku inwestycja zakończona.

Szczegóły ogłoszenia

4 510 000 zł10 250 m² 440 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Super działka przemysłowa w pierwszej linii zabudowy od trasy S7 położona w Sadowej gm. Łomianki, o wymiarach 65mx185m , z dostępem do dwóch ulic , przy działce gaz i prąd.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem

Grywałd,małopolskie

3 900 000 zł756 m² 5 158,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:5 133 m²

Budynek Z apartamentami na sprzedaż grywałd, pieniny | nieruchomość inwestycyjna Z widokiem na tatry Na sprzedaż nowoczesny budynek z apartamentami w Grywałdzie, położony przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł36 m² 44 166,67 zł/m²

 

Piętro:27/28

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Towarowa Towers, prosta 69C | 27 piętro | zachód | panorama Warszawy 35,96 m | apartament premium po generalnym remoncie | gotowy do zamieszkania Klimatyzacja + wentylacja mechaniczna nawiewno-wywiewna.

Szczegóły ogłoszenia

105 600 zł2 200 m² 48 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę rolną o powierzchni 2292 m , położoną w malowniczej miejscowości Naprawa ( gm. Jordanów). To propozycja dla osób myślących perspektywicznie zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł58,80 m² 7 806,12 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Polecam na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 58,8 m położone na wysokim parterze odrestaurowanej kamienicy w jednej z najbardziej prestiżowych części Szczecin.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

683 000 zł62,87 m² 10 863,69 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż wyjątkowy apartament zlokalizowany w malowniczej miejscowości Bystra. Lokal o łącznej powierzchni 62,87 m znajduje się na pierwszym piętrze i oferuje przemyślany,.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł40 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajmu nowoczesny, komfortowy apartament o powierzchni 40 m z balkonem, zlokalizowany w nowym budynku oddanym do użytkowania w 2026 roku. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

4 069 332 zł5 514 m² 738 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oława działka pod inwestycję 5514 m2- doskonała lokalizacja Oława sprzedam działkę inwestycyjna 5514 m2 Działka objęta mpzp gaz , prąd , woda , kanalizacja Teren niezalewowy Cena sprzedaży netto 3.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł6 622 m² 49,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Północ Nieruchomości o/bolesławiec oferuje do sprzedaży nieruchomość gruntową o powierzchni całkowitej 6622 m2 składającą się z dwóch działek w miejscowości Grodziec gmina.

Szczegóły ogłoszenia

1 366 000 zł5 144 m² 265,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Gotowiec inwestycyjny działka Z prawomocnym pnb łaziska górne - około 1500m2 pum Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna o powierzchni 5 144 m , zlokalizowana w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł9 900 m² 156,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Widokowa działka budowlana o pow. 9900 m2 położona w miejscowości Pisary gm. Zabierzów. Dojazd do działki asfaltową drogą gminną, a następnie sięgaczem drogowym(ok.100m), który.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Gryfino

Gryfino,zachodniopomorskie

175 000 zł10 400 m² 16,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka 1,04 ha - Szczawno, gm. Gryfino Idealna pod zabudowę zagrodową lub gospodarstwo agroturystyczne Na sprzedaż duża działka o powierzchni 1,04 ha , położona w miejscowości Szczawno.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł2 762 m² 68,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Krótki opis nieruchomości Na sprzedaż piękna, płaska działka budowlana o powierzchni 27,62 ara, położona w malowniczej miejscowości Zdynia, w gminie Uście Gorlickie. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł2 866 m² 680,39 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Uwarunkowania planistyczne Zgodnie ze Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego przyjętego Uchwałą nr LVI/522/2010 Rady Miejskiej w Jarocinie z dnia 26 stycznia.

Szczegóły ogłoszenia

277 500 zł1 850 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trójkąt

Przedstawiamy wyjątkową okazję - atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1850 m , z wymiarami 65 x 80 x 40 x 8 metrów, usytuowana w malowniczej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 000 zł8 262 m² 847,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający, dzięki czemu kupujący nie ponosi żadnych opłat za pośrednictwo. Kukla Nieruchomości Nowa Generacja prezentuje na sprzedaż: teren inwestycyjny.

Szczegóły ogłoszenia

956 000 zł92 m² 10 391,30 zł/m²

 

Piętro:8/16

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż | 4-pokojowe mieszkanie z sauną | 92 m | Piaseczno, ul. Młynarska Przestronne, komfortowe mieszkanie w bardzo dobrym standardzie, położone na zamkniętym, zadbanym osiedlu Sand.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł51 m² 11 764,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

0% prowizji Gotowe Mieszkanie + Komórka Lokatorska + Miejsce postojowe w garażu podziemnym Mieszkanie położone Przy ulicy Zofii gumińskiej/odolanowskiej - gotowe do wprowadzenia dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

3 400 zł37 m² 91,89 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie, w którym nikt nie mieszkał po remoncie. Można tu pić kawę na dużym balkonie z widokiem na panoramę miasta, a potem wsiąść w tramwaj i w 15 minut być.

Szczegóły ogłoszenia

737 400 zł1 229 m² 600 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż działka zlokalizowana W tychach W dzielnicy mąkołowiec przy ulicy szczygła Powierzchnia działki: 1229 m2 Wymiary działki: 44 m x 28 m Front działki: 44 m Media:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

560 000 zł112 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:460 m²

Marzysz o nowym domu w Częstochowie. Już dostępne nowo wybudowane domy w zasięgu twojej ręki. Szkoda Wam czasu na budowę domu ,a chcielibyście go wykończyć z własnym pomysłem.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł400 m² 3 747,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:848 m²

Dom z częścią usługową -idealny do zamieszkania i prowadzenia działalności | Polanka, gm. Myślenice Na sprzedaż nieruchomość gruntowa zabudowana domem z częścią.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł48 m² 16 250 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mokotów Służew 3 pokoje z ogromnym potencjałem | 48 m | świetna komunikacja | inwestycja lub mieszkanie dla siebie Szukasz mieszkania, które możesz urządzić dokładnie tak, jak chcesz bez.

Szczegóły ogłoszenia

661 710 zł6 302 m² 105 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Grunt o pow. 6302m2 rola z wydanymi warunkami zabudowy( pod domy wolnostojące) ( 4 lub 8 budynków) kształt trójkąta, prąd woda w ulicy przy działce, grunt położony przy asfaltowej.

Szczegóły ogłoszenia

486 000 zł27,04 m² 17 973,37 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Osiedle Symfonia Nowy Wymiar Komfortu w Bydgoszczy Osiedle Symfonia to najnowsza realizacja powstająca przy ul. Jana Karola Chodkiewicza 9 w jednej z najbardziej cenionych części Bydgoszczy.

Szczegóły ogłoszenia

224 000 zł34 m² 6 588,24 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

***dosłownie na Rynku! *** To kompaktowe mieszkanie zachwyca funkcjonalną przestrzenią i estetycznym wykończeniem, gotowe do szybkiego zamieszkania bez dodatkowych nakładów. Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł60,42 m² 5 610,72 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Divo nieruchomości oferuje do sprzedaży: mieszkanie w Olkuszu przy ulicy Armii Krajowej o powierzchni 60,42 m2, składające się z trzech pokoi, kuchni, przedpokoju, łazienki, wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

1 220 000 zł61,19 m² 19 937,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

The Partners ma wyłączną przyjemność przedstawić gotowe, wykończone pod klucz trzy pokojowe mieszkanie w inwestycji Dominikanów 28 - Prądnik Czerwony. Lokalizacja: inwestycja znajduję się.

Szczegóły ogłoszenia

46,15 zł/m²65 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia atrakcyjny lokal handlowo-usługowy usytuowany w centrum Brzegu. Lokal składa się z 3 pomieszczeń : sali sprzedaży ok 46m2, magazynu 16m2 i pomieszczenia socjalnego.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł52,25 m² 4 976,08 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Przedstawiam ofertę sprzedaży mieszkania położonego w Chorzowie - Chorzów II - Amelung ul. Morcinka Lokal stanowiący odrębną nieruchomość ma powierzchnię 52,25m2 i składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

1 280 000 zł226,31 m² 5 655,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:598 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 122,54m (całkowitej 226,31 m ), wybudowany w 2015 roku, położony na zadbanej działce z pełną infrastrukturą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

735 000 zł109,82 m² 6 692,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od kupującego! Do sprzedania dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej (segment skrajny) o pow. użytkowej 101,71m2, pow. całkowitej 109,82m2 usytuowany w miejscowości Cianowice.