Nieruchomości

238 306 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 500 000 zł623 m² 5 618 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:20 200 m²

Rezydencja położona na dużej ponad 2 hektarowej działce granicząca z rzeką Jeziorką w gminie Pniewy. Powierzchnia całkowita domu 623 m2, użytkowa 511 m2. Na parterze znajduje się salon.

Szczegóły ogłoszenia

573 000 zł38,18 m² 15 007,86 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

Oferujemy na sprzedaż piękny apartament zlokalizowany w malowniczej miejscowości Dźwirzyno, przy ul. Wyzwolenia. To idealne miejsce dla osób szukających zarówno spokoju, jak i bliskości.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł7 500 m² 86,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka inwestycyjna Siekierki Huby, gmina Kostrzyn Oferuję na sprzedaż atrakcyjną działkę o dużym potencjale inwestycyjnym, położoną w miejscowości Siekierki Huby,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 120 000 zł139 m² 8 057,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:80 m²

Nowoczesne domy w zielonej części Warszawy Wawer (falenica) | 139 m | ogród | 2 miejsca parkingowe Szukasz miejsca, które łączy komfort życia w mieście z ciszą i naturą? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

71 zł/m²220 m² 15 620 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

DO wynajęcia lokal użytkowy znajdujący się na parterze budynku biurowego W prestiżowej lokalizacji przy gdyńskiej marinie Lokal z bezpośrednim dostępem od ulicy Waszyngtona przeznaczony.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Jezierzany

Jezierzany,zachodniopomorskie

550 000 zł62 m² 8 387,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:125 m²

Oferta sprzedaży komfortowego domu całorocznego zaledwie 1000 metrów od morza, w pobliżu Jarosławca! Prezentujemy wyjątkową nieruchomość, która sprawdzi się zarówno jako dom do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Goleniów

Goleniów,zachodniopomorskie

1 299 000 zł271 m² 4 793,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:3 203 m²

Piękny dom w bliskiej okolicy Goleniowa, zaledwie 4 km od miasta - 271 m2 - cena 1 299 000 zł Na sprzedaż wyjątkowy dom o charakterze rezydencjonalnym, zaprojektowany z myślą zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

11 000 zł122 m² 90 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia apartament położony w Śródmieściu na ostatnim piętrze prestiżowej inwestycji doki Eurostylu z 2022 roku. Apartament jest bardzo przestronny i słoneczny, a składa.

Szczegóły ogłoszenia

2 990 000 zł978,50 m² 3 055,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:18

 

Powierzchnia działki:389 m²

*Wynagrodzenie pośrednika pokrywa Sprzedający* Sprzedam kamienicę w ścisłym centrum Gniezna. Nieruchomość zlokalizowana jest tuż obok Rynku, przy skrzyżowaniu ul. Dąbrówki z ul. Grzybowo.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

359 172 zł36,28 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż wyjątkowa kawalerka o powierzchni 36,28 m , zlokalizowana w prestiżowej inwestycji MI9, tuż obok Manufaktury w jednej z najbardziej pożądanych części Łodzi. To.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł37 m² 43,24 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka z oddzielną kuchnią | balkon | centrum dg Mularczuk Nieruchomości oferuje do wynajęcia funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 37 m , położone w Dąbrowie Górniczej przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł50 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Lublin, mieszkanie, 3 pokoje, 50 m2, ul. Sowińskiego,Wieniawa, miasteczko Akademickie Opis mieszkania: - piętro: 0/4 - powierzchnia mieszkania: 50 m2 - salon, kuchnia, łazienka z i trzy niezależne.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł33 621 m² 12,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż nieruchomość rolna zabudowana położona w Rokicinach, woj. łódzkie Przedmiotem sprzedaży jest działka o powierzchni 3,3261 ha, położona w miejscowości Rokiciny (woj.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł35,50 m² 8 169,01 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Premium apartment Biuro Nieruchomości: prezentuje na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z balkonem o pow. 35,50m2, zlokalizowane na trzecim piętrze w bloku 10 piętrowym w świetnej.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł3 273,30 m² 183,30 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:-

Okazja! Nowa cena do negocjacji budynek Z bardzo dużym potencjałem Zabrze ul. Hagera 30 Na sprzedaż oferujemy budynek dawnego Hostelu Pracowniczego, a także w późniejszym okresie szkoły,.

Szczegóły ogłoszenia

795 000 zł95,50 m² 8 324,61 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Gustowne dwu poziomowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji na zamkniętym osiedlu. Oferta sprzedaży mieszkania zlokalizowanego w dzielnicy Parkitka przy ul. Poleskiej 74 D. Bardzo blisko środki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

479 000 zł77,02 m² 6 219,16 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Biuro Stoprocent Nieruchomości z przyjemnością prezentuje wyjątkową ofertę na wyłączność: na sprzedaż skrajne mieszkanie o powierzchni 77 m2, usytuowane na piętrze w nowoczesnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 799 000 zł256 m² 7 027,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:483 m²

Nowoczesne domy tuż przy Kampinoskim Parku Narodowym! Na sprzedaż nowoczesne domy, połączone garażami, zlokalizowane w spokojnej i zielonej okolicy, w bezpośrednim sąsiedztwie otuliny.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł25 m² 6 760 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości komfort oferuje do sprzedaży funkcjonalną kawalerkę o powierzchni 25 m , położoną w zadbanym budynku z wyremontowaną klatką schodową. Lokal wymaga.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł28 m² 78,57 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe mieszkanie w sercu Fordonu - ulica Przyjaciół 2, użytkowane "dorywczo" przez poprzedniego lokatora. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w czteropiętrowym, nowoczesnym bloku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Jaśki

Jaśki,warmińsko-mazurskie

1 990 000 zł232 m² 8 577,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:9 578 m²

Na sprzedaż komfortowy dom o powierzchni użytkowej 232 m2, położony w spokojnej mazurskiej miejscowości Jaśki, gm. Olecko 340 metrów od Jeziora Dobskiego. Dom znajduje się na dużej,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

607 427 zł43,94 m² 13 824,01 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferujemy Państwu na sprzedaż luksusowe mieszkanie położone w pierwszej linii zabudowy zaledwie 70 m od plaży zlokalizowane w miejscowości Rogowo, 19 km od Kołobrzegu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

63,95 zł/m²86 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal użytkowy W ścisłym centrum ruda śląska- nowy bytom ul. Niedurnego Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni ok. 86 m2 położony w Rudzie Śląskiej przy ulicy Niedurnego. Wejście.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 000 zł730 m² 6 849,32 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:8 140 m²

Oferujemy na sprzedaż budynek produkcyjny na działce o pow. około 8140 m 2 w Łasku Budynek o powierzchni ok. 730 m 2 szerokości 12m z lat 60 (po generalnym remoncie).

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł270 m² 6 111,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:705 m²

Oferujemy Dom Wolnostojący na sprzedaż w Opolu w dzielnicy Grudzice, składający się z trzech poziomów: przyziemia, wysokiego parteru i poddasza użytkowego o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

181 000 zł5 168 m² 35,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trójkąt

Poszukujesz kameralnej działki rolnej - 5168m2, w niedalekim sąsiedztwie Jeziora Ostrowite Wieś Ostrowite, gmina Lniano. Kształt działki trójkąt, przy drodze gminnej. Media- woda i prąd przy.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł46 m² 69,57 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe | Balkon | Plac Grunwaldzki | ul. Gdańska | od zaraz Wrocław Plac Grunwaldzki / ul. Gdańska Szukasz mieszkania w topowej lokalizacji Wrocławia? Takiego, gdzie wszędzie masz blisko,.

Szczegóły ogłoszenia

13 zł/m²24 m² 312 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję wynajęcia pomieszczenia warsztatowego o powierzchni 24 m2 przy ul. Moniuszki 2 w Oleśnicy. Czynsz najmu.

Szczegóły ogłoszenia

95 000 zł1 036 m² 91,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy na sprzedaż kompleks sześciu działek zlokalizowanych w miejscowości Żerdno, w gminie Czaplinek. Działka 8 pow. 1036 m2, cena 95 000,00 zł Działka 15 pow. 3002 m2, cena 110 000,00.

Szczegóły ogłoszenia

2 945 zł155 m² 19 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:100 m²

Oferuję do wynajęcia lokal użytkowy w Częstochowie o powierzchni ok 155 m kw ogrzewany. Opis obiektu: wymiary: długość ok 14,00 m Szerokość 11,00 m 1 brama Szerokość 200 cm.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 235 000 zł178,54 m² 6 917 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:463 m²

1 235 000 zł | sprzedaż | dom | segment środkowy | 178 m2 | solec | gmina góra kalwaria Przedmiotem sprzedaży jest dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej (segment środkowy 121C).

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł15 000 m² 73,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

**ogłoszenie sprzedaży działki inwestycyjnej w miejscowości Dobroń Mały w gminie Dobroń** Na sprzedaż działka o powierzchni 1,49 ha , położona w Dobroń Mały W mpzp.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

535 500 zł126 m² 4 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Mamy przyjemność zaprosić Państwa do zakupu urokliwego domu o wymiarach 9x7 metrów, co daje imponującą powierzchnię około 63 metrów kwadratowych na parterze oraz drugie tyle na poddaszu (z.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł55,70 m² 5 008,98 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Super okazja M-4 żory os. Korfantego wolne od zaraz * 279 tys* tylko W solid taka oferta. Licencjonowane biuro nieruchomości posiadamy w swoje ofercie mieszkanie położone w niskim bloku na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

771 543 zł43,65 m² 17 675,67 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowoczesnego, 2-pokojowego mieszkania w sercu warszawskiej Pragi-Południe. Lokal łączy w sobie funkcjonalny układ, doskonałe doświetlenie oraz.

Szczegóły ogłoszenia

2 332 200 zł7 200 m² 323,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Grunt dla dewelopera - działka (do wydzielenia) o powierzchni ok 7200m2, z czego warunkami zabudowy objęty jest obszar o powierzchni 4994m2. Warunki zabudowy na maksymalnie 8 domów.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Lubomierz,dolnośląskie

850 000 zł410 m² 2 073,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 142 m²

Nie szukaj dalej. dla Biura Nieruchomości. Zapraszam na prezentację domu położonego na działce o powierzchni 0,2142ha. Część domu wybudowano w okresie przedwojennym, a w 2005 roku.

Szczegóły ogłoszenia

1 414 000 zł70 700 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

działka | Kobylanka | Grudziądz | 7ha | wz | warunki zabudowy Mam przyjemność zaproponować Państwu na sprzedaż piękną działkę budowlaną pod Grudziądzem, w miejscowości Kobylanka. Całość.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Cierchy

Cierchy,świętokrzyskie

166 500 zł2 953 m² 56,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

| na sprzedaż działka o powierzchni 2953 m2, zlokalizowana w Cierchach, w gm. Mniów. Dla działki w 2008r. została wydana decyzja o warunkach zabudowy na budowę budynku.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł49,87 m² 64,17 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Jeśli cenią sobie Państwo niebanalne, przytulne wnętrza, dopracowane w każdym szczególe ta propozycja jest idealna dla Państwa! Mieszkanie zaaranżowane przez projektanta wnętrz. Jeszcze nigdy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

639 900 zł100 m² 6 399 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Biuro nieruchomości Sverum prezentuje dom wolnostojący w stanie deweloperskim o powierzchni użytkowej 100m znajdujący się w Kamienicy Polskiej w powiecie częstochowskim. Usytuowany.