Nieruchomości

239 346 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

185 000 zł2 397 m² 77,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rekreacyjno-mieszkaniowa o powierzchni 2397 mkw nad jeziorem Studa w miejscowości Jamielnik, obręb Studa .Działka jest już uzbrojona w prąd i wodę. Do jeziora.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

864 450 zł57,63 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

*** 0% prowizji od kupującego *** ** Brak podatku 2% pcc ** Мы говорим на вашем языке, позвоните нам! Z radością prezentujemy nowoczesne i funkcjonalne M3.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł2 000 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Kupujący nie płaci prowiji Działka o powierzchni 2000m2 położona w Dobrzewinie. Działka objęta mpzp- 2mnw- teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej: - zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna,.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł39 m² 5 102,56 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

*** 2 pokoje *** *** czarna białostocka *** *** I piętro *** Polecamy mieszkanie 2-pokojowe zlokalizowane na pierwszym piętrze w 4-piętrowym bloku z płyty w miejscowości Czarna.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł39,95 m² 60,08 zł/m²

 

Piętro:13/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie z miejscem postojowym w garażu podziemnym, znajdujące się w apartamentowcu w Katowicach przy ul. Tysiąclecia 16. Mieszkanie o podwyższonym.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł1 200 m² 91,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Nowa Wieś jest miejscem, gdzie harmonia natury łączy się z nowoczesnym życiem miejskim. Położenie niedaleko Iławy zapewnia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji tej malowniczej okolicy. To.

Szczegóły ogłoszenia

13,89 zł/m²18 m² 250 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na wynajem miejsce postojowe naziemne przed budynkiem ul. Flisykowskego 7. Dostępne od zaraz. Prezentowana oferta ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par. 1.

Szczegóły ogłoszenia

78 000 zł856 m² 91,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy 856 m zielonych marzeń w Prandocinie Wysiołek - idealne miejsce dla osób, które cenią sobie spokój, ciszę i bliskość natury. Widokowa lokalizacja z charakterem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

870 000 zł115 m² 7 565,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:750 m²

Prezentujemy nowoczesny dom na sprzedaż o pow. ok. 115m2 na dużej działce 750m2 usytuowany w malowniczej lokalizacji tuż obok Grodziska Mazowieckiego , idealnej dla rodzin poszukujących spokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

632 970 zł54,10 m² 11 700 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie w stanie deweloperskim. Zdjęcia przedstawiające aranżacje wnętrz mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wizualizacje możliwego wykończenia nieruchomości. Nie.

Szczegóły ogłoszenia

42 840 zł952 m² 45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż 2 działki z warunkami zabudowy, zlokalizowane w miejscowości Drozdów, gm. Świnice Warckie, pow. łęczycki, woj. łódzkie Przeznaczenie nieruchomości: działki mają wydane.

Szczegóły ogłoszenia

28 737 €5 422 m² 5,30 €/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia magazyn 5.422 m2, Warszawa Targówek. Standard: tryskacze esfr posadzka niepylna techniczna nośność ok. 5T / m2 wysokość 10m 7 doków brama najazdowa 27 miejsc parkingowych ochrona kontrola.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 200 000 zł132,34 m² 9 067,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 112 m²

Nowoczesny, komfortowy dom z dużymi przeszkleniami i pięknym widokiem na sprzedaż. Nieruchomość o powierzchni 132,34 mkw powstaje w Bolkowie, a posadowiona będzie na działce.

Szczegóły ogłoszenia

89 000 zł1 066 m² 83,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka budowlana, głobino, ul.Łąkowa, gm.Słupsk, powiat słupski, 89.000,-PLN Link do filmu: Na sprzedaż działka budowlana blisko miasta Słupska.

Szczegóły ogłoszenia

Przetarg

398 309 zł59,80 m² 6 660,69 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Zarząd Spółdzielni Mieszkaniowej Rodzina Kolejowa w Białymstoku ogłasza aukcję nieograniczoną o ustanowienie odrębnej własności lokali mieszkalnych i przeniesienie ich własności: nr.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Kładno

Kładno,zachodniopomorskie

500 000 zł35 m² 14 285,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:364 m²

Na sprzedaż atrakcyjny domek rekreacyjny położony w cichej i spokojnej miejscowości Kładno, w niedalekiej odległości od popularnych nadmorskich kurortów Ustronie Morskie oraz Sarbinowo.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł37,50 m² 11 866,67 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż słoneczne 2-pokojowe mieszkanie znajdujące się na poznańskim Łazarzu, przy ul. Hetmańskiej o powierzchni 37,50m2 Położone na 10 piętrze w 11-piętrowym bloku z 2.

Szczegóły ogłoszenia

369 900 zł51 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż atrakcyjne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 51 m , położone na 2. piętrze zadbanego budynku w samym sercu Iławy, z imponującym widokiem na Jezioro Jeziorak. Atuty.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł11 328 m² 14,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Działka o kształcie trapezu o wymiarach front (od drogi) 58 m, boki 150 m i 130 m, tylnią szerokość działki 111 m, do działki zostały wydane warunki zabudowy (siedliskowe zagrodowa).

Szczegóły ogłoszenia

1 790 000 zł5 500 m² 325,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka inwestycyjno-budowlana Walendów (gmina Nadarzyn) jedna z ostatnich przy drodze asfaltowej. Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 5500 m , położona.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł84 m² 3 559,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:672 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom z cegły o powierzchni 100 m nie licząc poddasza, położony na lekkim wzniesieniu w malowniczej okolicy nieopodal lasu. Dom znajduje się zaledwie 1,2 km od.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł53,59 m² 6 512 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie po kapitalnym remoncie - Czeladź, oś. Piłsudskiego, ul. Niepodległości Na sprzedaż funkcjonalne i zadbane mieszkanie o powierzchni 53,59 m, położone.

Szczegóły ogłoszenia

20,51 zł/m²39 m² 800 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję wynajęcia lokalu użytkowego o powierzchni 39,72 m2 przy ul. Pankiewicza w Opolu Czarnowąsach Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł64,59 m² 16 256,39 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

W ofercie na sprzedaż nowoczesne i eleganckie mieszkanie 3-pokojowe z balkonem zlokalizowane na czwartym (najwyższym piętrze) na nowo wybudowanym Osiedlu Harmonia dewelopera Lembud. Nowi.

Szczegóły ogłoszenia

11,77 zł/m²424,78 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję wynajęcia lokalu użytkowego o powierzchni 424,78 m2 w zmodernizowanym budynku dworca w Brzegu. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł440 m² 2 931,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Oferuję na sprzedaż wyjątkowy wolnostojący piętrowy dom o powierzchni całkowitej około 440 m2 znajdujący się w miejscowości Marynin (gmina Konopnica). Dom usytuowany jest na działce.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł120 m² 10 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 428 m²

Góralski dom z bali świerkowych stoi na ponad 30 arowej działce z linią brzegową jeziora Narie. Nieruchomość zbudowana została przez rdzennych górali - najlepszych fachowców.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł235 300 m² 5,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Tłokowo to urocza miejscowość w gminie Jeziorany, znana z pięknych okoliczności przyrody. Region ten oferuje liczne możliwości aktywnego spędzania czasu na łonie natury, w tym spacery,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

537 605 zł34,76 m² 15 466,20 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Mieszkanie z dużym tarasem, oddzielną sypialnią i funkcjonalnym układem idealne do życia lub pod inwestycję. Zadzwoń: adam   również po 18:00) Mówię płynnie po angielsku.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł50 m² 44 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowa cena! Oława bardzo dobra lokalizacja miasto liczące ponad 35 tys. mieszkańców w ciągłej rozbudowie ,szybkie połączenia pkp,pks oraz prywatne usługi transportowe. Miejscowość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł209 m² 7 655,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:623 m²

Budynek Usługowy w Jednej z Najbardziej Poszukiwanych Lokalizacji - zobacz film Zobacz Film Z wielką przyjemnością przedstawiam Państwu na sprzedaż budynek usługowy położony.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł9 901 m² 353,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do Sprzedania działka o powierzchni prawie 10 000 m2 Plan zagospodarowania pozwala na dużą dowolność zagospodarowania działki Nie ma problemu z mediami jak prad, gaz czy woda. Okolica działki.

Szczegóły ogłoszenia

305 000 zł6 100 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

działka rekreacyjna z możliwością zabudowy jednorodzinnej. Położona blisko drogi gminnej. zapraszam do kontaktu: więcej informacji:   Marcin Cieślak   Treść.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł37,20 m² 7 526,88 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie na sprzedaż | 37,2 m | ul. Dąbrowskiego 56 | balkon Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane jest przy ul. Dąbrowskiego 56 w Łodzi. Lokalizacja zapewnia bardzo dobrą komunikację.

Szczegóły ogłoszenia

1 566 880 zł55,96 m² 28 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Wyjątkowy lokal w samym sercu Mokotowa położony na parterze czteropiętrowej, odrestaurowanej kamienicy z pięknym ogródkiem. Luksus połączony z komfortem i wygodą. Wokół tereny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

498 670 zł41,17 m² 12 112,46 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Komfortowe 2 pokojowe w nowoczesnej inwestycji położonej w zielonej dzielnicy Winogrady w Poznaniu. Dostępne kilka innych układów, metraży i pięter! Ostatnie dostępne mieszkania!.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł13 700 m² 80,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Duża działka rolno-leśna, na obszernych zalesionych terenach w miejscowości Zimna Woda, gmina Mszczonów. Działka w kształcie zbliżonym do prostokąta o wymiarach: 38X360m Zróżnicowana.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł46,99 m² 9 980,85 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Ogłoszenie prywatne. Pośrednikom nieruchomości dziękuję proszę nie dzwonić. Posiadam doświadczenie w sprzedaży nieruchomości. Możliwość współpracy z pośrednikiem reprezentującym.

Szczegóły ogłoszenia

769 700 zł43 m² 17 900 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43 m . Lokal składa się z dwóch oddzielnych pokoi, oddzielnej kuchni z oknem oraz przestronnego przedpokoju. Mieszkanie położone jest.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł55,80 m² 6 433,69 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż funkcjonalne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 55,8 m , położone w Lesznie przy ul. Zamenhofa, na 4 piętrze niskiego bloku po termomodernizacji. Lokal idealny zarówno dla.

Szczegóły ogłoszenia

175 000 zł800 m² 218,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Prime-nieruchomości oferuje na sprzedaż działkę budowlaną w Gorzycach Wielkich (k. Ostrowa Wielkopolskiego) podstawowe parametry - Powierzchnia: 800 m2 - Wymiary: ok. 20m x 40m - Kształt:.