Nieruchomości

238 537 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

995 000 zł85,29 m² 11 666,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:60 m²

Serdecznie zapraszam na pierwszy dzień otwarty w czwartek 14/05/2026 po wcześniejszym kontakcie telefonicznym. W skrócie - ul. Piknikowa 155 / Białołęka - 4 pokoje oraz 20-metrowy ogródek - 3.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł1 008 m² 296,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy Państwu urokliwą działkę położoną w miejscowości Grabówka przy ul. Wypoczynkowej. Powierzchnia to 1008 m2, a wymiary to ok. 37m/25m. Położenie działki w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

1 049 000 zł148 m² 7 087,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:735 m²

Nowoczesny dom parterowy Z garażem dwustanowiskowym | jasionka | 148 m | działka 7,35 ar Szukasz domu, który łączy wygodę, funkcjonalność i świetną lokalizację? Ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

193 500 zł1 490 m² 129,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Cena do negocjacji! Spełnij swoje marzenia i wybuduj własny dom na dużej działce! Do sprzedania atrakcyjna działka budowlana w okolicach pyskowic 30 minut od rynku W gliwicach. Działka:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

585 048 zł51,32 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Złocień - nowoczesne osiedle mieszkaniowe Przedstawiamy wyjątkowe osiedle położone w południowo-wschodniej części miasta, które łączy nowoczesną architekturę, komfort mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł9 400 m² 42,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Działka z dawną zabudową pałacową - Pisarzowice, powiat lubański Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość inwestycyjna - działka o powierzchni 9400 m , zabudowana pozostałościami dawnej.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł45 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

| do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 45,00 m2, zlokalizowane na II piętrze w III piętrowym apartamentowcu z 2019 roku przy ul. Wspólnej w centrum Kielc. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

12 345 zł309 m² 39,95 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Magazyn/hala 309 m2 na wynajem Gdańsk-Letnica. Oferta magazynu o powierzchni 309 m2, zlokalizowana na terenie Śnieżnej w Gdańsku Letnicy Obiekt znajduje się na terenie zamkniętym. Miesięczny.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł30,58 m² 17 985,61 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Kraków | Stare Podgórze | ul. Krasickiego | 30,58 m | 1 piętro Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie z dużym potencjałem, położone w jednej z najbardziej klimatycznych.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł81 m² 8 271,60 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Oferujemy jasny i funkcjonalny lokal mieszkalny w stanie niewymagający żadnych nakładów finansowych. To doskonała propozycja dla osób, które chcą wprowadzić się od razu, bez remontów.

Szczegóły ogłoszenia

Magazyn Koszalin

Koszalin,zachodniopomorskie

19 780 zł860 m² 23 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Hala produkcyjno - magazynowa, 500m2, koszalin Hala magazynowa i produkcyjna o pow. 500 m2 - Koszalin, osiedle Nowobramskie. Wysokość hali 3,5 m, brama wjazdowa - wysokość 3,2 m. Wjazd do.

Szczegóły ogłoszenia

791 250 zł1 055 m² 750 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem oferty jest działka nr 249/8 położona w Niechorzu przy ulicy Pięknej tylko 500 m od plaży. Nieruchomość o powierzchni 1055 m kw Działka położona w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

89 000 zł1 326 m² 67,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną nr 118/10 o powierzchni 1326 m2 położoną w miejscowości Kownaty Borowe, gmina Ojrzeń, powiat ciechanowski, w północnej części województwa.

Szczegóły ogłoszenia

287 000 zł10 426 m² 27,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Działka rolna na obrzeżach miasta Miastko Czy marzysz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

660 000 zł115,40 m² 5 719,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nowoczesny lokal mieszkalny z ogrodem - Zawada k. Piły, ul. Okrężna Lokal mieszkalny w budynku mieszkalnym dwu-lokalowym. Masz dość mieszkania w bloku? Marzysz o własnym kawałku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

556 326 zł59,82 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

DO sprzedania atrakcyjne 3-pokojowe mieszkanie. Bez podatku pcc I prowizji. Dostępne od ręki. Komórka lokatorska gratis Nasza firma zajmuje się również remontami oraz wykańczaniem mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

823 000 zł2 423 m² 339,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana w Garwolinie przy ulicy Księcia Janusza I Powierzchnia działki 2423m2 ( 21m x 115m ). W drodze prąd, woda, kanalizacja, gaz. Zapraszam do zapoznania.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł110 m² 7 090,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Oferujemy Państwu piękny, w pełni wyposażony gotowy do zamieszkania dom w Izbicku. Budynek znajduje się na 8 arowej, ładnie zagospodarowanej działce. Dom składa się z czterech pokoji,.

Szczegóły ogłoszenia

524 850 zł3 499 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana położona w Nowych Grobicach w gminie Chynów. Duża i kształtna nieruchomość o powierzchni 3499 mkw i wymiarach: 50 x 70. Zgodnie z miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł78,90 m² 9 366,29 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego mieszkania na osiedlu Bojary. Mieszkanie dostępne w eko Kredycie. W skład nieruchomości wchodzą: - 2 oddzielne pokoje, - gabinet.

Szczegóły ogłoszenia

1 957 850 zł39 157 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka budowlana Z mpzp - gotowa pod twoją inwestycję mieszkaniową Przeznaczenie mn | Zabudowa jednorodzinna | Brak konieczności wz | Spokojna okolica ***** rozkład / zabudowa: nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Poznań

Poznań,wielkopolskie

1 196 300 zł124 m² 9 647,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:227 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 124 m , wybudowany w 2005roku. Działka 227m2 Na piętrze znajdują się trzy pokoje: sypialnia ok. 17 m , pokój ok. 9.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 000 zł11 482 m² 182,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowy teren budowlany na sprzedaż nad jeziorem Dłuskim idealny pod inwestycję lub rekreację, z opcją podziału. Do sprzedaży 6 działek budowlanych nad jeziorem Dłuskim. Łączna powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł5 567 m² 64,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Idealne miejsce do odpoczynku- gwarancja ciszy i spokoju! Przedstawiamy Państwu działkę w urokliwym miejscu w Białowieży przy ulicy Nowej. Nieruchomość idealna dla osób poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł67 m² 29,85 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie po kapitalnym remoncie położone w 5-rodzinnej kamienicy, składające się z pokoju dziennego, sypialni, dużej jasnej kuchni, łazienki z wc i przedpokoju. Lokal bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł286 m² 1 381 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Frysztak - dom jednorodzinny dwukondygnacyjny, zbudowany z pustaka ceramicznego szczelinowego oraz cegły o powierzchni zabudowy 143 m2 na ładnej, ogrodzonej działce 8 arów w korzystnej.

Szczegóły ogłoszenia

Biurowiec Gutkowo

Gutkowo,warmińsko-mazurskie

9 600 zł237,42 m² 40,43 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Lokale biurowe do wynajęcia o powierzchni 237,42 m2, położone na 1 piętrze w nowoczesnym biurowcu. Idealny dla firm poszukujących spokojnej przestrzeni. Dużo miejsc parkingowych. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł63,20 m² 6 962,03 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Na sprzedaż klimatyczne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 63,20 m (w tym piwnica 3,96 m ), położone na 3. i 4. piętrze w spokojnej części Jeleniej Góry. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł1 948 m² 132,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Piękna działka Z widokiem na jezioro dobrogoszcz atuty Piękny widok na jezioro Dobrogoszcz z piękną.

Szczegóły ogłoszenia

114 072 zł1 164 m² 98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż pięknie położony kompleks 12 działek, w pobliżu lasu w Zielonczynie Oferujemy na sprzedaż działki położone w pięknej i malowniczej okolicy w cichym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

403 560 zł35,40 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Tylko Teraz! super Oferta! Przedstawiam wyjątkową ofertę - ostatnie dostępne Oferta dotyczy mieszkanie nr 1.46 - 2-pokojowe o powierzchni 35,4 m2 Zakup bezpośrednio od dewelopera - bez prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł84,82 m² 7 062,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:123 m²

Nowe szeregówki dwupoziomowe Rzeszów Południe Gotowe na Kwiecień 2026 r. 0% prowizji | Bez pcc 2% | Bez ukrytych kosztów Przedstawiamy nową, kameralną inwestycję składającą się z 56 mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

730 235 zł39,93 m² 18 287,88 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Świetna lokalizacja, gdańsk siedlce/śródmieście. Lokal do odbioru w czerwcu. Do Starego Miasta 2 km, obok przystanki tramwajowe, zaplecze handlowe i usługowe. Bezpośredni dojazd na: uczelnie,.

Szczegóły ogłoszenia

11 275 €1 978 m² 5,70 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Do wynajęcia pow. magazynowa 1 978 m2 w parku biznesowo - magazynowym zlokalizowanym na południowy zachód od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł11 120 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja: mokre kolonia, gm. Zamość Działka usytuowana w odległości około 1,8 km od granic miasta Zamość, bezpośrednio przy ulicy asfaltowej. W sąsiedztwie zabudowa jednorodzinna oraz.

Szczegóły ogłoszenia

245 000 zł969 m² 252,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Rezerwacja! Działka budowlana Żory- rowień ul. Cysterska/wiklinowa (róg dwóch ulic). Powierzchnia: 969 m2 Wymiary: około 49m od frontu na 20m2 Droga posiada bezpośredni dostęp do drogi gminnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 210 000 zł153 m² 7 908,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Oferujemy na sprzedaż nowoczesny dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 153 m2 (5 pokoi) w stanie deweloperskim usytuowany na działce o pow. 700m2, zlokalizowany w promieniu 30 km od.

Szczegóły ogłoszenia

29 150 zł1 100 m² 26,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala magazynowa o powierzchni 1100 m , zlokalizowana w Białymstoku. Obiekt idealny dla firm poszukujących funkcjonalnej przestrzeni magazynowej lub produkcyjnej. Parametry.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł65,04 m² 15 221,40 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 65,04 m , położone we Wrocławiu, dzielnica Krzyki, osiedle Gaj. Mieszkanie usytuowany jest na 3 piętrze w 6-piętrowym budynku z 2017.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł60,73 m² 8 397,83 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Do sprzedania apartament na osiedlu deweloperskim "osiedle Wzgórze Hugona" Układ mieszkania: - 2 osobne sypialnie - Salon z aneksem kuchennym przestronny i dobrze doświetlony - Łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

70 zł/m²300 m² 21 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal handlowy 300 m idealny pod sklep! Oferujemy przestronny lokal handlowy o powierzchni 300 m , przygotowany pod działalność handlową. Istnieje możliwość wynajęcia.