Nieruchomości

238 532 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

Rynek pierwotny

1 250 000 zł152 m² 8 224 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Nowoczesny Dom Wolnostojący Przebieczany k. Wieliczki Zapraszamy do zapoznania się z ofertą domu położonego w prestiżowej, willowej dzielnicy na granicy Wieliczki i Przebieczan. To.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

847 000 zł48,72 m² 17 385,06 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

2 pokoje z dużym balkonem na Zabłociu | Gotowe do odbioru | 0% pcc Na sprzedaż komfortowe mieszkanie w najbardziej dynamicznej i prestiżowej dzielnicy Krakowa. To idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł473 m² 2 854,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Do sprzedania działka w centrum Milanówka! Zabudowa pierzejowa , media miejskie, ścisłe centrum. Dla działki wydano prawomocną decyzję pozwolenia na budowę. Budynek 3 kondygnacje ,4 mieszkania ,.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł94 300 m² 12,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko U nas! Działka inwestycyjna | Pogalewo Wielkie - na sprzedaż lokalizacja: atrakcyjne miejsce pod inwestycję. Dojazd bezpośredni z drogi nr 341 oraz utwardzonej drogi lokalnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

510 584 zł54,03 m² 9 450 zł/m²

 

Piętro:6/14

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż funkcjonalne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 54,03 m , położone na 6. piętrze w nowopowstającym, 14-piętrowym budynku na nowoczesnym osiedlu w spokojnej,.

Szczegóły ogłoszenia

1 340 000 zł102 m² 13 137,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:285 m²

Dom w pełni wykończony - gotowy do wprowadzenia, sauna, ogród, blisko jeziora Opis nieruchomości Przestronny dom o powierzchni około 102 m2 urządzony w nowoczesnym stylu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

877 500 zł135 m² 6 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Twój komfortowy dom po zielonej stronie Szczecina Oferuję dom w zabudowie bliźniaczej w cichej lokalizacji z łatwym i szybkim dojazdem do Centrum Szczecina. Zabudowa znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

552 027 zł56,91 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Gotowe w stanie deweloperskim przestronne mieszkanie z garderobą, dużą łazienką oraz balkonem (zadaszonym). Technologia pasywna. Dodatkowo rekuperacja, fotowoltaika oraz ogrzewanie na.

Szczegóły ogłoszenia

46,88 zł/m²96 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Posiadamy do wynajęcia lokale biurowe zlokalizowane w dzielnicy Pomorzany. Oprócz atrakcyjnej ceny wszystkie media są już wliczone w czynsz najmu! Doskonała rozpoznawalność lokalizacji przez.

Szczegóły ogłoszenia

63 920 zł752 m² 85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zrealizuj swoje marzenia - dom z furtką do lasu. Wymarzona przestrzeń dla Twojej rodziny. Na sprzedaż przepięknie położona działka przylegająca bezpośrednio do lasu w malowniczej, zacisznej.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł40 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowa oferta wynajmu mieszkania 40 m na Jachcicach - ul Żeglarska Zamieszkaj w miejscu, które łączy komfort, naturę i świetną komunikację Do wynajęcia stylowe i przytulne.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł34,04 m² 13 484,14 zł/m²

 

Piętro:10/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

W ofercie biura Estaton przedstawiamy Państwu dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 34 m , położone przy ul. Granicznej w Rzeszowie. Mieszkanie jest sprzedawane w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

552 000 zł49,15 m² 11 230,93 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zapraszamy do odkrycia wyjątkowego lokalu mieszkalnego nr 19, położonego w sercu Beskidu Śląskiego w Bystrej. Mieszkanie o powierzchni 49,15 m znajduje się na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

158 000 zł1 411 m² 111,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Twoje miejsce na ziemi blisko natury i z szybkim dojazdem do Wrocławia. Kluczowe parametry: numer działki: 16/7 Powierzchnia: 1411 m Cena: 158 000 zł (do negocjacji) Lokalizacja: chodlewko, gmina.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł85,13 m² 4 816,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Malowniczo położone, wybudowane w 2014 roku, kameralne siedlisko w miejscowości Majdan Ostrowski, gm. Wojsławice. W skład nieruchomości wchodzi parterowy, niepodpiwniczony dom.

Szczegóły ogłoszenia

189 400 zł1 894 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka W ostrowie nad rzeką pilicą Oferujemy do sprzedaży działkę o powierzchni 1905 metrów kwadratowych położoną w Ostrowie nad rzeką Pilicą. Działka w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł1 208 m² 413,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

W ofercie do sprzedaży działka budowlana o powierzchni 12 ar położona w Modlniczce. Działka ogrodzona, oglądanie możliwe wyłącznie po umówieniu spotkania z agentem. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

94 000 zł40 m² 2 350 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Biuro nieruchomości bemo prezentuje Państwu lokal handlowo-usługowy na sprzedaż, o powierzchni 40m2, usytuowany na 1 piętrze w centrum. Lokalizacja Nieruchomość zlokalizowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł180 m² 4 716,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:725 m²

Idealny dom W idealnej lokalizacji - dąbrowa tarnowska! nowa niższa cena! informacje podstawowe Z przyjemnością przedstawiamy ofertę sprzedaży przestronnego domu położonego.

Szczegóły ogłoszenia

10,92 zł/m²137,31 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

***oferta tylko W naszym biurze, nie szukaj dalej*** Biuro nieruchomości nexthome prezentuje lokal usługowy do wynajęcia - Zabobrze, ul. Komedy-Trzcińskiego. Do wynajęcia przestronny lokal usługowy.

Szczegóły ogłoszenia

715 000 zł41,70 m² 17 146,28 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Przedstawiamy Państwu ofertę nowoczesnego mieszkania dwupokojowego o pow. 41,70m2 położonego w bardzo atrakcyjnej lokalizacji Świnoujścia. To ekskluzywne mieszkanie oferuje wyjątkowy komfort,.

Szczegóły ogłoszenia

156 000 zł1 156 m² 134,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Agentka prowadząca:jolanta zabielska po więcej szczegółów zapraszamy na stronę re/max Home Pro Polecam Państwu działkę budowlaną znajdujące się w Czarkowie przy ul. Kościelnej 29. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

753 490 zł32,34 m² 23 299 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne mieszkania w świetnej lokalizacji - Kraków, krowodrza Na sprzedaż nowe mieszkania w kameralnej inwestycji w sercu Krakowa, w dzielnicy Krowodrza. Budynek położony.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł93,51 m² 14 436,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 010 m²

Parterowy dom w Kaniach - 600 m do wkd, działka 1010 m W Kaniach, przy ul. Piłsudskiego, w jednej z najlepiej skomunikowanych części miejscowości, znajduje się parterowy dom.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł800 m² 481,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

* zdjęcia należą do właściciela oferty Wyjątkowa działka budowlana w zielonym sercu Cholerzyna - blisko Krakowa Na sprzedaż oferujemy atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 800.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

669 320 zł60 m² 11 155,33 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie, ok. 60 m , 2. piętro, z dwoma balkonami łącznie 9,6 m skierowanymi na południe i zachód (zapytaj również o inne ekspozycje) Układ: -.

Szczegóły ogłoszenia

940 000 zł59,50 m² 15 798,32 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Lokalizacja: nieruchomość zlokalizowana jest w przepięknej nadmorskiej dzielnicy, położonej w północnej części miasta Gdańska. Sąsiedztwo nadmorskiej promenady, liczne tereny zielone oraz.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł160 m² 8 743,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:530 m²

Są adresy, które po prostu istnieją na mapie miasta. I są takie, które od lat budują swoją rozpoznawalność. Ul. Bułgarska zdecydowanie należy do tej drugiej kategorii. To budynek.

Szczegóły ogłoszenia

759 000 zł51,95 m² 14 610,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Tylko U nas! Umów się na prezentacje i zaproponuj swoją cenę! mieszkanie: na sprzedaż dwustronne, świetnie położone, idealne na inwestycję, 2-pokojowe mieszkanie w Gdańsku (dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

559 900 zł89,20 m² 6 276,91 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nie przegap tej wyjątkowej okazji, by cieszyć się komfortem w swoim nowym domu.! dom W cenie mieszkania - ogród + 2 miejsca postojowe! Marzysz o własnym domu z ogródkiem, ale ceny.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²330 m² 16 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Mamy zaszczyt zaprezentować Państwu niezwykle atrakcyjną ofertę lokalu na wynajem w samym centrum Opola! nieruchomość Powierzchnia lokalu to aż 330 m kw. Pomieszczenia są wysokie -ponad 3 m.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł22,22 m² 26 552,66 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 22,22 m , usytuowana na pierwszym piętrze klimatycznej kamienicy z lat 30. XX wieku. Nieruchomość położona jest w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł900 m² 1 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:12

 

Parking:-

Do sprzedaży kompleks hotelowo-restauracyjny zlokalizowany w malowniczym rejonie, w otoczeniu lasów, pól i Jeziora Kuźnickiego ( I klasa czystości ). Obiekt składa się z 3.

Szczegóły ogłoszenia

2 450 000 zł428 m² 5 724,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:700 m²

Przestronny dom z działką przy parku w prestiżowej okolicy Julianowa lokalizacja: malownicza okolica Parku Julianowskiego kilka minut od centrum miasta, wylotu na autostradę A1 i A2,.

Szczegóły ogłoszenia

19 377 450 zł43 061 m² 450 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferujemy na sprzedaż teren komercyjny o powierzchni 43 061 m składający się z 4 działek na obszarze Gliwic. Teren inwestycyjny położony w pobliżu węzła łączącego drogę.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł218,80 m² 2 833,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 773 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej położony w Karnieszewicach gm. Sianów. Na sprzedaż przestronny dom w zabudowie bliźniaczej, położony w cichej i spokojnej miejscowości- idealny.