Nieruchomości

239 079 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

380 000 zł59 m² 6 440,68 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Biuro Nieruchomości Sudety ma do zaoferowania mieszkanie dwupokojowe z ogrodem w Jeleniej Górze na ulicy Waryńskiego! Podstawowe informacje Powierzchnia użytkowa: 59m2 Lokalizacja: jelenia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

718 630 zł65,33 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowa kameralna inwestycja deweloperska przy granicy Z krakowem (czarnochowice) Prezentowana inwestycja do kameralne osiedle składające się z czterech, trzypiętrowych budynków mieszkalnych.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł52 m² 55,77 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2-pok | Parking | Winda | Śrutowa Dostępne od 01.07.2026 Numer oferty w biurze: 5050/4186/OMW BUDYNEK I OSIEDLE - ul. Śrutowa | Centerville (2020) Piętro 4 z 5, winda, teren.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²118,36 m² 7 102 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Jeśli szukasz powierzchni biurowych do wynajęcia (30m2 - 101m2) w nowoczesnym biurowcu w sercu miasta to przyjrzyj się tej ofercie! Lokalizacja: bielawy, jedna z najbardziej poszukiwanych.

Szczegóły ogłoszenia

35,07 zł/m²99,80 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na wynajem przestronny lokal handlowo-usługowy zlokalizowany przy ul. Fabrycznej 11 naprzeciwko Galerii Gala. Lokal o łącznej powierzchni 205 m (wraz z pomieszczeniami przynależnymi).

Szczegóły ogłoszenia

145 000 zł42,68 m² 3 397,38 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Ever nieruchomości ma przyjemność zaprezentować 3 pokojowe mieszkanie przy ulicy Kolejowej w Bobolicach! Na sprzedaż przestronne 3 pokojowe mieszkanie o dużym potencjale aranżacyjnym,.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł77,04 m² 2 985 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1910

Na sprzedaż przestronne mieszkanie Ruda Śląska, chebzie, ul. Dworcowa 29 Na sprzedaż duże mieszkanie o powierzchni 77,04 m , zlokalizowane przy ul. Dworcowej w dzielnicy Chebzie (ruda.

Szczegóły ogłoszenia

37 zł/m²32 m² 1 184 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Uwaga! Do wynajęcia lokal ok 32,0m2 znajdujący się na pierwszym piętrze w budynku handlowo-biurowym w centrum Radomia. Bardzo widne, ciche pomieszczenie nadające się na biuro. Cena najmu 37,0.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł1 501 m² 265,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy na sprzedaż rozpoczętą budowę domu jednorodzinnego o powierzchni 204,52 m2 usytuowanego na pięknej działce na wzniesieniu w miejscowości Zabór na działce o powierzchni ok.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

879 990 zł103,06 m² 8 538,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:363 m²

Pełczyce| Bliźniak| piękna okolica! |. Polecam na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni całkowitej ok. 103 m2 usadowiony na działce o powierzchni 363 m2 w Pełczycach.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł1 000 m² 189 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Pięknie położone działki budowlane przy granicy Środy Śląskiej i miejscowości Proszków, z wygodnym dojazdem drogą asfaltową. W drodze asfaltowej znajduje się sieć.

Szczegóły ogłoszenia

2 950 zł37,06 m² 80 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Avenue estate prezentuje wyjątkowe, świeżo wyremontowane mieszkanie na wynajem, położone na 3 piętrze w 6-piętrowym budynku z 2016 roku przy ul. Hennela 10 w Ursusie - dzielnicy Szamoty.

Szczegóły ogłoszenia

12 000 000 zł69 155 m² 173,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Przedmiotem opisu jest nieruchomość gruntowa o łącznej powierzchni 6,9155 ha, położona w Częstochowie, przy ul. Gościnnej, w bezpośrednim sąsiedztwie węzła A1 Konopiska (zjazd.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Tuszyn,dolnośląskie

350 000 zł4 004 m² 87,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Działka na sprzedaż w Tuszynie! Z przyjemnością oferujemy do sprzedaży działkę o powierzchni 4004 m2 w miejscowości Tuszyn, zaledwie 5 minut od Dzierżoniowa i 15 minut od.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

596 000 zł53,89 m² 11 059,57 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Polecam mieszkanie 3-pokojowe w kameralnej inwestycji na poznańskich Naramowicach. Mieszkanie od developera. Oferta lokali z całej inwestycji Gwarancja atrakcyjnej ceny Zakup bez pcc.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł1 500 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Wałdowo Szlacheckie koło Grudziądza Biuro Nieruchomości banaś posiada w swojej ofercie na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1500 m2 , położoną w miejscowości Wałdowo.

Szczegóły ogłoszenia

536 000 zł37 m² 14 486 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Okolice uczelni na Ruczaju i Zakrzówka. Mieszkanie do odświeżenia 2 pokojowe mieszczące się na 1 piętrze. Salon z aneksem kuchennym , pokój oraz łazienka i balkon. . Na podłodze panele.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

361 240 zł32,84 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Oferuję Państwu 2-pokojowe mieszkanie, które składa się z: salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki, przedpokoju, balkonu. Do mieszkania istnieje możliwość dokupienia: miejsca postojowego.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł45,80 m² 5 655,02 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 45,8m2 położone w centrum Leszna przy ulicy Prochownia. Lokal znajduje się na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł3 311 m² 60,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż nowo wydzielaną działkę rolną, położoną w miejscowości Słone, gmina Świdnica, oddaloną 9 km od centrum Zielonej Góry. Działka o kształcie prostokąta, płaska,.

Szczegóły ogłoszenia

217 000 zł42,13 m² 5 150,72 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1924

Zamieszkaj w przytulnym mieszkaniu o powierzchni 42,13 m , położonym przy ul. Kolonia Rospontowa w Chrzanowie. To idealna propozycja dla osób, które cenią spokój, zieleń.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł36,40 m² 3 571,43 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! Bezczynszowe mieszkanie 2 pok., pow. 36,40 m2, sulików, ul. Szkolna. Taniej! Kancelaria As Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł3 761 m² 76,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka położona w miejscowości Małuszów - bezpośrednio przy drodze wojewódzkiej dw333, w świetnie skomunikowanej lokalizacji o wysokim potencjale inwestycyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 140 000 zł47,67 m² 23 914 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mamy przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży 2-pokojowego mieszkania w stanie deweloperskim. Mieszkanie znajduje się w nowoczesnym, eleganckim budynku o wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł1 195 m² 138,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Oferujemy do sprzedaży działkę o pow. 1195 m2 , położoną w Oświęcimiu , przy ulicy Nowe Stawy-zjazd z ulicy Jagiełły. W sąsiedztwie znajduje się nowa zabudowa jednorodzinna.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł50 m² 24 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1957

Na sprzedaż funkcjonalne, dwustronne mieszkanie na Saskiej Kępie, tuż obok Parku Skaryszewskiego. Najważniejsze atuty: -Dwustronne i jasne -południe/północ -gotowe do zamieszkania, wymaga jedynie.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł1 045 m² 947,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Atrakcyjna działka w parkowej części Milanówka objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego - Strefa II z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniową. Działka ze starodrzewem -.

Szczegóły ogłoszenia

920 000 zł143,52 m² 6 410,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:507 m²

Przytulny dom 91 m | ogród | 3 sypialnie | świetna lokalizacja | Oświęcim Na sprzedaż wyjątkowo funkcjonalny i przytulny dom jednorodzinny położony w spokojnej, zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 zł21 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Dwie nowocxzesne kawalerki do wynajęcia koło siebie po remoncie, ok 20 m2 , w pełni wyposażone bardzo funkcjonalne i przytulne dla 1-2 osób dorosłych nie palących, bez zwierząt. Obowiązuje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 099 000 zł145,40 m² 7 558,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:580 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Nowy Bliźniak ok.145 m2. Przedstawiamy Nowy Dom w stanie Deweloperskim w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok.145 m2, posadowiony na bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł48,94 m² 12 239,48 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Nie czekaj takie mieszkania w Rynku Opola sprzedają się błyskawicznie! Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 49 m , położone w absolutnie topowej lokalizacji przy Rynku.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł1 275 m² 227,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana - Prawiedniki, ul. Polarna (dz. nr 700/22) Oferuję na sprzedaż wyjątkową działkę o powierzchni 1275 m , położoną w spokojnej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł50,55 m² 9 080,12 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 2-pokojowe z balkonem, znajdujące się w bloku z 2003 r. na osiedlu Tatrzańskim, w Fordonie. Pomieszczenia: 50,55 m 2 - salon, -.

Szczegóły ogłoszenia

67,12 zł/m²73 m² 4 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Do wynajęcia Lokal Handlowo-Usługowy o powierzchni 73m2 zlokalizowany na parterze w kamienicy w Krakowie w rejonie ulicy Westerplatte, lubicz i Kopernika. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 145 880 zł84,88 m² 13 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż Lokal usługowy w nowopowstałej inwestycji Apartamenty Składowa przy ul. Składowej 22 w Krakowie w atrakcyjnej dzielnicy Krowodrza. Przeznaczony pod działalność:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

624 687 zł31,71 m² 19 700 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Orłowo.

Szczegóły ogłoszenia

1 123 200 zł864 m² 1 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 2 działki budowlane przy ul. Cieszkowskiego wśród zabudowy jednorodzinnej, bliźniaczej i szeregowej: parametry: - powierzchnia: działka nr 24/16 o pow. 623 m2 Działka nr 24/29.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł44 m² 4 522,73 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o pow. 44 m2 usytuowane na II piętrze niskiego bloku przy ul. Łowickiej. W skład lokalu wchodzi: salon, kuchnia z oknem, łazienka, dwie sypialnie, balkon.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł43,93 m² 8 855 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1902

Planujesz skredytować to marzenie-zadzwoń. Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie znajdujące się na 2 piętrze kamienicy przy ul. Krzywoustego. Lokal przeszedł generalny remont wraz z wymianą.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł1 000 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

NR oferty: sbdoc9189 Na sprzedaż działki budowlane w Raszówce, gm. Lubin idealne pod zabudowę jednorodzinną! Oferujemy atrakcyjne działki o powierzchni od 10 do 12 arów, położone.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

927 542 zł69,74 m² 13 300 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie na sprzedaż Kraków 69,74 m | Teatralne 19 | gotowe do odbioru Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 69,74 m w nowoczesnej inwestycji os. Teatralne.