Nieruchomości

239 043 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

390 000 zł329 m² 1 185,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Ogłoszenie sprzedaży działki - ul. Hotelowa, darłowo Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 329 m2, położona w samym sercu Darłowa - zaledwie 80 metrów od rynku i ok. 3 km od.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł100 m² 4 390 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:7 651 m²

Do sprzedania Dom o powierzchni ok. 100 m2 na działce 74 ary z czego większa część to teren budowlany przylegający na odcinku 70 metrów do drogi gminnej asfaltowej. Dom podpiwniczony.

Szczegóły ogłoszenia

123,75 zł/m²8 m² 990 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Kompleksowy dostęp do profesjonalnej 1-2-osobowej powierzchni biurowej w lokalizacji Regus Hanza Tower *wszystkie zdjęcia zawarte w niniejszej ofercie należą do naszych lokalizacji, ale mogą.

Szczegóły ogłoszenia

202 500 zł2 250 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana Bałucz, gmina Łask, woj. łódzkie. Działka znajduje się w centrum miejscowości Bałucz, 500m od szkoły podstawowej. Numer ewidencyjny działki: 731/10. Dla działki.

Szczegóły ogłoszenia

118 000 zł851 m² 138,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka pod dom marzeń bakałarzewo, ul. Jeziorna Marzysz o miejscu, które połączy spokój natury, bliskość jeziora i wygodny dojazd do Suwałk? Ta działka spełni Twoje oczekiwania!.

Szczegóły ogłoszenia

895 000 zł250 m² 3 580 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:525 m²

Dom wolnostojący o dwóch kondygnacjach naziemnych z poddaszem użytkowym, częściowo podpiwniczony na działce 525m2 w Puławach Parter: - wiatrołap - salon z wyjściem na taras.

Szczegóły ogłoszenia

1 280 000 zł255 m² 5 019,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 819 m²

Szukasz domu, który połączy komfortowe życie na parterze z możliwością dowolnej aranżacji poddasza? Oferujemy wyjątkową nieruchomość w Żorach (dzielnica Kleszczów). To idealne miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

1 280 000 zł136,70 m² 9 363,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:438 m²

Rodzinny dom z ogrodem - spokojna przystań na obrzeżach Lublina Na sprzedaż przytulna i funkcjonalna połówka bliźniaka , idealna dla rodziny szukającej własnej przestrzeni, spokoju.

Szczegóły ogłoszenia

237 000 zł35 m² 6 771,43 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Mieszkanie 2 pokojowe, w Lubinie, przy ul. Żurawiej Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie w Lubinie, przy ul. Żurawiej. Mieszkanie składa się z: - salonu, - sypialni, - kuchni, -.

Szczegóły ogłoszenia

Domek letniskowy

Choszczno,zachodniopomorskie

930 000 zł55 m² 16 909,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Oferuję na sprzedaż wyjątkową działkę o powierzchni 3000 m zlokalizowaną w malowniczej miejscowości Choszczno, z bezpośrednim dostępem do jeziora, własnym pomostem wędkarskim.

Szczegóły ogłoszenia

1 260 000 zł900 m² 1 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka o powierzchni 900 m2 położona w zielonej dzielnicy Warszawy-Wesołej. Teren objęty jest mpzp (zachowanie i rozwój funkcji mieszkalnictwa jednorodzinnego.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł42,86 m² 15 165,66 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Ustawne i funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane w jednej z najbardziej pożądanych części Warszawy na Górnym Mokotowie. Nieruchomość stanowi doskonałą propozycję zarówno do.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł623 m² 3 210,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Oferta dla inwestora 16 mieszkań o całkowitej powierzchni użytkowej 623 m2 w bloku po termomodernizacji przy ul. Komuny Paryskiej w Siemianowicach Śląskich. Mieszkania w większości.

Szczegóły ogłoszenia

119 700 zł1 197 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

*** tylko U nas! *** Działka 1197 m2 w malowniczym Szczodrowie! działka: na sprzedaż działka budowlana nr 705/6 o powierzchni 1197 m2. Teren jest płaski, aktualnie nieogrodzony. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²236 m² 11 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal na Mokotowie do wynajęcia o powierzchni 236 m , zlokalizowany niedaleko Centrum, w kompleksie parkowym Pole Mokotowskie. Idealna lokalizacja, w której panuje cisza i spokój,.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 zł50 m² 28 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne mieszkanie w Tarnowie, o powierzchni ok. 50m2, składające się z 2 pokoi, kuchni, łazienki oraz hallu. Kuchnia umeblowana. Do mieszkania przynależą dwa balkony.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł211,91 m² 6 370,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 645 m²

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Ten uroczy dom położony jest w malowniczej okolicy pomiędzy Cichowem a Mościszkami. Znajduje się zaledwie 400 metrów od jeziora.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 000 zł40 700 m² 74 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania atrakcyjna działka, położona bezpośrednio przy trasie poznańskiej, nieruchomość posiada bezpośredni wjazd i zjazd z trasy, z obydwu kierunków. Działka o wymiarach.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł840 m² 714,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzeda ż działka budowlana mnu - Libertów Zaledwie 1 km od granicy Krakowa! Działka jest w trakcie zmian geodezyjnych. Powierzchnia działki: 840 m , szeroko ść około 17 m Działka.

Szczegóły ogłoszenia

2 950 zł39 m² 75,64 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie wielkości 39m2 w nowym bloku w sercu Pragi. Budynek oddany do użytku w 2022 r., wybudowany w miejscu starej fabryki mydła i świec. Budynek kameralny.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy

Toruń,kujawsko-pomorskie

18,76 zł/m²26,65 m² 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja Oferowane pomieszczenie garażowe znajduje się przy ul. Bolesława Chrobrego 14 w Toruniu, zaledwie 6 minut od Starego Miasta i 4 minuty od Galerii Copernicus. W bliskiej.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł214 m² 3 504,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 606 m²

! wszystkie! nasze oferty są 0% dla Nabywcy jednorodzinny dom, budowany wg projektu barwny zewnątrz wykończony a w środku stan surowy z instalacją elektryczną Zamość, ul. Majdan działka nr.

Szczegóły ogłoszenia

61,80 zł/m²5 m² 309 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Członkostwo Coworking elastyczny dostęp do przestrzeni coworkingowej w lokalizacji Regus Fronton *wszystkie zdjęcia zawarte w niniejszej ofercie należą do naszych lokalizacji, ale mogą nie.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł64 m² 9 672 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie, idealne zarówno dla rodziny, jak i jako inwestycja pod wynajem. Nieruchomość znajduje się w kameralnym, zadbanym budynku, co gwarantuje.

Szczegóły ogłoszenia

79 zł/m²10 m² 790 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Kompleksowy dostęp do przestrzeni coworkingowej w lokalizacji Regus Equal Park Building B *wszystkie zdjęcia zawarte w niniejszej ofercie należą do naszych lokalizacji, ale mogą nie.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł49,70 m² 9 054,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1998

Przedmiotem sprzedaży jest funkcjonalne, mieszkanie o powierzchni 49,7 m (po podłodze 56m), położone na 3. piętrze w zadbanym budynku na cenionym Osiedlu Generałów w Olsztynie na ul.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł17 000 m² 14,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

W otoczeniu majestatycznych lasów, wśród starodrzewia i sosnowych alei, oferujemy Państwu wyjątkową działkę budowlaną o powierzchni 1,70ha, położoną w miejscowości Brzeszczki.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł57,30 m² 8 202,44 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Zapraszam do zapoznania się z ofertą nieruchomości jaką jest mieszkanie 50 m2 na parterze w 4 piętrowym bloku, położone na oś Przydworcowym w Nowym Sączu. Stan nieruchomości jest.

Szczegóły ogłoszenia

605 000 zł1 316 m² 459,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Tyniec mały Działka budowlana z lasem. Tylko u nas! Oferuję na sprzedaż działkę budowlaną położoną w gminie Kobierzyce w miejscowości Tyniec Mały o powierzchni 1316 m2.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł6 300 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Sprzedam działkę budowlaną z przeznaczeniem na nie uciążliwą działalność gospodarczą 6300 m2 w miejscowości Adamowice. Działka nie zabudowana z dużym stawem obsadzona ok 30 letnimi.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom bliźniak Osielsko

Osielsko,kujawsko-pomorskie

1 190 000 zł139 m² 8 561,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Szukasz nowego developerskiego domu w zabudowie bliźniaczej w świetnej lokalizacji? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

36,68 zł/m²114,49 m² 4 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Na wynajem lokal użytkowy w sercu Szczecina przy Deptaku Bogusława. Lokal o powierzchni 114,49 m2 na I piętrze składa się z 2 dobrze doświetlonych pomieszczeń do użytku własnego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

924 900 zł139,20 m² 6 644 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

Do sprzedaży Dom w zabudowie bliźniaczej. Przedstawiamy do sprzedaży bardzo ładny Dom - 1/2 bliźniaka w stanie deweloperskim - o powierzchni ok.140 m2, posadowiony na bardzo ładnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

570 000 zł65,50 m² 8 702,29 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Szukasz większego mieszkania na parterze z ogródkiem w świetnym miejscu? Zapraszam do kontaktu. Opis nieruchomości: - pow. 65,50m2 - miejsce parkingowe zewnętrzne dodatkowo płatne 10 000 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

543 950 zł49,45 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Blue Real Estate z dumą przedstawia wyjątkową ofertę mieszkań położonych w malowniczym Mierzynie! Oferujemy przestronne mieszkanie o powierzchni 49.45 m , które zapewni Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł161,81 m² 15 450,22 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:364 m²

Wyjątkowa nieruchomość: przystań wodna + kamienica + działka pod zabudowę nad morzem W skład nieruchomości wchodzą: 1. Przystań jest zlokalizowana na rzece Wieprzy, to jedyny tego typu obiekt.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł22,70 m² 21 982 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1932

Przytulne mieszkanie w centrum miasta ciche, jasne i z widokiem na zieleń! Na sprzedaż mieszkanie typu open space położone w odnowionej kamienicy z lat 30. XX wieku. Lokal ma.

Szczegóły ogłoszenia

649 990 zł45,82 m² 14 185,73 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,82 mkw z osobną kuchnią, położone na parterze w 3-kondygnacyjnej kamienicy na terenie Nowa Huta. Lokal po całkowitym remoncie. po.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł57 m² 11 929,82 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Loftowy lokal z charakterem 41 m na dole + ok. 16 m antresoli Mieszkanie położone na zamkniętym i strzeżonym Osiedlu Grafitowym, tuż przy stacji pkp/skm Pruszków. Idealne dla singla.