Nieruchomości

238 333 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

465 000 zł3 100 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka budowlana Desno, gm. Halinów - Twoje miejsce wśród natury, blisko Warszawy! Są miejsca, które od pierwszej chwili dają poczucie spokoju. Ta działka w miejscowości Desno to.

Szczegóły ogłoszenia

90 000 zł1 000 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy Państwu na sprzedaż działkę o powierzchni 1 000 m2 położoną w Tylewicach obok Wschowy. W otoczeniu nieruchomości znajduje się zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna oraz.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł57,30 m² 10 383,94 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Mamy do zaoferowania trzypokojowe mieszkanie, z dużym balkonem, położone na pierwszym piętrze w budynku przy ul. Barcza 44 w Olsztynie. Budynek położony na zamykanym osiedlu, położony.

Szczegóły ogłoszenia

1 657 000 zł106,13 m² 15 612,93 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Wyjątkowe trzypokojowe przestronne mieszkanie Z 3 balkonami W ścisłym centrum krakowa! Być może masz dużą rodzinę i potrzebujesz wygodnego mieszkania o wielkości zbliżonej do.

Szczegóły ogłoszenia

321 750 zł825 m² 390 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mierzyn. Oferta sprzedaży działki o powierzchni 825 m2 w cenie 390 zł/m2, sąsiadującej z Osiedlem pod Lipami. Obecnie czynne pozwolenie na budowę na dom w zabudowie bliźniaczej -.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł141,53 m² 28,26 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Przestronny apartament | taras | 4 pokoje Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni ok. 142 m 2 położone na 3 piętrze budynku zlokalizowanego na zamkniętym osiedlu przy ul. Wigilijnej.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł2 357 m² 254,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

aktualny miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego (mpzp), dla terenów zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej z prawem wprowadzenia funkcji usługowej Niniejsza oferta to wyjątkowa nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 000 zł800 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:8 500 m²

Ekskluzywna rezydencja w sercu gminy Kampinos z dużą działką i prywatnym basenem! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowej rezydencji położonej w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł30 m² 67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Znakomita lokalizacja kamienicy w centrum Piaseczna, miejsca parkingowe przy budynku znajdującym się przy głównej ulicy w mieście. Sąsiedztwo Urzędu Gminy Piaseczno, sądu, starostwa, innych.

Szczegóły ogłoszenia

95 000 zł1 801 m² 52,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka o powierzchni 1801 m , położona w miejscowości Pniówno, gmina Wierzbica. To świetna propozycja dla osób szukających spokojnej lokalizacji pod budowę domu lub.

Szczegóły ogłoszenia

18 500 000 zł14 809 m² 1 249,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Oferta sprzedaży nieruchomości gruntowej położonej W łodzi, dzielnica górna, oś. Ruda pabianicka Nieruchomość przygotowana pod inwestycję deweloperską o chłonności łącznej 16.143,26.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

523 585 zł65,53 m² 7 990 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Sprzedaż nowej inwestycji bezpośrednio od dewelopera z kluczami już do końca 2025r. Dostępne miejsca w hali garażowej i miejsca naziemne do wybranych mieszkań Mieszkania od 36 do 83m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł23 617 m² 63,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą : Działki inwestycyjnej położonej przy drodze krajowej nr 50 w miejscowości Jasiorówka na wyjeździe z Łochowa w kierunku na Ostrów.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł1 530 m² 98,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna lokalizacja w pobliżu jeziora Polecamy do sprzedaży urokliwą działkę budowlaną o powierzchni 1530 m2 zlokalizowaną w miejscowości Skoki Duże woj. Kujawsko-pomorskie.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 zł160 m² 1,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Do wynajęcia Działka 10ar- 1000m2 w centrum Niepołomic Bardzo ruchliwa ulicy oraz prestiżowa lokalizacja Na działce dostępny jest prąd działka płaska ogrodzona Działka Idealnie widoczna.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł770 m² 194,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 770 m2 położona w miejscowości Łagówek, w spokojnej i cichej okolicy, idealnej dla osób szukających miejsca na wymarzony dom.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł47,53 m² 9 994 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Przedmiotem oferty jest atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie, położone w malowniczej części Rumii, tuż przy lesie oraz stacji pkp/skm rumia. Główne atuty: dwa balkony południowa ekspozycji - dużo.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

674 000 zł56,66 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Biuro nieruchomości Eagles Estate prezentuje Państwu dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 56,6 m2. Nieruchomość zlokalizowana jest w nowej, niskiej zabudowie przy ulicy Uroczej w Rzeszowie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 497 499 zł58,57 m² 25 567,68 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Ekskluzywne Apartamenty w sercu Gdyni - Park Centralny Odkryj Park Centralny - prestiżową inwestycję mieszkaniową, która harmonijnie łączy klasyczną elegancję z nowoczesnym designem,.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł61,90 m² 6 058,16 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1977

Wyobraź sobie, że dostajesz do ręki czystą płótno o powierzchni niemal 62 metrów kwadratowych w jednej z najlepszych lokalizacji w Stalowej Woli. Brzmi dobrze? To teraz dodaj do.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł75,09 m² 15 314,96 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Zapraszam Cię do zapoznania się z ofertą wyjątkowego dwupoziomowego mieszkania z tarasem na dachu Wrocław, klecina! Na sprzedaż niepowtarzalne, dwupoziomowe mieszkanie z antresolą,.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł355 m² 4 222,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Oferta bez prowizji 0 % Dom wolnostojący typu rezydencja w okolicach Żarowa Dom o powierzchni mieszkalnej 224 m2 położony na działce o powierzchni 12 arów z pięknie zaaranżowanym.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł103 m² 9 611,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 221 m²

Wyjątkowa oferta! - Dom całoroczny z dwoma domkami letniskowymi na dużej, słonecznej działce przy lesie. Na sprzedaż klimatyczna nieruchomość położona w otoczeniu przyrody - na słonecznej.

Szczegóły ogłoszenia

28 700 €7 000 m² 4,10 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Hala magazynowo - produkcyjna zlokalizowana w Prawobrzeżnej części Szczecina do wynajęcia. Idealnie nadaje się pod.

Szczegóły ogłoszenia

89,29 zł/m²420 m² 37 500 zł

 

Przeznaczenie lokalu:handlowe

 

Liczba pomieszczeń:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wynagrodzenie agencji pokrywa właściciel nieruchomości. Do wynajęcia atrakcyjne, dwupoziomowe lokale usługowo-handlowe w nowo powstałym pasażu, zlokalizowanym przy ruchliwej, głównej ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł49,30 m² 5 780,93 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Zamkowym w Będzinie idealne dla osób ceniących komfort, funkcjonalność i dobrą lokalizację! Położone na trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł2 800 m² 53,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż wyjątkowa działka w malowniczej miejscowości Tropie, gm. Gródek nad Dunajcem! Świetna okazja inwestycyjna - idealna pod budowę domu całorocznego lub domku na wynajem! Spokojna,.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł47,50 m² 56,84 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Słoneczne mieszkanie Z 1 sypialnią, loggią I miejscem parkingowym Spokojna okolica | Pełna infrastruktura | Idealna dla pary lub singla | 1 sypialnia | Loggia | Garaż wielopoziomowy *****.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

681 408 zł58,24 m² 11 700 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości asari crm ( )

Szczegóły ogłoszenia

590 400 zł984 m² 600 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Teren inwestycyjny Przedmiotem sprzedaży jest prawo własności nieruchomości o powierzchni 984 m2 , składającej się z działek ewidencyjnych oznaczonych numerami: 52, 54/1, 53, położonej.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł180 m² 3 277,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:4 504 m²

Na sprzedaż nieruchomość położona w miejscowości Koźle, gmina Stryków - dom jednorodzinny w trakcie budowy wraz z dużą działką o powierzchni 4504 m . Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł8 716 m² 126,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferuję do sprzedaży 2 działki inwestycyjne o łącznej powierzchni 0,8716 ha ( pow. 0, 2248 ha i 0, 6468 ha0 , położone w strefie gospodarczej w Wołowie przy ul. Polnej. Działki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

614 000 zł38,73 m² 15 853,34 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Ruczaj Mieszkanie dostępne bez prowizji oraz 2%pcc Promocyjna cena mieszkania: 614 000zł zamiast 639 045zł Do sprzedania ustawne2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m2 położone na 1 piętrze 4.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 zł74,10 m² 48,58 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Bezrzecze dolina słońca 3 pokoje z tarasem Komfortowy apartament na osiedlu Dolina Słońca w Bezrzeczu. Nieruchomość dwu-poziomowa, na pierwszym poziomie sypialnia, łazienka z ogrzewaniem.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie lokalu:handlowo-usługowe

 

Liczba pomieszczeń:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Woźniakowski Nieruchomości oferuje na wynajem lokal usługowo-biurowy położony przy jednej z głównych arterii miasta Częstochowa Aleja Wojska Polskiego, z dodatkowym dojazdem od ul.

Szczegóły ogłoszenia

7 900 zł70 m² 112,86 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wyłącznie u nas english description below - please do not hesitate to contact us Dostępny od 1 lipca 2026 Apartament w sercu Warszawy na Powiślu ulica Tamka! parametry nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

2 151 400 zł107,57 m² 20 000 zł/m²

 

Przeznaczenie lokalu:-

 

Liczba pomieszczeń:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal usługowy o powierzchni 107,57 m2 na sprzedaż przy ul. Mińskiej 23. Nieruchomość Lokal usługowy o powierzchni 107,57 m2 położony na parterze inwestycji sava Mińska 25 na Pradze.

Szczegóły ogłoszenia

10 499 000 zł1 000 m² 10 499 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:20

 

Powierzchnia działki:20 800 m²

Z przyjemnością prezentujemy wyjątkową nieruchomość na sprzedaż w miejscowości Szczechy Małe na Mazurach. Nieruchomość położona jest nad jeziorem Roś, z dostępem do linii brzegowej.

Szczegóły ogłoszenia

37 831 €13 045 m² 2,90 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Magazyn z chłodnią i mroźnią w Rzgowie koło Łodzi do wynajęcia od zaraz. Powierzchnia to 13 045 mkw (w tym aż 1 564 mkw strefy kontrolowanej temperatury), 8 112 mkw powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

1 130 000 zł61,62 m² 18 338,20 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

- bez prowizji dla kupującego - okazja - polecamy - doskonała, topowa lokalizacja! - Gdynia, ul. Żeromskiego 7 - Nowoczesny, modernistyczny apartamentowiec - wyjątkowe mieszkanie - położone na 1.

Szczegóły ogłoszenia

252 890 zł1 331 m² 190 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Oferta sprzedaży działki (działka nr 3) położonej przy ul. Krasawna o powierzchni 1331m2, oznaczonej jako działka nr 5583/8. Działka położona nieopodal ul. 1 maja (wjazd od 1 Maja). Działka nie.