Nieruchomości

238 324 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 500 000 zł40,50 m² 37 037,04 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2004

Apartament W sercu juraty Jurata | Prestiżowa lokalizacja | Idealne pod inwestycję | Bliskość plaży i zatoki | Wyjątkowy mikroklimat | Gotowy produkt inwestycyjny Prezentowana nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

945 000 zł213,20 m² 4 432,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:825 m²

Prowadzisz firmę? Szukasz domu dla Rodziny? Ta nieruchomość czeka właśnie na Ciebie! Atuty lokalizacji: szkoła Przedszkole Park Miejski Sklep Cicha i spokojna okolica Oferujemy Państwu dwa budynki.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł42,80 m² 12 850,47 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartament z ogrodem 1,75 km od morza - Władysławowo, ul. Morelowa Są miejsca, które kupuje się sercem? i takie, które dodatkowo świetnie pracują na siebie. Ten apartament łączy styl.

Szczegóły ogłoszenia

145 000 zł45,80 m² 3 165,94 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie znajduje się w dzielnicy Nowe Miasto. W pobliżu są sklepy, piekarnia, apteka, poczta, przystanek autobusowy, niedaleko park i inne. Na powierzchnię 45,8 m2 składa się : dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Żnin

Żnin,kujawsko-pomorskie

190 000 zł1 437 m² 132,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Pięknie położona Działka położona pod Żninem, w miejscowości Wenecja. Dostępna wyłącznie w Naszej ofercie. Przepiękna lokalizacja, cisza i spokój a jednocześnie zorganizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący

Gębice,kujawsko-pomorskie

650 000 zł79,10 m² 8 217,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:632 m²

Dom parterowy z dużym salonem i tarasem - Gębice, ul. św. Ducha (gm. Mogilno) Powierzchnia: 79,10 m | Działka: 632 m | Rok budowy: 2008 Z przyjemnością prezentujemy zadbany,.

Szczegóły ogłoszenia

2 470 000 zł265 m² 9 320,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:5 463 m²

! nowa niższa cena! Na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni 265m2 z garażem trzystanowiskowym nad którym znajduje się mieszkanie. Działka zabudowana jest również halą produkcyjną.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł120,50 m² 12 365,15 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 120 m z antresolą, położone na ostatnim piętrze nowoczesnej inwestycji Przemyska Vita II od renomowanego dewelopera Develia,.

Szczegóły ogłoszenia

698 000 zł79,33 m² 8 798,69 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Komfortowe 79m przy lesie ul. Świerkowa, kielce Szukasz mieszkania, które łączy spokój natury z miejską wygodą ? Mamy coś wyjątkowego! Lokalizacja: ul. Świerkowa ( nowe budownictwo, cegła.

Szczegóły ogłoszenia

870 000 zł143 m² 6 083,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:406 m²

Zapraszamy do zapoznania się z nową ofertą naszego biura dom wolnostojący dwa niezależne mieszkania nowym sączu na osiedlu gołąbkowice Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

35 000 zł9 874 m² 3,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Umowa na wyłączność, dostępna tylko W biurze nieruchomości labirynt Na sprzedaż 16 działek rolnych o łącznej powierzchni 9874m2, położonych w miejscowości Jamno gm. Mykanów.

Szczegóły ogłoszenia

Dom bliźniak Mrągowo

Mrągowo,warmińsko-mazurskie

500 000 zł160 m² 3 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:606 m²

- 0% re/max maraton Na sprzedaż podwójny dom z bala połączony zadaszonym łącznikiem. Dom położony jest w enklawie ciszy i zieleni, otoczenie lasów i czterech jezior w tym.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł80 m² 9 987,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:474 m²

Trzypokojowy parterowy dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 70,20 m2, znajdujący się przy ul. Truskawkowej na osiedlu św. Józefa w dzielnicy Bielany w Toruniu. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 350 000 zł111,57 m² 12 100,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 044 m²

*** bliskość jezior i puszczy augustowskiej*** Cena do negocjacji! Na sprzedaż nowo wybudowany, parterowy dom o powierzchni użytkowej 112 m , położony w wyjątkowej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

26,49 zł/m²185 m² 4 900 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę wynajmu lokalu komercyjnego, zlokalizowanego w Bierzglinku, w gminie Września, województwo wielkopolskie. Nieruchomość znajduje się w dogodnej.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł105 m² 33 333,33 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Białej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 6 piętrze w 6 piętrowym budynku Rok budowy: 2013 nieruchomość Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł137,80 m² 3 330,91 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Napisz lub zadzwoń i dowiedz się, czy dla tej nieruchomości dostępny jest wirtualny spacer z opcją pomiaru! Na sprzedaż lokal z potencjałem wydzielenia dwóch mieszkań -.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł30 m² 86,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nova Capital ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę wynajmu mieszkania o powierzchni 30 m2 w Krakowie. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się w świetnej lokalizacji w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

3 990 000 zł517,80 m² 7 705,68 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:85 000 m²

Chcesz zainwestować? Szukasz czegoś oryginalnego? Oferta zespołu dworkowo-parkowego jest tym czego byś chciał! Historyczny xixw. zabytkowy dworek wraz z parkiem oraz zespołem 6 stawów.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł179,50 m² 3 064,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:4 m²

Krótki opis nieruchomości Oferujemy Państwu na sprzedaż murowany, dwupiętrowy dom z lat 80., położony w spokojnej i atrakcyjnej części Krosna. Nieruchomość o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł81,10 m² 4 870,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:360 m²

Do sprzedania dom w zabudowie bliźniaczej w na Starym Zdroju przy ulicy Świętej Kingi. Spokojna lokalizacja, dużo zieleni, w około zabudowa jednorodzinna. Blisko do obwodnicy Wałbrzycha.

Szczegóły ogłoszenia

308 580 zł83 400 m² 3,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Rezerwacja do 2026-04-30 Działka rolna o powierzchni 8,34 ha w obrębie Stare Węgorzynko gm. Węgorzyno. Działka jest zagospodarowana rolniczo, w skład wchodzą obszary riv -7,18 ha, łiv.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł3 200 m² 203,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż oferuję dwie przylegające do siebie działki o łącznej powierzchni 32 arów, położone w strategicznej lokalizacji zaraz obok Myślenic, osieczany 338,339 za sklepem Żabka.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł80 m² 14 987,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie do odświeżenia lub remontu o powierzchni 79,7 m2 - idealne do własnej aranżacji. Ustawne i przestronne pomieszczenia dają wiele możliwości zagospodarowania. Dzień otwarty.

Szczegóły ogłoszenia

190 791 zł1 479 m² 129 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Ostatnie działki! Sprzedaż ostatnich działek budowlanych o wielkościach od 1479m2 do 1750 m2, w Rościnnie koło Skoków ok. 30km od Poznania. Działki położone są w odległości 600.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł1 042 m² 191 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży położona w Świerklańcu przy ulicy Polnej działka budowlana. Aktualne przeznaczenie działki w mpzp: zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna i zabudowa zagrodowa. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Łęcze

Łęcze,warmińsko-mazurskie

85 000 zł192,50 m² 441,56 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:95 500 m²

Wieża wiatrka z możliwoscią przekształcenia na dowolny cel (pozwolenia na zmianę sposobu użytkowania od konserwatora zabytków na cele usługowo- mieszkalne). Budynek czteropiętrowy z tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

2 099 000 zł320 m² 6 556,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Prezentujemy Państwu niepowtarzalny dom w zabudowie bliźniaczej. Architekt, który go zaprojektował został uhonorowany prestiżową nagrodą w Szwecji, co potwierdza jego wyjątkowy charakter.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

786 240 zł60,48 m² 13 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Lokal usługowy o pow. 60,48 m2 Na sprzedaż lokal usługowy zlokalizowany na parterze w nowo powstającym budynku przy ul. Nowy Świat 4 w Śródmieściu. Układ pomieszczeń: - główna sala.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł47,30 m² 9 492,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

! 3 pokojowe mieszkanie 47,3M - błonie! atuty: - przestronne 47,5m! - ustawny rozkład pokoi! - ogromny potencjał aranżacyjny! - piwnica! - idealne pod inwestycję! charakterystyka: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

125 zł/m²8 m² 1 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Kompleksowy dostęp do profesjonalnej 1-2-osobowej powierzchni biurowej w lokalizacji Regus Bronowice *wszystkie zdjęcia zawarte w niniejszej ofercie należą do naszych lokalizacji, ale mogą nie.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł28 m² 67,86 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia odnowiona kawalerka 28m2 z balkonem w spokojnej i zielonej dzielnicy Opola. Umeblowana i wyposażona od razu do zamieszkania. Miejsce parkingowe dla mieszkańców pod.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł30 m² 80 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Doskonała lokalizacja. Obok stacja metra Ulrychów i ch Wola Park. Osiedle Górczewska Park - zamknięte, z całodobową ochroną, pięknie zagospodarowane. Mieszkanie ciche (wystawa okien - wsch.,.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł70 m² 50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przestronne 3 pokojowe mieszkanie w sercu miasta, ul. Jagiellońska. Okolica świetnie skomunikowana. W pobliżu Deptak Bogusława, liczne restauracje, sklepy, usługi. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

2 499 000 zł232 m² 10 771,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w jednej z najbardziej klimatycznych lokalizacji w regionie w miejscowości Zagórze, gmina Wolin, bezpośrednio nad wodami Zalewu.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł995 m² 211,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w Suszcu Prezentuję do sprzedaży nieruchomość gruntową o powierzchni około 995 m 2 zlokalizowaną w Suszcu okolice Gwarusia, przepiękna okolica domów.

Szczegóły ogłoszenia

515 000 zł170 m² 3 029,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:31 000 m²

Nieruchomość W beskidzie niskim w gminie gdzie powstaje kompleks basenów rekreacyjnych geotermalnych i bliskiej odległości stoków narciarskich Prezentowana nieruchomość usytuowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

35 zł/m²150 m² 5 250 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Nie znalazłeś idealnej oferty? Skontaktuj się z nami mamy również oferty niepublikowane, dostępne wyłącznie dla naszych klientów. Lokal bez barier architektonicznych. Obiekt wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

124 190 zł12 419 m² 10 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomość położona w Zabrzu przy Al. J. Nowaka-Jeziorańskiego o łącznej powierzchni 12419 m , w skład których wchodzą działki 921/150, 920/146, 922/186, 923/187, 924/188,.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł65 m² 69,23 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia luksusowy apartament 3-pokojowy ul. Masarska opis apartamentu: ten nowoczesny i funkcjonalny apartament znajduje się na 1. piętrze luksusowej inwestycji. Liczy on 65m2 na co składa się:.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Pępowo,wielkopolskie

799 000 zł200 m² 3 995 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:556 m²

Nowa cena. Funkcjonalny I przestronny dom Z potencjałem w miejscowości pępowo (powiat gostyński); prężnie rozwijająca się gmina z dobrze utrzymaną infrastrukturą i łatwą.