Nieruchomości

238 524 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

Rynek pierwotny

792 006 zł54,66 m² 14 489,68 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Jeśli szukacie Państwo apartamentu w najlepszej lokalizacji w Szklarskiej Porębie to z pewnością ul. Słoneczna jest tym adresem! Budynek oddany do użytkowania. Faktura vat 23% -.

Szczegóły ogłoszenia

610 000 zł30 m² 20 333 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Apartament W obiekcie hotelowym! Lokalizacja Apartament znajduje się we wschodniej części Kołobrzegu w strefie uzdrowiskowej. Nieruchomość zlokalizowana w 4-gwiazdkowym hotelu diva.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł62,45 m² 15 212,17 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,45 m , położone przy ul. Jasielskiej 5C w dzielnicy Podolany w Poznań. Lokal znajduje się na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł196 m² 2 806,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 363 m²

Na sprzedaż działka ponad 1300 mkw. z 2 budynkami mieszkalnymi oraz 2-stanowiskowym garażem. Pierwszy budynek (od strony ulicy) ma łączną powierzchnię użytkowo-mieszkalną ok. 150 mkw. Składa.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł36,50 m² 5 753,42 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecamy na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe! Nieruchomość zlokalizowana w Arcugowie - okolice Niechanowa (2,5km), witkowa (5km), gniezna (15km). Na 36,5 m2 składają się : - 2 pokoje, - kuchnia, -.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Bartnica,dolnośląskie

79 000 zł3 000 m² 26,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność! Sprzedaż tylko przez Nasze Biuro! Szukasz działki pod budowę domu w bardzo dobrej lokalizacji. Oferuję na sprzedaż działkę w Bartnicy. Dojazd do działki.

Szczegóły ogłoszenia

64,41 zł/m²23,29 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Pomieszczenie biurowe o pow. 23,29 m2, z dostępem do kuchni oraz toalety położone jest na parterze (bez witryn) w bardzo eleganckiego 380-metrowego dwupoziomowym lokalu biurowym.

Szczegóły ogłoszenia

236 000 zł1 180 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana na sprzedaż Stobierna, gm. Trzebownisko, podkarpacie Na sprzedaż działka budowlana o numerze ewidencyjnym 3484/3, położona w miejscowości Stobierna, gmina Trzebownisko,.

Szczegóły ogłoszenia

870 000 zł1 000 m² 870 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Apartament ma przyjemność zaoferować Państwu na sprzedaż nieruchomość z dala od zgiełku i miasta w miejscowości Sikorzyno koło Gołubia. Urokliwy domek.

Szczegóły ogłoszenia

4 260 000 zł19 391 m² 219,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Bardzo ładna ,duża ,płaska działka komercyjna .Świetna lokalizacja pod róznego typu działalność ,Zjazd z drogi głownej Karpacz-Jelenia Góra W poblizu sklep Mrówka ,rondo z rozjazdem.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł48,90 m² 13 271,98 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

2-pokojowe mieszkanie z tarasem 48,9 m + piwnica 5,6 m | Gdańsk Ujeścisko Na sprzedaż funkcjonalne i jasne mieszkanie o powierzchni 48,9 m , położone w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł2 406 m² 133 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam Państwa do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 24,06 arów. Nieruchomość znajduje się w malowniczej i cichej okolicy, co czyni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

823 200 zł73,50 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Mieszkanie położone jest w spokojnej i zielonej części Krakowa - w rejonie Podgórek Tynieckich, należących do dzielnicy Dębniki. To kameralna okolica z niską zabudową, która.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

454 560 zł28,41 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Świetna lokalizacja z bezpośrednią bliskością morza (zaledwie 600 metrów!) kilka minut spacerem do plaży, terenów rekreacyjnych i nadmorskich tras. Idealne miejsce zarówno do wypoczynku,.

Szczegóły ogłoszenia

602 750 zł2 411 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

9 800 zł700 m² 14 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia magazyn o powierzchni 700m2, wraz z dwiema bramami wjazdowymi. Tren wokół hali utwardzony (kostka) ogrodzony i monitorowany. Wewnątrz oświetlenie sztuczne. Budynek jest.

Szczegóły ogłoszenia

80 zł/m²65 m² 5 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Oferta bez prowizji Biuro o powierzchni 65m2- trzy pokoje, położone w budynku biurowym w Gdyni przy ulicy Łużyckiej. Budynek z ochroną, parkingiem. Bardzo dobry dojazd do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

192 000 zł1 068 m² 179,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prosta, gotowa do zabudowy działka w Kazuniu Polskim. Przybliżone wymiary 31x34 Plan zagospodarowania przestrzennego pozwala na zabudowę wolnostojącą jednorodzinną. Oznaczenie na planie mn2.3.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł805 m² 122,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Polecamy Państwu działkę budowlaną o powierzchni 805 mkw położoną w miejscowości Strzegocin gm.Świerszcze nr ewid.306/18. Działka płaska o wymiarach 23x35. Dojazd do działki drogą.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł1 977 m² 63,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane z wz Gąsiory | 1977 m i 3047 m | media | spokojna okolica Na sprzedaż dwie atrakcyjne działki numer 617 i 616 z wydanymi warunkami zabudowy w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł248,84 m² 6 027,97 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokale użytkowe W sochaczewie Lokale użytkowe | Sochaczew | Osobne wejście | Najemca Na sprzedaż oferujemy 3 niezależne lokale użytkowe o łącznej powierzchni ok. 248,84 m , posadowione.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł56 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

***oferta przeznaczona dla osób niepalących I bez zwierząt*** Oferujemy do wynajęcia w pełni wyposażone mieszkanie znajdujące się przy ul. Olsztyńskiej 1/5. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

286 260 zł2 202 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż Działka Budowlana o powierzchni 2202 m2 w Nowy Brańszczyk woj. Mazowieckie, powiat Wyszkowski, gmina Brańszczyk. Opis: działka w kształcie prostokąta, (wymiary ok. 38.

Szczegóły ogłoszenia

2 057 480 zł51 437 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Proponuję do sprzedaży kompleks działek w Woli Pieczyskiej Media w drodze. Wokół działek malownicze tereny. 1) 23971m2 2) 3217 m2 3) 3217 m2 4) 3218 m2 5) 3218 m2 6) 3217 m2 7) 3218 m2 8) 3826.

Szczegóły ogłoszenia

756 480 zł47,28 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Apartament z widokiem na Port Jachtowy - 400 m do plaży Mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji w dzielnicy Uzdrowiskowej Kołobrzegu, przy parku Teatralnym, z pięknym widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 000 zł2 018 m² 1 288,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Z przyjemnością prezentuję wyjątkową okazję inwestycyjną - grunt budowlany o powierzchni 3000 m , położony w jednej z najbardziej malowniczych i atrakcyjnych części.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł3 024 m² 59,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko u nas oferta na wyłączność! Na sprzedaż działka położona w miejscowości Zygmunty, znajdującej się w otoczeniu lasów i zabudowań zagrodowych. Idealna dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

79 000 zł500 m² 158 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Sprzedam działkę nad morzem letniskową budowlaną z możliwością wybudowania np.: domu, domków letniskowych, budynku gospodarczego. Więcej informacji na temat nieruchomości udzielę podczas.

Szczegóły ogłoszenia

1 495 000 zł174,68 m² 8 558,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:374 m²

Najkorzystniej kupisz z nami, oferujemy profesjonalizm, wiedzę i doświadczenie - 39 lat na rynku! Sprzedam dom bardzo dobrze wykończony i wyposażony w Krynicy -zdroju. Położony.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł1 667 m² 99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 1667m2 położona przy asfaltowej, lokalnej drodze gminnej w której przebiega wodociąg, prąd i kanalizacja. W Miejscowym Planie Zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł1 400 m² 127,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Sebastian wiśniowski Agent prowadzący   Na sprzedaż działka w miejscowości Olszyny, świetna komunikacja z autostradą A4 Katowice - Kraków Szybki dojazd do węzła Radno A4.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł86 m² 5 232,56 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1940

Przestronne mieszkanie 86 mkw w Marcinowicach - po kapitalnym remoncie! Szukasz wyjątkowego mieszkania, które łączy klimat kamienicy z nowoczesnym i wysokiej klasy wykończeniem? Ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

20 zł/m²860 m² 17 200 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy Państwu halę o powierzchni 860 m2 na terenie Rzeszowa przy ulicy Warszawskiej w Rzeszowie. Hala posiada: - wysokość około 7 m - rampa wyładowcza - jeden wjazd 2,5 m -.

Szczegóły ogłoszenia

740 000 zł13 500 m² 54,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż duża działka 13 500 m2 położona w miejscowości Magnuszew niedaleko Warki. 40 min drogi od granic Warszawy. Działka obecnie ma status rolnej, na działce obok należącej do tego samego.

Szczegóły ogłoszenia

188 000 zł800 m² 235 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

. Świeradów - Zdrój. działki budowlane. pow.800-850m2. widok-panorama gór. otoczenie: góry, lasy, łąki, jeziora. wyjątkowo piękna lokalizacja. kompleks "osiedle Świeradów-Zdrój". Działki.

Szczegóły ogłoszenia

128 000 zł3 000 m² 42,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż 6 działek budowlanych po 3000 m idealne pod inwestycję! Oferujemy sześć przestronnych działek budowlanych o powierzchni 3000 m każda, położonych w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro, ul. Mieszka I

Szczecin,zachodniopomorskie

41 zł/m²34 m² 1 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 34m2 położony przy ul. Mieszka I (pomorzany). Biuro o powierzchni 34m2 położone jest na 2 piętrze budynku przy Mieszka I. Lokal został gruntownie.

Szczegóły ogłoszenia

795 000 zł112,03 m² 7 096,31 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal usługowy 112 m | centrum osiedla | duży potencjał | Komorowice Na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 112,03 m , położony w centrum osiedla w Komorowicach,.

Szczegóły ogłoszenia

969 000 zł58 m² 16 706,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Na sprzedaż jasne, słoneczne i w pełni wyposażone mieszkanie 58 m2, 2-pokoje z osobną kuchnią, położone w jednej z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji Gdańska Siedlce ul. Jana.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł35,90 m² 7 799 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie o pow35,9m2 położone na iiip w bloku przy ul. Lwowskiej. Kuchnia -oddzielna, 2 pokoje, przedpokój, łazienka z wc ,piwnica. Mieszkanie słoneczne, ustawne w bardzo dobrej.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł100 m² 2 600 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1902

Na sprzedaż komfortowy lokal mieszkalny w zabudowie dwulokalowej (pół domu), położony w spokojnej miejscowości Mielno Pyrzyckie. To idealne miejsce dla osób ceniących ciszę, kontakt.