Nieruchomości

238 371 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

84 000 zł840 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana z bezpośrednim widokiem na jezioro o powierzchni 840m2 w miejscowości Gogolin, gmina Koronowo. Nieruchomość położona w otulinie lasów oraz dwóch urokliwych.

Szczegóły ogłoszenia

18 130 zł4 900 m² 3,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. informuje o możliwości wynajęcia terenu o powierzchni 4 900,00 m2 położonego w Warszawie przy Al. Solidarności na działce o nr 2/2 z obrębu 4-14-01. Proponowana.

Szczegóły ogłoszenia

65 zł/m²40 m² 2 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:garaż

Lokal o powierzchni 40 m2 gotowy do wejścia; w galerii handlowej w bardzo dobrej lokalizacji przy głównej, ruchliwej ulicy w centrum Otwocka. Lokal znajduje się w nowoczesnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z tarasem

Zgorzelec,dolnośląskie

525 000 zł66,47 m² 7 898,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Zgorzelec, aleja Ujazdowska, dom w cenie mieszkania - bezczynszowe! Ogródek i miejsce postojowe w cenie! Nowy etap! Oferta bezpośrednio od dewelopera, brak prowizji oraz podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

155 900 zł1 376 m² 113,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Zapraszam do zapoznania się z atrakcyjnie położonymi działkami, zlokalizowanymi w otulinie Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd w miejscowości Przybynów. Dostępne są dwie działki: - nr.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł110 m² 9 081,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

Skała - ul. Langiewicza dom wolnostojący w cichej i zielonej okolicy Nieruchomość: oferujemy na sprzedaż dom jednorodzinny wolnostojący o łącznej powierzchni użytkowej 110,00m. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 498 119 zł72,07 m² 20 787 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Trzypokojowy apartament z jacuzzi 120 m od plaży! Przedstawiamy Państwu przestronny 3-pokojowy apartament U-IV-27 o pow. 72,07 m2 z możliwością instalacji jacuzzi na tarasie.

Szczegóły ogłoszenia

222 000 zł1 200 m² 185 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka budowlana w Łebczu w otoczeniu natury, z możliwością zabudowy mieszkaniowej i usługowej Szukasz miejsca pod swój wymarzony dom z ogrodem? A może.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł168 m² 2 732,14 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Biuro Nieruchomości My Home prezentuje ofertę sprzedaży lokalu użytkowego zlokalizowanego w Centrum , przy ul. Kościuszki - w bliskiej odległości od Centrum, komunikacji miejskiej oraz.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł3 620 m² 552,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka położona jest w Konstancinie, na terenie o atrakcyjnych walorach krajobrazowych, komunikacyjnych i inwestycyjnych. Jej powierzchnia wynosi 3620 m i posiada nieregularny kształt.

Szczegóły ogłoszenia

1 149 000 zł192 m² 5 984,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:535 m²

Na sprzedaż dom z widokiem na Zalew Żyrardowski dom: na sprzedaż dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 191,2 m2, wykończony z dbałością o detale.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł2 956 m² 77,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Gm. Lubin Buczynka nieruchomość: na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 29,56 a, położona w miejscowości Buczynka, w spokojnej i zielonej okolicy. Duża powierzchnia działki.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł445 m² 292 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Do sprzedania działka przemysłowo-usługowa o pow.445m2 (wym.20mx22m) na Stokach ok. centrum handlowego M1. Działka z projektem budynku 2-piętrowego o pow. 90m2 z podpiwniczeniem.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł38,60 m² 5 699,48 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Marzysz o porankach w ciszy, blisko morza i rzeki? Mamy cos wyjątkowego! W extra cenie! - zadzwoń już dziś I umów się na bezpłatną prezentację   na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

555 000 zł45 m² 12 333,33 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowa I prestiżowa inwestycja W dolinie trzech stawów apartamenty inspire Oferujemy na sprzedaż mieszkanie położone w Katowicach w Dolinie Trzech Stawów przy ulicy Sikorskiego. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

609 500 zł51,63 m² 11 805,15 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowoczesne, trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane w inwestycji Rędzińska, zaprojektowanej z myślą o komforcie i codziennych potrzebach mieszkańców. Teraz niższa cena!.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie

Herby,śląskie

65 000 zł31,09 m² 2 090,70 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach posiada w swojej ofercie nieruchomość położoną w woj. Śląskim przy ul. Lublinieckiej 19/5 w Herbach. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł1 000 m² 99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

***ogłoszenie właścicielki*** W wyniku podziału działki 435/2, powstały 4 działki budowlane. Każda z działek posiada dostęp do drogi wspólnej, która łączy się z drogą gminną.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy

Wałcz,zachodniopomorskie

8 000 zł351,64 m² 22,75 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:580 m²

Przedmiotem oferty jest funkcjonalny i bezpieczny budynek usługowo-handlowo-magazynowy zlokalizowany w Wałczu, przy ul. Budowlanych 10a w rozwijającej się strefie przemysłowo-usługowej.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł67,35 m² 12 605,79 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

PM Luksusowe mieszkanie w centrum miasta Oławy Nowoczesne i stylowe mieszkanie urządzone w wysokim standardzie, łączące elegancję z funkcjonalnością. Jasne wnętrza zostały.

Szczegóły ogłoszenia

2 250 000 zł129 m² 17 441,86 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:tak

Na sprzedaż lokal usługowy wynajęty przez ogólnopolską sieć Żabka Polska idealna propozycja dla osób szukających bezpiecznej i stabilnej inwestycji z gwarantowanym dochodem. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł45 m² 57,78 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowoczesne mieszkanie w Rumi gotowe do zamieszkania! Nowoczesne i w pełni umeblowane mieszkanie w Rumi przy ul. Żeglarzy 33a to idealne miejsce dla osób ceniących komfort i wygodę.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący

Kotla,dolnośląskie

850 000 zł320 m² 2 656,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:857 m²

Kotla, powiat głogowski, budynek mieszkalno-usługowo - magazynowy z garażem i funkcją mieszkalną, powierzchnia 320m2, działka 8,57ar, sprzedaż 850 000 zł , Na sprzedaż budynek po.

Szczegóły ogłoszenia

448 000 zł60 m² 7 466,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie, położone na czwartym piętrze w czteropiętrowym bloku na osiedlu Wojska Polskiego. Mieszkanie jest dwustronne- od południowego wschodu kuchnia i sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Poznań

Poznań,wielkopolskie

38 zł/m²24 m² 912 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia bardzo ładny i funkcjonalny lokal biurowy o powierzchni całkowitej ok 24 m2.Lokal znajduje się w biurowcu na II piętrze, składa się na niego 1 pomieszczenie. Stan techniczny.

Szczegóły ogłoszenia

95 500 zł1 589 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecamy Państwu grunty rolne w miejscowości Włodarka. Nieruchomości o powierzchni 1589 m2 jest w kształcie prostokąta w niedalekiej odległości od istniejącej już zabudowy. Dla.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł1 315 m² 349,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka budowlana w Zaskalu, gmina Szaflary, powiat nowotarski. Działka nr ewid. dz. 1055/5. Pow: 1 315 mkw, działka w kształcie trapezu w wymiarach: - szerokość 40 m, -.

Szczegóły ogłoszenia

4 920 000 zł49 200 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka o pow. 49200 m2 bezpośrednio przy drodze asfaltowej i zjeździe na S6. Teren płaski objęty planem zagospodarowania przestrzennego z przeznaczeniem w planie -.

Szczegóły ogłoszenia

75 110 zł1 073 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 1295 m2 w kształcie prostokąta. Działka położona przy gminnej drodze o nawierzchni polnej. Teren objęty Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

388 000 zł1 300 m² 298,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki położone w granicach otuliny Kampinoskiego Parku Narodowego i w graniach Warszawskiego Obszaru Chronionego Krajobrazu. Media: prąd, woda, kanalizacja, światłowód w drodze.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Choszczno,zachodniopomorskie

699 000 zł261 m² 2 678,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:800 m²

Nowa bardzo atrakcyjna cena W cenie zamontowana nowa pompa ciepla Na sprzedaz willa z 2014 roku polozona na osiedlu domow jednorodzinnych w miejscowosci Bierzwnik, 10 km od Dobiegniewa.

Szczegóły ogłoszenia

1 325 000 zł62 m² 21 370,97 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie na sprzedaż na Marinie Mokotów przy ul. Rajska o powierzchni 58,5 m2 plus komórka lokatorska 3,5 m2 ( na tej samej kw co lokal mieszkalny). Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł47,60 m² 3 130,25 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Poszukujesz lokalu dla siebie lub pod inwestycję? Mam dla Ciebie świetna ofertę. Zapraszam Cię na prezentację jasnego i funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 47,6 m , położonego na.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł38,40 m² 6 223,96 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na sprzedaż - Piła, os. Zamość, ul. Ludowa, 38,40 m + piwnica + balkon Szukasz przytulnego mieszkania w spokojnej, zielonej okolicy, a jednocześnie blisko centrum? To 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł49,40 m² 8 076,92 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Rezerwacja Są mieszkania, które wymagają czasu i dużych zmian i są takie, które dają dobrą bazę do wygodnego życia od pierwszego dnia. To 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,4.

Szczegóły ogłoszenia

399 900 zł52 m² 7 690,38 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie, gotowe do zamieszkania Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 51,50 m , usytuowane na parterze w kameralnym, trzypiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł1 970 m² 431,47 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:2 906 m²

Góra, budynek biurowy, sprzedam, 850 000 zł netto. Budynek biurowy w centrum Góry, w pobliżu dworca autobusowego. Nieruchomość obejmuje działki o łącznej powierzchni 2 906 m2. Na.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł47,65 m² 9 842,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne 2 pokojowe mieszkanie znajdujące się na parterze niskiego ocieplonego bloku na Zakolu. Mieszkanie o powierzchni 47,65 m2. Składa się z przestronnego salonu, sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł34,20 m² 5 701,75 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie z potencjałem - idealne na start lub inwestycję! Na sprzedaż przestronne, 2-pokojowe mieszkanie z otwartą kuchnią, które daje szerokie możliwości aranżacyjne. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

63,75 zł/m²251 m² 16 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 251m2, która składa się z 10 pomieszczeń biurowych, magazynu, recepcji, kuchni i łazienki. Dla najemcy dostępne są 2 miejsca parkingowe na.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł144 m² 2 423,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:292 m²

Polecamy do sprzedaży murowany dom jednorodzinny zlokalizowany w spokojnej części Łap, przy ul. Szkolnej 9a. Dom murowany, o powierzchni mieszkalnej 97mkw, podpiwniczony, z garażem.