Nieruchomości

238 304 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

105 945 zł1 009 m² 105 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Startfragment Działki budowlane przy lesie - Łabiszyn Wieś, kujawsko-Pomorskie Na sprzedaż dwie wyjątkowe działki budowlane położone w malowniczej części Łabiszyna Wsi (powiat żniński, woj.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł49,67 m² 8 657,14 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

3 pokoje | 1 piętro | światło, prywatność I spokój ul. Żytnia, koszalin 50 m + 4 m komórka lokatorska 1 piętro cena: 430 000 zł Budynek z 2014 roku, ostatni w linii zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł3 745 m² 52,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Ligota Rybińska, gmina Międzybórz, powiat oleśnicki, województwo dolnośląskie Cena: 195 000,00 zł (52,07 zł/m2) do negocjacji! Powierzchnia: 0,3745 ha nieruchomość przeznaczona pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł68,39 m² 7 457,23 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta tylko w naszym biurze! Zapraszam do zapoznania się z atrakcyjną ofertą sprzedaży przestronnego, rozkładowego mieszkania zlokalizowanego w śródmieściu Opola, przy ul. Stanisława.

Szczegóły ogłoszenia

610 000 zł7 200 m² 84,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka dla inwestora - 7 domów! Lokalizacja: zdrada - wieś kaszubska położona w rejonie turystycznym nieopodal Pucka. Malownicze miejsce, spokój, przyroda i nowe zabudowania, które powstaną.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł90,15 m² 8 863,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 183 m²

Piotr olma Agent prowadzący   Jeśli szukasz miejsca, w którym można naprawdę odetchnąć i poczuć się jak u siebie, ta oferta może Cię zainteresować. W malowniczym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 206 090 zł175 m² 6 891,94 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Oferta sprzedaży modułów biznesowych w urbanbox Park Komorniki koło Poznania. Urbanbox Park Komorniki to nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł783 m² 351 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mamy do zaoferowania działki budowlane o pow. 783m2, 728m2, 981m2, 732m2, 665m2 z warunkami zabudowy oaz pozwoleniem na budowę z projektem domu Azuryt Archido. Istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

193 200 zł55 200 m² 3,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę rolną o powierzchni 5,5200 ha w miejscowości Życin. Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

Szczegóły ogłoszenia

4 900 zł56,25 m² 87,11 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do najmu wyjątkowe, dwupokojowe mieszkanie w stylu vintage z loggią. Mieszkanie czyste, zadbane i słoneczne. Rozkładowe: wschód-zachód. Właściciel przewiduje możliwość zmiany.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł38,71 m² 4 624,13 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1907

= wyłączność = Oferujemy na sprzedaż funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie położone w dobrze skomunikowanej części Wałbrzycha - w dzielnicy Stary Zdrój, przy ul. 11 Listopada. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł61,85 m² 40,42 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szukasz przytulnego mieszkania z balkonem na ostatnim piętrze, tu sąsiad nie będzie "chodził Ci po głowie" ? 3 pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, po generalnym remoncie. Nowa łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

3 230 000 zł9 500 m² 340 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana, objęta mpzp, o powierzchni 9500 m kw., położona jest wzdłuż ul. Spacerowej w miejscowości Duchnów gm. Wiązowna, w rozwojowej części Duchnowa dookoła.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł41 m² 73,17 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować Państwu klimatyczne, komfortowe mieszkanie na wynajem położone w sercu Starego Żoliborza. Nieruchomość znajduje się w jednej z najbardziej pożądanych.

Szczegóły ogłoszenia

17 000 zł453 m² 37,53 zł/m²

 

Rodzaj budynku:apartamentowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę wynajmu nieruchomości położonej w Opolu na Zaodrzu. Na działce o powierzchni 15 arów znajduje się obiekt wolonostojący o pow. około.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł42,53 m² 7 053,84 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Wyjątkowa okazja! Komfortowe mieszkanie 43 m w Lubinie - gotowe do zamieszkania! Szukasz przestronnego, nowoczesnego lokalu idealnego dla singla lub pary? Ta oferta jest skierowana właśnie do Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł2 100 m² 190 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka budowlana nr 83/3 o powierzchni 2100 mkw. o wyjątkowo atrakcyjnym położeniu - w malowniczym Nochowie, przy cenionej i spokojnej ulicy Leśnej. Jedna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

615 195 zł25,11 m² 24 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:podziemna hala garażowa

Apartament inwestycyjny w Radisson Resort Kołobrzeg gwarantowany najem, 7% zwrotu! W ofercie Eagles Estate prezentujemy atrakcyjny apartament inwestycyjny w prestiżowym kompleksie Radisson.

Szczegóły ogłoszenia

995 000 zł150 m² 6 633,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:526 m²

Tylko U nas/ na wyłączność na sprzedaż funkcjonalny bliźniak Z dużą działką I dodatkowymi miejscami

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

591 145 zł39,49 m² 14 969,49 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja mieszkaniowa na poznańskich Jeżycach - odbiór już w II kwartale 2026 roku. Budynek w końcowej fazie realizacji, trwa etap rezerwacji mieszkań. Kupujący: nie płaci podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł56,20 m² 5 604,98 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro agdom Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 56,20 m kw, usytuowane na wysokim parterze w 3-piętrowym w budynku z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

13,95 €/m²5 533 m² 77 185 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:podziemna hala garażowa

Leach & Lang Property Consultants przedstawia cały budynek do wynajęcia, w nowoczesnym kompleksie biurowym na krakowskim Podgórzu. Powierzchnia typowego piętra w budynku ma około 1800 m2.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł67 m² 52 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Zapraszam.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

358 600 zł40,75 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do rezerwacji nabycia Zakończenie budowy przewidziane na październik / listopad 2026 roku. Słoneczne i nowe 2-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

689 000 zł195 m² 0,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:200 m²

Kamienica na sprzedaż w centrum Książa Wielkiego Działka o powierzchni 0,0229 ha z kamienicą o łącznej powierzchni użytkowej 195m2 lokali plus garaż i pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

826 000 zł78,74 m² 10 490,22 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

0% prowizji Brak podatku pcc Mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni 78,74m2 w cichej okolicy. Mieszkanie składa się z: - pokój-29,23m2 - pokój-11,15m2 - pokój-10,30m2 -kuchnia-11,06m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

104 900 zł750 m² 139,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana z wydanymi warunkami zabudowy: budynek mieszkalny jednorodzinny powierzchnia biologicznie czynna min. 35% wielkość powierzchnia zabudowy do 45% ilość kondygnacji do dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

25 806 zł782 m² 33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala magazynowo - produkcyjna o powierzchni około 782m2, istnieje możliwość wynajęcia identycznej hali sąsiadującej o pow. około 782m2 co daje łącznie około 1564m2, wymiary.

Szczegóły ogłoszenia

628 000 zł77 m² 8 155,84 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1994

Wszystko pod ręką - idealne mieszkanie dla rodziny. Przestronne 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 77 m2 położone w jednej z najbardziej komfortowych lokalizacji do życia dla rodziny. To.

Szczegóły ogłoszenia

2 290 000 zł126 800 m² 18,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Wynagrodzenie pośrednika w cenie! Do sprzedania wyjątkowa nieruchomość zlokalizowana w Kunowie (gm. Zgorzelec). Nieruchomość stanowi rozległą działkę o powierzchni 12 ha 6800 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Makosieje

Makosieje,warmińsko-mazurskie

299 000 zł6 477 m² 46,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Północ Nieruchomości Ełk prezentuje na sprzedaż działkę budowlaną przeznaczoną na realizację usług turystycznych. Nieruchomość położona we wsi Makosieje, niecałe 15km od Ełku, na uboczu wsi.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł60 m² 48 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzypokojowe mieszkanie o pow. 60m2 położone na 4 z 5 pięter w bloku z windą przy ul. Piłsudskiego 47 "stacja Mińsk" z pięknym widokiem na panoramę miasta. Trzy pokoje(.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł6 000 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka 6000 m2 z możliwością zabudowy położona w bardzo atrakcyjnej lokalizacji - blisko stacja kolejowa Nowe Chrusty oraz bezpośredni dojazd do Koluszek- tylko 10 minut. Szerokość.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł151,50 m² 9 834,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:13 400 m²

Mini agroturystyka na sprzedaż Dom z pięknym widokiem, cisza. 1,34 hektara. Sprzedamy dwupiętrowy dom położony blisko lasu, na stoku góry Jastrząbka z widokiem na Szałas i Jaworz. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

777 000 zł72,60 m² 10 702,48 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Przedmiotem sprzedaży jest przestronne mieszkanie w Pruszkowie w atrakcyjnej lokalizacji w centrum przy ul. Wojska Polskiego. W pobliżu najważniejsze punkty usługowe, gastronomiczne,.

Szczegóły ogłoszenia

55 zł/m²70 m² 3 850 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wieliczka ul. Grottgera | Nowoczesna powierzchnia biurowa 70 m | 3. piętro Mam przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjną powierzchnię biurową o metrażu 70 m , zlokalizowaną na 3.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł383 m² 3 133,16 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:1 551 m²

Na sprzedaż funkcjonujący warsztat samochodowy z lakiernią, położony w Żarach przy ul. Polnej, w bezpośrednim sąsiedztwie drogi krajowej nr 27. Nieruchomość stanowi gotowy biznes,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 110 000 zł74 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

o inwestycji: widok na zatokę z najwyższych pięter zielony skwer tuż przy inwestycji wyróżniająca architektura i wysokiej jakości materiały dodatkowe informacje: panele fotowoltaiczne na.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł4 400 m² 182 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 44 ar znajdująca się w Nowym Sączu .Działka z warunkami zabudowy na budowę trzech budynków mieszkalnych jednorodzinnych wraz z infrastrukturą techniczną.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł2 600 m² 65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prezentuję do sprzedaży działkę budowlaną w Siemiechowie, miejscowości położonej pomiędzy Zakliczynem a Gromnikiem w Powiecie Tarnowskim. Całkowita powierzchnia to ok. 26arów.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Olsztyn

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

5 500 000 zł305 m² 18 032,79 zł/m²