Nieruchomości

238 366 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

135 000 zł1 412 m² 95,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Działka Budowlana w Dzierżowie (gmina Deszczno) Numer Działki: 183/14 Powierzchnia: 1412 m (0,1412 ha) atuty działki gotowa pod budowę! Na sprzedaż działka budowlana, gotowa do.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł53 m² 43,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Polecam do wynajęcia przytulne 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Grunwaldzie przy ul. Kuźniczej. Mieszkanie o powierzchni 53 m2, znajduje się na III piętrze w niskim bloku. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

298 000 zł3 979 m² 74,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 3979 m2 (85x47) , położona w miejscowości Ryn, w gminie Ostróda w otoczeniu zieleni. To idealna propozycja zarówno dla inwestora, jak.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł2 997 m² 430,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjne działki budowlane nad morzem. Działki , które oferujemy na sprzedaż położone są w Łebie pomiędzy jeziorami Sarbsko i Łebsko w odległości niespełna 3 km od Morza.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Prostki

Prostki,warmińsko-mazurskie

600 000 zł130 m² 4 615,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:5 400 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość nad jeziorem dom z linią brzegową w Krzywem (gmina Prostki) Marzysz o domu nad jeziorem z bezpośrednim dostępem do wody i dużą działką?.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 000 zł1 300 m² 2 307,69 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:3 469 m²

Prowizja 0% Hala przy projektowanej ul. Nowopiekarskiej ( obecnie ul. Trakcyjna) w Bielsku-Białej. Na terenie o powierzchni 3469m 2 , zlokalizowana jest jednokondygnacyjna hala z zapleczem.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł8 880 m² 18,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Poszukujesz działki z potencjałem? Zapraszam! Chciałabym zaprezentować Państwu cztery atrakcyjne działki sprzedawane razem, zlokalizowane we wsi Kuzawa w gminie Czeremcha. Malownicze tereny.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł2 399 m² 100,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Działka widokowa na Tatry | Knurów | 2399 m | cisza, natura, prywatność. Na sprzedaż wyjątkowa działka o powierzchni 2399 m , położona w malowniczej miejscowości Knurów. To.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

517 247 zł39,56 m² 13 075 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

0% prowizji | brak pcc | blisko zalewu zemborzyckiego | nowe mieszkania Wyjątkowy bonus na start! Dla pierwszych 5 nabywców przygotowaliśmy voucher na relaksujący weekend w spa dla dwóch osób.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

800 000 zł148,68 m² 5 380,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 002 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego domu w stanie deweloperskim. Budynek został zaprojektowany z myślą o funkcjonalnym użytkowaniu na co dzień. Przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł210 m² 3 428,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:380 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej na sprzedaż - Różyny Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej z ogródkiem, położony w miejscowości Różyny, pomiędzy Pruszczem Gdańskim,.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł38 m² 14 973,68 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie w sercu Gdańsk | Stare Miasto | Po remoncie | Świetne pod inwestycję atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja Stare Miasto w Gdańsku, zaledwie 10 minut spacerem do Fontanna.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł180 m² 2 361,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:712 m²

Zapraszamy na prezentację wyjątkowej nieruchomości dwa domy mieszkalne położone na jednej, ogrodzonej i zagospodarowanej działce w spokojnej części Sokółki. Idealna propozycja dla dużej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 161 580 zł82,97 m² 14 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokale handlowo-usługowe do sprzedaży. Zróżnicowane metraże. Prestiżowa inwestycja na styku dużych osiedli mieszkaniowych Wrocławia - Kleciny i Ołtaszyna Zapraszamy do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

320 800 zł802 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana o pow. 8,02 ara zlokalizowana w miejscowości Bibice , gm. Zielonki. Działka w kształcie zbliżonym do prostokąta o wym.: 19m/ 42m. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

712 000 zł241,50 m² 2 948,24 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokal usługowy 241,5 m2 - top lokalizacja - Idealny pod medyczne/ fitness/ biura - Jarosław Opis nieruchomości: na sprzedaż atrakcyjny lokal usługowo-handlowy o powierzchni 241,5 m2, położony.

Szczegóły ogłoszenia

14 888 000 zł34 777 m² 428,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Okazja inwestycyjna Na sprzedaż działka pod budowę zakładu produkcji regranulatu Z odpadów tworzyw sztucznych, inne niż niebezpieczne, w skład którego wchodzić będą (zgodnie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

485 000 zł96,26 m² 5 038,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:142 m²

Marzysz o własnym domu z ogrodem, z dala od miejskiego zgiełku, ale z doskonałym dojazdem do większych miast? Osiedle Słoneczne to idealne miejsce dla Ciebie! Zapraszamy do zapoznania.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł56,84 m² 8 532,72 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Uwaga! rezerwacja do 31.07.2026r. Lipiec 2025r. - nowa Cena - 485 000 zł Mieszkanie 3 pokojowe w centrum Ustki - ul.Wróblewskiego. Druga linia zabudowy od ulicy - cisza, spokój. Lokal znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł162,85 m² 7 675,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

idealny dom dla rodziny z dziećmi - Tyniec Mały, blisko Wrocławia Bez pcc i bez prowizji - bezpośrednio od dewelopera! Szukasz bezpiecznego, funkcjonalnego miejsca do życia dla swojej rodziny?.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł170,80 m² 3 799,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 787 m²

AD Nieruchomości prezentuje: na sprzedaż działka gruntu z rozpoczętą budową domu jednorodzinnego w Błoniu. Cena do negocjacji - zakup bez kredytu Nieruchomość stanowi przestronną,.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł250,74 m² 7 178,75 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal z najemcą w sercu Darłowa - Plac Kościuszki, gotowy biznes i inwestycja Szukasz nieruchomości, która zarabia od pierwszego dnia i znajduje się w najlepszej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł86,95 m² 2 875,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:304 m²

Dom z ogromnym potencjałem! Idealny pod mieszkanie lub usługi Pajęczno, ul. Majorat dom W cenie małego mieszkania tylko W biurze epj! Cena do lekkiej negocjacji. Szukasz nieruchomości,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Żabiny

Żabiny,warmińsko-mazurskie

670 000 zł155 m² 4 322,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:762 m²

Dom w Żabinach gm Rybno. Powierzchnia 155m , piętrowy : parter z bardzo dużym salonem ok. 40 m z wyjściem na zadaszony taras,kuchnia z oknem , mały pokój, łazienka, korytarz.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Rewal

Rewal,zachodniopomorskie

4 590 000 zł475 m² 9 663,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:18

 

Powierzchnia działki:648 m²

Rewal, pensjonat blisko plaży, 18 pokoi, 57 miejsc noclegowych, sprzedaż. Kupujący nie płaci prowizji, pośrednik wynagradzany jest przez sprzedającego. Grupa wgn Koncern Obrotu Nieruchomościami.

Szczegóły ogłoszenia

665 219 zł62,17 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 62,17 mkw usytuowane na VII piętrze w trzecim etapie inwestycji Dzielnica Kielczanka. Lokal składa się z salonu połączonego z kuchnią, 2.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł27 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Do sprzedania w pełni wyposażona kawalerka, gotowiec pod wynajem. Do mieszkania przynależy piwnica. 4 piętro ul. Cedyńska Lubin. W zeszłym roku wymieniono kabinę prysznicową oraz umywalkę.

Szczegóły ogłoszenia

24,49 zł/m²490 m² 12 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Biuro Nieruchomości Zygmuntowska Obrót Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować lokal do wynajęcia przy ulicy Bończy-Załęskiego w Opoczno. Każdy wie, jak ważna jest lokalizacja przy.

Szczegóły ogłoszenia

85 000 zł841 m² 101,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Marzysz o domku letniskowym w sercu lasu? Prezentujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę rekreacyjną o powierzchni 841 m , położoną w malowniczej miejscowości Panoszów (gmina.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie Gryfino

Gryfino,zachodniopomorskie

240 000 zł36,91 m² 6 746,14 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

W ofercie naszego biura atrakcyjna kawalerka, usytuowana na trzecim piętrze niskiego bloku w Gryfinie. Budynek z cegły, zlokalizowany w ścisłym centrum miasta, w pobliżu punktów.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

503 311 zł40,82 m² 12 330,01 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie dwupokojowe o pow. 40,82m2 znajdujące się na 1. piętrze nowego budynku. Dodatkowo - balkon. -> Obsługa codziennie do godz. 22! Również w niedzielę i święta! Mieszkanie od.

Szczegóły ogłoszenia

5 700 000 zł730 m² 7 808,22 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Mamy przyjemność zaprezentować na sprzedaż nowoczesny, wolnostojący budynek biurowo-usługowy przy ulicy Zakopiańskiej w Krakowie. Jest to idealna propozycja na reprezentacyjną siedzibę firmy,.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł189,80 m² 5 216,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 085 m²

Biuro Nieruchomości Ckdom ma przyjemność zaprezentować nowoczesny dom jednorodzinny położony w spokojnej i urokliwej miejscowości - Kawczyn, ul. Kielecka, 6km od Morawicy Funkcjonalny dom.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

549 000 zł65 m² 8 446,15 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Gorąca oferta spod lady wróciła do sprzedaż tylko U mnie - gotowe mieszkanie Zakup od dewelopera | bez prowizji | bez podatku pcc Mieszkanie z tarasem 32M2 i garażem - fotowotaika -.

Szczegóły ogłoszenia

29 190 €7 000 m² 4,17 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Do wynajęcia hala / magazyn klasy A w północnej części miasta Rzeszów, 3 km od lotniska w Jasionce. Zalety:.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł69,40 m² 7 046,11 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:1962

Prawdziwa gratka dla inwestorów! mieszkanie pod wynajem Z pewnym zyskiem! Na sprzedaż mieszkanie M8 o powierzchni 69 ,40 mkw zlokalizowanego na osiedlu Złote Łany w Bielsku- białej.

Szczegóły ogłoszenia

212 310 zł3 033 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni nico ponad 3000m2 z możliwością zakupienia dodatkowego terenu. Teren dodatkowy to trzy działki o powierzchni: 0,6589 ha z oczkiem wodnym 0,3132 ha przy drodze.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 000 zł2 248 m² 1 423,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

! nowa Niższa Cena! Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę inwestycyjną o powierzchni 2248 m , zlokalizowaną w Darłowie Zachodnim, w prężnie rozwijającym się rejonie.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł54,30 m² 9 189,69 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Do sprzedania mieszkanie dwupokojowe 54,3 m2 na pierwszym piętrze w kamienicy przy cichej uliczce na Grabiszynie. Składa się z: - salonu - sypialni - przedpokoju - oddzielnej kuchni - przedpokoju -.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł134,39 m² 5 201,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:536 m²

Wyjątkowa Oferta Domów w Stanie Deweloperskim w Mielcu. Powierzchnia: 134,39 m2 | Cena: 699 000 pln Zamieszkaj w Spokoju i Komforcie. Dla biura. Zapraszamy do zakupu domów w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł164 m² 9 146,34 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Powierzchnia działki:4 932 m²

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną nieruchomość, na którą składa się budynek usługowy oraz duża działka budowalna i parking - Będzin Grodziec ul. Wojska Polskiego 39 Doskonała widoczność.