Nieruchomości

238 366 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 000 zł68 m² 73,53 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie 68m2 z klimatyzacją i ogrodem zimowym oraz przestronną loggią -12m , położone przy ul. Bokserskiej 2 w Warszawie sąsiaduję z terenem Toru.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł80 m² 37,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:500 m²

Do wynajęcia w domu jednorodzinnym mieszkanie o pow. 80m2. Mieszkanie znajduje się na dolnej kondygnacji i składa się z: - kuchni - 3 pokoi, - łazienki z wc - przedpokoju Dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

879 000 zł63 m² 13 952,38 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Gotowe do wprowadzenia | Funkcjonalny rozkład | Nowoczesne wykończenie | Spokojna, zielona okolica Przestronne i komfortowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63 m , nowe wykończone pod.

Szczegóły ogłoszenia

18 €/m²45,22 m² 814 €

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż wolnostojący

Do wynajęcia lokal usługowy na Starym Mieście w stanie deweloperskim. Znajduje się w ciągu handlowym, na parterze bloku wielorodzinnego. Ma powierzchnie 45,22 m2, na którą składają się.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł30,11 m² 18 930,59 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Nowoczesny apartament 2-pokojowy z balkonem i widokiem na góry | Szklarska Poręba Biała Dolina Na sprzedaż komfortowy, w pełni wyposażony apartament 2-pokojowy o powierzchni 30,11.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

383 590 zł43,10 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Dni Otwarte Tarasów Śląskich zapraszamy! Zapraszamy na Dni Otwarte inwestycji Tarasy Śląskie w Chorzowie. To najlepsza okazja, aby zobaczyć inwestycję na własne oczy, porozmawiać.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł2 600 m² 130,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości imperium ma przyjemność zaoferować Państwu działkę budowlaną z pięknymi widokami mieszczącą się w Librantowej gmina Chełmiec. W planie zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

10 €/m²179 m² 1 790 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Nowoczesne Powierzchnie Biurowe - zobacz film Pełna Dokumentacja Dostępna u Nas w Biurze. Zobacz Film Szukasz biura do wynajęcia ? Zależy Ci aby znajdowało się w prestiżowym miejscu ?.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł24,97 m² 7 969,56 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż poleca się kawalerka w Tarnowie, os. Niepodległości 2 Dla kogo? Dla singli, studentów, młodych par, którzy mają dość wynajmu i chcą w końcu mieć swoje cztery kąty.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł177,45 m² 7 320 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:900 m²

Mam na sprzedaż nowoczesny, funkcjonalny dom wolnostojący o powierzchni 177,45 m, wybudowany w 2015 roku, usytuowany na działce o powierzchni 900 m. Nieruchomość została zaprojektowana.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł139,36 m² 5 453,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Zalety nowej inwestycji w Baninie: kameralne osiedle - 33 domy w zabudowie szeregowej duży metraż: 114 lub 139 m2 przestronny salon z wyjściem do ogrodu działki o powierzchni min. 200.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł2 086 m² 71,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Jeśli marzysz o budowie domu w spokojnym, zielonym otoczeniu z malowniczym widokiem ta działka w Straszydlu spełni Twoje oczekiwania. Położona na łagodnym, widokowym stoku.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł1 269 m² 244,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Oferuję na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną nr 75/21 w Suchaczu. Miejscowość Suchacz położona jest na obszarze urokliwej Wysoczyzny Elbląskiej, w odległości 6 km od Kadyn znanej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 349 262 zł72,03 m² 18 731,95 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie inwestycyjne o powierzchni 72 m2 podzielone na 3 niezależne minikawalerki. Wyjątkowa lokalizacja vis-à-vis Galerii Mokotów. Nowoczesne osiedle wykończone w wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł5 448 m² 89,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

W przypadku tej oferty sprzedający płaci wynagrodzenie pośrednikowi! Transakcja sprzedaży terenu budowlanego o pow. 5448 mkw. położonej w północnej części Aleksandrowa Łódzkiego -.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł3 000 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 3000m2 w Gniewinie! Działka o numerze 165/3, o powierzchni 3000m2, położona jest w malowniczej wsi Gniewino. Gniewino, osadnictwo o bogatej historii,.

Szczegóły ogłoszenia

503 000 zł43,70 m² 11 510,30 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Poznań/rataje osiedle piastowskie Do sprzedaży funkcjonalne,ustawne mieszkanie o pow.43,70m2 zlokalizowane na 7piętrze /10 piętrowego bloku ,na Osiedlu Piastowskim. Praktyczny układ.

Szczegóły ogłoszenia

1 219 960 zł4 357 m² 280 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka o powierzchni 4357m2, położona w Olszewnicy Starej przy ul. Jasnej. Dla w/w działki wydane zostały warunki zabudowy dla inwestycji polegającej na budowie 4 budynków.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

829 000 zł101,53 m² 8 165,07 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Apartament położony na piętrze domu czterorodzinnego, na bydgoskim Fordonie (os. Zamczysko). Wymarzone miejsce dla osób poszukujących nieruchomości w otoczeniu zieleni, nowej zabudowy, z dala.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 000 zł4 768 m² 398,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży nieruchomość usługowo - mieszkaniowa zlokalizowana w miejscowości Natolin, w bezpośrednim sąsiedztwie węzła autostrady A2 - Grodzisk Mazowiecki. Nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł45,43 m² 15 188,20 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie W stanie developerskim z kw. Sprzedaż bez podatku pcc 2% - właścicielem jest firma. Na sprzedaż atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie w jednej z najpiękniejszych.

Szczegóły ogłoszenia

960 000 zł76 m² 12 631,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:944 m²

Dom z 2016 roku, który przekonuje funkcjonalnością, proporcjami i wygodą, jaką daje dobrze zaprojektowana przestrzeń. W Konikowie, wśród nowej zabudowy jednorodzinnej, znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 000 zł136,60 m² 6 581,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:277 m²

Szukasz komfortowego domu blisko miasta, gotowego do adaptacji pod własne potrzeby? Oferujemy przestronny, dwukondygnacyjny dom jednorodzinny dwulokalowy o pow. użytkowej 136,60 m z przynależną.

Szczegóły ogłoszenia

Hala Lublin

Lublin,lubelskie

12 500 zł410 m² 23 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy do wynajęcia halę magazynową o powierzchni 410 m2. Najemca ma również do dyspozycji ogrzewany kontener socjalno-biurowy o powierzchni 14,4 m2. Parametry magazynu: - wysokość 6.

Szczegóły ogłoszenia

30,82 zł/m²146 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:własny parking

Oferujemy do wynajęcia lokal o charakterze biurowym lub usługowym, położony na pierwszym piętrze w kamienicy przy ul. Krakowskie Przedmieście. Lokal o powierzchni 146 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

539 900 zł71,55 m² 7 545,77 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Trzy pokojowe , rozkladowe mieszkanie ( 71,55 m2 ) położone na wysokim parterze odrestaurowanej kamienicy na Niebuszewie. Nieruchomość położona w zacisznej części dzielnicy z dala od.

Szczegóły ogłoszenia

50,79 zł/m²63 m² 3 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:podziemna hala garażowa

Nowoczesne biuro z parkingiem przy pętli tramwajowej Krowodrza Górka | 63 m | gotowe do pracy Szukasz komfortowej przestrzeni dla swojego zespołu w świetnie skomunikowanej części Krakowa?.

Szczegóły ogłoszenia

50 000 zł1 200 m² 41,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki rolne o powierzchni około 12 arów w powiecie kolskim, gmina Babiak, obręb Bogusławice. Działki wyodrębnione z działki o numerze 253/4. Do działek zostały.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł82,60 m² 5 205,81 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Sprzedam mieszkanie w zabytkowej kamienicy centrum Mrągowa Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 82,6 m położone w centrum Mrągowa, w klimatycznej.

Szczegóły ogłoszenia

125 zł/m²80 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Biuro nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność przedstawić Państwu do wynajęcia lokal komercyjny o powierzchni 80m2, usytuowany na parterze w kompleksie Capital Towers. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

830 000 zł65,86 m² 12 602,49 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż przestronne, trzypokojowe mieszkanie z klimatyzacją o powierzchni 64,05 m , położone w Krzeszowicach zaledwie 15 minut spacerem do centrum. Lokal znajduje się na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Hala Chojnów

Chojnów,dolnośląskie

750 000 zł3 673 m² 204,19 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Budynek Hala 3 piętrowa nadająca się na magazyn i produkcję w przemysłowej dzielnicy Chojnowa. Do autostrady A4: 6km / 10min. 3 piętra po 1200m2 w układzie z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

69 000 zł4 000 m² 17,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

***nowa cena***działka 4000m2*** Piękny widok***media*** Najważniejsze informacje: powierzchnia: ok 4000m2 Wymiary: 26,5m szer x 143m dł Media: wodociąg i prąd przy działce Dojazd: asfaltowy.

Szczegóły ogłoszenia

196 110 zł4 358 m² 45 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty Działka położona przy drodze asfaltowej. Dookoła nieruchomości działki z mpzp co daje możliwości.

Szczegóły ogłoszenia

995 000 zł185 m² 5 378,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:767 m²

Wyjątkowy dom z duszą - 144,15 m2 w zielonym sercu Koszalina Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowej nieruchomości zlokalizowanej w centrum Koszalina,.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł53 m² 10 735,85 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania Mieszkanie zlokalizowane w Kamienicy w ścisłym śródmieściu Katowic przy ul. Kościuszki. Mieszkanie zlokalizowane w pięknej świeżo odrestaurowanej Kamienicy po remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł3 586 m² 63,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Tylko w naszym biurze! Przedmiotem oferty jest działka rolna (nr 612/38), położona w gminie Świerklany, obręb Świerklany Górne w powiecie rybnickim o powierzchni 3586 m2. To.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł5 805 m² 119,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Szukasz miejsca, które połączy spokój wiejskiego życia z ogromnymi możliwościami aranżacyjnymi? Ta oferta jest skierowana właśnie do Ciebie. Kluczowe atuty nieruchomości: - imponująca.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł4 500 m² 222,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Bezpieczna transakcja tylko z licencjonowanym Pośrednikiem. Oferujemy Państwu na sprzedaż wyjątkową nieruchomość usytuowaną w Kędzierzynie-Koźlu w dzielnicy Kłodnica (błonia).

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł114 m² 4 026,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:5 500 m²

Dom na dużej działce! w malowniczej Dolinie Baryczy! Otoczony polami i lasami! Podstawowe informacje: * lokalizacja: gogołowice ok 45 km od Wrocławia (dojazd samochodem ok 50 min, lub pociągiem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

496 155 zł34,10 m² 14 550 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

:link do strony ,6880023 Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo