Nieruchomości

238 595 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

Ogłoszenia wyróżnione

699 000 zł57 m² 12 263,16 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie 57 m z dużym ogrodem i dwoma miejscami postojowymi ul. Jana Pawła II Przedstawiamy na sprzedaż komfortowe, narożne mieszkanie o powierzchni 57 m , zlokalizowane przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

705 651 zł57,37 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:I kwartał 2027

Kup mieszkanie powyżej 70 m , a garaż i komórkę lokatorską otrzymasz w cenie! Zyskaj nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych i zamieszkaj w samym sercu miasta! Nowoczesna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

814 011 zł66,94 m² 12 160,31 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:I kwartał 2027

Apartamenty Centrum komfort, który się opłaca Lokal nr M-4 | Piętro I | Powierzchnia użytkowa: 64,42 m Przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 64,42 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

814 769 zł66,94 m² 12 171,63 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:I kwartał 2027

Lokal nr M-20 | Piętro III | Powierzchnia użytkowa: 66,94 m Nowoczesne i przestronne mieszkanie o powierzchni 66,94 m , położone na III piętrze, to idealna propozycja dla rodzin lub.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł28 m² 14 964,29 zł/m²

 

Piętro:15/17

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Nowoczesna kawalerka z loggią i panoramicznym widokiem | 15. piętro | Rzeszów Na sprzedaż funkcjonalna i w pełni wyposażona kawalerka, położona na 15. piętrze nowoczesnego budynku przy.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł48 m² 11 437,50 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Mieszkanie 2-pokojowe na sprzedaż Rzeszów, ul. Architektów Na sprzedaż komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m , zlokalizowane w Rzeszowie przy ul. Architektów. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł37 m² 16 216,22 zł/m²

 

Piętro:1/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż: 2 pokoje + garderoba | balkon 11 m | Rzeszów, ul. Hetmańska Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 37,4 m , położone przy ul. Hetmańskiej w Rzeszowie. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł78 m² 8 576,92 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż: mieszkanie inwestycyjne 5-pokojowe Rzeszów, ul. Ignacego Paderewskiego Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 77,86 m , położone na 3 piętrze w bloku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

889 000 zł90,30 m² 9 844,96 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:styczeń 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą komfortowego, 4-pokojowego domu w zabudowie szeregowej o powierzchni 90,30 m , położonego przy ul. Królowej Marysieńki w Markach.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

889 000 zł90,30 m² 9 844,96 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:styczeń 2027

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

829 000 zł90,30 m² 9 180,51 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:styczeń 2027

Szczegóły ogłoszenia

1 771 000 zł10 005 m² 177,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy na sprzedaż prawo użytkowania wieczystego działki o powierzchni 10 005 m , przeznaczonej pod zabudowę wielorodzinną, zlokalizowanej w Jaworznie, w województwie Śląskim.

Szczegóły ogłoszenia

674 000 zł2 696 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży nieruchomości gruntowej jaworzno, ul. Rozwojowa - teren inwestycyjny 1. Podstawowe informacje: miejscowość: jaworzno Ulica: rozwojowa Przeznaczenie w mpzp: produkcyjno-usługowe -.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł240 m² 2 416,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 600 m²

Na sprzedaż przestronny dom o powierzchni 240 m , położony w miejscowości Komarów Dolny, na działce o powierzchni 26 arów. Na posesji znajdują się dodatkowo: duża stodoła garaż.

Szczegóły ogłoszenia

209 000 zł94 m² 2 223,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:piętro domu

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:626 m²

Parter domu - Lubliniec, ul. 11 Listopada Na sprzedaż oferujemy 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 94 m , położone na parterze przedwojennej willi z 1937 roku w Lublińcu. To lokal.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł85,50 m² 8 175,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:500 m²

Zamieszkaj W centrum miasta Piękna, cicha i spokojna okolica, wszędzie blisko, w najbliższej okolicy: żłobek, przedszkole, szkoła, uczelnia, kościół, przychodnie, parki, place zabaw,.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł3 218 m² 90,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyszogród na pograniczu Z bogusławicami/ spokojna okolica/ działka oddalona od głównej ulicy Na sprzedaż działka budowlana o pow. 3218 m2 o płaskiej równej powierzchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Talarowa 3

Tarchomin Kościelny Warszawa

763 825 zł50,25 m² 15 200,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego apartamentu, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Talarowa 3

Tarchomin Kościelny Warszawa

619 182 zł40,93 m² 15 127,84 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego apartamentu, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki, tarasu i ogródka. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Talarowa 3

Tarchomin Kościelny Warszawa

737 664 zł50,18 m² 14 700,36 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Szczegóły ogłoszenia

1 020 000 zł37,97 m² 26 863,31 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowe mieszkanie na Starym Mieście - ulica Czysta Dostępne od zaraz Wraz z miejscem postojowym Klucze w biurze - elastyczny czas prezentacji. Ustawne, 2 - pokojowe mieszkanie (o powierzchni około.

Szczegóły ogłoszenia

1 389 000 zł155 m² 8 961,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:816 m²

Wyłącznie w ofercie biura Estaton prezentujemy Państwu komfortowy dom, idealny dla rodziny, zlokalizowany w spokojnej i dobrze skomunikowanej okolicy przy ulicy Potockiego w Rzeszowie.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł51,74 m² 8 871,28 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie z balkonem ul. Broniewskiego, bielsko-Biała | 51,74 m | parter Na sprzedaż przestronne i eleganckie mieszkanie o powierzchni 51,74 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

789 000 zł54 m² 14 611,11 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

PO remoncie/ pełny rozkład / pełne wyposażenie/ garaż / klima okna na ogródki działkowe. Widok na otwartą przestrzeń. Polecam w pełni rozkładowe 2-pokojowe mieszkanie o pow. ok 54 m2.

Szczegóły ogłoszenia

309 000 zł15,70 m² 19 681,53 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż lokal - Wrocław, ul. Traugutta | Inwestycja Develia - Traugutta Vita Na sprzedaż lokal w nowoczesnej inwestycji Traugutta Vita realizowanej przez renomowanego dewelopera Develia. Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

309 000 zł15,70 m² 19 681,53 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł157 m² 8 598,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Wyłącznie w ofercie biura Estaton prezentujemy na sprzedaż wyjątkowy, nowoczesny dom jednorodzinny zlokalizowany w Jasionce, w spokojnej, zielonej okolicy, w otoczeniu lasu,.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł59,14 m² 10 128,51 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

W ofercie biura Estaton przedstawiamy Państwu trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane na Osiedlu Architektów w Rzeszowie. To nowoczesna i jedna z najdynamiczniej rozwijających się części.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł26,50 m² 16 943,40 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Centrum Wrocławia - Stare Miasto - ul. Długa - osiedle Lokum Porto Mieszkanie w stanie deweloperskim Media miejskie / 5 min do przystanku tramwajowego i stacji pkp / 5 min nad Odrę Na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

479 000 zł26,64 m² 17 980,48 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Kawalerka tuż przy terenach rekreacyjnych w cenie promocyjnej Zielone osiedle / Ogrzewanie miejskie / Winda / Wygodna komunikacja Posiadam w sprzedaży mieszkania na różnych piętrach oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 890 000 zł182 m² 10 384,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Nowoczesny dom 182m2, 5 pokoi, działka 400m2, garaż, pompa ciepła Panasonic 7kw, światłowód, duży salon z kuchnią (52m2). Oferta dostępna tylko W naszym biurze Lokalizacja Dom zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł30 m² 10 966,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Gowidlino, wieś letniskowa w Polsce, w powiecie kartuskim, w gminie Sierakowice. Mamy przyjemność zaprezentować Państwu Uroczą działkę w pięknym zakątku Gowidlina, z dala od.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł175,70 m² 7 342,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

W ofercie biura Estaton prezentujemy na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny, położony w Bratkowicach, w spokojnej okolicy, z szybkim dojazdem do Rzeszowa. Dom został wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł130,60 m² 8 415,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:867 m²

Szukasz nowoczesnego, parterowego domu dla rodziny, która potrzebuje komfortowej przestrzeni i szybkiego dojazdu do Rzeszowa? Ten dom w projekcie Dom w Akebiach oferuje 101,8 m wygodnej.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł56 m² 13 375 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

W ofercie biura Estaton przedstawiamy Państwu trzypokojowe mieszkanie z ogrodem o powierzchni 56 m2 zlokalizowane przy ulicy Bałtyckiej. Opis budynku: rok budowy: 2022 Ilość pięter: 0/3 Rodzaj.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł35,92 m² 14 476,61 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

W ofercie biura Estaton przedstawiamy Państwu mieszkanie o powierzchni 36 m2 zlokalizowane przy ulicy Paderewskiego w Rzeszowie. Opis budynku: rok budowy: 2023 Ilość pięter: 5/7 Rodzaj.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Pasym

Pasym,warmińsko-mazurskie

1 495 000 zł209 m² 7 153,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 700 m²

Na sprzedaż nowoczesny, komfortowy dom całoroczny o powierzchni 209 m , położony w wyjątkowo spokojnej i zielonej okolicy w Pasymiu w sercu Mazur, w otoczeniu jezior.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

639 000 zł104,43 m² 6 118,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Na sprzedaż funkcjonalny dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowany w Gościcinie miejscu, które łączy komfort życia blisko natury z wygodnym dostępem do miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 000 zł390 m² 14 102,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:720 m²

dynia- orłowo to nadmorska dzielnica o charakterze małego miasteczka, z eleganckimi domkami wzdłuż spokojnej plaży z molo i promenadą, nad którą górują porośnięte lasem klify.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł73,71 m² 12 196,45 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

4 pokoje | 73,71 m | taras + prywatna przestrzeń na dachu | Wrocław - Stabłowice Na sprzedaż przestronne mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 73,71 m , położone na 1. piętrze kameralnej.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł43,40 m² 14 976,96 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

W ofercie biura Estaton prezentujemy funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 43,47 m , zlokalizowane w centrum Rzeszowa przy ul. Lenartowicza, na drugim piętrze w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł53 m² 66,04 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Port popowice | wysoki standard | W pełni rozkładowe | 2 miejsca postojowe dostępne od kwiecień 2026 .ale również do indywidualnego ustalenia Polecam do wynajęcia wysokiej jakości 2 pokojowy.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł25 m² 100 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Ważne: kontakt tylko i wyłącznie od 8:00 do 19:00 ( Proszę nie! dzwonić! poza tymi godzinami - nie odbieram zastrzeżonych numerów). Proszę przed głównym telefonowaniem wysłać smsa.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł53,17 m² 10 889,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż rozkładowe , 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,17 m , położone w jednej z najbardziej poszukiwanych lokalizacji Wrocławia - w rejonie Placu Grunwaldzkiego,.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł61,90 m² 11 631,66 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

W ofercie biura Estaton przedstawiamy Państwu trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 61,90m2 zlokalizowane przy ulicy Księdza Maksymiliana Marii Kolbego w Rzeszowie. Mieszkanie zlokalizowane jest.

Szczegóły ogłoszenia

1 179 000 zł100,92 m² 11 682,52 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Apartament z widokiem na Młyn Maria / Centrum / Plac Bema / 101 m / Klimat i historia Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie o powierzchni około 101 m , położone na 1.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł59,50 m² 10 403,36 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Wyłącznie w ofercie biura Estaton przedstawiamy Państwu trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 59,5 m2 zlokalizowane przy ulicy Krajobrazowej na osiedlu Projektant w Rzeszowie. Osiedle to.