Nieruchomości

239 020 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

Ogłoszenia wyróżnione

1 099 000 zł56 m² 19 625 zł/m²

 

Piętro:10/14

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Do sprzedania mieszkanie na Warszawskim Gocław przy ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego (rejon C.H. Atrium Promenada), 3-pokojowe o pow. 56 m2, ładnie przeszklone z dużym balkonem i w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

682 332 zł68,24 m² 9 999 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:II kwartał 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

399 946 zł38,46 m² 10 399 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:II kwartał 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni i łazienki. Lokal znajduje się w inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

501 439 zł47,31 m² 10 599 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:II kwartał 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i loggii. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł52,35 m² 8 385,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Szukasz mieszkania, które urządzisz według własnego pomysłu, nie tracąc fortuny na generalny remont? Cenisz funkcjonalny układ i klimatyzację? Ta oferta na łódzkiej Dąbrowie to strzał.

Szczegóły ogłoszenia

645 000 zł160 m² 4 031,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:555 m²

Dom Częstochowa Lisiniec - gotowy do zamieszkania. Dom w stanie dobrym / bardzo dobrym. Zainteresowanych proszę o kontakt poprzez niniejszą stronę lub sms. Telefonów nie odbieram. Można też.

Szczegóły ogłoszenia

29,17 zł/m²120 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Do wynajęcia lokal o powierzchni 120 m , zlokalizowany w Tarnowie przy ul. Targowej, na 2 piętrze kamienicy. Okna lokalu wychodzą na ulicę Krakowską i Wałową. Możliwość zrobienia.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł100 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1945

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 100 m , położone na 1. piętrze w 3-piętrowym budynku w jednej z najbardziej poszukiwanych dzielnic Legnicy - Tarninów.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tulipanowa

Śródmieście Bielawa

466 343 zł47,83 m² 9 750 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:III kwartał 2026

Funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, łazienką i balkonem. Lokal znajduje się w inwestycji Tulipanowe Ogrody w malowniczej Bielawie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Tulipanowa

Śródmieście Bielawa

655 813 zł74,95 m² 8 750 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:III kwartał 2026

Funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, łazienką, wc i dwoma balkonami. Lokal znajduje się w inwestycji Tulipanowe Ogrody w malowniczej Bielawie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 1-pokojowe, ul. Tulipanowa

Śródmieście Bielawa

325 346 zł33,03 m² 9 850 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Termin realizacji:III kwartał 2026

Funkcjonalne, 1-pokojowe mieszkanie składające się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się w inwestycji Tulipanowe Ogrody w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł20 m² 16 450 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Kołobrzeg Podczele - Kawalerka na sprzedaż - okazja. Kawalerka na sprzedaż w Kołobrzegu 800m2 od plaży. W pełni wyposażone gotowe do wynajmu/zamieszkania. Zadbane, praktyczne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

368 000 zł44,20 m² 8 325,79 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1945

Na sprzedaż komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 44,22 m , zlokalizowane na 1. piętrze przy ul. Złotoryjskiej. Lokal po generalnym remoncie, gotowy do zamieszkania od.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł28 m² 17 107,14 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Kawalerka z oddzielną kuchnią na sprzedaż Żerań, ul. Jana Kowalczyka Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka o powierzchni 28 m , położona na 3. piętrze w 12-piętrowym budynku na.

Szczegóły ogłoszenia

4 400 zł82,06 m² 53,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:40 m²

Do wynajęcia czteropokojowy dom (segment) o powierzchni 82 m , położony na ogrodzonym i spokojnym osiedlu przy ul. Piknikowej na Białołęce. Nieruchomość charakteryzuje się.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł1 149 m² 129,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mam do zaoferowania atrakcyjne działki budowlane położone w miejscowości Wola Morawicka, w gminie Morawica. Powierzchnie działek: 1149 m (nr   m (nr   m (nr.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł1 500 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Marzysz o nowym domu? Zacznij od zakupu działki. Tylko U nas! renomahome nieruchomości oferuje na sprzedaż działki budowlane w Stefanowicach - gmina Marcinowice. Oferujemy na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

439 000 zł62,57 m² 7 016,14 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:IV kwartał 2027

62-metrowe mieszkanie na piętrze to idealna propozycja dla tych, którzy cenią sobie wygodę i brak obowiązków związanych z pielęgnacją ogrodu. Na prywatnej klatce schodowej zaplanowano.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

479 000 zł53,49 m² 8 954,94 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:IV kwartał 2027

53-metrowe mieszkanie z ogródkiem to funkcjonalna przestrzeń na parterze, idealna dla mniejszej rodziny. W hallu zaplanowano wnękę na szafę, a centralnym punktem jest jasny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

479 000 zł53,49 m² 8 954,94 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:IV kwartał 2027

Szczegóły ogłoszenia

777 000 zł72,40 m² 10 732,04 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

*** doświadczenie wiedza profesjonalizm *** licencjonowany pośrednik to gwarancja bezpiecznej transakcji Polecam do sprzedaży wygodne, 3-pokojowe mieszkanie położone przy ul. Agawy, w spokojnej,.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł53 m² 10 547,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

*** kupuj bezpiecznie *** oferta licencjonowanego pośrednika to gwarancja bezpiecznej transakcji Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania położonego na poznańskich Winogradach na.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł42,60 m² 7 277 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,6 m , położone na 3. piętrze w 10-piętrowym bloku z windą, przy ulicy Bohaterów Warszawy. Mieszkanie składa się z: sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł83,25 m² 7 675,68 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż przestronny lokal usługowy o powierzchni 83,25 m , zlokalizowany przy ul. Słowackiego 11 w Kielcach. Położony w samym sercu miasta, w bezpośrednim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł24 m² 9 958,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka o powierzchni 24 m , położona na 2. piętrze w budynku przy ul. Grunwaldzkiej 7 w Kielcach. Idealna propozycja zarówno pod inwestycję na wynajem,.

Szczegóły ogłoszenia

245 000 zł23,60 m² 10 381,36 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie o metrażu 23,6 m zostało odświeżone w ubiegłym roku i jest gotowe do zamieszkania od razu - w pełni wyposażone, w tym nowa pralka, lodówka, mała zamrażarka.

Szczegóły ogłoszenia

44,44 zł/m²45 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia od zaraz, bez pośredników biuro w segmencie biurowym. Segment to 1/4 piętra zamknięta w ramach wspólnych drzwi. W segmencie mieści się: pokój będący przedmiotem.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł54 m² 46,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowe 3-pokojowe mieszkanie z balkonem + miejsce parkingowe w garażu podziemnym | Skarżysko-Kamienna | al. Tysiąclecia 43 Opis mieszkania: 54m2 powierzchni pomieszczeń + ok 10m2 balkonów Salon.

Szczegóły ogłoszenia

2 299 000 zł220 m² 10 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:750 m²

Aktualizacja ceny! Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 220 m , z garażem w bryle budynku oraz wiatą, zlokalizowany w urokliwym zaciszu Warszewa. Nieruchomość usytuowana.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł1 353 m² 306,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1353 m2 położona w jednej z najbardziej poszukiwanych dzielnic Bielska Białej Stare Bielsko przy ul. Jana Sobieskiego Nr działki.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł75 m² 9 266,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 75 m - ul. Kościuszki, 1. piętro w kamienicy Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 75 m , położone na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł176 m² 7 954,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:755 m²

Wyjątkowy dom w sercu Jaworza - elegancja, komfort i cisza w najlepszej lokalizacji Na sprzedaż komfortowy i w pełni gotowy do zamieszkania dom jednorodzinny, położony przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

530 700 zł36,60 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Podstawowe informacje Na sprzedaż rozkładowe mieszkanie o powierzchni 36,6 m , zlokalizowane na parterze w budynku z lat 70, który został całkowicie odnowionym. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł24,50 m² 16 326,53 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Opis mieszkania Przytulna kawalerka o powierzchni 27 m , położona na pierwszym piętrze w czteropiętrowym budynku. Mieszkanie posiada osobną, widną kuchnię, co stanowi duży atut.

Szczegóły ogłoszenia

740 000 zł52 m² 14 230,77 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nowoczesne, funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52 m z klimatyzacją , położone w Ząbkach przy ul. Skrajnej. To idealna propozycja dla osób, które szukają komfortowego lokalu.