Nieruchomości

238 536 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

459 000 zł34 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Apartamenty baltic star to luksusowy obiekt w Mielnie - Unieściu, położony 180 m od morza i 300 m od jeziora Jamno. Usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

17 600 zł800 m² 22 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:30 000 m²

Nowoczesne hale produkcyjno-magazynowe przy trasie S7 suwnice do 100 ton Oferujemy powierzchnie produkcyjne dostosowane do potrzeb różnych branż od lekkiej produkcji po wymagające procesy przemysłowe.

Szczegóły ogłoszenia

14 700 000 zł1 500 m² 9 800 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:13

 

Parking:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na sprzedaż wyjątkowy obiekt komercyjny o powierzchni całkowitej 1 500 m , położony bezpośrednio przy trasie krajowej nr 92 Poznań-Smochowice.

Szczegóły ogłoszenia

53,13 zł/m²1 500 m² 79 700 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:13

 

Parking:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Szukasz doskonale widocznego miejsca ? Proponujemy na wynajem nowoczesny obiekt o powierzchni 1 500 m , zlokalizowany bezpośrednio przy trasie dk92.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna Sowno

Sowno,zachodniopomorskie

38 800 zł7 419 m² 5,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji obwieszczenie w sprawie sprzedaży nieruchomości wchodzącej w skład masy upadłości w postępowaniu upadłościowym prowadzonym pod sygn. akt VI gup.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy do wynajęcia lokal magazynowo usługowy zlokalizowany w budynku produkcyjno-magazynowym w Ruda Śląska przy ul. Czarnoleśnej 18. Atuty nieruchomości: - doskonała lokalizacja: dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

18 zł/m²693 m² 12 474 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł49,33 m² 12 142,71 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

Bezpośrednio od właściciela brak prowizji! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 49,33 m , położone przy ul. Umińskiego 6 w Warszawie, na 2. piętrze pięciopiętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

465 000 zł70 m² 6 642,86 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie na I piętrze o pow. użytkowej 70 m2 w stanie deweloperskim w nowej inwestycji we wschodniej części.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł36 m² 16 666,67 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Cena: 600000 zł (do negocjacji) Nieruchomość: proponujemy Państwu dwupokojowe mieszkanie w pobliżu stacji metra Wierzbno. Lokal znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

13,50 €/m²943 m² 12 730 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Moduł biurowy 943 m w nowoczesnym biurowcu, warszawa Mokotów Powierzchnia: 943 m Cena za m : 13,50 Idealne biuro dla Twojej firmy 943 m powierzchni gotowej do pracy Oferujemy wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

43 zł/m²600 m² 25 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Bonarka Office, ul. Puszkarska 7f, kraków Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 600 m , zlokalizowany na czwartym piętrze nowoczesnego budynku biurowego klasy A Bonarka Office. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

43 zł/m²700 m² 30 100 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Bonarka Office, ul. Puszkarska 7f, kraków Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 700 m , zlokalizowany na czwartym piętrze nowoczesnego budynku biurowego klasy A Bonarka Office. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

43 zł/m²1 000 m² 43 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Bonarka Office, ul. Puszkarska 7f, kraków Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 1000 m , zlokalizowany na czwartym piętrze nowoczesnego budynku biurowego klasy A Bonarka Office. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

45 zł/m²220 m² 9 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia powierzchnia biurowa lub usługowa zlokalizowana na II piętrze budynku biurowego przy ul. Łowińskiego 7e. Lokal o powierzchni 220 m . Budynek IV-kondygnacyjny z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

46,41 zł/m²34 m² 1 578 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Lokal Showroom w Galerii Wnętrz cerpol | Opole | Duży parking lokalizacja: oferuję do wynajęcia atrakcyjną powierzchnię handlowo-usługową w prestiżowej Galerii Wnętrz cerpol przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

43 zł/m²500 m² 21 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Bonarka Office, ul. Puszkarska 7f, kraków Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 500 m , zlokalizowany na czwartym piętrze nowoczesnego budynku biurowego klasy A Bonarka Office. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

43 zł/m²250 m² 10 750 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Bonarka Office, ul. Puszkarska 7f, kraków Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 250 m , zlokalizowany na czwartym piętrze nowoczesnego budynku biurowego klasy A Bonarka Office. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

100 zł/m²6,50 m² 650 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Zapraszamy do wynajmu nowoczesnej przestrzeni coworkingowej w prestiżowej lokalizacji. IT Loft Park, mieszczący się w budynku zrewitalizowanej, zabytkowej słodowni Browar Obywatelski.

Szczegóły ogłoszenia

27 zł/m²136 m² 3 672 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Szczegóły ogłoszenia

43 zł/m²300 m² 12 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Bonarka Office, ul. Puszkarska 7f, kraków Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 300 m , zlokalizowany na czwartym piętrze nowoczesnego budynku biurowego klasy A Bonarka Office. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

43 zł/m²400 m² 17 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Bonarka Office, ul. Puszkarska 7f, kraków Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 400 m , zlokalizowany na czwartym piętrze nowoczesnego budynku biurowego klasy A Bonarka Office. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

69 000 zł1 016 m² 67,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana w miejscowości Dzierawy (nr 84/16), gmina Koło, powiat kolski. Działka o powierzchni 1016 m2 w kształcie prostokąta. Na działkę została wydana decyzja.

Szczegóły ogłoszenia

43 zł/m²200 m² 8 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Bonarka Office, ul. Puszkarska 7f, kraków Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 200 m , zlokalizowany na czwartym piętrze nowoczesnego budynku biurowego klasy A Bonarka Office. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

85 zł/m²178,70 m² 15 189 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Bonarka Office, ul. Puszkarska 7f, kraków Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 178,7 m , zlokalizowany na parterze nowoczesnego budynku biurowego klasy A Bonarka Office. Lokal oferuje.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł35 m² 13 114,29 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Mieszkanie jest w trakcie remontu. Zdjęcia Z poprzedniej inwestycji Na etapie początkowym możesz jeszcze wybrać: panele, kafelki, drzwi , fronty.

Szczegóły ogłoszenia

27 zł/m²68 m² 1 836 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł53 m² 52,83 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Piękne nowe mieszkanie do wynajęcia. Wypełni wyposażone automatyczne ogrzewanie. Wchodzisz i mieszkasz bezczynszowe tylko opłaty za wodę gaz prąd.

Szczegóły ogłoszenia

87,34 zł/m²79 m² 6 900 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Szukasz funkcjonalnego lokalu do działalności? Lokal usługowy położony na Osiedlu Marina Mokotów w Warszawie Lokal na sprzedaż o powierzchni 77.

Szczegóły ogłoszenia

65 zł/m²52 m² 3 380 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Park naukowo-technologiczny it loft park, znajdujący się w budynku zrewitalizowanej, zabytkowej słodowni Browaru Obywatelskiego w Tychach, oferuje do wynajęcia industrialne, loftowe powierzchnie.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł400 m² 3 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:160 000 m²

Wyjątkowe gospodarstwo z duszą Twój kawałek Mazur w Borowym Młynie! Przedstawiam ofertę, która na rynku nieruchomości pojawia się niezwykle rzadko. Lokalizacja: położony w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

19,51 zł/m²40,81 m² 796 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta wynajmu pko Bank Polski S.A., Biuro Administrowania Nieruchomościami - Zespół Nieruchomości i Kontraktów we Wrocławiu proponuje Państwu do wynajmu garaż położony w Boguszowie.

Szczegóły ogłoszenia

19,48 zł/m²25,87 m² 504 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł37,30 m² 6 943,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dzień dobry, na sprzedaż Bez prowizji! Bezpośrednio od właściciela: mieszkanie 2 pokojowe położone jest na II piętrze w zrewitalizowanej kamienicy przy ul. Mazowieckiej 29. Powierzchnia użytkowa.

Szczegóły ogłoszenia

22,68 zł/m²182,41 m² 4 137 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:-

Oferta wynajmu pko Bank Polski S.A., Biuro Administrowania Nieruchomościami - Zespół Nieruchomości i Kontraktów we Wrocławiu proponuje Państwu do wynajmu powierzchnię w Górze przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł20,90 m² 8 086,12 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Bezpośrednio od właściciela, bez prowizji. Na sprzedaż nowo wyremontowana, umeblowana kawalerka ze sprzętem agd w kuchni w centrum Bydgoszczy przy ul. Kościuszki 10, świetna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

27,18 zł/m²1 100 m² 29 900 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:20

 

Parking:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Do Wynajęcia ok. 1100m2 powierzchni w centrum miasta. Budynek biurowy w centrum Brwinowa, tuż obok stacji kolejowej i naprzeciwko Straży.

Szczegóły ogłoszenia

4 490 000 zł1 300 m² 3 453,85 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:20

 

Parking:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Do Sprzedaży obiekt w centrum miasta. Budynek biurowo-usługowy w centrum Brwinowa, tuż obok stacji kolejowej i naprzeciwko Straży Pożarnej.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł36 m² 21 111,11 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Świeżo wyremontowane mieszkanie, niewymagające remontów. Wysoki standard. Meble w zabudowie w każdym pomieszczeniu. Mieszkanie dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł910 m² 1 758,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 910 m2 w mieście hel. Opis: idealna działka na budowę domu lub małego pensjonatu. Doskonała lokalizacja. Bliskość plaży zatoki puckiej i centrum Helu.

Szczegóły ogłoszenia

3 400 zł47 m² 72,34 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Do wynajęcia oferuję nowe mieszkanie o powierzchni 47m2 położone przy skm pkp Warszawa Wesoła. Prezentowane mieszkanie jest w pełni wyposażone.