Nieruchomości

238 338 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

13,50 €/m²1 028 m² 13 878 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

MP2 na wynajem moduł gabinetowy o powierzchni 1028 m Powierzchnia: 1028 m Cena za m : 13,50 Biuro do wynajęcia 1 028 m Warszawa Mokotów, nowoczesna powierzchnia biurowa Na wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

25 €/m²117 m² 2 925 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Biuro do wynajęcia w Marynarska Point 2 117 m Mokotów Powierzchnia: 117 m Cena za m : 25 Marynarska Point 2 to nowoczesny biurowiec klasy A położony w samym sercu biznesowego.

Szczegóły ogłoszenia

12,50 €/m²459 m² 5 737 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Biura na Mokotowie moduł z układem gabinetowym Powierzchnia: 459 m Cena za m : 12,50 / 5737,5 eur Biuro do wynajęcia 459 m Warszawa Mokotów, marynarska Point 2 Na wynajem dostępna.

Szczegóły ogłoszenia

12,50 €/m²1 019 m² 12 737 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Biuro 1019 m centrum Mokotowa Powierzchnia: 1019 m Cena za m : 12,50 / 12737,50 Biuro 1019 m do wynajęcia 8. piętro Marynarska Point 2, mokotów Oferujemy do wynajęcia nowoczesne biuro.

Szczegóły ogłoszenia

12,50 €/m²1 574 m² 19 675 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Do wynajęcia powierzchnia biurowa na II piętrze nowoczesnego budynku biurowego mp2 Powierzchnia: 1574 m Cena za m : 12,50 / 19 675 eur Nowoczesna powierzchnia biurowa Warszawa Mokotów, II.

Szczegóły ogłoszenia

20 €/m²272 m² 5 440 €

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Lokal gastronomiczny 272 m , parter Marynarska Point 2 Powierzchnia: 272 m Cena za m : 20 Do wynajęcia lokal gastronomiczny 272 m , parter Marynarska Point 2, warszawa Mokotów Oferujemy.

Szczegóły ogłoszenia

14,50 €/m²202 m² 2 929 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Biuro 202 m na wynajem 2 piętro Warszawa Powierzchnia: 202 m Cena za m : 14,50 Biuro 202 m na wynajem 2. piętro Marynarska Point 2, mokotów Dostępna do wynajęcia nowoczesna.

Szczegóły ogłoszenia

14,48 €/m²95 m² 1 376 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Biuro 95 m na wynajem 2. piętro 3 niezależne gabinety Powierzchnia: 95 m Cena za m : 14,49 / 1376,55 eur Biuro 95 m na wynajem 2. piętro 3 niezależne gabinety w Marynarska Point.

Szczegóły ogłoszenia

12,50 €/m²798 m² 9 975 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Biuro do wynajęcia 798 m Warszawa Mokotów Powierzchnia: 798 m Cena za m : 12,50 Biuro do wynajęcia 798 m Warszawa Mokotów, marynarska Point 2 Na wynajem dostępna jest komfortowa.

Szczegóły ogłoszenia

12,50 €/m²701 m² 8 762 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Biuro 701 m do wynajęcia Mokotów Powierzchnia: 701 m Cena za m : 12,50 / 8762,5 eur Biuro 701 m do wynajęcia Marynarska Point 2, mokotów, warszawa Na wynajem dostępna jest przestronna.

Szczegóły ogłoszenia

12,50 €/m²1 572 m² 19 650 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Powierzchnia biurowa w mp2, warszawa Mokotów Powierzchnia: 1572 m Cena za m : 12,50 Do wynajęcia powierzchnia biurowa w Marynarska Point 2, warszawa Mokotów Oferujemy do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

72,90 zł/m²209,50 m² 15 272 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:11

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Zapraszamy do wynajęcia lokalu o o powierzchni 209,5 m2, zlokalizowanego na Dolnym Mokotowie w budynku przy ul. Stępińskiej 22/30. Lokal znajduje się na 2. piętrze. Czynsz: 72,90 zł/m netto +.

Szczegóły ogłoszenia

78,90 zł/m²21,29 m² 1 680 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Zapraszamy do wynajęcia lokalu biurowego o powierzchni 21,29 m2, zlokalizowanego na Dolnym Mokotowie w budynku przy ul. Stępińskiej 22/30. Lokal znajduje się na 2. piętrze. Czynsz: 78,90 zł/m.

Szczegóły ogłoszenia

746 661 zł878 m² 850,41 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Syndyk masy upadłości ogłasza przetarg ofertowy sprzedaż nieruchomości Jasienica Rosielna 307 I. Przedmiotem przetargu jest prawo własności nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

455 000 zł47 m² 9 680,85 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker okazja!świnoujście ,ul.Wyspiańskiego : 3 pokojowe z oddzielną kuchnią i balkonem.47m2-455 n.Czynsz do Zarządcy ok.750 pln.

Szczegóły ogłoszenia

575 000 zł73 m² 7 876,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Rozkładowe i bardzo jasne 3 pokojowe mieszkanie w dzielnicy Sławinek na 3 piętrze w bloku z 1995 roku. Mieszkanie o łącznej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 100 000 zł100 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Do sprzedania ciepłe , nasłonecznione , mieszkanie od południowo zachodniej strony , 3 sypialnie , 2 łazienki , duży living room, duży taras 38 m2 garaż.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł1 044 m² 220,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Sprzedam działkę budowlaną w Janowicach. Działka o powierzchni 10 arów. Kształt równoległoboku. Uzbrojona w prąd. Woda i kanalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł30 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Mieszkanie na 2 pietrze w budynku przy Al.Henryka 35 w Chrzanowie .Garsoniera ma powierzchnie 22,88 m, do lokalu przynależy piwnnica o pow 7,5.

Szczegóły ogłoszenia

831 000 zł84 m² 9 892,86 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1989

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży 5-pokojowego mieszkania o powierzchni 84 m , usytuowanego na 3 piętrze w 4-piętrowym bloku z lat.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

874 000 zł117 m² 7 470,09 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Dzień dobry, oferujemy segment zewnętrzny o powierzchni użytkowej 117 m2 w zabudowie bliźniaczej w kameralnej inwestycji 2 budynków przy ul. Jeziorańskiej w Osielsku. Domy na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

995 000 zł204 m² 4 877,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:782 m²

Sprzedam funkcjonalny dom jednorodzinny po generalnym remoncie (2022-2023) z dużym tarasem i loggią. Podłączony światłowód. Budynek jest bardzo dobrze ocieplony (włącznie z piwnicą),.

Szczegóły ogłoszenia

447 415 zł2 081 m² 215 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Sprzedam działkę w kształcie foremnego prostokąta z równym terenem. W sąsiedztwie nowe domy jednorodzinne. W pobliżu przystanek autobusowy, sklepy, szkoła, przychodnia, kościół.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł754 m² 258,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Sprzedam piękną, ogrodzoną działkę w Słupnie na osiedlu "ptasia Polana". Numer działki -200/4. Numer księgi wieczystej - pl 1p/00112811/1 Lokalizacja działki - skrzyżowanie ulicy Bocianiej.

Szczegóły ogłoszenia

95 000 zł39 m² 2 435,90 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bezpośrednio od właściciela brak prowizji! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 39 m , położone przy ul. Sienkiewicza 32 w Łabiszynie, na 1. piętrze w jednopiętrowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

55 000 000 zł11 946 m² 4 604,05 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, ul. Świętokrzyska 36, 00-116 Warszawa ogłasza przetarg pisemny nieograniczony nr I/2026 na sprzedaż praw do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

395 000 zł51,30 m² 7 699,81 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Słońce przez cały dzień i duże przeszklenia, które robią klimat tego wnętrza. To mieszkanie jest jasne, ciepłe, dobrze doświetlone i zaprojektowane tak, żeby dobrze się w nim.

Szczegóły ogłoszenia

72,90 zł/m²54,36 m² 3 963 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Zapraszamy do wynajęcia lokalu o o powierzchni 54,36 m2, zlokalizowanego na Dolnym Mokotowie w budynku przy ul. Stępińskiej 22/30. Lokal znajduje się na 2. piętrze. Czynsz: 72,90 zł/m netto +.

Szczegóły ogłoszenia

4 331 829 zł3 991 m² 1 085,40 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Zarządca w postępowaniu sanacyjnym conbelts S.A. w restrukturyzacji ogłasza przetarg ofertowy na sprzedaż majątku wchodzącego w skład masy.

Szczegóły ogłoszenia

209 000 zł54,40 m² 3 841,91 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bezpośrednio od właściciela brak prowizji! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 54,4 m , położone przy ul. Jasnej 57 w Ostrowcu Świętokrzyskim, na 3. piętrze czteropiętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł45 m² 12 422,22 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na sprzedaż: przestronne 2-pokojowe mieszkanie, 45 m Kraków, ul. Podedworze Na sprzedaż oferuję przytulne i funkcjonalne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

56,27 zł/m²622 m² 35 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:18

 

Parking:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Dom przekształcony na biuro, adres Dominikańska 25a Mokotów, kilka minut piechotą od stacji metra. 18 pokoi, serwerownia, 3 łazienki, duża kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Sobniów

Sobniów,podkarpackie

5 900 000 zł499 m² 11 823,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:3 382 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Biuro Nieruchomości Daniel Ulaszek ma zaszczyt przedstawić Państwu wyjątkową i niezwykle ekskluzywną rezydencję zlokalizowaną w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł50 m² 12 600 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Sprzedam 3 pokojowe mieszkanie (według kw 50,1 m2 z przynależnym pomieszczeniem ,pomiar użytkowy 46,31) środkowe z oknami na dwie strony. Dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł67 m² 8 194,03 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta dodana za pomocą addom Jeżeli szukasz ciekawego mieszkania w samym centrum Olsztyna to zapraszam Cię do oglądania apartamentu nr B4 o pow. 66,87 m2 położonego przy ul. Dąbrowszczaków.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł107,02 m² 7 942,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:262 m²

Posiadamy na sprzedaż bezpośrednio dom jednorodzinny w szeregowcu położony w Pobiedziskach, przy ul. Tadeusza Kutrzeby. |Główne atuty nieruchomości| - Atrakcyjny rozkład pomieszczeń -.

Szczegóły ogłoszenia

72,90 zł/m²121,82 m² 8 881 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Zapraszamy do wynajęcia lokalu o powierzchni 121,82 m2, zlokalizowanego na Dolnym Mokotowie w budynku przy ul. Stępińskiej 22/30. Lokal znajduje się na 2 piętrze. Powierzchnia w układzie.

Szczegóły ogłoszenia

184,50 zł/m²10 m² 1 845 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Szukasz prywatnego biura w nowoczesnej przestrzeni coworkingowej w Warszawie? Oferujemy w pełni umeblowane, zamykane biura dla małych zespołów i firm w naszym nowym coworkingu na.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł136,45 m² 3 004,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:677 m²

Posiadamy na sprzedaż bezpośrednio dom jednorodzinny położony w Karniowicach, przy ul. Koralowej. |Główne atuty nieruchomości| - Atrakcyjna lokalizacja o spokojnym i podmiejskim.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł7 304 m² 479,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Rozważasz zakup działki na rozwój biznesu Na sprzedaż masz działkę o powierzchni 7304 m z dostępem do asfaltowej drogi. Media takie jak prąd, woda i kanalizacja są już dostępne. (gaz.

Szczegóły ogłoszenia

52 zł/m²134,55 m² 6 997 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Nowoczesne i prestiżowe przestrzenie biurowe w centrum miasta - Aleja Rzeczypospolitej 5 Oferta bezpośrednia, bez prowizji. Opis inwestycji Rzeczypospolitej 5 to nowoczesny biurowiec klasy.