Nieruchomości

238 310 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

199 000 zł1 217 m² 163,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

| działka położona ok 150m od drogi gminnej, w której są wszystkie media.W obowiązującym miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego jest to teren rolny. W sąsiedztwie powstają nowe.

Szczegóły ogłoszenia

2 499 000 zł34 547 m² 72,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Zapraszamy do zapoznania się z naszą nową ofertą sprzedaży kompleksu działek w Brzózkach! Cały kompleks składa się z 11 działek o łącznej powierzchni 34.547m2. Dla 7.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł92 m² 4 336,96 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Parterowy lokal usługowy 92 m duże witryny ul. Mickiewicza możliwość gastronomii Na sprzedaż lokal usługowo-handlowy o powierzchni 92 m , położony na parterze kamienicy przy jednej.

Szczegóły ogłoszenia

63 zł/m²174,86 m² 11 016 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokal biurowo-usługowy zlokalizowany w eksluzywnym, wielofunkcyjnym budynku oferujący najwyższy standard przestrzeni i komfortu. Lokal jest jasny, przestronny i wyposażony w nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 000 zł6 300 m² 714,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Gotowy biznes nad morzem - całoroczny, dochodowy ośrodek z domkami i salą bankietową! Stopa zwrotu: 8% rocznie! Marzysz o własnym ośrodku nad Bałtykiem, który od pierwszego dnia będzie.

Szczegóły ogłoszenia

24 850 zł710 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia nieruchomość idealna pod magazynowanie lub produkcję usytuowana w doskonałej lokalizacji przy ul. Narwickiej w Gdańsku w pobliskim sąsiedztwie portu. Przedmiotem najmu jest.

Szczegóły ogłoszenia

889 000 zł316 m² 2 813,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 239 m²

Do sprzedania słoneczny i niezwykle przestronny dom wolnostojący, o powierzchni ok. 316 m2, usytuowany na ogrodzonej działce budowlanej o powierzchni ok. 12 ar (1239 m2), zlokalizowany przy.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący

Objezierze,zachodniopomorskie

760 000 zł120 m² 6 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:4 700 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w malowniczej wsi sołeckiej, otoczonej jeziorami, z bezpośrednim dostępem do linii brzegowej jednego z nich. To idealna propozycja zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł180 m² 5 277,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:541 m²

Przedmiotem oferty jest dom jednorodzinny o powierzchni ok 180 m , położony w spokojnej dzielnicy Nowego Sącza na ul. Opłotki. Idealna propozycja dla rodziny szukającej komfortowej.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł10 670 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka rolna w Woźnikach. Piękne zielone miejsce z możliwością zabudowy zagrodowej. Zapewnienia dostawy wody i prądu. Dobra inwestycja pod kątem lokalizacji węzła autostrady A1.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł2 072 m² 82,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Gorąco polecam działkę budowlaną przeznaczoną pod usługi turystyczne objętą planem zagospodarowania przestrzennego oznaczoną symbolem 4.18.UT Działka położone w gminie Lubsza, Dobrzyń, Osada.

Szczegóły ogłoszenia

Kawalerka Kołobrzeg

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

515 000 zł25,16 m² 20 469 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Tylko w Nest Brokers Estate Agency Do sprzedania apartament o powierzchni 25,16 m2 zlokalizowany w uzdrowiskowej części Kołobrzegu 5 minut spacerem od plaży. Lokal w pełni umeblowany.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł530 m² 424,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Działka rekreacyjna 530 m - Grabce, gm. Kleczew | 150 m od Jeziora Budzisławskiego Na sprzedaż działka rekreacyjna o numerze 243/46, położona w malowniczej miejscowości Grabce.

Szczegóły ogłoszenia

875 000 zł176 m² 4 972 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Dom wolnostojący jedno- lub dwurodzinny | Żyrardów | działka 1.055 m Przedstawiamy Na sprzedaż solidny dom wolnostojący z dwoma lokalami mieszkalnymi (nie wyodrębnionymi formalnie),.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł32,51 m² 76,90 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem nowe, nigdy niezamieszkane mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni użytkowej 32,51 m (powierzchnia całkowita ok. 38 m ). Osiedle Dolne spokojna okolica, jednocześnie tylko 6 km od.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł200 m² 12 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:własny parking

Do sprzedaży dom wolnostojący o powierzchni 200 m2 z gospodarstwem, usytuowany na działce o powierzchni 60 000 m2. Nieruchomość składa się z zabudowań stanowiących m.in. dom,.

Szczegóły ogłoszenia

719 999 zł240 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Na sprzedaż komfortowy dom o powierzchni całkowitej 240 m , położony na działce 2000 m w Bożkowie. Nieruchomość wyróżnia się funkcjonalnym układem - składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Bilcza

Bilcza,świętokrzyskie

790 000 zł142,30 m² 5 551,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Nowy dom jednorodzinny w stanie surowym zamkniętym - 142 m , Bilcza, osiedle domów jednorodzinnych, gotowy do wykończenia Na sprzedaż przestronny, jednorodzinny dom w stanie surowym.

Szczegóły ogłoszenia

1 069 000 zł7 522 m² 142,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka Z wieloma możliwościami. # duża powierzchnia, dogodne wymiary - powierzchnia 7522 m2 z możliwością dokupienia kolejnych działek sprawi, że Twój biznes plan nabierze realnych.

Szczegóły ogłoszenia

Dom

Wielowieś,wielkopolskie

1 390 000 zł130 m² 10 692,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:8 600 m²

Oferta sprzedaży domu jednorodzinnego malowniczo usytuowanego nad rzeką. Opis nieruchomości: nieruchomość gruntowa o łącznej powierzchni 8 600 m zabudowana jest wolnostojącym budynkiem.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł1 129 m² 114,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

- rezerwacja - Przedmiotem sprzedaży jest działka rolna w Stepnicy. Jest to niewielkie miasteczko turystyczne położone nad Zalewem Szczecińskim. Znajduje się tu duża, strzeżona plaża.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

365 000 zł49 m² 7 449 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne mieszkanie bezczynszowe Termin realizacji: I-II kw. 2026 r. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania (49 m), położonego w nowoczesnym kompleksie mieszkaniowym.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł2 422 m² 144,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Chrzanów, do sprzedaży nieruchomości gruntowa o powierzchni 2422 m2. - bardzo dobra lokalizacja nieruchomość znajduje się w pobliżu węzła autostrady oraz przy drodze krajowej nr 79. - ze.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł26,34 m² 75,93 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem, wykończone mieszkanie o funkcjonalnym układzie. Przestrzeń pozwala na pełną swobodę urządzenia wnętrza zgodnie z własnym gustem. Mieszkanie, zlokalizowane przy ul. Hallera.

Szczegóły ogłoszenia

585 825 zł7 811 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana - 7811m2 w Stronnie, granicząca ze ścianą lasu. Idealna dla osób ceniących ciszę, spokój, bliskość natury i brak zgiełku miasta. Opis działki Działka znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Wałcz,zachodniopomorskie

1 329 000 zł121 m² 10 983,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:781 m²

Szukasz miejsca, gdzie codzienność staje się przyjemnością? Domu, w którym wszystko jest przemyślane i gotowe bez stresu, remontów, niepewności? Mamy coś wyjątkowego. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł9 000 m² 176,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlano-rolna (budowlane ok. 82 ary) o pow. 90a i wym. ok. 45/200m. w Czułowie, gm. Liszki, pow. Kraków woj. Małopolskie. Działka częściowo płaska częściowo o lekkim.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł47,49 m² 56,85 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia funkcjonalne trzypokojowe mieszkanie z balkonem i miejscem postojowym w hali garażowej, usytuowane w nowoczesnym budynku z 2019 roku. Idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł715 m² 447,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w spokojnej i zielonej dzielnicy Grabówka w Częstochowie. Nieruchomość idealna pod budowę domu jednorodzinnego - świetna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 392 930 zł66,33 m² 21 000 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Apartament Z ogródkiem przy motławie Luksusowa inwestycja nad samą Motławą | Nowoczesna architektura | Eleganckie wnętrza | Industrialny klimat | Nowa dzielnica blisko historycznego centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

826 350 zł78,70 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o pow.78,70m2 w miejscowości Brwinów 30 km od Warszawy. Miejscowość doskonale skomunikowana ze stolicą.Ok.3 km od trasy S8. Do stolicy można również.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł36 m² 5 833,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje | 36 m | do wprowadzenia | ogrzewanie miejskie | Ruda Śląska Szukasz mieszkania, które nie wymaga dużych nakładów na start i daje komfort zamieszkania od razu po zakupie? Ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

79 000 zł1 885 m² 41,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Polecamy Państwu zakup działki położonej w Jerzmanowicach k. Chojnowa o powierzchni 1885m. Działka oznaczona w mpzp Gminy Chojnów symbolem rm tereny zabudowy zagrodowej.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł38,98 m² 11 544,38 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Wombat nieruchomości oferuje na sprzedaż atrakcyjne 2- pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 38,98m 2 , usytuowane na IV piętrze bloku przy ulicy Icchaka Lejba Pereca we Wrocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

90 000 zł1 065 m² 84,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

NA sprzedaż działka budowlana W chodzieży Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1065 m 2 położoną w Chodzieży, w spokojnej okolicy, z szybkim dostępem.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł83,50 m² 4 778,44 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie z ogrodem - Wągrowiec, ul. Rogozińska Mam przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjną ofertę sprzedaży przestronnego mieszkania w świetnej lokalizacji - przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł4 033 m² 76,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania ładnie położona nieruchomość dla której zostały wydane warunki zabudowy budynku mieszkalnego jednorodzinnego z garażem w obrębie siedliska, powierzchnia działki 4033mkw,.

Szczegóły ogłoszenia

127 980 zł2 133 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pięknie położona działka, blisko jeziora ruda woda Z wydanymi warunkami zabudowy cena: 127 980 zł powierzchnia: 2133 m2 udział W drodze 4 000 zł Jest możliwość nabycia całej działki-.

Szczegóły ogłoszenia

687 699 zł5 331 m² 129 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki przy ulicy Scaleniowej 53 w Piotrkowie Trybunalskim. Oferujemy na sprzedaż działki oznaczone numerami 30/1 i 30/2 z wydanymi warunkami zabudowy. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

1 722 000 zł8 200 m² 210 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta dla osób które cenią sobie życie na wsi - z dala od zgiełku, ale z bliskim dostępem do usług i miasta. Miejsce może być wykorzystane zarówno na cele mieszkalne jak.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł27,83 m² 7 006,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1976

NJ investment ma przyjemność zaprezentować mieszkanie w centrum Libiąża o powierzchni 27,83 m2 plus piwnica o łącznej powierzchni 30,83 m2 w stanie do zamieszkania / remontu.