Nieruchomości

238 582 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

750 000 zł3 000 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

| zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy   ciekawa działka inwestycyjna przeznaczona pod obiekty magazynowe, usługi handlowe, parkingi bazy.

Szczegóły ogłoszenia

1 860 000 zł2 800 m² 664,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mamy przyjemność zaprezentować działkę budowlaną w spokojnym miejscu, niedaleko pętli tramwajowej "wzgórza Krzesławickie" Doskonała lokalizacja! Nowa, niższa cena! wymiary I parametry: -.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł120 m² 12 083,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

Parterowy dom z dużą działką. Powierzchnia użytkowa domu: 119,5 m . Powierzchnia działki: 882 m . Dodatkowo: poddasze ok. 100 m z doprowadzonymi instalacjami. Garaż oraz 2 zadaszone.

Szczegóły ogłoszenia

12 000 zł8 500 m² 1,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do wynajęcia grunt o pow. około 8 500 m2 w miejscowości Dygowo. Czynsz najmu 12 000,00 zł/m-c/netto do.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Łęki Dolne,podkarpackie

45 900 zł1 700 m² 27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Mint Property przedstawia na sprzedaż działkę położoną w Łękach Dolnych o powierzchni 17 arów.Nieruchomość gruntowa kształtem zbliżona do prostokąta,.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł120 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu na sprzedaż jasne, przestronne, dwupoziomowe mieszkanie położone w samym centrum Sławy, przy ul. Waryńskiego. Oferowana nieruchomość o powierzchni 120 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

154 500 zł1 030 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Malowniczo położona, kształtna, prostokątna działka z wjazdem od strony zachodniej. Lubiane i cenione w Sulechowie Brzezie. Przeznaczenie W planie: teren objęty Miejscowym Planem.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Skwierzynka,zachodniopomorskie

966 080 zł12 076 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Działka usługowa zlokalizowana W miejscowości skwierzynka gm. Sianów (obrzeża koszalina). Na sprzedaż nieruchomość gruntowa niezabudowana, powierzchni 1,2076 ha. Atrakcyjna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

925 000 zł120 m² 7 708,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 600 m²

Biuro nieruchomości Optima prezentuje Państwu wolnostojący dom z lat przedwojennych, po remoncie, położony w jednej z najspokojniejszych dzielnic Jeleniej Góry - na osiedlu Czarne.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł10 000 m² 84,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana - solec-zdrój! do malinowego zdroju ok. 400 M ! Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną usytuowaną w miejscowości Solec-Zdrój, o powierzchni 1 ha. Kształt.

Szczegóły ogłoszenia

1 249 000 zł92 m² 13 576,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:329 m²

Prezentujemy bardzo komfortowy dom w odległości zaledwie 5 minut od centrum Niepołomic. Lokalizacja - nieruchomość znajduje się w Niepołomicach przy ulicy Wroniarka. Bardzo szybko dojedziemy.

Szczegóły ogłoszenia

959 000 zł52,30 m² 18 336,52 zł/m²

 

Piętro:9/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Nowoczesny apartament | Z widokiem na panoramę miasta | W prestiżowej inwestycji Panoramiczny widok na centrum Poznania | 9 piętro z windą | W budynku z 2018 roku | Wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

79 770 zł3 988,50 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia powierzchnia produkcyjno - magazynowa. Bydgoszcz, brdyujście. Hala znajduje się na terenie przemysłowym w kompleksie magazynowo - produkcyjnym. Bardzo dobra lokalizacja - Bydgoszcz.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł38 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Ciche mieszkanie 2-pokojowe dwustronne w pełni rozkładowe w zadbanym, niskim bloku z windą oraz ogrzewaniem miejskim na bliższych Krzykach. Składa się z: - salonu - sypialni - przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

808 320 zł51 m² 15 849,41 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zakup bez pcc I prowizji W ofercie wiele nowych inwestycji deweloperskich na terenie całego krakowa Tutaj dostępne również inne mieszkania od 31 m2 do 125,97 m2 zadzwoń, umów się na spotkanie.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł82,70 m² 7 243,05 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 82,70 m , położone na wysokim parterze w kameralnym budynku przy ul. Dobrzańskiej, w zielonej części wrocławskiego Kozanowa, niedaleko parku.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł6 300 m² 349,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Polecam działkę przemysłową z planem zagospodarowania terenu (pod magazyny),( procent zabudowy 20% ) o pow. 6300m2 przy głównej drodze sąsiedztwie dużych firm, szer. 24m długosc 270m.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

530 000 zł73,83 m² 7 178,65 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż mieszkania na nowym osiedlu zabudowy szeregowej w Tyczynie - ok 1 km od granicy z Rzeszowem. Dostępne mieszkania na parterze z ogrodem oraz na piętrze 73,83 m2 z poddaszem.

Szczegóły ogłoszenia

2 288 000 zł85,70 m² 26 697,78 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Apartament na szczycie budynku z widokiem bez sąsiadów - gotowy do zamieszkania Gdynia Redłowo mieszkanie 85,16 m taras 14,30 m 3 pokoje 2 garderoby standard premium Wyjątkowy apartament.

Szczegóły ogłoszenia

1 137 000 zł72 m² 15 792 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Wyjątkowa nieruchomość w dzielnicy Czuby, która sprosta najśmielszym oczekiwaniom każdego klienta. W tym.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł33,11 m² 9 362,73 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż funkcjonalne, jasne mieszkanie o powierzchni 33,11 m położone na pierwszym piętrze niskiego, ceglanego budynku z 1920 roku przy ul. Gazowej 8 w Lublinie. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł66,33 m² 11 307,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż: mieszkanie inwestycyjne! Możliwość przejęcia najemców! 6 pokoi - wszystkie wynajęte Nieruchomość składa się z 6 osobnych pokoi , łazienki z wc , oraz osobnego wc ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

445 000 zł84 m² 5 297,62 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie na piętrze, o powierzchni 62,69m2, na które składa się salon z aneksem kuchennym, 2 sypialnie, przedpokój i łazienka. Dodatkowo do mieszkania przynależy poddasze użytkowe ok.

Szczegóły ogłoszenia

1 695 000 zł142,70 m² 11 878,07 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Lokal 142,7 m2 na 3 ostatnim piętrze w bloku z 2000roku bez windy. Bemowo ulica Radiowa. Idealnie ciche, słoneczne, bardzo ustawne mieszkanie w dobrym stanie z 2 balkonami i 2.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł56 841 m² 13,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomości położone w Rudzie Śląskiej rejon ul. Asfaltowej, obejmują niezabudowane działki gruntu o numerach 377/14, 378/14, 1091/14 i łącznej powierzchni 56841 m , zapisane.

Szczegóły ogłoszenia

428 000 zł39 m² 10 974,36 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania Mieszkanie dwupokojowe zlokalizowane w zrewitalizowanej Kamienicy w ścisłym śródmieściu Katowic w świetnej Kultowej Lokalizacji przy ul. Krzywej! Mieszkanie dwustronne -.

Szczegóły ogłoszenia

144 000 zł959 m² 150,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Mamy przyjemność zaprezentować państwu nową ofertę sprzedaży 10 działek budowlanych w kultowej lokalizacji - Piatkowisko pow.pabianicki. Inwestycja: działki budowlane Lokalizacja: piatkowisko.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł44 m² 56,82 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości dkb-invest oferuje na wynajem 2 pokojowe w pełni wyposażone mieszkanie z kuchnią (44 mkw) przy ul.Siemaszki w Krakowie (Żabiniec). Mieszkanie (niedawno po remoncie).

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł23 833 m² 11,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 23 833 m , położona we wsi Milewo, w gminie Sochocin, powiat płoński, województwo mazowieckie. Szczegóły: powierzchnia: 23 833 m Wymiary:.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł1 374 m² 189,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana w otoczeniu natury - Wola Batorska przy Niepołomicach | blisko Puszczy Niepołomickiej Alokum Nieruchomości prezentuje atrakcyjną działkę budowlaną położoną w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

28 737 €5 422 m² 5,30 €/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia magazyn 5.422 m2, Warszawa Targówek. Standard: tryskacze esfr posadzka niepylna techniczna nośność ok. 5T / m2 wysokość 10m 7 doków brama najazdowa 27 miejsc parkingowych ochrona kontrola.

Szczegóły ogłoszenia

70 zł/m²130 m² 9 100 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia atrakcyjny lokal usługowy zlokalizowany w Bronowicach Małych. Do wynajęcia nowy, jasny i przestronny lokal użytkowy o powierzchni 130 m , położony w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł1 040 m² 191,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

U nas Działka budowlana 1040 m2 - Starzyński Dwór, 10 km od Władysławowa! Cena: 199 000 zł Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1040 m2, położona w miejscowości Starzyński Dwór,.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł6 671 m² 269,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka Budowlana w centrum Głogowa Małopolskiego Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną 66,71 ar w pełni uzbrojoną położoną w Głogowie Małopolskim. Działka w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

55 000 zł16 m² 3 437,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

***osiedle antoniuk**miejsce postojowe*** Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży miejsce postojowe w garażu podziemnym przy ulicy Antoniukowska 56. Powierzchnia miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

133 510 zł1 027 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą działek budowlanych w malowniczej miejscowości. Działki zlokalizowane są zaledwie 8 km od centrum Elbląga. Spokój i natura bez rezygnacji.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł198 m² 4 035,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż bezpośrednio i bez prowizji Nieruchomość o dużym potencjale adaptacyjnym, idealna jako dom jednorodzinny lub obiekt komercyjny (biuro, magazyn, sala szkoleniowa, pokoje gościnne).

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł42 m² 7 857,14 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania zaledwie 6 km od Trzebnicy w uroczej miejscowości Sędzice. Mieszkanie składa się z: dużego przedpokoju (z wbudowaną, pojemną szafą wnękową oraz.

Szczegóły ogłoszenia

115 000 zł46,32 m² 2 482,73 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedaż w trybie przetargu - licytacji. Szczegóły pod numerem telefonu:   lub   , adres e-mail:   PKP S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami.

Szczegóły ogłoszenia

109 000 zł3 000 m² 36,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest duża działka klasy rv o powierzchni 3000 m2 położona w cichej miejscowości Lędzin położonej nieopodal Niechorza. Zapraszam do prezentacji po uprzednim kontakcie.

Szczegóły ogłoszenia

621 000 zł54 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecamy Państwu do zakupu apartamenty , nowa inwestycja deweloperska! Ustroń, centrum ul.Asnyka Inwestycja obejmuje budowę 10 apartamentów - 5 na parterze z ogródkiem + 5 na piętrze.