Nieruchomości

238 324 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

469 000 zł55 m² 8 527,27 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Atuty: * 12 minut autem do trasy S6 I Autostrady A1, * kameralne osiedle, * w okolicy pełna infrastruktura handlowo-usługowa oraz edukacyjna, * miejsce postojowe, * ogrzewanie podłogowe, *.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł42 665 m² 23,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta na wyłącznośc W naszym biurze! Na sprzedaż działka o powierzchni 4,2665 ha zlokalizowana w malowniczym miejscu w miejscowości Burzyn k. Tuchowa w woj. małopolskim.

Szczegóły ogłoszenia

179 900 zł560 m² 321,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w otulinie Mazowieckiego Parku Krajobrazowego, jedynie 30 minut od Warszawy (trasa S17).Urządzona droga i doprowadzona sieć wodociągowa pod każdą działkę. Panorama 360 -.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł48 m² 16 645,83 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 48 m w Nowej Hucie, zlokalizowane na Osiedlu Szkolnym w Krakowie. Lokal znajduje się na 3. piętrze w pięciopiętrowym budynku z windą. To.

Szczegóły ogłoszenia

16 500 000 zł17 470 m² 944,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjny grunt inwestycyjny położony w Radomiu przy zbiegu ulic Żółkiewskiego i Zbrowskiego. Przedmiotem oferty jest atrakcyjna nieruchomość inwestycyjna przeznaczona pod.

Szczegóły ogłoszenia

895 000 zł46,31 m² 19 326,28 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Oferujemy do sprzedania bardzo wygodne mieszkanie w doskonałej lokalizacji. Mieszkanie znajduje się przy ul. Ludwika Pasteura na Ochocie. Lokal ma ok. 50 mkw i składa się z 3 pokoi (salon.

Szczegóły ogłoszenia

1 255 000 zł70,44 m² 17 816,58 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Nowoczesny, przestronny apartament 4-pokojowy - ul. Kazimierza Siemienowicza, kraków Podgórze 70,44 m | 2. piętro | balkon | gabinet | miejsce postojowe w garażu podziemnym | komórka lokatorska.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 000 zł15 387 m² 207,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Powierzchnia : 15 387 m2 Cena : 3 200 000 zł Nr ewid.: 1323/4, 1370, 1397, 1356/1, 1747, 1750/2,   Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa, niezabudowana na Litwince. Działki.

Szczegóły ogłoszenia

1 890 000 zł138,28 m² 13 667,92 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2017

Uwaga! wraz Z ukazaniem się słońca za oknem majowa obniżka ceny! Dwupoziomowy komfort w prestiżowej części Ołtaszyna, dla wymagającej rodziny. Na sprzedaż eleganckie, dwupoziomowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

516 755 zł35,10 m² 14 722,36 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie kawalerka 35,1m2 (możliwe 2 pokoje), znajdujące się na 9.piętrze w inwestycji premium Dodatkowo - balkon. ->obsługa codziennie do godz. 22! Również w niedzielę i święta!.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł8 000 m² 81,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość o łącznej powierzchni 8000 m (0,8 ha) , położona w północnej części Augustówka, na granicy z Dębiną. Informacje podstawowe Powierzchnia:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

911 019 zł39,79 m² 22 895,67 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mamy przyjemność zaprezentować nowoczesny, 2-pokojowy apartament o powierzchni 39,79 m przy ul. Zabłocie w Krakowie. Mieszkanie znajduje się na ostatnim, 5. piętrze nowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

68 440 zł4 278 m² 16 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Czeladź. Hala magazynowa/produkcyjna. Moduł 4278m2 Magazyn znajduje się w nowoczesnym Parku Logistycznym. Specyfikacja: magazyn: - 3372m2 - Wysokość netto 10m. - nośność posadzki 5t/m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł523,40 m² 735,58 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1903

"Nieruchomości Apartament" Karolina Kubicka Zaleska   oferta dostępna tylko W naszym biurze! Mieszkanie w Legnicy Do sprzedania 5 pokojowe mieszkanie o powierzchni 120 m2 wraz.

Szczegóły ogłoszenia

249 990 zł2 600 m² 96,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Chmielnik 26ar. WZ na dom " Tylko u Nas, oferta na wyłączność " Chmielnik woj. Podkarpackie powiat Rzeszowski Warunki zabudowy Budowa budynku mieszkalnego oraz zbiornika.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

642 400 zł64,24 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni projektowej 64,24 m2 z wystawą okien na północny-zachód i południowy-wschód Zestawienie powierzchni: pokój dzienny o pow. 22,82 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

945 624 zł57,66 m² 16 400 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

3 - pokojowe mieszkanie idealne dla pary lub rodziny Z dzieckiem Nowe, eleganckie osiedle deweloperskie w spokojnej części Bemowa. Zakup na rynku pierwotnym - bez podatku pcc oraz prowizji! Termin.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł175 m² 1 365,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 148 m²

Duża działka z możliwościami, spory dom, spokojna okolica. Zapraszam po szczegóły :) Przedstawiam na sprzedaż nieruchomość położoną w Siedliszowicach pod numerem 168, w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł240 m² 2 020,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

Dom na sprzedaż Bogoria Skotnicka, gm. Samborzec Przedstawiamy ofertę sprzedaży przestronnego domu położonego w miejscowości Bogoria Skotnicka (gmina Samborzec). Nieruchomość znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

56 zł/m²43 m² 2 408 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Do wynajęcia atrakcyjne lokale biurowe w ścisłym centrum Warszawy. Biuro 43 m.kw. - 2 lokalowy moduł. W budynku znajduje się światłowodowa szybka sieć internetowa upc. Cena najmu netto za.

Szczegóły ogłoszenia

1 472 000 zł1 266 m² 1 162,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 1266 m2 w Magdalence koło piaseczna/janek. Działka w drugiej linii zabudowy (ok 30 m) od gminnej drogi z kostki, przy prywatnej drodze.

Szczegóły ogłoszenia

111,57 zł/m²206,06 m² 22 990 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokalizacja: apartamentowiec zlokalizowany jest w samym sercu Gdyni - na Placu Kaszubskim. Przylegając jedną z bocznych ścian do gmachu Gdyńskiego Centrum Biznesu, stajał się jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Chodzież,wielkopolskie

219 000 zł180 m² 1 216,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:422 m²

Rezerwacja! Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej (do wykończenia) wraz z budynkiem garażowo - gospodarczym Chodzież Ofiar Gór Morzewskich. Budynek posadowiony na działce gruntu o pow.

Szczegóły ogłoszenia

950 zł10 m²

 

Piętro:3/4

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:1 000 zł

Oferta 0% prowizji dla biura! dostępny jeden pokój! Do wynajęcia 4 oddzielne pokoje w mieszkaniu położonym na 10 piętrze w bloku przy ul. Nowowiejskiej na osiedlu Sady przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Czałczyn

Czałczyn,świętokrzyskie

65 000 zł5 152 m² 12,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

| na sprzedaż działka o powierzchni 5 152 m2, zlokalizowana w Czałczynie gm. Łopuszno, położona w pierwszej linii od strony drogi, z bezpośrednim dostępem do drogi asfaltowej.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł100 m² 6 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:750 m²

Nowoczesny, energooszczędny dom | 103 m | działka 700 m | blisko Włocławka Na sprzedaż nowoczesny i energooszczędny dom jednorodzinny o powierzchni 103 m , usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł2 270 m² 149,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Lubochnia gmina Gniezno Osiedle Bukowe Twoje miejsce blisko natury i miasta! lokalizacja Działki położone są w atrakcyjnej części gminy Gniezno - Lubochnia, osiedle Bukowe. Spokojna, zielona.

Szczegóły ogłoszenia

35 000 zł5 646 m² 6,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Marzysz o własnym kawałku lasu? Szukasz spokojnego miejsca na inwestycję lub rekreację z dala od miejskiego zgiełku? Oto idealna okazja! Działka zlokalizowana jest w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł42 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:2 010 m²

Z przyjemnością prezentujemy wyjątkową ofertę sprzedaży działki położonej w sercu Hrubieszowa, przy ul. Ceglanej w cichej i spokojnej części miasta, z doskonałym dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł52,50 m² 11 409,52 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Szukasz mieszkania w dobrej lokalizacji, do którego możesz wprowadzić się od razu, bez remontów i dodatkowych kosztów? Ta oferta łączy komfort, bezpieczeństwo i świetną komunikację.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

455 655 zł35,74 m² 12 749,16 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Promocja do końca miesiąca! W cenie: mieszkanie, 2 miejsca postojowe w hali garażowej, smart home Premium. ubezpieczenie od utraty stałego źródła dochodu. Oszczędzasz ponad 60 000pln!.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł1 034 m² 275,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjną działkę przeznaczoną pod zabudowę jednorodzinną o powierzchni 1034m2 / wym 22m x 46m/ ,zlokalizowaną w Wieszowej przy jednej z bocznych ulic.

Szczegóły ogłoszenia

3 002 000 zł16 192 m² 185,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Zarząd powiatu szczecineckiego informuje że w siedzibie Starostwa Powiatowego w Szczecinku przy ul. Warcisława IV 16, na stronie internetowej oraz w Biuletynie.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł15 382 m² 9,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolna oznaczona numerem 50 o powierzchni 1,5382ha położona w obrębie ewidencyjnym 0026 Pniewo, gmina Łomża. Dojazd do nieruchomości stanowi droga o nawierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

39,50 zł/m²220 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wyjątkowe Biuro na Poddaszu - Ul. Rybacka, wrocław Zapraszamy do wynajęcia przestronnego lokalu biurowego o powierzchni 220 m , usytuowanego na poddaszu nowoczesnego budynku biurowego na 5.

Szczegóły ogłoszenia

175 000 zł1 096 m² 159,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Grażyna niemiec Agent prowadzący   Zapraszam do zapoznania się ofertą sprzedaży działki budowlanej, położonej w Rybarzowicach w województwie śląskim, przy ul. Fiołków.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł1 233 m² 113,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferujemy do sprzedaży działkę o powierzchni 1233m2 położoną w Wojcieszycach miejscowości przy trasie Jelenia Góra-Szklarska Poręba. W Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł622,90 m² 4 013,49 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 507 m²

Do sprzedania nieruchomość komercyjna w bliskiej okolicy Świdnicy. Powierzchnia gruntu 2507m2 na której zabudowę stanowi: budynek socjalno-biurowy o pow. użytkowej 123,50m2, hale/magazyny ok.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Szczecin,zachodniopomorskie

535 000 zł42,95 m² 12 456,34 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 43 m , położone w spokojnej części Dąbia (prawobrzeże), na kameralnym, strzeżonym osiedlu z monitoringiem i placem zabaw.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²115 m² 5 750 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Biuro Park Nieruchomości przedstawia Państwu do wynajęcia lokal handlowo-usługowy o powierzchni 115m2, zlokalizowany przy ulicy Króla Stanisława Augusta. Nieruchomość znajduje się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

43,18 zł/m²115,80 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Do wynajęcia lokal użytkowy apteka z możliwością prowadzenia innych usług Oferujemy do wynajęcia lokal użytkowy, w którym obecnie funkcjonuje apteka. Nieruchomość znajduje się.