Nieruchomości

238 371 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 200 000 zł20 000 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki w zwartym kompleksie o powierzchniach od 1250m2 o łącznym areale jeszcze około 4ha objęte miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego pod zabudowę mieszkaniową.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 050 000 zł66,61 m² 15 763,40 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Brak pcc i prowizji Leach & Lang Property Consultants przedstawia lokal na sprzedaż w wyjątkowej inwestycji w sercu Krakowa. Oferujemy na sprzedaż lokal o powierzchni 66,61 m2.

Szczegóły ogłoszenia

223 000 zł44,60 m² 5 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Oferujemy na sprzedaż lokal stanowiący odrębną własność wraz z udziałem w gruncie w centrum handlowym Meteor. Oferowany lokal jest dwupoziomowy o łącznej powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł219 m² 2 374,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Przedstawiamy nowość w naszej ofercie - unikatowa lokalizacja, 300 metrów spacerem do promenady. Współpraca z nami - kupując tę nieruchomość, zyskujesz kompleksową opiekę prawną oraz.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł62,80 m² 7 468,15 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 62,8 m , położone na pierwszym piętrze w budynku przy ul. Kasprowicza 14b. Lokal stanowi pełną własność z księgą wieczystą i jest.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł2 347 m² 55,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana objęta mpzp. Zakrzewo - obok Kępy Polskiej, w pobliżu wysp białobrzeskich i zakrzewskich, w otoczeniu lasów. Fantastyczne miejsce na własny dom. Duża -.

Szczegóły ogłoszenia

Dworek Bieniasze

Bieniasze,warmińsko-mazurskie

1 190 000 zł500 m² 2 380 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:10 420 m²

Oferta Sprzedaży Nieruchomości : Niegławki Najważniejsze atuty nieruchomości: bezpośredni dostęp do jeziora Niegławskiego (ok. 150 m linii brzegowej) łączna powierzchnia gruntów ok. 10,5 ha.

Szczegóły ogłoszenia

4 770 000 zł691,17 m² 6 901,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:22

 

Powierzchnia działki:937 m²

Hotel, restauracja i salon gier 300m od plaży Przejmij gotowy biznes - o personel się nie martw - z nami masz pełną opiekę we wszystkich aspektach! % % % % - oferta na wyłaczność Willa.

Szczegóły ogłoszenia

238 000 zł1 054 m² 225,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Kompleks 11 uzbrojonych działek budowlanych w Rusinowie - promocja sezonu 2025! Lokalizacja: rusinowo, gm. Postomino, woj. zachodniopomorskie Odległość od morza: ok. 1300 m (spacer przez sosnowy.

Szczegóły ogłoszenia

593 000 zł540 m² 1 098,15 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Trzykondygnacyjny budynek z lat 70-tych ( rok zakończenia budowy 1978, nadbudowa - trzecie piętro - zakończona budowa 1995 r. ) posadowiony na działce o pow. 12 arów w Kalwarii.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł59 m² 5 067,80 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania dla siebie lub pod inwestycją? To mieszkanie o powierzchni 59 m2 mieści się na 5 piętrze, w bloku z windą z 2000 roku w Śródmieściu. Cena mieszkania:.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł220 m² 2 227,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:629 m²

| jelcz Laskowice, okolice Wrocławia, dziuplina, dom wolnostojący, 6 pokoi, sprzedaż, biuro odra Nieruchomości, jelcz-Laskowice, ul Bożka 7, oferta na wyłączność nie szukaj dalej. Polecam Państwu do.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł49,96 m² 6 985,59 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkanie z balkonem i komórką lokatorską - wyjątkowa oferta w Trzciance To miejsce, gdzie codzienność staje się wygodna, a każda chwila nabiera wyjątkowego.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł470 m² 3 189,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż piękny dom jednorodzinny o funkcji mieszkalno-usługowej. Idealny dla osób, którzy chcą móc prowadzić działalność w miejscu swojego zamieszkania, ale.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł150 m² 6 660 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:762 m²

Kupujący nie ponosi kosztów wynagrodzenia biura. Przy zakupie- voucher 15 % do leroy merlin ( partner sprzedażowy). Szukasz nowoczesnego stylu i nieruchomości na wysokim poziomie? Dom wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł66 m² 4 984,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:66 m²

Przestronne mieszkanie w kamienicy : duży przedpokój , kuchnia, salon korytarz z miejscem na szafę, sypialnia, duża łazienka w kwadracie. Mieszkania do odświerzenia, piękny parkiet.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł3 000 m² 66,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka inwestycyjna przy dk10! Przedmiotem sprzedaży jest działka usługowa, komercyjna w miejscowości skępe, bezpośrednio przy Drodze Krajowej dk10. Istnieje możliwość zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł798,67 m² 676,12 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:3 922 m²

Przy tej ofercie oferujemy również usługę bezpłatnego pośrednictwa kredytowego. Biuro posiada ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej oraz licencję zawodową pośrednika W obrocie.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł166 m² 5 120,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:710 m²

Przestronny, komfortowy dom w spokojnej i kameralnej okolicy. Na sprzedaż oferujemy dom parterowy o powierzchni całkowitej 166 m , położony na 7 arowej działce w Namysłowie,.

Szczegóły ogłoszenia

2 490 000 zł792 m² 3 143,94 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:3 130 m²

Na sprzedaż: nieruchomość inwestycyjna z potencjałem domuseniora lub pensjonatu Zaniemyśl k. Poznania | ul. Świerkowa 16a | działka 3 130 m |wz na dom opieki | Cena: 2 490 000 zł Przedmiotem.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Zgierz

Zgierz,łódzkie

999 000 zł105 m² 9 514,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:820 m²

Oferuję na sprzedaż funkcjonalny i zadbany dom jednorodzinny zlokalizowany w Zgierzu, w spokojnej i dobrze skomunikowanej dzielnicy Chełmy. Nieruchomość idealna dla rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł50,40 m² 27 757,94 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Mamy przyjemność zaprezentować apartament na sprzedaż zlokalizowany w prestiżowej inwestycji Belvedere Residence przy ul. Sułkowickiej w Warszawie. Lokalizacja Belvedere Residence to.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł32 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szukasz nieruchomości dla siebie i swojej rodziny na os. Dolinki.? Przedstawiamy Państwu mieszkanie 1 pokojowe o powierzchni 32 m2 usytuowane na 8 piętrze w 10 kondygnacyjnym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł58,30 m² 42,88 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

1. O P I S B L O K U = rok budowy: 1999, materiał budowlany: cegła 2. O P I S M I E S Z K A N I A = rozkład: rozkładowe , balkon: duży (dostęp.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł44,75 m² 11 150,84 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż oferujemy mieszkanie z najemcą , co stanowi doskonałą propozycję dla inwestorów szukających pewnego i stałego źródła dochodu (umowa na czas określony - obowiązuje do.

Szczegóły ogłoszenia

493 400 zł4 934 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Teren pod zabudowę jednorodzinną, mpzp, gm Pobiedziska, obręb Jerzyn, pod rezydencję z dużym ogrodem Oferuję działkę o powierzchni 4934 mkw położoną w pięknej kameralnej.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł150 m² 3 866,67 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Do sprzedania piętro budynku usługowego w centrum Kęt. Lokal handlowo- usługowy o powierzchni 115mkw położony jest na pitrze budynku usługowego w Kętach przy ulicy Sienkiewicza.

Szczegóły ogłoszenia

967 680 zł41,09 m² 23 550,26 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

1b/14 - 2-pokojowe mieszkanie z osobną sypialnią i ogródkiem | Bronowice | 41,09 m + balkon 9 m Wykończone z meblami i agd wykończone 2 pokoje Z balkonem I meblami.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie Kęty

Kęty,małopolskie

266 639 zł30,48 m² 8 748 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Oferujemy państwu do sprzedaży lokal mieszkalny W stanie deweloperskim W atrakcyjnej I spokojnej okolicy kęt. Do sprzedania mieszkanie o powierzchni ok.30,48 m2 w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy

Świdnica,dolnośląskie

499 000 zł98,50 m² 5 065,99 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Lokal położony w Centrum miasta z przeznaczeniem na handel, usługi, biura, gabinet beauty, gastronomię. Powierzchnia 98,50m2. Parter z bezpośrednim wejściem z ulicy. Ogromnym bonusem.

Szczegóły ogłoszenia

2 090 000 zł600 m² 3 483,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:3 464 m²

Lokalizacja Nieruchomość znajduje się w Kielcach przy ul. Towarowej, zaledwie 4 km od centrum miasta. Doskonałe położenie zapewnia szybki dostęp do głównych arterii komunikacyjnych.

Szczegóły ogłoszenia

93 000 zł1 652 m² 56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest działka rolna na, której uzyskanie warunków zabudowy jest tylko formalnością. Działka ma powierzchnię 1652m I wymiary 49mx32m. Nieruchomości jest idealna pod budowę.

Szczegóły ogłoszenia

Dom bliźniak

Bolewice,zachodniopomorskie

99 000 zł300 m² 330 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:393 m²

Wyłącznie w naszym biurze! Pół domu , bezczynszowy, położony w Bolewicach (gmina Pełczyce) idealny na każdy rodzaj usługi! W lokalu przez wiele lat miały siedziby firmy różnego.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł54,91 m² 12 729,92 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Jastrzębia Góra ul. Podgrzybkowa (odległość ok. 800 m od morza, ok. 700 m do latarni morskiej, ok. 2 km do centrum miejscowości) Dwupoziomowe, 3-pokojowe mieszkanie o pow. 54,91.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł853 m² 186,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane Jawornik, gmina Myślenice Prezentujemy wyjątkową ofertę sprzedaży działek budowlanych o powierzchni około 8,5 ar, położonych w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 470 000 zł101 m² 14 554,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Mamy przyjemność zaprezentować elegancki dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 96 m w Krakowie (dzielnica Bieżanów) z ogródkiem - 300 m . Lokalizacja To miejsce dla.

Szczegóły ogłoszenia

95 000 zł1 755 m² 54,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

. W imieniu właściciela oferujemy do nabycia uroczą działkę budowlaną położoną na skraju wsi, w sąsiedztwie nowopowstałych zabudowań. Nieruchomość idealnie nadaje się na postawienie.

Szczegóły ogłoszenia

Licytacja

2 572 250 zł4 859 m² 529,38 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Syndyk Ren But sp. z o.o. w Warszawie ogłasza konkurs ofert na sprzedaż z wolnej ręki nieruchomości w Złotoryi (woj. dolnośląskie) po cenie nie niższej niż ceny oszacowania oraz.

Szczegóły ogłoszenia

2 299 000 zł2 990 m² 768,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka leśna z warunkami zabudowy na budowę budynku mieszkalnego jednorodzinnego wolnostojącego z garażem oraz szambem szczelnym. Nieruchomość znajduje się przy ul. Poprackiej,.

Szczegóły ogłoszenia

957 000 zł5 863 m² 163,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomość obejmuje działkę gruntu numer 2882/2 o powierzchni 0,5863 ha. Nieruchomość ma kształt nieregularny, wydłużony. Nieruchomość utwardzona nawierzchnią asfaltową. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

532 000 zł39,40 m² 13 502,54 zł/m²