Nieruchomości

238 524 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

4 500 000 zł270 m² 16 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:796 m²

Ultranowoczesna bryła, najwyższy standard - stan deweloperski - dom dla wymagających - niezwykła bryła I design Nowoczesna, luksusowa willa w stanie deweloperskim - do własnej aranżacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Mierzęcin

Mierzęcin,zachodniopomorskie

150 000 zł3 020 m² 49,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

W naszej ofercie przepięknie położone działki w Mierzęcinie (gmina Wolin) o powierzchni 3020 m2 każda, położone tuż przy Jeziorze Ostrowo. Jezioro Ostrowo obejmuje powierzchnię 378 ha.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł85 m² 4 941,18 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie o pow. 85m2, położone na parterze w budynku wielorodzinnym przy ul. Tuchowskiej. Składa się z 4 pokoi, łazienki, przedpokoju i pomieszczenia gospodarczego. Na.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł171,42 m² 9 275,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Dom wolnostojący o powierzchni użytkowej ok. 170 m , położony na 1400-metrowej działce i lasem w tle | Nieruchomość wyróżnia się bezpośrednim sąsiedztwem terenów leśnych.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł30 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1981

Katowice Piotrowice ul. Kościuszki / Żurawia - kawalerka / 30 m2 + Balkon we speak english Cena do negocjacji! Idealne jako inwestycja. Możliwość zakupu na kredyt. Oferujemy na sprzedaż przestronną.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

728 595 zł89,95 m² 8 100 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:105 m²

Oferta bez prowizji i podatku pcc! Zakup bezpośrednio od dewelopera. Na sprzedaż szeregówka znajdująca się w dzielnicy Budziwój o powierzchni 89,95 m2 z tarasem i dużym.

Szczegóły ogłoszenia

52,08 zł/m²48 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

Lokal znajduje się w biurowej kamienicy i zlokalizowany jest w niezwykle atrakcyjnej i reprezentacyjnej części Szczecina Wały Chrobrego, zaledwie " o krok od ścisłego Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

2 650 000 zł301 m² 8 803,99 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:718 m²

Twoje miejsce na biznes W sercu piotrowic Nowoczesny lokal handlowo-usługowy 301 m | Stan deweloperski | Katowice - ul. Chocimska idealna przestrzeń dla twojej firmy Na sprzedaż nowoczesny lokal.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł66,53 m² 10 055,61 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Biuro Nieruchomości Eagles Estate ma przyjemność zaprezentować na wyłączność przestronne, 3-pokojowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 66,53 m , zlokalizowane przy ul. Wieniawskiego, na.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł1 000 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Sprzedam uzbrojoną działkę nad morzem budowlaną z możliwością wybudowania np.: domu, domku/domków letniskowych, pensjonatu, budynku apartamentowego, budynku gospodarczego. Więcej informacji na.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł67,86 m² 11 494,25 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tylko U nas Oferujemy do sprzedaży ładne mieszkanie M4/68m2, usytuowane w bloku z cegły na II piętrze na Górzyskowie Na sprzedaż mieszkanie w bloku z cegły o bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

978 360 zł11 886 m² 82,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka w Osjakowie przy ul. Targowej - 11 886 m Parametry działki: powierzchnia: 11 886 m Wymiary: 24 m x 258 m x 82 m x 230 m Kształt: trapez.

Szczegóły ogłoszenia

175 000 zł100,30 m² 1 744,77 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1912

Twoje miejsce odpoczynku - baza wypadowa nad morze i azyl od codzienności | Buczki, gm. Tychowo Szukasz miejsca w kraju, do którego możesz wracać na urlop, święta lub po prostu odpocząć od.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł90 m² 6 555,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:6 700 m²

Przedwojenny dom z duszą Strzyżowiecblisko Jeleniej Góry | 6700 m | 2 stodoły z 1911 r. Cena: 590 000 zł Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość dla miłośników historycznej architektury.

Szczegóły ogłoszenia

55,81 zł/m²215 m² 12 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia teren pod działalność gospodarczą, firmę - inne. Ponad 3600 m2 placu plus obiekty w formie pawilonów (3). Dostępny od zaraz. Widoczny z Obwodnicy! Możliwy szyld reklamowy.

Szczegóły ogłoszenia

214 380 zł794 m² 270 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecam na sprzedaż trzy działki budowlane o powierzchni 794 m2, 817 m2 oraz 839 m2 położone w Stęszewku przy ul. Wypoczynkowej, gm. Pobiedziska. Urokliwa miejscowość niedaleko Poznania.

Szczegóły ogłoszenia

235 000 zł26,60 m² 8 835 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż kawalerka 26,60 metrów z balkonem i komórką lokatorską na Teofilowie w okolicach ulic Bielicowa/ Aleksandrowska. Lokal położony na 3 piętrze w niskim bloku.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł213 m² 5 633,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:482 m²

Oława bardzo dobra lokalizacja ,dwadzieścia pięć km od Wrocławia szybkie połączenia pkp-przystanek nowy Oława Zachód ,pks oraz prywatne usługi transportowe. Miasto liczące ponad 35 tys.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł60,70 m² 9 868,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie, znajdujące się na 2 piętrze w niskim 4 piętrowym bloku po termoizolacji. Mieści się na ulicy Skorupskiej (osiedle Piasta), zaledwie 1,5 km od ścisłego centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 990 000 zł312 m² 6 378,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 010 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Przestronny, funkcjonalny i Piękny Dom wolnostojący o powierzchni całkowitej ok.300 m2, usytuowany na bardzo ładnej działce o powierzchni ok. 1000 m2. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

10 400 000 zł2 600 m² 4 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż hale produkcyjne 2100 m2 na działce 5 500 m2 która znajduję się w strefie przemysłowej o oznaczeniu "ba".! nieruchomość znajduję się nie cały kilometr od wjazdu na.

Szczegóły ogłoszenia

2 990 zł36 m² 83,06 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36m , w okolice ul. Ślusarskiej , stworzone z myślą o osobach ceniących komfort, elegancję i funkcjonalność w każdym.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł70 m² 4 842,86 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Marzysz, aby mieszkać w wygodnym mieszkaniu z dala od ruchliwej ulicy, a zarazem blisko miasta? Przedstawiamy Państwu nieruchomość znajdującą się w Lubczynie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

20 000 000 zł3 783 m² 5 286,81 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Unikalna inwestycja w sercu Wrocławia. Na sprzedaż oferujemy jeden z najpiękniejszych wrocławskich pałaców Pałac Wallenberg-Pachalych tuż obok Rynku i Placu Solnego. Wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

483 973 zł40,67 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

0% - kupując nie płacisz prowizji!. Kliencie! W związku z prowadzoną bieżącą sprzedażą, zastrzegamy, że aktualność i cena może ulec zmianie do czasu dokonania przez Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom bliźniak

Osielsko,kujawsko-pomorskie

999 000 zł188 m² 5 313,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:425 m²

Przedsprzedaż dom W zabudowie bliźniaczej W osielsku Zanim przewiniesz dalej zadzwoń. Pomogę Ci przy : Zakupie / Kredycie / Terminach / Sprzedaży / Wykończeniu / Dokumentach. Cena: 999 000 zł.

Szczegóły ogłoszenia

46,04 zł/m²391 m² 18 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:garaż wolnostojący

Mam przyjemność zaprezentować Państwu dom na wynajem na Warszawskiej Sadybie. Najważniejsze atuty: doskonała lokalizacja: prezentowana nieruchomość znajduje się w prestiżowej lokalizacji na.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł155 m² 10 645,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:333 m²

Idealny dom dla rodziny 2+2 | 4 sypialnie | zielone, nowe osiedle | blisko Warszawy Szukasz miejsca, gdzie Twoja rodzina będzie miała przestrzeń, bezpieczeństwo i kontakt z naturą? Ten dom.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł2 930 m² 40,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Oferujemy działkę rekreacyjną o pow. 2930 m2, z możliwością wybudowania domu o parametrach: 2 kondygnacje naziemne, wysokość zabudowy do 7,0 m, a dla budynków gospodarczych.

Szczegóły ogłoszenia

1 249 000 zł155,20 m² 8 047,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:192 m²

Panthers hunt. Panthers sell. Oferta dostępna wyłącznie W panthers estate. Szukasz bazy z potencjałem, którą dostosujesz do swoich potrzeb w świetnie skomunikowanej części Gdańska?.

Szczegóły ogłoszenia

709 000 zł234 m² 3 029,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:714 m²

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Pilne - Niższa cena - Okazja!.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł27,66 m² 72 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka przy ul. Kilińskiego 138. Mieszkanie dostępne od zaraz. Lokal znajduje się na V piętrze piętrze w inwestycji "diasfera Łódzka II" tuż przy Galerii Łódzkiej oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 100 000 zł227,35 m² 4 838,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 016 m²

Są nieruchomości, które po prostu się ogląda. I są takie, które od pierwszego spojrzenia zostają w pamięci na długo. Na sprzedaż perełka wśród nieruchomości w okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

520 674 zł64,68 m² 8 050 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

3 pokoje / 64,68 m / 1 piętro / balkon 8m Przedstawiona inwestycja deweloperska polega na budowie 2 budynków mieszkalnych wielorodzinnych z garażami podziemnymi przy ulicy Wyścigowej.

Szczegóły ogłoszenia

25 zł/m²338 m² 8 450 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

Powierzchnia usługowo-magazynowa parter skladowanie 6m wysoki duże drzwi wjazdowe podłoga betonowa budynek murowany nie ogrzewany bardzo dobry dojazd tira,teren z ochroną ogrodzony Powyższa.

Szczegóły ogłoszenia

1 430 000 zł212 m² 6 745,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:9 000 m²

Szukasz ciszy i relaksu w fenomenalnym ogrodzie przy lesie? Nie szukaj dalej, ta oferta jest dla Ciebie. Atuty nieruchomości: - 1,2 ha powierzchni działki (dwie działki 9000+ 3000m2) - zadbany.

Szczegóły ogłoszenia

455 000 zł63,86 m² 7 124,96 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż komfortowe, przestronne mieszkanie w sercu Łomży przy ul. Pięknej 3 o powierzchni 63,86m2 znajdujące się na I piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

530 169 zł45,28 m² 11 709 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1890

Brak dodatkowych opłat oraz prowizji (0%). Brak pcc2%. Oferujemy na sprzedaż lokal mieszkalny w świeżo zrewitalizowanej kamienicy zlokalizowany w obrębie gliwickiej starówki przy ul. Bankowej.

Szczegóły ogłoszenia

134 530 zł1 223 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz miejsca, w którym wybudujesz swój wymarzony dom z dala od miejskiego zgiełku, a jednocześnie z szybkim dojazdem do pracy, szkół i pełnej infrastruktury? Ta działka.

Szczegóły ogłoszenia

2 799 000 zł200,16 m² 13 983,81 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Zapraszam do zapoznania się z ofertą działającego lokalu gastronomicznego zlokalziowanego we Wrocławiu przy ulicy Henryka Sienkiewicza. Lokal cechuje się doskonałą ekspozycją, położony.

Szczegóły ogłoszenia

795 000 zł260 m² 3 058 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:4 460 m²

Do sprzedania dom jednorodzinny wolnostojący o pow. mieszkalnej ok. 100m2 (pow. całkowita ok. 260m2) położony na działce o pow. 44,6ar w Nowym Sączu na os. Piątkowa. Dodatkowo na.