Nieruchomości

238 319 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 250 zł13 m² 96,15 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Do wynajęcia malutka kawalerka na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

343 128 zł39,44 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2-pokojowe mieszkanie 39,44 m Czechowice-Dziedzice, ul. Niepodległości 82 Samo centrum miasta blisko wszystko! Na sprzedaż nowoczesne i funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39,44.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł30 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

W pełni umeblowane mieszkanie typu "studio" o powierzchni 30m2 zlokalizowane w nowym niskim budynku z windą z 2025 roku na Drzetowie-Grabowo, nie daleko Fabryki Wody oraz Stoczni.

Szczegóły ogłoszenia

52 800 zł871 m² 60,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Dołgie - działki blisko jeziora, idealne na rekreację I wypoczynek, ok. 17 km od szczecinka. Kupujący nie płaci 2% pcc. Ceny zawierają podatek vat. Istnieje możliwość kupna działek na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

416 450 zł33,85 m² 12 302,81 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń. Nowa inwestycja znanego dewelopera - adaptacja poddasza w kamienicy z 1930 roku, w centrum miasta, oddanie w sierpniu 2026. Zamieszkaj.

Szczegóły ogłoszenia

16 000 zł106 m² 151 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy państwu w pełni wyposażony i umeblowany apartament w luksusowej inwestycji "menolly" ulica Wybrzeże Kościuszkowskie 45. Apartament mieści się na 2-piętrze. W budynku.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²135 m² 5 400 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do najmu przestronne lokale o łącznej powierzchni 135,00 m2, zlokalizowane w nowoczesnym, zmodernizowanym.

Szczegóły ogłoszenia

109 000 zł800 m² 136,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam ofertę sprzedaży działki o powierzchni 743m2 położonej w Rzykach , zaledwie 1200 metrów od centrum miejscowości. Położenie u zbiegu spokoju i bliskości centrum.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł5 900 m² 127,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka inwestycyjna strefa przemysłowa | wola dębińska | 59 ar Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość gruntowa o bardzo wysokim potencjale inwestycyjnym, idealna dla inwestora poszukującego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

448 000 zł55 m² 8 145,45 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Twoje miejsce. Twój komfort. Twoja przyszłość. Jeśli szukasz mieszkania, które daje wolność, wygodę i spokój, właśnie je znalazłeś. * bezczynszowe płacisz za swoje, nie za wspólne. *.

Szczegóły ogłoszenia

4 490 000 zł447 m² 10 044,74 zł/m²

 

Rodzaj budynku:apartamentowiec

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:991 m²

Na sprzedaż niezwykły obiekt/apartamentowiec położony zaledwie 600 od plaży Idealna oferta dla inwestorów poszukujących nieruchomości pod wynajem krótkoterminowy lub długoterminowy, z pełną.

Szczegóły ogłoszenia

28 zł/m²162,80 m² 4 558 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Adres: ul. Stefana Okrzei 16, stargard Powierzchnia uż.: 162,80 m2 Liczba pomieszczeń: 2 Grunt: dz. ewid nr 247 o pow. 3 218 m2 Cena: 28,00 zł/m2 Poczta Polska S.A. prezentuje nieruchomość na.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł47,30 m² 8 012,68 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Mieszkaj na swoim! Dzień dobry :) Cena: 379.000zł (do negocjacji) Mamy przyjemność zaprezentować 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,3m2 znajdujące się na pierwszym piętrze bloku.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł1 863 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka pod zabudowę mieszkaniową z usługami o pow. 1863 m2 oznaczona nr. 240/1 w Święcicach gm. Ożarów Mazowiecki pow. Warszawski Zachodni. Działka -powierzchnia 1863 m2 -kształt.

Szczegóły ogłoszenia

30 zł/m²298 m² 8 940 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach, oferuje Państwu do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 298,21 m2, położony na I piętrze w budynku dworca.

Szczegóły ogłoszenia

108 000 zł756 m² 143 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy Państwu na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 756 m2 zlokalizowaną w Jejkowicach ul. Za Koleją. Nieruchomość posiada kształt prostokąta o wymiarach około 41x18.

Szczegóły ogłoszenia

Biurowiec Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

2 970 000 zł492 m² 6 036,59 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:289 m²

Na sprzedaż budynek usługowo - mieszkalny o powierzchni 492m2 znajdujący się na os. Słonecznym. Nieruchomość wybudowana w 2000r. W parterze i piwnicy znajdują się lokale usługowe.

Szczegóły ogłoszenia

17 000 zł700 m² 24,29 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Na wynajem magazyn z biurami 700m2 Gdańsk-Kokoszki. Nieruchomość o powierzchni całkowitej 700 m2, w tym powierzchnia magazynowa 400m2, biurowa 300 m2. Całość znajduje się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

410 000 zł25,64 m² 15 990,64 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Słoneczny poranek we własnej kawalerce z klimatycznym ogródkiem Kawalerka 25 m2, ogródek 29 m | Parter | Rembertów | Bez prowizji Realny termin przekazania kluczy : kwiecień 2026 (ok 3.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Drwinia

Drwinia,małopolskie

599 000 zł123 m² 4 869,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom jednorodzinny w stanie surowym zamkniętym - Grobla, gmina Drwinia alokum Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny z garażem.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł699 m² 844,06 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nieruchomość w nowej cenie! Nieruchomość w ścisłym centrum miasta: - dobry dojazd do dróg krajowych i autostrad, - działka z przestrzenią do zagospodarowania np. na parking, -.

Szczegóły ogłoszenia

230 146 zł1 490 m² 154,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Bielsko-biała, stare Bielsko Działka budowlana Proponuję do sprzedaży nieruchomość gruntową o powierzchni 1490m 2 położoną w Starym Belsku. Cicha i spokojna okolica, z dala od.

Szczegóły ogłoszenia

2 002 650 zł3 081 m² 650 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka jest pięknie zadrzewiona, co zapewnia wyjątkowy klimat i poczucie bliskości natury. Znajduje się w dogodnej lokalizacji między dojazdem do Izabelina a drogą na Stare Babice, co.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł84,50 m² 7 562,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:699 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny - Nowa Wieś Wielka k. Bydgoszczy opiekun oferty krzysztof sałek tel:   Oferuję na sprzedaż zadbany, funkcjonalny dom jednorodzinny położony w atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

50 600 zł3 374 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Ofertą sprzedaży są działki rolne z wydanymi warunkami zabudowy ( budowa domu mieszkalnego). Działki zlokalizowane są w bezpośrednim sąsiedztwie wsi Lubogoszcz ok. 24 km od Szczecinka.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł69,04 m² 8 676,13 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

3 pokoje Radzymin- idealne także pod biznes! oferta dostępna tylko W indepro nieruchomości 3 pokoje Radzymin- idealne także pod biznes Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

598 500 zł45 m² 13 300 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Mint Property prezentuje na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie z windą o powierzchni 45 m2 znajdujące się w dzielnicy Podgórze Duchackie przy ul. Łużyckiej. Nieruchomość usytuowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł143 m² 24 475,52 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Bezczynszowe mieszkanie W domu jednorodzinnym O metrażu 143 m2 Z dużym ogrodem 510 m2. Mieszkanie posiada duży salon I trzy sypialnie, ale istnieje możliwość uzyskania dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

186 120 zł1 034 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Polecam na sprzedaż 3 działki budowlane o powierzchni 1034 m2; 1218 m2; 1281 m2 położone w Sokolnikach Gwiazdowskich przy ul. Sokolnickiej, gm. Swarzędz. Lokalizacja: sąsiedztwo stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

6 900 zł73,33 m² 94,10 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Brief: jasny, dwustronny apartament 3-pokojowy o powierzchni 73.33 m w Warszawie, w Śródmieściu, Plac Trzech Krzyży. Mieszkanie jest po generalnym remoncie w 2024 roku, umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

641 368 zł61,67 m² 10 400 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferuję Państwu przestronne mieszkanie w stanie deweloperskim, zlokalizowane w dzielnicy Wrotków w Lublinie. Idealne dla osób ceniących nowoczesne budownictwo, komfort użytkowania oraz.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 000 zł20 000 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży trzy działki w Rogoźnicy o powierzchni około 2 ha każda. Działki z Miejscowym Planem pod hale produkcyjne i magazynowe. Na działkach wszystkie media. Dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Kalisz

Kalisz,wielkopolskie

1 299 000 zł385 m² 3 374,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:650 m²

oferta sprzedaży budynku mieszkalno-usługowego Powierzchnia:385 m Liczba pokoi:10 Rodzaj zabudowy: wolnostojący Stan wykończenia: do wykończenia Rynek: pierwotny Opis: przestronny dom.

Szczegóły ogłoszenia

25 zł/m²56 m² 1 400 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu lokalu usługowego w Fordonie. Opis lokalu - przyziemie - 53 m2 -3 przestronne pomieszczenia - toaleta - trzy gniazda na siłę Ogrzewanie gazowe -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł106,89 m² 5 603,89 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja stan deweloperski dwupoziomowy apartament ruda śląska - kochłowice, ul. Reja 16a/2 bezpłatnie pomagamy W uzyskaniu kredytu hipotecznego Na sprzedaż nowe, przestronne mieszkanie -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

487 580 zł40,13 m² 12 150 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Apartament w prestiżowym kompleksie montano w Polanicy-Zdroju Zamieszkaj w miejscu, gdzie nowoczesna architektura spotyka się z naturą i luksusem. Prezentujemy wyjątkowy.

Szczegóły ogłoszenia

32 220 zł537 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:400 m²

Biuro? Kancelaria? Pracownia? Znajdź prestiżową siedzibę w sercu miasta Poznania. Na wynajem oferujemy unikalny, wolnostojący budynek o reprezentacyjnym charakterze, idealny pod działalność.

Szczegóły ogłoszenia

1 699 000 zł250 m² 6 796 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 800 m²

Przestronny dom z ogrodem i wyjściem do lasu oraz labiryntem krzewów w Koszycach Małych! Pragniemy zaprezentować Państwu tę wyjątkową nieruchomość położoną w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

618 870 zł63,15 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni projektowej 63,15m2 położone na drugim piętrze w budynku z wystawą okien na południe i wschód. Na nieruchomość składają się: pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł300 m² 6 633,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Oferta na wyłączność. Tylko w naszym biurze! 0% prowizji dla klienta Kupującego! Mamy przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży wolnostojącego budynku mieszkalnego znajdującego się.

Szczegóły ogłoszenia

2 599 000 zł120 m² 21 658,33 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Wolfies House ma przyjemność zaprezentować przestronny apartament, położony w dzielnicy Grzegórzki przy ulicy Ślicznej. Nieruchomość znajduje się na siódmym piętrze a jej metraż liczy.