Nieruchomości

239 138 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

180 000 zł1 377 m² 130,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży nieruchomości w Sawinie przy ul. Kościelnej 6, o łącznej powierzchni 1377 mkw, położonej w bliskiej odległości od rynku głównego. Budynek dawnego młyna (nie jest.

Szczegóły ogłoszenia

996 190 zł126,10 m² 7 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:177 m²

Szukasz nowoczesnego domu dla swojej rodziny? Zależy Ci na ciszy i spokoju, ale również na dobrej komunikacji? Trafiłeś idealnie Zadzwoń   Zapraszam również na bezpłatne konsultacje.

Szczegóły ogłoszenia

372 000 zł43,79 m² 8 495,09 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

2-pokojowe mieszkanie z balkonem- golub-Dobrzyń, ul. Mazowiecka Z przyjemnością prezentuję wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 43,79 m . Mieszkanie znajduje się na komfortowym.

Szczegóły ogłoszenia

11 000 000 zł12 046 m² 913,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferujemy na sprzedaż przepiękną budowlaną działkę leśną o powierzchni 12.046 m2 znajdującą się przy ul. Kampinoskiej (róg Żubrowej) w Łomiankach. Dla działki jest uchwalony mpzp,.

Szczegóły ogłoszenia

742 000 zł11 417 m² 64,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Mam przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż nową ofertę działki o powierzchni 1,14 ha, z widokiem na Jezioro Rożnowskie, idealnej pod gospodarstwo agroturystyczne! Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł49 m² 53,06 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Mint Property ma przyjemność przedstawić Państwu do wynajęcia komfortowe mieszkanie przy ulicy Granicznej w Rzeszowie. Nieruchomość o powierzchni 49 m2 usytuowana jest na.

Szczegóły ogłoszenia

1 379 000 zł2 500 m² 551,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Super oferta - sulejówek, w rejonie al.PIŁSUDSKIEGO Piękna działka niezabudowana o powierzchni 2500 m2 położona w dobrej lokalizacji, w Sulejówku, w południowo_ zachodniej.

Szczegóły ogłoszenia

Hala ogrodzona Dorotowo

Dorotowo,warmińsko-mazurskie

3 900 zł186 m² 20,97 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Nowa hala przy drodze S-51 z bardzo dobrym dojazdem. Lokalizacja Dorotowo, gmina Stawiguda. Zaledwie 10 km od centrum Olsztyna, 15 km do Olsztynka do wjazdu na S7. Działka Posesja ogrodzona, utwardzona,.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł113 m² 6 460,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:420 m²

Przedstawiamy nowoczesny, deweloperski dom w zabudowie bliźniaczej idealne rozwiązanie dla tych, którzy szukają funkcjonalnej przestrzeni w spokojnej okolicy. Wnętrze o powierzchni 113.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

898 000 zł90,63 m² 9 908,42 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż duży, nowoczesny apartament z balkonem w Iwinach. Idealna propozycja dla osób szukających spokoju, prywatności i szybkiego dojazdu do Wrocławia. Parametry nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

1 075 000 zł58,58 m² 18 350,97 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

3- pokojowy apartament O podwyższonym standardzie. Lokalizacja: gdańska Morena (piecki-Migowo) to jedna z najbardziej komfortowych dzielnic do życia- łączy szybki dostęp do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł47 m² 5 723,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie M-3 w Sosnowcu na osiedlu Pogoń o następujących parametrach: 47,2m 2 - dwa niezależne pokoje, widna kuchnia, łazienka z toaletą oraz przedpokój piwnica,.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł5 640 m² 69,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż widokowa działka budowlana 5640 m2 w Libiążu powiat Chrzanowski. Atrakcyjnie położona nieruchomość gruntowa zlokalizowana w jednej z najwyższych części miasta. To.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 350 000 zł156,90 m² 8 604,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:470 m²

Na sprzedaż 4 połówki bliźniaka w stanie deweloperskim 156,90 m na działkach o powierzchni 470 m położone zaledwie 8 minut drogi samochodem od Starej Miłosnej. Bez prowizji agencji.

Szczegóły ogłoszenia

1 249 000 zł304 m² 4 108,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:431 m²

Dom na sprzedaż w Krzeczynie Wielkim, w województwie dolnośląskim, w powiecie lubińskim, w gminie Lubin na ulicy Grottgera o pow. około 304 m2 z garażem dwustanowiskowym.

Szczegóły ogłoszenia

629 100 zł41,12 m² 15 299,12 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Opiekun oferty: jakub Kruszyński   Otoczenie nieruchomości: grochowska w Warszawie to jedna z głównych arterii Pragi-Południe, charakteryzująca się bardzo dobrą infrastrukturą.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł80,66 m² 14 877,26 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Przedstawiamy Państwu propozycję zakupu lokalu użytkowego, o powierzchni 80,66 m2, usytuowanego na parterze budynku, zlokalizowanego w ścisłym centrum Gliwic przy ulicy Zwycięstwa. Lokal ten.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 000 zł684,90 m² 3 942,18 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Powierzchnia działki:2 642 m²

Szukasz przestrzeni, która daje maksymalną swobodę, skrywając potencjał otwierający wiele drzwi? Chcesz solidnej bazy pod Twój pomysł na biznes, ale zależy Ci również na świetnej lokalizacji?.

Szczegóły ogłoszenia

610 000 zł39,51 m² 15 439,13 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

W ofercie sprzedaży apartament z 2018 roku położony w miejscowości Dziwnówek przy ul. Morskiej 5, w odległości 200 m od morza. Lokal o pow. 39,51 m2 w tym loggia.

Szczegóły ogłoszenia

65 000 zł916 m² 103,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę o pow. 836m2 znajdującą się w miejscowości Ostrowice gmina Drawsko Pomorskie wraz z dwoma budynkami gospodarczymi! Przedmiotem sprzedaży jest działka.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Grudziądz

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

3 700 zł100 m² 37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:400 m²

Szukasz komfortowego domu w spokojnej i prestiżowej lokalizacji? Mamy dla Ciebie świetną ofertę! Piękny, umeblowany dom w Rudniku. To miejsce, które łączy wygodę z bliskością.

Szczegóły ogłoszenia

1 090 000 zł300 m² 3 633,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Dobre Nieruchomości polecają solidny, przestronny dom o powierzchni 200 m na dużej działce 2 000 m . Pompa ciepła, fotowoltaika. Cicha, zielona okolica przy lesie. Budynek z lat 90.,.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł25 m² 108 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 25m2 zlokalizowane na parterze : * Sypialnia * Kuchnia * Łazienka Mieszkanie znajduje się w doskonale skomunikowanej części Śródmieścia, jest w pełni umeblowane, wyposażone we.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł3 000 m² 116,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Atuty nieruchomości: - malownicze położenie na Kaszubach, - dogodny dojazd do Gdańska - ok. 35 km, - działka budowlana - idealna pod rezydencję, inwestycję lub jako miejsce wypoczynku, - otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł200 m² 3 475 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:3 179 m²

Niemal idealny dom. Dlaczego? Bo usytuowany w stereotypowo wzorcowym miejscu. Czyli w Puńcowie, w otoczeniu pól i lasów, w sąsiedztwie rozproszonej zabudowy jednorodzinnej,.

Szczegóły ogłoszenia

2 390 000 zł165,09 m² 14 476,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 499 m²

Nasze biuro nie pobiera prowizji od kupującego Biuro Nieruchomości Intrata z dumą prezentuje ofertę sprzedaży wyjątkowej nieruchomości zlokalizowanej w Staszowie przy ul. 11 Listopada,.

Szczegóły ogłoszenia

15 900 zł400 m² 39,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecamy działkę rod w okolicach Al. Rzeczypospolitej w Legnicy. Działka o powierzchni 400mkw ogrodzona, płaska, z dobrym nasłonecznieniem. Na działce znajduje się murowany domek.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 150 000 zł228 m² 5 043,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 656 m²

NR oferty: sbdoc9222 dom : 228m2 działki łącznie: 2656m2 Unikalna nieruchomość z ogromnym potencjałem dom + 3 działki budowlane | Małomice | Cyprys 5 Na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł158 m² 8 544,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2000

Ekskluzywne 158 m - przestrzeń, światło i komfort w doskonałej lokalizacji Na sprzedaż wyjątkowe, reprezentacyjne mieszkanie o imponującej powierzchni 158 m , zaprojektowane.

Szczegóły ogłoszenia

3 700 zł61,50 m² 60,16 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Przestronne, eleganckie 2 pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią i dużą loggią w Miasteczku Wilanów przy ul. Sarmackiej 28b. Dzięki dużym oknom w mieszkaniu jest dużo dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł1 557 m² 166,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam pięknie położoną działkę budowlaną w miejscowości Miłoszyce, tuż obok Jelcza-Laskowic. To idealne miejsce dla osób szukających ciszy, spokoju i bliskości natury,.

Szczegóły ogłoszenia

3 690 000 zł12 744 m² 289,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:-

Grand Estates ma przyjemność zaprezentować państwu świetną działkę inwestycyjną. Na sprzedaż: działka o powierzchni 12744m2 w Gdańsku przu ul. Nowiny na dzielnicy Orunia Cena: 289,55.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

586 391 zł55,90 m² 10 490 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Incity nowoczesne mieszkania w centrum Bydgoszczy, ul. Kościuszki bez prowizji i bez podatku pcc incity to nowoczesna, kameralna inwestycja zlokalizowana w samym sercu Bydgoszczy przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

136 000 zł1 237 m² 109,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Atrakcyjne działki W gruszowie małym - gmina dąbrowa tarnowska, powiat dąbrowski! Oferujemy do sprzedaży cztery działki budowlane z wydanymi warunkami zabudowy, położone w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł100 m² 4 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom jednorodzinny w Woli Rafałowskiej sprzedam W ofercie biura dom jednorodzinny położony w Woli Rafałowskiej wybudowany wg. projektu "dom w zalistkach" Dom jest sprzedawany.

Szczegóły ogłoszenia

1 287 000 zł141,94 m² 9 067,21 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2007

Przedstawiamy interesującą ofertę sprzedaży dwupoziomowego mieszkania zlokalizowanego w spokojnej i dobrze skomunikowanej okolicy Józefosławia, w gminie Piaseczno. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Police

Police,zachodniopomorskie

3 650 000 zł360 m² 10 138,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 600 m²