Nieruchomości

238 798 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

855 000 zł93 m² 9 193,55 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2013

Zachęcamy do zapoznania się z tą wyjątkową ofertą, która łączy w sobie komfort, lokalizację oraz wyjątkową powierzchnię mieszkania. Zapraszamy na prezentację nieruchomości, która.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł57 m² 10 877,19 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Wyjątkowa oferta w prestiżowej lokalizacji Na sprzedaż elegancki, dwupoziomowy apartament położony w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Zielonej Góry - przy ul. Waszczyka,.

Szczegóły ogłoszenia

710 000 zł86 m² 8 255,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 401 m²

Oferta sprzedawana wyłącznie przez nasze biuro nieruchomości - prezentacje wyłącznie po wcześniejszym umówieniu z biurem. Prosimy o nieprzyjeżdżanie samodzielnie pod nieruchomość oraz.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł58 m² 6 189,66 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż komfortowe bezczynszowe mieszkanie o powierzchni 58 m 4 piętro, balkon, blok z windą. Cieśle ulica Krańcowa Układ pomieszczeń: - jasna kuchnia - łazienka z wc -.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł143,76 m² 13 564,27 zł/m²

 

Piętro:18/18

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2014

Penthouse z widokiem na miasto | 2 poziomy | Metropolitan Park, lublin Na sprzedaż wyjątkowy, dwupoziomowy apartament położony na najwyższych kondygnacjach nowoczesnego budynku przy ul. Pana Balcera.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł32,80 m² 12 774,39 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przytulne, bardzo jasne mieszkanie o powierzchni 32,8 m , położone w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Gdynia przy ul. Kruczkowskiego. Lokal znajduje się na 3.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł52 m² 63,46 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem przestronne, 2-pokojowe mieszkanie o pow. 52 m2 w niezwykle klimatycznej części Krakowa czyli na Starym Podgórzu. Lokal znajduje się w nowoczesnym, 5-piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł50,80 m² 31,50 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zadzwoń i umów się już dziś na prezentację! tylko U nas Do wynajęcia mieszkanie przy ul. Okrzei 3 w Katowicach (koszutka). Składa się z: dwóch pokoi, kuchni, łazienki z wc,.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł151 m² 4 304,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 550 m²

Nowa Wieś to miejscowość oferująca spokój i bliskość natury. Położenie w malowniczej okolicy Iławy zapewnia dostęp do licznych atrakcji turystycznych oraz pięknych krajobrazów, które.

Szczegóły ogłoszenia

1 790 000 zł72 m² 24 861,11 zł/m²

 

Piętro:15/27

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Bliska Wola Tower | 15 piętro | zachody słońca Wyjątkowy apartament zlokalizowany w prestiżowej inwestycji Bliska Wola Tower na warszawskiej Woli. Nieruchomość znajduje się na 15 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 535 436 zł94,78 m² 16 200 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Nowoczesne osiedle zlokalizowane w otoczeniu zieleni i doskonałej infrastruktury usługowej na Ruczaju Inwestycja: - pięć kameralnych, pięciopiętrowych budynków - starannie zaprojektowana.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł2 809 m² 106,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka pod dom z warunkami zabudowy - Kownaciska 2809 m Szukasz działki pod budowę domu w spokojnej okolicy? Ta działka w Kownaciskach jest gotowa do zabudowy i znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł193,38 m² 3 102,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:piętro domu

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 046 m²

Przestronny parter domu ok. 122m2 + taras, ogród, garaże i budynek gospodarczy Na sprzedaż oferujemy funkcjonalną nieruchomość stanowiącą parter domu dwurodzinnego, położoną na działce.

Szczegóły ogłoszenia

162 960 zł1 164 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferta pośrednika Oferujemy Państwu na sprzedaż działki budowlane znajdujące się przy ul. Raduńskiej o powierzchni 1164 m kw - oznaczona nr 1 oraz 1165 m kw oznaczona nr 2, położone.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 zł14 m² 100 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Szukasz mieszkania zlokalizowanego w centrum po remoncie? Jeśli tak, to ta oferta jest kierowana Właśnie do Ciebie! Zapraszam do mieszkania zlokalizowanego w centrum Szczecina przy ul. Królowej.

Szczegóły ogłoszenia

1 790 000 zł219,40 m² 8 158,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 664 m²

Na sprzedaż przestronny dom wolnostojący położony w spokojnej i zielonej części Bieniewca (gmina Żabia Wola) - idealny dla rodziny szukającej ciszy, przestrzeni i szybkiego dojazdu do.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł40 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Centrum miasta | 2 pokoje + antresola | kilińskiego Do wynajęcia mieszkanie o pow. ok. 40 m 2 w całkowicie odrestaurowanej kamienicy na zamkniętym terenie w samym centrum miasta!.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł1 314 m² 159,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Działka o powierzchni 13ar w miejscowości Kominy w gminie Brodnica. Wodociąg gminny. Prąd przy działce.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł39,20 m² 9 668,37 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Numer oferty w biurze 7000 Polecamy do kupienia umeblowane mieszkanie dwupokojowe z balkonem o powierzchni 39,2m2, znajdujące się na czwartym piętrze w bloku czteropiętrowym na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

5 950 000 zł263,20 m² 22 606,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:3 318 m²

Konstancin-Jeziorna | Strefa A | Działka 3315 m z domem wielostrefowym, wyjątkowa oferta w najbardziej prestiżowej części Konstancina-Jeziorny - w strefie A, przy jednej.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł46 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Poznań, strzeszyn 2 pokoje 46,08 m2 + piwnica, 529 000 zł biuro nie pobiera prowizji od kupującego przy tej ofercie! darmowa pomoc doświadczonego doradcy kredytowego! Poznań, strzeszyn na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

533 500 zł59,99 m² 8 893,15 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Gotowe mieszkanie, dwa miejsca postojowe! Lokalizacja: ul. Myśliwska, rzeszów Co oferujemy? Zabudowa szeregowa - kameralne osiedle, monitorowane, ogrodzone. Ogrzewanie podłogowe, panele fotowoltaiczne,.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł47,50 m² 17 873,68 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

: krótko Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,13 m , położone na 11. piętrze w 12-piętrowym apartamentowcu z 2022 roku przy ul. Kasprzaka 29a na warszawskiej Woli.

Szczegóły ogłoszenia

27 000 000 zł280 000 m² 96,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Dla Inwestora z wyobraznia. 28 ha na Mazurach z wz. Jeziorany-Okolice Olsztyna Sprzedam 28 ha w jednym kawalku z wz dla inwestora z wyobraznia. (nie pod farme fotowoltaiczna). Grunt.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

559 000 zł40 m² 13 975 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

> zamieszkaj W najmodniejszej dzielnicy poznania.CHCESZ MIEĆ WSZĘDZIE BLISKO? BLISKOŚĆ DO CENTRUM. A nawet nad jezioro! + opowiem CI O wszystkich mieszkaniach W inwestycji+ +.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

536 715 zł34,85 m² 15 400,72 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Mieszkanie dostępne bez prowizji oraz 2% pcc w cenach dewelopera Promocja do 10.05 W cenie miejsce garażowe oraz system smart home podpisz umowę deweloperską w terminie 3dni od rezerwacji -.

Szczegóły ogłoszenia

4 900 zł68 m² 72,06 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Osiedle bohema: w pełni wyposażone 3 pokoje | metro szwedzka | nowe osiedle | 2 sypialnie + salon Z aneksem kuchennym + łazienka + toaleta Mieszkanie dostępne od 1 lipca, możliwość obejrzenia.

Szczegóły ogłoszenia

25 000 zł300 m² 83,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę ogrodową/rekreacyjną, rod Pod Akacją (działki w stronę Ścinawy). Woda, prąd, kanalizacja (szabmo). Beczka na deszczówkę. Działka zaraz przy głównej bramie. Oddzielona od.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 000 zł128,82 m² 6 979 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:650 m²

Przedstawiam do sprzedaży przestronny Dom- 1/2 Bliźniaka o powierzchni 128 m2, usytuowany działce o powierzchni ok. 650 m2, w cichej i spokojnej okolicy. Dom będzie oddawany do.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł69 m² 7 971,01 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż komfortowe i przestronne mieszkanie o powierzchni 69 m , położone na 2 piętrze w nowoczesnym, 3-piętrowym budynku z 2019 roku, przy ul. gen. Roweckiego Grota ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

320 000 zł64,27 m² 4 979 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Lokal stanowiący odrębną własność z ułamkowym udziałem w gruncie o łącznej powierzchni wraz z powierzchnią przynależną strychu wynikającą z kw wynosi 64,27 m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 295 000 zł295 m² 4 389,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 326 m²

Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny położony w miejscowości Kozy, usytuowany na dużej działce o powierzchni 1326 m . Nieruchomość idealnie sprawdzi się dla rodziny poszukującej.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł70 m² 7 071,43 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe w Głogowie, przy ulicy Mechanicznej, o powierzchni 70 m2 na pierwszym piętrze w budynku trzypiętrowym. Opis mieszkania: - przedpokój z pojemną.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł124,41 m² 5 618,52 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Szanowni Państwo, z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży nieruchomości na bydgoskim Szwederowie. To idealna okazja dla osób, które szukają wyjątkowego miejsca do życia.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł37,40 m² 6 016,04 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przytulne i słoneczne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 37,4 m2 w świetnej lokalizacji w centrum Strzegomia przy ul.Św.Tomasza.Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²89 m² 4 450 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal biurowy o powierzchni 89 m2 w nowoczesnym budynku z windą. Cena 50 zł/m2 netto + 7% udziału w pow. wspólnej + 22 zł/m2 opłat eksploatacyjnych. W cenie jedno miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 000 zł220,53 m² 8 615,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:495 m²

Opis Połowa domu w zabudowie bliżniaczej w Szklarskiej Porębie Górnej Sprzedam pół domu (bliżniak) o kubaturze 932.46 m3, położonego w odległości 200 m od dolnej stacji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

474 000 zł77,45 m² 6 120,08 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Przedsprzedaż 2 etap inwestycji przy Spichlerzowej - Oficjalne Biuro Sprzedaży Dewelopera przedstawia: opis nieruchomości: - mieszkanie 77,45 m2 + balkon 6,3 m2 - piętro: pierwsze z 1 - 4 pokoje -.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł800 m² 875 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka 800 M przy rezerwacie - mosty, ul. Hebanowa Regularny kształt I Płaski teren I Położenie w przy Rezerwacie Czapli Białej I Bliskość plaży w Mechelinkach.

Szczegóły ogłoszenia

2 999 000 zł314 m² 9 550,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:816 m²

Freedom Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować wyjątkowy dom wolnostojący położony przy ul. Wyczółkowskiego w Gdańsku, w doskonale skomunikowanej lokalizacji, zaledwie około 5 minut.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł140 m² 4 142,86 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 140 m , położone w klimatycznej kamienicy, które zachwyca nie tylko przestrzenią, ale przede wszystkim niepowtarzalnym charakterem wnętrza.