Nieruchomości

238 513 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

41,43 zł/m²95,34 m² 3 950 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal od ręki gotowy do prowadzenia działalności w nowym budynku! Nowy budynek usługowo-handlowy, świeżo oddany w 2025 r., idealny pod sklep, aptekę, fryzjera, barbera, kosmetyczkę.

Szczegóły ogłoszenia

2 999 999 zł700 m² 4 285,71 zł/m²

 

Rodzaj budynku:apartamentowiec

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:-

Szukasz nieruchomości z ogromnym potencjałem biznesowym? Ten kompleks położony bezpośrednio przy Zalewie Porajskim i drodze wojewódzkiej 791 to oferta, obok której nie można przejść.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

779 000 zł88 m² 8 852,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:408 m²

Przedstawiam do sprzedaży Nowy Dom parterowy w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok. 87 m2, posadowiony na przestronnej działce ok. 410m2. Dom znajduje w bliskiej okolicy miasta Błonia.

Szczegóły ogłoszenia

499 zł8 m²

 

Piętro:-

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:-

Pokój jednoosobowy dla studentki lub pani pracującej. W mieszkaniu panuje dobra atmosfera ponieważ mieszkasz ze studenkami, bez właścicieli! Pokoj 499zł. miesięcznie Dodatkowo wszystkie opłaty.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł1 168 m² 119,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana w miejscowości Żarki-Letnisko, dokładnie dzierżno. Działka położona przy drodze asfaltowej. Powierzchnia 1168m.kw. Woda - tak Gaz - do przyłączenia po drugiej stronie ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

139 900 zł1 339 m² 104,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Mam przyjemność przedstawić ofertę sprzedaży działki o powierzchni 1339 m , przeznaczonej pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. Nieruchomość zlokalizowana jest w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł56,67 m² 11 981,65 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

W ofercie biura Estaton prezentujemy nowoczesne, w pełni urządzone mieszkanie o powierzchni 56 m , zlokalizowane przy ul. Siemieńskiego w Rzeszowie. Nieruchomość znajduje się na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

663 425 zł55,69 m² 11 912,82 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Funkcjonalny, narożny układ nieruchomości o wystawie południowo-wschodniej Trzy pokoje na 56 metrach - atrakcyjna cena i dodatkowa funkcjonalność przestrzeni Opiekun oferty Marta.

Szczegóły ogłoszenia

1 489 000 zł7 478 m² 199,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż: działka usługowo-przemysłowa Radzionków (woj. śląskie) Oferujemy atrakcyjną nieruchomość gruntową o przeznaczeniu usługowo-przemysłowym (teren 4pu), zlokalizowaną.

Szczegóły ogłoszenia

70 000 zł65 m² 1 076,92 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Do przejęcia bardzo dobrze prosperujący biznes - salon kosmetyczny świadczący szeroki zakres usług. Lokal został wykończony przy użyciu materiałów wysokiej jakości oraz został wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł76 m² 5 394,74 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Zmiana ceny! tylko do 20.05! Na sprzedaż ustawne, słoneczne mieszkanie z niezależnym układem pomieszczeń, położone w spokojnej i zielonej części Wojkowic przy ul. Plaka. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł60,60 m² 49,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu komfortowego i nowoczesnego mieszkania, położonego w spokojnej, zielonej części Wrocławia na osiedlu Zakrzów przy ul. Zatorskiej. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł27 m² 59,26 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Bardzo ładna kawalerka - Osiedle Młodych! Umowa w formie najmu okazjonalnego. Na powierzchnię mieszkania składa się duży pokój z otwartą kuchnią, łazienka oraz przedpokój. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł1 000 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka o pow. 10,10a - cena ofertowa : 250 000zł. + vat ? do wyjaśnienia. lub 20,20a - 500 000zł. + vat ? do wyjaśnienia. Lub ponad 1ha w tym ok70a pod budynki jednorodzinne łącznie 8.

Szczegóły ogłoszenia

618 990 zł49 m² 12 632,45 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż: okazja! 2-pokojowe mieszkanie z balkonem Wrocław, psie Pole, ul. Miłostowska Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 49 m , położone na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł74,20 m² 5 929,92 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Częstochowa ul. Lechonia, duże mieszkanie M4 na sprzedaż. Oferujemy do sprzedaży duże, rozkładowe mieszkanie typu M-4 o powierzchni 74,20 m2, położone na 3 piętrze 4-piętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

252 000 zł28 000 m² 9 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż piękna działka 28 arów w otoczeniu natury i spokoju. Działka w całości ogrodzona. Z tyłu działki obszar ochrony żurawi. Odległość do centrum miasta ok 15 km.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 000 zł220 m² 13 181,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Klimatyczny dom wolnostojący, sąsiadujący z parkiem, zlokalizowany na spokojnym, cichym i bardzo bezpiecznym zielonym wrocławskim osiedlu Bieńkowice. Urządzony z dbałością.

Szczegóły ogłoszenia

57,70 zł/m²69,32 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokalizacja Lokal znajduje się w Zamościu przy ul. Młyńskiej, na nowoczesnym osiedlu mieszkaniowym o rozwijającej się infrastrukturze usługowej. -parter budynku mieszkalnego na nowym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł1 721 m² 229,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż bezpośrednio atrakcyjna działka budowlana w kształcie prostokąta w miejscowości Krubin, gmina Wieliszew, idealna pod budowę domu jednorodzinnego. Działka położona przy.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł42,22 m² 14 211,27 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Oferta bezpośrednio od właściciela, bez pośredników. Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,22 m2 gotowe do zamieszkania zlokalizowane w Rzeszowie, ul. Urocza w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

1 313 313 zł227,50 m² 5 772,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:658 m²

Są domy, które mają potencjał i są takie, które mają potencjał, klimatyzację i las za płotem. Ten należy do tej drugiej kategorii - czyli tej lepszej Charakterystyka domu: dom przeszedł.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł260 m² 7 653,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 259 m²

Marzysz o własnym miejscu na ziemi, gdzie komfort spotyka się z prywatnością, a codzienność staje się przyjemnością? Mamy coś dla Ciebie! Na sprzedaż klimatyczny i przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł1 220 m² 475,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania piękna leśna działka objęta mpzp z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniową. Jeśli szukasz ciszy i zieleni ta oferta jest dla Ciebie. Powierzchnia biologicznie czynna 70%.

Szczegóły ogłoszenia

60,07 zł/m²298 m² 17 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Elegancki lokal w stylu loftowym , z 2 odrębnymi wejściami z poziomu chodnika też dla niepełnosprawnych, w rejonie ul. Tymienieckiego , z parkingiem na ok. 5 miejsc najemca 0%.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom Łążyn

Łążyn,kujawsko-pomorskie

499 000 zł85,10 m² 5 863,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:170 m²

Prohouse Nieruchomości Anna Suchowiecka zaprasza na prezentację nowych piętrowych domów w zabudowie szeregowej o powierzchni 85 m każdy. Ta nowa inwestycja - Zacisze Łążyn zachwyca.

Szczegóły ogłoszenia

25 zł/m²22 m² 550 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy do wynajęcia lokal biurowy w ścisłym centrum Siedlec o pow. 22 m2 znajdujący się na pierwszym piętrze w budynku biurowo-usługowym. Wszystkie pomieszczenia posiadają.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł200 m² 3 245 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Na sprzedaż dom o powierzchni 200m2, w Mikluszowicach, gmina Drwinia Mam przyjemność przedstawić ofertę sprzedaży. 2 kondygnacyjnego domu położonego na 8 arowej działce w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł2 735 m² 36,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam nieruchomość znajdującą w Dąbiu (powiat kolski) i składającą się z dwóch działek: 2500 mkw - 1075/1 235 mkw - 965/1 Większa działka (1075/1) w około połowie objęta.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł52 m² 9 326,92 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż atrakcyjna część kamienicy lokal usługowy zlokalizowany na parterze, wraz z przynależną piwnicą oraz prywatnym parkingowym za budynkiem. Najważniejsze atuty: lokal na parterze bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł37 m² 51,35 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia z garażem w Bolesławcu. Twój Dom Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę najmu mieszkania w Bolesławcu. Nieruchomość znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

65 zł/m²317 m² 20 605 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Prime elite oferuje do wynajmu biuro o powierzchni 302 m2 netto (tj 317 m2 brutto) na 14 piętrze w biurowcu przy Al. Jerozolimskich, blisko Ronda Zawiszy. Umowa najmu min 3 lata standard: -.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna Długie

Długie,kujawsko-pomorskie

149 000 zł21 400 m² 6,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Szanowni Państwo, w okazyjnej cenie sprzedam działkę rolną. Jej całkowita powierzchnia to 2,1400 ha. Nieruchomość znajduje się w miejscowości Długie II, w gminie Wąpielsk,.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 001 zł127 m² 10 157,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:418 m²

Przestronny dom w zabudowie szeregowej (segment skrajny) Mirków, gmina Długołęka Oferuję na sprzedaż wyjątkowo dobrze wyposażony dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej, usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

44 zł/m²36 m² 1 584 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Do wynajęcia klimatyzowany lokal biurowy o powierzchni 36 m2 , całkowita / 36 m2 + 14 m2/ .Lokal znajduje się w biurowcu na 4 piętrze, składa się na niego 2 pomieszczenie. Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł44,61 m² 62,77 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szukasz miejsca, które będzie wizytówką Twojej firmy? Ta oferta łączy świetną lokalizację, funkcjonalny układ i komfort pracy w standardzie, którego trudno szukać w tej części.

Szczegóły ogłoszenia

30,77 zł/m²65 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Z przyjemnością przedstawiam Państwu lokal handlowo-usługowy znajdujący się na parterze budynku w doskonałej lokalizacji. Lokal o powierzchni 65 m2 składa się z 3 pomieszczeń oraz.

Szczegóły ogłoszenia

6 800 zł130 m² 52,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej położony w Zielonkach, w prestiżowej dzielnicy Marszowiec. Budynek o pow. ok. 130m2 usytuowany na kameralnym i ogrodzonym.

Szczegóły ogłoszenia

65,52 zł/m²29 m² 1 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

- super oferta nowoczesny lokal - usługowo - handlowo - biurowy, na parterze nowoczesnego budynku w ścisłym centrum miasta, w rejonie ul. Sienkiewicza, własne wejście do lokalu od frontu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

582 000 zł55,66 m² 10 456,34 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zapraszam do zakupu idealnego miejsca do życia we Wrocławiu- stabłowice. Inwestycja składa się z trzech pięciokondygnacyjnych budynków ze wspólnym parkingiem podziemnym, oferujących łącznie.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 000 zł1 250 m² 2 400 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

działka w centrum Dziwnowa 200 m do plaży , na działce posadowiono 10 domków letniskowych na wynajem. dla działki wydane są warunki zabudowy dla budynku czteropiętrowego.