Nieruchomości

239 044 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

670 000 zł120 m² 5 583,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:574 m²

Połówka parterowego bliźniaka na działce z pięknym ogrodem - nieopodal centrum miasta. Budynek po generalnym remoncie. Nowe izolacje pionowe, docieplony strop, termomodernizacja budynku, nowe okna.

Szczegóły ogłoszenia

337 260 zł1 533 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz działki pod budowę domu? Działki w malowniczym Chmielniku, który zachwyca swoim urokiem i spokojem. Ta idealna lokalizacja pozwoli Ci na odpoczynek od zgiełku miasta i otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł480 m² 260,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż nietuzinkowa działka rod o powierzchni 480 m2, stanowiąca doskonałą przestrzeń do wypoczynku i rekreacji w otoczeniu zieleni. Nieruchomość jest zagospodarowana.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

50 zł/m²120 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Powierzchnia biurowa w nowym budynku. Brak strefy płatnego parkowania, przed budynkiem ogólnodostępne miejsca parkingowe. Bardzo dobry dojazd. Obecnie powierzchnia typu "open space", natomiast.

Szczegóły ogłoszenia

1 054 080 zł2 196 m² 480 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Witam chciałbym Państwu zaprezentować działkę budowlaną w miejscowości Ligota Piękna w gminie Wisznia Mała. Działka ma kształt zbliżony do prostokąta. Powierzchnia całkowita tej.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł1 059 m² 250,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

W przypadku tej oferty wynagrodzenie pośrednikowi płaci tylko sprzedający! Transakcja sprzedaży działki budowlanej położonej w północnej części Aleksandrowa Łódzkiego. ok. ul. Ludowej (.

Szczegóły ogłoszenia

294 501 zł27,97 m² 10 529,17 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż atrakcyjne, dwupokojowe mieszkanie, zlokalizowane na parterze klimatycznej kamienicy, w bezpośredniej bliskości centrum miasta. Lokal gotowy do zamieszkania. Mieszkanie zostało.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł2 973 m² 45,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

276 000 zł94 m² 2 936,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:331 m²

Sprzedam dom w zacisznym zakątku Myszkowa. Wgn Myszków, ul. Sikorskiego 53g Oferujemy Państwu na sprzedaż dom o powierzchni 94 m2 posadowiony na działce o powierzchni około 330 m2.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 000 zł102 321 m² 58,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wolin Slow Life Village projekt gruntowy | Wyspa Wolin (kołczewo) Na sprzedaż projekt inwestycyjny typu land development obejmujący 102 321 m (59 działek) z obowiązującym mpzp, zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

247 000 zł1 000 m² 247 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

| na sprzedaż działka nr 1 o powierzchni 1 000 m przy ul. Rozwadowskiej, w Poznaniu na Starołęce. Dojazd droga gruntowa. Działka ma kształt trapezu, gdzie front działki (od ul.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł1 100 m² 90,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

'Nieruchomości Apartament' Małgorzata Świetłowicz   oferta dostępna tylko W naszym biurze! Dwie działki o łącznej powierzchni 24a w spokojnej okolicy - woda, kanalizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

393 886 zł63,53 m² 6 200 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2028

Uwaga promocja do 31.03.2026 - PRZY ZAKUPIE DO KOŃCA MARCA KLIMATYZACJA GRATIS! NA SPRZEDAŻ | 4 POKOJE | MIESZKANIE W STANIE DEWELOPERSKIM | ODDANIE II KW. 2028 r. | miejsce postojowe W cenie |!.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 zł10 m²

 

Piętro:1/4

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:-

Wynajem pokoi w zielonej części Lublina ul. Wołodyjowskiego 3 (lsm) Do wynajęcia 4 niezależne, zamykane pokoje w przestronnym mieszkaniu zlokalizowanym w zielonej części Lublina ul.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł900 m² 294,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

To tutaj zaczyna się historia Twojego idealnego domu! Budzisz się wśród zieleni, oddychasz świeżym powietrzem i słyszysz tylko naturę - czujesz spokój, którego od dawna Ci brakowało. Ciasne.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²80 m² 3 200 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Biuro Centrum Nieruchomości oferuje na wynajem lokal 80 m 2 usytuowany na parterze wejście z ulicy w kamienicy w centrum miasta W skład lokalu wchodzą: trzy pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł67,05 m² 9 545,12 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania zlokalizowanego w Częstochowie przy ul. Krynickiej 28b/2a. Cechy nieruchomości: - powierzchnia: ~ 67,05.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł3 000 m² 330 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecam do sprzedaży działkę inwestycyjną, położoną bezpośrednio przy asfaltowej drodze w Borównie. Działka objęta mpzp U1- przeznaczona pod usługi. Szczegółowe ustalenia planu : -.

Szczegóły ogłoszenia

347 000 zł37 m² 9 378,38 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 37 m , położone na 9. piętrze w wieżowcu na osiedlu Kurak w Łodzi. Lokal jest gotowy do zamieszkania lub wynajmu - sprzedawany.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²120 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Biurowiec przy ul. Starotoruńska 5, toruń Piętro II / Windy Wynajmę biura po remoncie o powierzchni 120 m2. Istnieje możliwość wynajęcia również innych biur o powierzchni od 32m2 do 180m2.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł59,72 m² 15 070,33 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Na sprzedaż klasyka i styl - apartament w klimatycznej kamienicy, która znajduję się zaledwie 8 minut od plaży Zamieszkaj z klasą w miejscu z historią, gdzie zapach morskiej.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł100 m² 4 990 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Dom w zabudowie szeregowej w Warszów Wybudowany z cegły częściowo ocieplony, składający się z III kondygnacji: i piętro: składa się z kuchni z pokojem, dwie.

Szczegóły ogłoszenia

179 820 zł999 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

To idealne miejsce dla osób, które marzą o życiu w ciszy i blisko natury. Można wyobrazić sobie poranki przy śpiewie ptaków, przestrzeń wokół domu i brak miejskiego hałasu. Tu.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Kalisz

Kalisz,wielkopolskie

1 100 000 zł3 000 m² 366,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Sprzedam działkę inwestycyjną w centrum Kalisza. Działka częściowo zabudowana. Media w działce - woda, prąd. W pobliżu Lidl, stacja benzynowa, zaledwie 1,5 km od Ratusza. Zapraszam na.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł914 m² 218 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 914 m, położoną w spokojnej i dynamicznie rozwijającej się gminie Rzekuń, przy ul. Platynowej. Najważniejsze atuty: ogrodzenie.

Szczegóły ogłoszenia

126 000 zł700 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu atrakcyjne działki budowlane o powierzchniach około: 700m2-800m2 położoną nad Jeziorem Mucharskim. Działki do wydzielenia z większego areału, płaskie w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

182 600 zł830 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nowa oferta! Upust cenowy przy rezerwacji do końca kwietnia. Wyjątkowa działka budowlana z widokiem na góry idealna lokalizacja dla Twojego wymarzonego domu! Lokalizacja: położona.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł4 407 m² 451,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż piękna, duża działka o powierzchni całkowitej 4407 m2 (składająca się z 4 działek sprzedawanych łącznie, ze względu na duży staw ) położone w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł4 900 m² 85,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trójkąt

Tylko U nas! Przedmiotem sprzedaży jest działka o powierzchni 4900m2. Działka budowlana z warunkami zabudowy. Kształt działki: trójkąt. Media: -prąd, -gaz, -kanalizacja. Świetna.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł36,90 m² 15 420,05 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Grójeckiej 130. Budynek 10-piętrowy po termomodernizacji. W budynku dwie windy. Układ mieszkania: - pokój 16 m , - sypialnia 11,4 m , - kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

55 zł/m²100 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Wynajem. Powierzchnie. Galeria handlowa. Poznań/skórzewo Przedmiotem Oferty jest Galeria Mallwowa, będąca nowoczesnym obiektem handlowo usługowym, znakomicie wpisanym w krajobraz.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 zł41,66 m² 91,21 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia, jasne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41 mkw., z widokiem na teren zielony, położone w doskonałej lokalizacji bardzo blisko stacji metro Płocka na warszawskiej Woli.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł6 800 m² 67,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż atrakcyjna działka nr 75 o powierzchni 6 800 m , położona w miejscowości Jeżewice, przy ul. Górnej, w gminie Tarczyn, powiat piaseczyński, woj. mazowieckie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 057 764 zł57,09 m² 18 528 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Bronowice - nowa inwestycja deweloperska Oferujemy Państwu wyjątkową inwestycję mieszkaniową , zlokalizowaną w dzielnicy Bronowice. Nowoczesna architektura i doskonała lokalizacja spotyka.

Szczegóły ogłoszenia

7 500 zł287 m² 26,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:457 m²

Szukasz przestronnego, wygodnego domu dla swojej rodziny w spokojnej, a jednocześnie świetnie skomunikowanej lokalizacji? Ta oferta spełni wszystkie Twoje oczekiwania. Na wynajem zadbany,.

Szczegóły ogłoszenia

531 846 zł54,27 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Nowoczesne osiedle gemini G-7 - segment A gemini G-7 to nowa inwestycja renomowanego dewelopera, zlokalizowana przy ul. Górnej 7. Projekt obejmuje dwa nowoczesne segmenty (a i B) o wysokości.

Szczegóły ogłoszenia

2 299 999 zł19 500 m² 117,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Jadwinin | Gm. Pabianice | mpzp | Woj.Łódzkie Na sprzedaż grunt inwestycyjny o powierzchni 19 500m2 z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną oraz bliźniaczą, objęty.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł1 271 m² 125,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż prezentujemy Państwu wyjątkową nieruchomość gruntową o powierzchni 12,71ar ( 1271 m2 ), położoną w prestiżowej i dynamicznie rozwijającej się wsi Krotoszyce. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł53 135 m² 9,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Polecamy Państwu mieszkanie 2-pokojowe zlokalizowane pomiędzy miejscowościami: gryfice i Pobierowo. Mieszkanie o powierzchni 42,20 m2 usytuowane jest na II piętrze bloku mieszkalnego.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł2 400 m² 62,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Nieruchomość w województwie pomorskim w powiecie kwidzyńskim w gminie Ryjewo we wsi Jałowiec. Przepięknie położoną działkę budowlaną Powierzchnia 2400 tys. m2, przy lesie,.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł47,70 m² 13 626,83 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Mieszkanie blisko rynku, obok skm, 2 niezależne pokoje I osobna.