Nieruchomości

238 572 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

420 000 zł2 500 m² 168 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaprezentować Państwu, działkę budowlaną pod zabudowę jednorodzinną (wolnostojącą lub bliźniaczą) - usługową w Cholerzynie. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

2 939 701 zł182,54 m² 16 104,42 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:podziemna hala garażowa

Serdecznie polecam lokal usługowy o powierzchni 182,54 m2 przy ul. Piaskowej 4. Parametry niruchomości: - 182,54 m2 elastycznej powierzchni, aktualnie zaaranżowanej jako pokoje biurowe, recepcja,.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł50,31 m² 8 328,36 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,31 m 2. Nieruchomość położona na parterze w niskim bloku z cegły przy ul. Poniatowskiego w dzielnicy Pogodno. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

375 000 zł36,16 m² 10 370,58 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Atrium house nowoczesna inwestycja W spokojnej okolicy, tuż przy granicy rzeszowa Szukasz miejsca, które łączy komfort życia blisko miasta z ciszą i spokojem podmiejskiej okolicy? Poznaj.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł72 m² 8 611,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 868 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty położenie w malowniczej i spokojnej okolicy Kaszub.

Szczegóły ogłoszenia

124 975 zł25 m² 4 999 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka Idealna Pod Wynajem, bez Nakładów Czynsz 297,58 + media. Ogródek działkowy dzierżawiony od gminy bezpośrednio przy budynku. Liczne miejsca parkingowe, teren ogrodzony, obecnie niezamykany.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

959 247 zł83,42 m² 11 499 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkanie W kameralnej inwestycji | złota jabłonna | blisko warszawy Są miejsca, które pozwalają zwolnić tempo, bez rezygnowania z wygody miasta. Ta inwestycja to propozycja dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł162 m² 3 888,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:988 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom w budowie w spokojnym i rozwijającym się miasteczku Gościno. Możliwa zamiana na mieszkanie/dom Tylko 14 km od nadmorskiego Kołobrzeg. To idealne miejsce dla.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł50,89 m² 8 429,95 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Zamieszkaj tam, gdzie życie dzieje się naprawdę - serce Białegostoku czeka na Ciebie! Wyobraź sobie poranek bez pośpiechu kawa w ulubionej kawiarni kilka kroków od domu, szybkie zakupy po drodze ,.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł3 386 m² 88,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Jeśli szukasz działki budowlanej na Mazurach to ta oferta jest dla Ciebie! Do wspólnej plaży na jeziorze Gawlik jest zaledwie 400 m. Każdy właściciel ma udział w działce z linią brzegową.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Nowogard,zachodniopomorskie

502 050 zł3 347 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Polecam Państwu działkę o powierzchni 3347m2, położoną w kompleksie 13 działek w Nowogardzie. Nieruchomość według miejskiego planu zagospodarowania przestrzennego przeznaczona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

565 866 zł34,93 m² 16 200 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Opiekun oferty: kamil Morka   Nowoczesne, funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie położone w atrakcyjnej części miasta, idealne do zamieszkania. Lokalizacja: inwestycja znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Siecino

Siecino,zachodniopomorskie

270 090 zł3 001 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Pięknie położone działki inwestycyjne - nad Jeziorem Siecino, 800 m od miejscowości Siecino, w sąsiedztwie Lasu Państwowego. Na sąsiedniej działce znajduje się dom jednorodzinny. Dobry.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł90,70 m² 7 607,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Teraz w niższej cenie! Biuro Nieruchomości Cztery Kąty prezentuje duże mieszkanie położone w centrum miasta Karpacz. Lokal położony na wysokim parterze budynku i składa się z: 2.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł180 m² 8 055,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:785 m²

NA sprzedaż: oleśnica - ul. Owsiana - doskonała lokalizacja! wyjątkowy dwukondygnacyjny dom Z wolnostojącym garażem I urządzonym ogrodem! Budynek: pu - 180 m Grunt: 0,0785 ha Cena.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł68,34 m² 7 462,69 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

***na sprzedaż - wyjątkowa inwestycja mieszkaniowa w Darłowie*** Oferujemy Państwu przestronne mieszkanie o łącznej powierzchni 68,34 m2, świetnie zorganizowane jako dwa samodzielne lokale -.

Szczegóły ogłoszenia

779 950 zł89,80 m² 8 685,41 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

91 m | 4 pokoje | centrum | 300 m od Dworca Głównego pkp Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 91 m , położone w odrestaurowanej kamienicy w centrum Wrocławia.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Duszno

Duszno,wielkopolskie

2 400 000 zł320 m² 7 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:70 000 m²

Nowoczesny budynek mieszkalny (dom jednorodzinny)o pow. 320 m2, wybudowany w 1938 roku, rozbudowany i całkowicie wyremontowany w 2012 roku, wykończony w wysokim standardzie, - staw.

Szczegóły ogłoszenia

26 zł/m²150 m² 3 900 zł

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

NA wynajem budynek usługowy - dąbrowa tarnowska! Oferujemy do wynajęcia budynek usługowy - usługi drobne związane z montażem drewnianych elementów małej architektury ogrodowej,.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł61,42 m² 6 170,63 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż mieszkanie 61,42m2 z balkonem, w Rudzie Śląskiej dzielnica Wirek. Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 61,42m2, po remoncie - gotowe do wprowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł5 000 m² 27 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko u Nas, oferta na wyłączność! Na sprzedaż działka o powierzchni 5295 m , położona w miejscowości Folwarki Tylwickie, gmina Zabłudów, powiat białostocki. Na działkę.

Szczegóły ogłoszenia

3 050 zł65 m² 46,92 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 3-pok | 65m2 | balkon/taras | Miejsce parkingowe | Winda | ul. Kolejowa | Umeblowane | Umowa na 6, 12 lub 24 miesiące z możliwością przedłużenia | Bez prowizji Numer oferty.

Szczegóły ogłoszenia

1 020 000 zł271,77 m² 3 753,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:497 m²

NA sprzedaż dom wolnostojący W centrum piły. Garaż wolnostojący, mieszkanko W części piwnicznej. Dobrze utrzymany I zadbany dom. Przedmiotem sprzedaży j est działka gruntu.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł82,75 m² 19 939,58 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Apartament z widokiem na Motławę Riverfront Najważniejsze atuty - Apartament podzielony na dwa niezależne mieszkania - W pełni wyposażony i gotowy do zamieszkania lub wynajmu od razu po.

Szczegóły ogłoszenia

216 000 zł1 269 m² 170,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży działki położonej w miejscowości Lubenia, gm. Lubenia, powiat rzeszowski. Piękna i cicha okolica, w otoczeniu zieleni nowe domy w luźnej zabudowie. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł350 m² 5 711,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:667 m²

Oferujemy na sprzedaż wyjątkową, zadbaną kamienicę w doskonałej lokalizacji przy ul. Warszawskiej w Częstochowie. To budynek o dużym potencjale, który może być przekształcony.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł78,30 m² 4 214,56 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie z potencjałem Lokalizacja: centrum miasta, atutem jest bliskość dworca pkp, co czyni ta ofertę atrakcyjną także dla ludzi pracujących we Wrocławiu. Blisko do Rynku, w zasięgi.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł5 539 m² 37,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Pięknie położona pod lasem, duża działka budowlano-rolna w rejonie ul. Słowackiego na Julinie. Działka ma powierzchnię 5539 m2 z czego ok. 2500m2 leży w terenie przeznaczonym.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł937 m² 133,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Umowa na wyłączność, dostępna tylko W biurze nieruchomości "labirynt"! Kupujący nie płaci prowizji, wynagrodzenie biura w całości pokrywa Sprzedający! Na sprzedaż atrakcyjna działka.

Szczegóły ogłoszenia

66 zł/m²440 m² 29 040 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:22

 

Parking:-

Lokal biurowy 440 m.kw. w Centrum Warszawy. Kamienica biurowa o klasycznej architekturze oraz prestiżowej i doskonałej lokalizacji w samym Centrum Warszawy. (300 m. od Metra Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł65,70 m² 10 639,27 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Prezentujemy ofertę sprzedaży 3 pokojowego mieszkania, położonego w malowniczym Kołobrzegu. To przestronne mieszkanie w budynku z 2020 roku, oferuje komfort oraz wygodę, które spełnią.

Szczegóły ogłoszenia

728 000 zł137 m² 5 313,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:100 m²

Biuro Nieruchomości Expander zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży segmentu w stanie deweloperskim, zlokalizowanego w Częstochowie przy ul. św. Brata Alberta. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł19 370 m² 46,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tylko W wolf nieruchomości! duża działka budowlano-rolna na sprzedaż - wielowieś, raduń Na sprzedaż działka budowlano-rolna o powierzchni ok. 19 370 m2 zlokalizowana w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł169,21 m² 7 623,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:516 m²

Przedstawiamy Państwu ofertę skrajnego segmentu w Rudzie Śląskiej dzielnica Wirek ul. Polna. Na działce 516m2 usytuowany jest budynek piętrowy o łącznej pow. 169,21 m2 w tym.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł42,84 m² 17 483,66 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Apartament dwupoziomowy w centrum Karpacza - ul. Kąpielowa Serafin Nieruchomości prezentuje apartament na sprzedaż w Karpaczu, położony w ścisłym centrum miasta przy ulicy Kąpielowej.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł106,88 m² 7 952,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:834 m²

Dom parterowy do wejścia, blisko centrum miejscowości Wysoka Głogowska Dom parterowy do wejścia, blisko centrum miejscowości Wysoka Głogowska lokalizacja: nowoczesny dom parterowy zlokalizowany jest na.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł64,60 m² 23 065,02 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Wyjątkowe, klimatyczne mieszkanie na Starym Mokotowie Przedwojenny urok, niepowtarzalny styl, przestrzeń z duszą Na sprzedaż oferuję niezwykłe, pełne światła i charakteru mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł270 m² 2 959,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:4 479 m²

Jeśli szukasz dużego wielopokoleniowego domu, gdzie zamieszkasz np. z rodzicami, albo jesteś deweloperem i szukasz domu, gdzie wyodrębnisz 3 niezależne mieszkania, a poza tym na działce.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł2 900 m² 45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Twoje miejsce z widokiem na Tatry Lokalizacja: siemiechów, gm. Gromnik, powiat tarnowski (małopolskie) Wyobraź sobie poranek na własnym tarasie. Cisza. Świeże powietrze. Kawa w dłoni.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Kraków

Kraków,małopolskie

90,74 zł/m²54 m² 4 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Sala Konferencyjna na wynajem w sercu Krakowa! Lokal: - 3 piętro - Powierzchnia 54 m2 - Wentylacja Koszt najmu: - 4 900 pln - Opłata administracyjna 1000 pln - Prąd według zużycia.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł58,20 m² 6 701,03 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal usługowy lub mieszkalny z dużym potencjałem, położony przy ul. Iłżeckiej w dzielnicy Wierzbnik w Starachowicach. Nieruchomość o powierzchni 58,2 m znajduje.