Nieruchomości

239 022 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

750 000 zł110 m² 6 818,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Super oferta- dom blizniak W nowym sączu + działka 5 ar Na sprzedaż dom w zabudowie blizniaczej położony w bardzo dobrej lokalizacji w niedalekiej odległości od ulicy Limanowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

717 000 zł44,94 m² 15 954,61 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Międzywodzie Twoje miejsce nad Bałtykiem Międzywodzie to jedna z tych nadmorskich perełek, które łączą w sobie wszystko, czego szukasz: szeroką, piaszczystą plażę (zaledwie 200 metrów.

Szczegóły ogłoszenia

23,02 zł/m²1 173 m² 27 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:20

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Świetna inwestycja na Biznes! Lokal już z gotowym biznesem bardzo dobrze zlokalizowany w sercu miasta! Przestronny duży lokal o pow. 1173m2 z ogromnym potencjałem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 250 000 zł230,21 m² 5 429,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 121 m²

Na sprzedaż przestronny, nowoczesny dom jednorodzinny w stanie deweloperskim wg projektu Dzierlatka III styl z garażem 2-st. [A], położony w spokojnej i zielonej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł67 m² 8 656,72 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne jasne mieszkanie z tarasem I Osiedle Gigant I 66,80 m2 powierzchni użytkowej. Na sprzedaż funkcjonalne i jasne mieszkanie położone na III piętrze na os. Gigant.

Szczegóły ogłoszenia

199 999 zł3 500 m² 57,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna ok. 3500 m idealna pod zabudowę mieszkaniową | blisko strefy ekonomicznej Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni ok. 3500 m , stanowiąca doskonałą propozycję.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł8 400 m² 32,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Oferuje do sprzedaży działkę w idealnej lokalizacji pod inwestycje turystyczna w sąsiedztwie: jezioro Bystrzyckie 1 km Zamku Grodno ok 3 km bogatej bazy gastronomicznej ( kultowa Restauracja.

Szczegóły ogłoszenia

724 000 zł32,25 m² 22 449,61 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż z rynku wtórnego lokal na nowej inwestycji Cyrhla Apartamenty. Inwestycja oddana w listopadzie 2024. Od grudnia wystartował najem krótkoterminowy, w tym również jeśli chodzi.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł3 111 m² 83,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Hucisko pow. Sucha Beskidzka - piękna działka budowlana o pow. 3111 mkw, wym. ok. 46 m x 65 m, położona na uboczu w terenie płaskim. Media: dostępny prąd, trzeba kopać studnię.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł1 654 m² 96,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Widokowa działka budowlana, malownicza okolica, mpzp, przysiółek polanki - lachowice Polecam uwadze atrakcyjną nieruchomość gruntową niezabudowaną o powierzchni 1654 m2 składającą się.

Szczegóły ogłoszenia

71,13 zł/m²97 m² 6 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferuję do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 97 m , położony przy ul. Nowoberesteckiej na warszawskiej Ochocie. Lokal usytuowany jest na 1. piętrze budynku i przeznaczony pod.

Szczegóły ogłoszenia

235 000 zł46,54 m² 5 049,42 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Nowa niższa cena! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży rozkładowego, dwupokojowego mieszkania z balkonem usytuowanego na czwartym piętrze w niskim bloku z cegły przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

155 718 zł1 055 m² 147,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż uzbrojona działka budowlana w Strudze obok Wałbrzycha. Lokalizacja: miejscowość Struga, gmina Stare Bogaczowice. Ok. 9 km od Wałbrzycha. Cicha i spokojna okolica. W otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł55 m² 5 436,36 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 55 m w świetnej lokalizacji - Syców, ul. Wałowa. Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 55 m , położone w wyjątkowo dogodnej lokalizacji - przy ul. Wałowej w Sycowie,.

Szczegóły ogłoszenia

3 250 000 zł410,71 m² 7 913,13 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 150 m²

Nieruchomość z olbrzymim potencjałem, z bezpośrednim dostępem do linii brzegowej jeziora Sukiel. W sąsiedztwie tereny leśne oraz jezioro Ukiel. W najbliższej okolicy jest tylko.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł46,70 m² 4 689,51 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Oferta dotyczy sprzedaży mieszkania o powierzchni 46,7 mkw. znajdującego się na I piętrze bloku w Kościelcu. W jego skład wchodzą 2 pokoje, kuchnia, łazienka z wanną, toaleta.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł32,87 m² 5 780,35 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Szukasz mieszkania z charakterem, które nie wymaga żadnych nakładów? Oferuję wyjątkowo zadbane, wysokie (3,2 m!) mieszkanie o powierzchni 32,87 m , położone w kameralnej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł1 100 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

DO sprzedaży działka budowlana - łagodzin Polecam do sprzedaży atrakcyjną działkę o powierzchni 1100 m2 zlokalizowaną w miejscowości Łagodzin. Miejscowość Łagodzin jest dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

729 000 zł102,24 m² 7 130,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 326 m²

Dom - Toporzysko - 10 km od Bydgoszczy - stan deweloperski "plus" Mam przyjemność zaprezentować nieruchomość, którą Ty zamienisz w dom. Budynek w pięknej okolicy, na obrzeżu.

Szczegóły ogłoszenia

80 zł/m²58,50 m² 4 680 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokal handlowo-usługowy o powierzchni 55 m + 3 m toaleta , położony na parterze budynku. Lokal posiada duże witryny , idealne pod ekspozycję i przyciągnięcie.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł35,97 m² 15 290,52 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1937

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie położone w zrewitalizowanej kamienicy z 1938 roku, w otoczeniu zieleni i spokoju Otwocka. Z okien salonu oraz sypialni rozpościera się piękny.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł120 m² 9 158,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:307 m²

Nieruchomości vip homes prezentują Państwu do sprzedaży 5-letni dom wolnostojący, posadowiony na niewielkiej i bardzo praktycznej działce w Jeleniej Górze - Sobieszowie. Dom wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

33,74 zł/m²163 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:własny parking

Wombat nieruchomości oferuje na wynajem lokal biurowy o powierzchni 163 m , znajdujący się na parterze budynku, idealny na biuro lub inną działalność gospodarczą. Szczegóły oferty:.

Szczegóły ogłoszenia

36 zł/m²557 m² 20 052 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Polecam na wynajem budynek biurowy zlokalizowany w Poznaniu na Grunwaldzie przy ulicy Władysława Węgorka. Budynek o pow. 557 m2. Parter o pow. 260,5 m2 składający się z 10 biur, 2.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł16,46 m² 9 113 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Bezczynszowa kawalerka z klimatyzacją Wronki, ul. Garncarska Szukasz idealnego pierwszego mieszkania lub bezpiecznej lokaty kapitału w samym centrum Wronek? Mamy coś, co łączy nowoczesność.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 zł138 m² 43,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:670 m²

Nowa oferta! Do wynajęcia oferujemy przestronny dom jednorodzinny o powierzchni 138 m2 ,usytuowany w spokojnej malowniczej miejscowości Białe Błota. Rynek - pierwotny Dom znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 000 zł1 027 m² 4 381,69 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:3 250 m²

Zdjęcia należą do właściciela oferty. Do sprzedania nieruchomość produkcyjno-mieszkalna o powierzchni całkowitej 1027 m2 leżąca w okolicach Opatkowic koło Krakowa na 50 arowej działce.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł136,59 m² 3 953,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:216 m²

Pół bliźniaka | Kulice, ul. Brzozowa | 139,59 m | 540 000 zł | po remoncie Na sprzedaż oferujemy połowę bliźniaka po kapitalnym remoncie w stanie deweloperskim, położoną w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł35,19 m² 71,04 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Przedstawiamy ofertę wynajmu przestronnego, jednopokojowego mieszkania o powierzchni 35,19 m2, położonego w sercu Warszawy przy Alei Wyzwolenia. Mieszkanie mieści się w klimatycznym,.

Szczegóły ogłoszenia

514 500 zł49 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż mieszkanie w Rumi o powierzchni 49 m2. Mieszkanie znajduje sie na ostatnim ,4 piętrze bloku. Składa się z 3 pokoi; - salonu z aneksem kuchennym - dwóch sypialni -.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł66,60 m² 5 690,69 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 66,6 m , położone na 3. piętrze w spokojnym bloku w Grajewie, ul. Osiedle Południe 16 - z odnowioną klatką schodową. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł1 700 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Edyta Biuro Obrotu Nieruchomościami ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży działki budowlanej o pow. 17 ar położonej w miejscowości Nielepkowice gm. Wiązownica. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

1 180 000 zł9 522 m² 124 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Biuro Nieruchomości Twój Dom oferujemy działkę produkcyjno-usługową o powierzchni 9522m2, przy drodze dk94 Kraków- katowice. Zgodnie z mpzp: ok 6000m2 - Produkcyjno Usługowa ok 2460m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł1 073 m² 148,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka budowlana nr 257/52 położona w spokojnej i zielonej miejscowości Siemyśl, zaledwie 17 km od Kołobrzegu i nadmorskich miejscowości. To idealne miejsce dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł34,19 m² 19 011,41 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2014

1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Bobrowieckiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 6 piętrowym budynku. Rok budowy: 2014 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

4 900 zł90,66 m² 54,05 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 5-pokojowe mieszkanie o powierzchni 90,66 m z dwoma miejscami postojowymi w garażu podziemnym oraz zamykanym schowkiem na balkonie. Mieszkanie znajduje się w atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł44,70 m² 7 807,61 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Oferta dostępna jedynie w naszym biurze. Oferujemy na sprzedaż piękne i stylowe 3-pokojowe mieszkanie umiejscowione na parterze 4-ro piętrowego bloku przy ul. Długiej w dzielnicy Piaskowa.

Szczegóły ogłoszenia

1 239 900 zł80,40 m² 15 422 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 900 m²

Przedstawiam do sprzedaży dom wolnostojący o pow. ok. 80m2 usytuowany na działce o pow. ok.1900 m2 zlokalizowany w Żółwinie. Do zaadoptowania tzw. niski parter na dodatkowe pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł59 m² 4 237,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie 59 m Sławków, osiedle pck Oferuję na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 59 m , położone w Sławkowie na osiedlu pck, na 4. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 000 zł112,09 m² 20 519 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 510 m²

Na sprzedaż unikatowy dom z bali z bezpośrednim dostępem do Jeziora Solińskiego oferta, jakich praktycznie nie ma na rynku! Dom mieszkalny wybudowany w 2009 roku z wysokiej jakości.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł65,63 m² 8 669,82 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Polecamy Państwu na sprzedaż mieszkanie położone Poznaniu na os. Dębina, w dzielnicy Zielony Dębiec. Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu z urządzoną księgą wieczystą. Lokal.