Nieruchomości

238 306 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

Rynek pierwotny

926 700 zł142,20 m² 6 516,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 687 m²

Nowoczesne osiedle wolnostojących domów położonych w bezpośrednim sąsiedztwie miasta Serock urokliwie położonym nad zalewem Zegrzyńskim. Nasza inwestycja to idealne połączenie komfortu,.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł45,56 m² 9 657,59 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

3 pokoje | 45,56 m | 1 piętro | balkon | klimatyzacja | blisko jeziora | Człuchów Na sprzedaż funkcjonalne, nowoczesne mieszkanie położone w Człuchów przy al. Wojska Polskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

639 154 zł40,05 m² 15 958,90 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż nowe mieszkanie dwupokojowe na 4 piętrze (powierzchnia 40,05 m2), położone w bardzo dobrej lokalizacji na Prądniku Białym w Krakowie. To ciekawa opcja pierwszego własnego.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Szczecin,zachodniopomorskie

336 500 zł1 082 m² 311 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń. Zamieszkaj na Prawobrzeżu Szczecina- świetnie skomunikowana, otoczona lasami dzielnica Sławociesze : Działka o powierzchni 1082m2 z bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł900 m² 766,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:dworek/pałac

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:58 560 m²

Tak, zgadzam się! Dworek z 1800 roku to prawdziwa perełka nie tylko ze względu na swoją wartość historyczną, ale również ze względu na wyjątkowy klimat, jaki oferuje. To nie tylko budynek,.

Szczegóły ogłoszenia

127 440 zł1 593 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

NA sprzedaż działka budowlana W szamocinie. - oferujemy działkę budowlaną o powierzchni 1593 m 2 w Szamocinie, na spokojnym osiedlu domków jednorodzinnych. Działka płaska,.

Szczegóły ogłoszenia

7 700 zł2 880 m² 2,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu oferuje do najmu teren w sąsiedztwie przy budynku dworca Bielany Wrocławskie, stanowiący część działki nr 163/1 , Obręb Bielany.

Szczegóły ogłoszenia

2 289 000 zł282 m² 8 081,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 064 m²

Oferujemy Państwu piękny dom na sprzedaż z ogrodem. Właściciele włożyli w niego sporo wysiłku i serca żeby doprowadzić go do idealnego stanu. Dom udoskonalany był najlepszymi.

Szczegóły ogłoszenia

889 000 zł116 m² 7 663,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:409 m²

Bliźniak narożny z ogrodem i garażem | 116 m | Rybnik Ochojec Na sprzedaż wyremontowany, w pełni umeblowany budynek narożny z garażem, wybudowany w 1997 roku, położony.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł47 m² 74,47 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 47 m , położone przy ul. 3 maja w samym centrum Lublina. Mieszkanie usytuowane na 4. piętrze nowoczesnego, 5-piętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

458 900 zł1 103 m² 416,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nowość! Działki budowlane w Nieborowicach blisko lasu! Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica na nowym osiedlu bliskość terenów zielonych Działka jednorodzinna (mn). Typ.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Mielec

Mielec,podkarpackie

4 900 000 zł2 057 m² 2 382 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Atrakcyjna nieruchomość komercyjna położona w Mielcu przy ul. Wojska Polskiego jednej z kluczowych arterii przemysłowych miasta, w bezpośrednim sąsiedztwie Specjalnej Strefy.

Szczegóły ogłoszenia

109 000 zł974 m² 111,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Podkarpackie Centrum Sprzedaży Nieruchomości przedstawia opracowaną propozycję sprzedaży nieruchomości gruntowej. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z najważniejszymi informacjami: treścią.

Szczegóły ogłoszenia

675 000 zł2 256 m² 299,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż Działka budowlana położona w Pisarach gm. Zabierzów przy ul. Spacerowej. Działka o powierzchni 22,5 ar, w całości budowlana, położona w otoczeniu luźnej zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 000 zł5 904 m² 296,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaprezentować Państwu, działkę zlokalizowaną (liszki) Mników. Działka w niedalekiej odległości od zbiorników wodnych w Kryspinowie.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł1 804 m² 116,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 18.04 ara, położona w miejscowości Terliczka, w powiecie Rzeszowskim. Dojazd do działki Gminną drogą utwardzoną. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

380 000 zł200 m² 1 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 971 m²

Dom W stanie deweloperskim W gminie dąbrowa tarnowska. Oferujemy do sprzedaży budynek mieszkalny jednorodzinny w stanie do wykończenia, położony na działce o powierzchni 0,1971ha,.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł32 m² 50 zł/m²

 

Piętro:6/15

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Polecam wolne od 1 czerwca na Winogradach (os. Zwycięstwa 15), o powierzchni 32 m2. L O K A L I Z A C J A Położenie mieszkania pozwala na bardzo dobre skomunikowanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł180 m² 6 111,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:7 100 m²

Professional Nieruchomości Lisowski siedziba- zgierz ul. 1 maja 3 Przedstawia ofertę sprzedaży domu w Kiełminach Zapraszamy do zakupu piętrowego domu w zabudowie wolnostojącej z ogrodem,.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł29,80 m² 7 718,12 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1988

Biuro nieruchomości Mint Property przedstawia na sprzedaż gotową do zamieszkania kawalerkę zlokalizowaną w Dębicy przy ul. Parkowej.Mieszkanie o powierzchni 29,80 m usytuowane na III.

Szczegóły ogłoszenia

368 000 zł5 400 m² 68,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tworkowa gmina Czchów Cztery widokowe działki na południowym stoku - idealne pod budowę domu lub inwestycję.   zł (18,4a) 92/2 65 000 zł (9a) 92/3 65 000 zł (9a   zł (14,3a).

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł45 m² 13 311,11 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz przestronnego mieszkania do własnej aranżacji w jednej z najatrakcyjniejszych lokalizacji w Gdańsku? Świetnie trafiłeś! atuty: - duży potencjał aranżacyjny - Świetna.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł3 581 m² 64,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana W pruchnej oferta na wyłączność biura Oferujemy Państwu do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 3500 m2 , położoną w Pruchnej spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

535 000 zł47 m² 11 382,98 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

3 pełne pokoje, obok pkp Ursus, do remontu w świetnej cenie tylko 535 000 zł! uwaga: czynsz za mieszkanie od 1 kwietnie 2026 roku został podwyższony do kwoty 711 pln. Czynsz zamiera wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł55 m² 63,64 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 3-pokojowe mieszkanie z małym balkonem zlokalizowane w Dolnym Sopocie przy ul. Helskiej. Piętro 2 z 2. Mieszkanie wolne od marca. Czynsz najmu 3500zł + opłaty. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

819 000 zł82 m² 9 987,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie położone w sercu Pogodna najbardziej pożądanej dzielnicy Szczecina. Lokal znajduje się przy ul. Popiełuszki, w nowoczesnym budynku z 2018.

Szczegóły ogłoszenia

145 000 zł16,50 m² 8 787,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w cichej i malowniczej okolicy. Lokalizacja: gmina Grybów - miejscowość Biała Niżna Powierzchnia działki głównej: 13,5 ara (1350 m ) + powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

666 000 zł37,20 m² 17 903,23 zł/m²

 

Piętro:parter/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Pańskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na parterze w 12 piętrowym budynku Rok budowy: 1966 nieruchomość Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

149 900 zł3 800 m² 39,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka zabudowana (1 budynek mieszkalny 2 budynki gospodarcze do remontu lub rozbiórki) położona w miejscowości Buszkowice w atrakcyjnej cenie. Nieruchomość o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł12 249 m² 85,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka rolno-budowlana z widokiem na morze i jezioro Kopań. Działka o powierzchni 12 249 mkw., w kształcie prostokąta o długości ok. 226 m i szerokości ok. 56 m.

Szczegóły ogłoszenia

21 625 zł865 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:centrum handlowe

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy na wynajem przestronną halę magazynową zlokalizowaną w atrakcyjnej okolicy Bartodziejów, blisko galerii handlowej, co zapewnia doskonałą komunikację i dostępność. Hala.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł41 m² 16 317,07 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Luksusowy Apartament 41 m u podnóża Szyndzielni Gotowiec Inwestycyjny Lokalizacja Nieruchomość znajduje się w jednej z najbardziej prestiżowych i rekreacyjnych części.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł4 000 m² 31,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedaży działka o powierzchni 4000 m2, znajdująca się we wsi Grabina Radziwiłłowska gmina Puszcza Mariańska. Działka objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Według planu.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł160,47 m² 4 549,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:7 227 m²

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży domu jednorodzinnego położonego w malowniczej i spokojnej miejscowości Popielawy. To idealne miejsce dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł220 m² 9 045,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 390 m²

Przedstawiamy funkcjonalny dom jednorodzinny o powierzchni ok. 170 m, położony w spokojnej i zielonej okolicy Osowca. Dom posadowiony na działce o powierzchni ok. 1400m2 ogrodzonej.

Szczegóły ogłoszenia

830 000 zł180 m² 4 611,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:5 282 m²

Działka z domem 5282 m granica Rydzyny i Dąbcza, ul. Wyspiańskiego / Rydzyńska Oferta na wyłączność Power Invest Leszno Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o powierzchni 5282.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł52,87 m² 47,29 zł/m²

 

Piętro:10/17

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Komfortowe, przestronne mieszkanie gotowe do wprowadzenia się! Mieszkanie w którym nikt jeszcze nie mieszkał! Poszukujesz przytulnego i funkcjonalnego mieszkania? Ta oferta jest właśnie dla.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł2 096 m² 94,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| działka o powierzchni 2006 m2, położona w Kiszewku koło Obornik, przy drodze z Obornik do Wronek. W odległości około 300 m droga rowerowa Oborniki - Stobnica. 600 metrów od.

Szczegóły ogłoszenia

238 350 zł1 164 m² 204,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż atrakcyjne działki letniskowe o nr ewidencyjnych 193/1, 193/2 o łącznej powierzchni 1164 m2, położone w turystycznej miejscowości Krzywe, gmina Świętajno, powiat olecki.

Szczegóły ogłoszenia

2 999 zł96 m² 31,24 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Toruń, os. Bydgoskie | - bydgoska 90 luksusowy metraż: 96 m I tylko 3 pokoje | przestrzeń premium! wprowadzenie Do wynajęcia od zaraz, doskonale zlokalizowane, spektakularnie przestronne, 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

731 680 zł45,73 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie bezpośrednio od dewelopera zakup bez prowizji I podatku pcc To już jedno z ostatnich mieszkań pozostałych do zakupu w ciekawej inwestycji na Prądniku Czerwonym. Zakup.