Nieruchomości

238 521 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

7 400 000 zł2 200 m² 3 363,64 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:2 990 m²

- bez prowizji dla kupującego - - okazja! - super inwestycja! - wyjątkowo korzystna lokalizacja! - możliwości - jedna Z nielicznych takich ofert W gdyni, przy ulicy morskiej - głównej drogi.

Szczegóły ogłoszenia

307 500 zł17,72 m² 17 353,27 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż gotowiec inwestycyjny | 3x kawalerka każda na osobnej kw Oferta dotyczy zakupu 1 lokalu inwestycyjnego 17,72 m2. Dostępne są 3 sztuki obok siebie - wszystkie wynajęte. Nie ma konieczności.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 771 726 zł55,54 m² 31 900 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,42 m z tarasem 24,50 m , położone na 8. piętrze w budynku C inwestycji Wiślane Tarasy 2.0. Rozkład mieszkania: pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

89 000 zł1 590 m² 55,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

NA sprzedaż Działka budowlana - Jezioro gm. Markusy Powierzchnia działki: ok 1590 m2 Działka budowlana w miejscowości Jezioro gm. Markusy o powierzchni około 1590 m2. Media: woda.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 000 zł263 m² 11 406,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 109 m²

W ofercie biura Rzeszowskie-Nieruchomości do sprzedania Dom z działką i garażem położony przy ul. Armii Krajowej z przeznaczeniem pod działalność usługową. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł51 m² 2 941,18 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Tomaszowo, mieszkanie, 51 m2, cena 150 000 zł, sprzedam. Jasne, przestronne mieszkanie na czwartym piętrze w okolicy Żagania. Nieruchomość posadowiona w w niewielkiej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł33 m² 75,76 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Eglish version below 1 pokojowe mieszkanie w prestiżowej Inwestycji w Krowodrzy lokalizacja: kameralny budynek, w którym znajduje się mieszkanie położony jest przy ulicy Kujawskiej.

Szczegóły ogłoszenia

1 699 000 zł210 m² 8 090,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 700 m²

*** Oferta na wyłączność nie szukaj dalej *** Biuro Nieruchomości Panorama przedstawia Państwu na sprzedaż wyjątkowy dom wolnostojący w malowniczej Przesiece. Nieruchomość położona na.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy Rewal

Rewal,zachodniopomorskie

39 990 000 zł7 500 m² 5 332 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż: oferujemy na sprzedaż 100 % udziałów w koło 20 letnim w nadmorskim biznesie z doświadczeniem na rynku turystycznym. Wyjątkowy ośrodek wypoczynkowy, bezpieczny,.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł665 m² 224,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Smart Property ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni ok. 6,65 ar. Nieruchomość gruntowa znajduje się w miejscowości Kobyle, gminie Nowy Wiśnicz.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł292,20 m² 4 449,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 081 m²

| na sprzedaż 7-pokojowy parterowy budynek usługowo-mieszkalny z poddaszem użytkowym o powierzchni użytkowej 178,2 m2 (pow. całkowitej 292,2 m2), zlokalizowany w północnej części.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł48,80 m² 30,74 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą na wynajem. Schludne, komfortowe mieszkanie 48,8 m2 ulokowane na 2 piętrze w bardzo dobrej lokalizacji przy ulicy Terebelskiej 56 Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł119,77 m² 4 174,67 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do sprzedania lokal usługowy o pow. 120 mkw w Żywcu ul. Wesoła. Oferta sprzedaży dotyczy lokalu handlowo usługowego o powierzchni całkowitej 119,77 mkw, zlokalizowanego na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

426 329 zł36,06 m² 11 822,77 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Hot oferta tylko U nas! Apartament 35,06 m z tarasem| Nowa inwestycja | Busko-Zdrój | Park Zdrojowy Na sprzedaż nowoczesny apartament o powierzchni 35,06 m z tarasem 10,35 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

304 800 zł28,30 m² 10 770,32 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

0% podatku pcc oferta deweloperska Nowy horyzont - Nowa perspektywa Znajdziesz tu zarówno niewielkie, ale funkcjonalne kawalerki jak i mieszkania 2-pokojowe i 3-pokojowe dwa budynki.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł305 m² 4 587 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 600 m²

Dom jamielnik Gdzie Natura 2000 spotyka prestiż i logistykę S5 Lokalizacja: jamielnik, ul. Jana Pawła II 31c (powiat nowomiejski / okolice Iława) Powierzchnia całkowita: 305 m Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

1 048 000 zł93 m² 11 268,82 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż przestronne 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 93 m zlokalizowane przy ul. Jurija Gagarina na Muchoborze we Wrocławiu. Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł1 300 m² 153,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlana Biała Niżna, gm. Grybów (pow. nowosądecki) W skład nieruchomości wchodzą dwie działki o numerach ewidencyjnych: 869/5, 859/6, o łącznej powierzchni 13.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł2 040 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka na osiedlu Starbacicha. Nieruchomość położona przy drodze wewnętrznej składająca się z dwóch działek ewidencyjnych o nr 286 i 287, łącznej powierzchni 2040 m2.

Szczegóły ogłoszenia

3 372 600 zł6 133 m² 549,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Jeżeli szukasz dużej, w pełni uzbrojonej działki z potencjałem inwestycyjnym w spokojnej części Krakowa, to jest oferta dla Ciebie. Biuro Nieruchomości Wolfies House prezentuję.

Szczegóły ogłoszenia

41,67 zł/m²636 m² 26 499 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia cały obiekt produkcyjno-biurowy składający się z hali oraz części biurowej, idealny dla firmy poszukującej miejsca łączącego funkcję produkcji oraz siedziby. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł7 200 m² 55,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do działki dojedziesz wklejając w Google Maps 52.070194, 21.194528 Gassy, gm. Konstancin-Jeziorna Numer Ewidencyjny 270 Media Prąd i woda -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

617 000 zł47,10 m² 13 100 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem w inwestycji Nova Wieliczka Szukasz wygodnego mieszkania w spokojnej okolicy, a jednocześnie blisko Krakowa? To mieszkanie spełni.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Prostki

Prostki,warmińsko-mazurskie

650 000 zł175 m² 3 714,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:681 m²

Na sprzedaż przestronny dom o powierzchni użytkowej ok 175 m 2 , posadowiony na zagospodarowanej działce o powierzchni 681 m 2 , położony w urokliwym, spokojnym miejscu przy.

Szczegóły ogłoszenia

774 900 zł77,50 m² 9 998,71 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, gabinetu oraz garderoby i dużej łazienki. Ogromnym atutem jest ustronny ogródek oraz bliskość stacji pkp Piaseczno - 2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

630 437 zł63 m² 10 006,94 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker 63m, 3 pokoje, ogródek, bulwary straceńskie Nowoczesny apartament przy Bulwarach Straceńskich Zamieszkaj tam, gdzie inni przyjeżdżają odpoczywać! Co nas.

Szczegóły ogłoszenia

358 360 zł1 054 m² 340 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Numer oferty 2111 Biuro Nieruchomości Optima ma Państwudo zaoferowania działki budowlane Ścięgnach pod Karpaczem. Działkiktóre są na sprzedaż mają wielkości od 1054m2 do 1516m2. Działkiposiadają.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe

Mierzyn,zachodniopomorskie

631 280 zł60,70 m² 10 400 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przedstawiamy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie w stanie deweloperskim, usytuowane w niskim budynku z windą, w malowniczej lokalizacji Mierzyna. Nieruchomość idealna dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł32,85 m² 4 535,77 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż 1 pokojowe mieszkanie W 3 piętrowej kamienicy zlokalizowane W wałbrzychu W dzielnicy stary zdrój. Opis lokalu: mieszkanie o powierzchni użytkowej 32,85 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

475 000 zł69 m² 6 884,06 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zapraszamy na prezentację wyjątkowych apartamentów z własnym ogrodem oraz dwoma miejscami parkingowymi w cichej i spokojnej okolicy. Zamknięte osiedle znajduje się w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł77,75 m² 6 418,01 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Kupujący nie płaci podatku pcc 2 %! Biuro Nieruchomości Leszek Banaś prowadzi sprzedaż kolejnej inwestycji pod nazwą "apartamenty Gołębiewski" w Świerkocinie pod Grudziądzem. 900 metrów od.

Szczegóły ogłoszenia

31,71 zł/m²41 m² 1 300 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal o powierzchni 41 m2 usytuowany na I pięt rze biurowca. Lokal składa się z 1pomieszczenia. Łazienka z wc do użytku wspólnego dostępna na piętrze. Dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

446 736 zł54,48 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje w nowo powstającym bloku z windą osiedle ustronie w Lubinie położone na I piętrze w stanie deweloperskim o pow. 54,48 m2 Funkcjonalny układ pomieszczeń, wejścia.

Szczegóły ogłoszenia

35 000 zł9 649 m² 3,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

NA wynajem teren O łącznej pow. OK. 95 arów Z czego ok. 80 arów stanowi utwardzony plac, zabudowany 3 kondygnacyjnym budynkiem usługowo - biurowym O łącznej pow. OK. 750 mkw., POŁOŻONY.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł85,10 m² 15 863,69 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1929

Polecamy do sprzedaży prosperujący biznes w sercu Gdyni - dwa apartamenty inwestycyjne przy ul. Abrahama Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość inwestycyjna położona w samym centrum Gdyni, tuż.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł258,40 m² 7 701,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:600 m²

Szukasz domu dla dużej rodziny, a może czegoś pod inwestycję w dobrej lokalizacji? Oferuję dom z dużym potencjałem w atrakcyjnej lokalizacji w Wołominie z wydzielonym.

Szczegóły ogłoszenia

1 520 000 zł150 m² 10 133,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:419 m²

Komfortowy dom W gdyni dąbrowa W bardzo dobrym stanie, segment rogowy, ul poziomkowa lokalizacja: gdynia Dąbrowa to dzielnica z pełnym zapleczem handlowo-usługowym, edukacyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł48,50 m² 8 226,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Powierzchnia: 48,5 m kw. Pow. dodatkowe: piwnica Liczba pokoi: 2 Piętro/l.pięter: 1/4 Rodzaj zabudowy: blok Balkon: NIE Okna: plastikowe Ogrzewanie: gazowe (piec dwufunkcyjny) Ciepła woda: gazowe.

Szczegóły ogłoszenia

11 000 000 zł21 986 m² 500,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferta skierowana do Deweloperów bądź Inwestorów. Na sprzedaż atrakcyjny teren w Suwałkach w województwie podlaskim przeznaczony pod zabudowę wielorodzinną i usługową.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

789 386 zł81,38 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Kameralne i nowoczesne osiedle w Gdańsku, blisko zieleni i z szybkim dojazdem do centrum. Zakup od dewelopera, bez 2% podatku pcc i prowizji. Atuty inwestycji: - każde mieszkanie oferuje.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł348 m² 4 568,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:19 200 m²

Na sprzedaż niecodzienna nieruchomość położona wśród łąk i lasów. * unikalne miejsce do zamieszkania * gotowy biznes - funkcjonująca agroturystyka * położona w malowniczym, zacisznym.