Nieruchomości

238 311 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

420 000 zł75,75 m² 5 544,55 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Kupujący nie ponosi żadnej prowizji - skorzystaj z naszej oferty bez dodatkowych kosztów. Dodatkowo, oferujemy bezpłatną pomoc w zakresie pośrednictwa kredytowego, aby cały proces był łatwy.

Szczegóły ogłoszenia

121 500 zł810 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

**** oferta W biurze DML-gs-3071 **** **** oferta promocyjna 0% prowizji od klienta kupującego **** prezentacja video Oferuje do sprzedaży działki znajdujące się.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł330 m² 512,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż zadbana, estetyczna i świetnie utrzymana działka.

Szczegóły ogłoszenia

176 550 zł1 605 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

*** działka W cichej I spokojnej okolicy *** 10 km od białegostoku *** Zapraszamy na bezpłatną prezentację ładnie położonej działki w cichej i spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 000 zł260 m² 15 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:150 m²

Na sprzedaż zadbany dom w zabudowie szeregowej ul. Lea / Krowodrza. Oferowany dom jest o powierzchni o powierzchni 260 m . Oddzielna klatka schodowa łącząca wszystkie kondygnacje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

4 328 200 zł227,80 m² 19 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Duży lokal usługowy W nowej inwestycji przy bulwarze nad motławą Lokal do własnej aranżacji | Luksusowa inwestycja nad samą Motławą | Nowoczesna architektura | Industrialny klimat | Nowa.

Szczegóły ogłoszenia

387 000 zł51,01 m² 7 586,75 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Mieszkanie ul Zdrojowa Duszniki-Zdrój z małym ogródkiem Polecamy Państwu atrakcyjną nieruchomość położoną w przy ul. Zdrojowej nr 4 w Dusznikach-Zdroju. Dawne sanatorium Dr. Schoena.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

882 404 zł66,85 m² 13 199,76 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Kup mieszkanie bez prowizji i podatku pcc! - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj.

Szczegóły ogłoszenia

4 995 000 zł1 119 m² 4 463,81 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:31

 

Parking:garaż wolnostojący

Wyjątkowy obiekt mieszkalno - biurowo - magazynowy położony w doskonałym punkcie miasta. Nieruchomość usytuowana jest w dzielnicy graniczącej z Rumią, praktycznie na granicy dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

2 950 000 zł3 100,30 m² 951,52 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:3 100 m²

Wyjątkowa oferta na wyłączność kupujący nie ponosi kosztów pośrednictwa! Prezentujemy kompleks nieruchomości przemysłowej, który doskonale sprawdzi się jako centrum produkcyjne, magazynowe lub.

Szczegóły ogłoszenia

80,12 zł/m²32,45 m² 2 600 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Oferujemy na wynajem atrakcyjny lokal użytkowy o powierzchni 32,5 m , zlokalizowany przy jednym z głównych wejść do Galerii Stokrotka w Opolu Lubelskim największym punkcie handlowych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł129,83 m² 6 154,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Oferta w Biurze prospace Kupujący nie płaci podatku 2% pcc! Oferuje na sprzedaż dom piętrowy w zabudowie bliźniaczej w zacisznej miejscowości Płoty - ok 10km od Zielonej Góry. Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł1 100 m² 118,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości foxhouse prezentuje Państwu ofertę sprzedaży dwóch atrakcyjnych działek budowlanych, położonych w malowniczej i zielonej części miejscowości Świętoszów. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

88 286 zł2 156 m² 40,95 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Bez prowizi możliwość wynajęcia większej powierzchni biurowej oraz lokali usługowych na poziomie 0 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu prestiżowego obiektu magazynowo- biurowego,.

Szczegóły ogłoszenia

209 000 zł46,79 m² 4 466,77 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Na sprzedaż oferujemy przytulne mieszkanie o powierzchni 46,79 m , zlokalizowane na czwartym piętrze budynku przy ul. Mierosławskiego w Szczecinku. Lokal składa się z dwóch pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 000 zł188,20 m² 15 409 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom parterowy o powierzchni użytkowej 188,1 m, położony w kameralnej, zielonej okolicy. Budynek został zrealizowany według indywidualnego projektu, z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

176 000 zł1 633 m² 107,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zarezerwowane do 2022-03-24 Właściciele oczekują ceny 36000euro. Działka 1633m2 oraz udział w drodze pod dom mieszkalny wolnostojący z projektem i uzbrojeniem w miejscowości Torzym.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł2 701 m² 129,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Posiadamy w ofercie na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 27a, położoną w Spytkowicach w spokojnej, zielonej okolicy. Powierzchnia budowlana zajmuje około 19a działki,.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł999 m² 129,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

W sercu malowniczych Kaszub, w urokliwej miejscowości Pierszczewo, czekają na sprzedaż działki. Działka to nie tylko ziemia to przestrzeń pełna możliwości i spokoju. Na sprzedaż oferujemy.

Szczegóły ogłoszenia

1 760 000 zł72 m² 24 444,44 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferujemy państwu do sprzedaży stan deweloperski - mieszkania gotowe do indywidualnej aranżacji lub z wykończeniem w różnych metrażach i na różnych piętrach. Proponowane mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł69,50 m² 6 258,99 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Domo Expert Nieruchomości przedstawia na sprzedaż 3 pokojowe, jasne i funkcjonalne mieszkanie, położone na 3. piętrze w zadbanym bloku w Bolesławcu. Lokal w dobrym standardzie,.

Szczegóły ogłoszenia

834 000 zł69,50 m² 12 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal usługowy 69,5 m Centrum Poznania, ul. Piekary 16 | Ogrodowa 17 (wejście do pasażu od dwóch stron) Cena: 12 000 zł/m netto Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

720 000 zł53 m² 13 584,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:656 m²

? całoroczny dom nad jeziorem - Świętne, gm. Wilczyn | 656 m działki Na sprzedaż nowoczesny, całoroczny dom wolnostojący o powierzchni użytkowej ok. 53 m , położony na działce 656.

Szczegóły ogłoszenia

2 516 000 zł2 576 m² 976,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna kraków czyżyny / łęg grunt pod zabudowę jednorodzinną 2 576 m kameralny projekt deweloperski W granicach krakowa gotowy pod realizację Na sprzedaż grunt inwestycyjny.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł57 m² 2 964,91 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na sprzedaż Na sprzedaż mieszkanie z dużym potencjałem, położone w spokojnej i zielonej miejscowości Podgórzyn. Lokal znajduje się na parterze budynku, co zapewnia wygodny.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł700 m² 1 070 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:11

 

Parking:-

Tylko U nas! Wyjątkowa Oferta Inwestycyjna w Sercu Strzelec Opolskich! Na sprzedaż kompleks budynków handlowo-usługowych z ogromnym potencjałem przekształcenia w obiekt.

Szczegóły ogłoszenia

66 170 zł1 018 m² 65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż działki budowlane o pow. od 991 m2 do 1161 m2 zlokalizowane w miejscowości Nowiny Wielkie, w gminie Witnica, 17 km na zachód od Gorzowa Wielkopolskiego. Dla nieruchomości,.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł60,01 m² 8 998,50 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z pięknym widokiem na las przy ul. Kcyńskiej. Mieszkanie składa się z: - salonu z balkonem i pięknym widokiem na las, - 2 sypialni, - oddzielnej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł1 437 m² 291,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Działka budowlana | 1437 m wz na duży dom | media | spokojna lokalizacja leśnica | gmina bukowina tatrzańska podstawowe informacje Lokalizacja: leśnica, gmina Bukowina Tatrzańska Powierzchnia: 1437.

Szczegóły ogłoszenia

108 460 zł1 972 m² 55 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 1972 m2, położona w miejscowości Kaczkowo, w gminie Łęczyce. Lokalizacja: nieruchomości zlokalizowane w cichej i spokojnej okolicy, idealnej dla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

701 783 zł52,20 m² 13 444,12 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowa inwestycja deweloperska W doskonałej lokalizacji - osiedle ruczaj mieszkania gotowe do użytkowania ( klucze) Kameralne osiedle 3 budynków mieszkalnych z niską trzypiętrową zabudową.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

420 600 zł53,93 m² 7 799 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne mieszkania z ogródkami Bezczynszowe Bez pcc Bez prowizji Z naszą pomocą - możliwość zakupu na kredyt bez wkładu własnego! Zamieszkaj w miejscu, gdzie codzienność staje się.

Szczegóły ogłoszenia

64 820 zł926 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy Państwu działkę budowlaną, objętą Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego. Malownicza i spokojna okolica - działka położona na obrzeżach wsi Młodzikówko w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł3 000 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania teren inwestycyjny o powierzchni 3000 m2. Istnieje możliwość zakupu większej powierzchni działki. Nieruchomość znajduje się w miejscowości Gąba koło Mszczonowa Wydana.

Szczegóły ogłoszenia

34,99 zł/m²151,17 m² 5 290 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:11

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem nieruchomość zlokalizowaną w Kielcach przy ul. Mielczarskiego 10. Przedmiotem najmu są.

Szczegóły ogłoszenia

6 450 000 zł2 765 m² 2 332,73 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 765 m²

Na sprzedaż hala magazynowa z biurem - Konstancin Jeziorna, pod Warszawą. Teren o przeznaczeniu usługowo mieszkaniowym - powierzchnia 2765 m2 - działka regularna i płaska. Szeroki wjazd na.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł170 m² 2 935,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:565 m²

Dom jednorodzinny w Sędziszowie Małopolskim Nowa niższa cena teraz tylko 499 000 zł Przedstawiamy niepowtarzalną ofertę domu jednorodzinnego w zabudowie bliźniaczej położonego.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł28 m² 21 392,86 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Z przyjemnością prezentujemy na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane przy ul. Kujawskiej w Krakowie, w jednej z najlepiej skomunikowanych i najbardziej pożądanych części.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł787 m² 125 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Oferta sprzedaży działki budowlanej Glinik, gmina Deszczno, woj. lubuskie, ulica Podgrzybkowa Na sprzedaż atrakcyjny grunt o łącznej powierzchni 787 m , składający się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

1 699 000 zł145,62 m² 11 667,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Komfortowy dom dla rodziny, wysoki standard, pełne wyposażenie, gotowy do zamieszkania! Na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny, położony w spokojnej i kameralnej okolicy, a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

412 000 zł9 177 m² 44,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

NA sprzedaż! Działka na trasie Wałcz- kołobrzeg! Atrakcyjna działka budowlana usytuowana w malowniczej miejscowości Golce w powiecie wałeckim! Golce to miejscowość w województwie.