Nieruchomości

238 365 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

407 000 zł63 m² 6 460,32 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w przy ul. Upalnej, położone na 5. piętrze w bloku z lat 80. z windą. Lokal o powierzchni 63 m oferuje funkcjonalny układ pomieszczeń,.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł25 m² 6 360 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1977

Kawalerka 25 m2 na drugim piętrze cztero-piętrowego bloku przy ul. Polnej w Puławach woj. lubelskie. Mieszkanie: -powierzchnia 25 m kw. -drugie piętro - blok czteropiętrowy Dostępne media:.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł3 300 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlano-siedliskowa 3300 m Stachlew, woj. łódzkie Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 3300 m położona w spokojnej miejscowości Stachlew w województwie.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 zł74 m² 94,59 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia funkcjonalny apartament o powierzchni 74m2 na 3.piętrze na Woli w 19.dzielnicy. Luksusowy nowoczesny apartament wykończony z najwyższej jakości materiałów. Atuty.

Szczegóły ogłoszenia

53,75 zł/m²80 m² 4 300 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:garaż

Szukasz miejsca na swój biznes w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Lublinie? Prezentujemy lokal o powierzchni 80 m przy ul. Bursztynowej, który łączy w sobie.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł41 m² 43,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie z dużym balkonem o powierzchni 41m2 położone na pierwszym piętrze w bloku przy ulicy Obrońców Tobruku w Olsztynie. Ściany świeżo pomalowane.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł750 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka mieszkaniowo-usługowa Żory - blisko centrum 750 m2 - 165.000 PLN Mam do zaoferowania działkę mieszkaniowo-usługową o pow. 750 m2 w Żorach przy ulicy Siewnej, zlokalizowaną.

Szczegóły ogłoszenia

8 316 100 zł12 794 m² 650 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wilanów - działka budowlana dla dewelopera. Bardzo dobra lokalizacja: kilkaset metrów od ulicy Vogla i dostępnej tam szerokiej infrastruktury oraz komunikacji miejskiej. W ulicy prawie wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

139 600 zł1 396 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki budowlane o pow. ok. 14 arów położone na obrzeżach Wawrowa (obręb ewidencyjny Czechów). Link do lokalizacji: Dla.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł54 m² 12 018,52 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

PO więcej ogłoszeń zapraszamy na naszą stronę www: dobraoferta.PRO Na sprzedaż: jasne mieszkanie 2-pokojowe w kamienicy Gdańsk Wrzeszcz, ul. Partyzantów 27a Powierzchnia: 54 m | 3. piętro |.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 300 000 zł154 m² 8 441,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Opiekun oferty Agnieszka   Dom w zabudowie bliźniaczej Żerniki Wrocławskie, ul. Kanarkowa 153,53 m | 4 sypialnie | garaż w bryle | 1 300 000 zł Na sprzedaż przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

472 800 zł2 364 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka położona bardzo blisko wody ok 150 m Dla wszystkich którzy uwielbiają spokój obcowanie Z ciszą I przyrodą - - Idealne miejsce do życia i odpoczynku. Duża ogrodzona.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł1 496 m² 177,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szukasz działki w rozsądnej cenie z dobrym dojazdem do Lublina? Planujesz nowoczesny i funkcjonalny dom jednorodzinny z poddaszem użytkowym, garaż w bryle budynku od strony wjazdu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 637 180 zł107,64 m² 24 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Prestiżowa inwestycja W sercu starego podgórza Kameralna inwestycja | Tylko 12 apartamentów | Najwyższy standard | Rekuperacja | Garaż podziemny | Klimatyzacja Szaflarska 9 to inwestycja stworzona.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł41,70 m² 12 925,66 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Luksusowe mieszkanie w sercu Elbląga Bulvar Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 41,7 m , położone na 3. piętrze nowoczesnego apartamentowca z windą przy ul. Bednarskiej.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł44,60 m² 5 381,17 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Tylko W naszym biurze - klucze W biurze Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane w klimatycznej kamienicy w Dąbrowie Górniczej, po przeprowadzonym remoncie, z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

92 000 zł1 764 m² 52,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Opis Mamy przyjemność zaprezentować działkę budowlaną z wydanymi warunkami zabudowy na sprzedaż, położoną w malowniczej miejscowości Licheń (66-500), w województwie wielkopolskim.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł51,36 m² 6 405,76 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Ta wyjątkowa oferta tylko dostępna w naszym biurze nieruchomości. Przedstawiamy Państwu na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie z ogrodem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 251 005 zł80,71 m² 15 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż nowoczesny lokal usługowy w centrum miasta Na sprzedaż prestiżowy lokal użytkowy o powierzchni 80.71 m , położony w świetnej lokalizacji przy ulicy Parkowej. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Blanki

Blanki,warmińsko-mazurskie

159 000 zł1 500 m² 106 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Malownicza działka 800 m od jeziora Blanki - idealna pod dom lub letnisko Na sprzedaż wyjątkowa działka 1500 m2 położona w urokliwej, warmińskiej wsi Blanki - zaledwie 800 metrów od jeziora.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł44,53 m² 13 923,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż: lokal typu studio z osobną sypialnią z widokiem na morze Rewal Biuro nieruchomości prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży nieruchomości położonej w nadmorskiej.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł287 m² 2 404,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:543 m²

Na sprzedaż urokliwy dom z lat 60 do remontu z dużym potencjałem aranżacyjnym, położony Rabce-Zdrój, przy ul. Poniatowskiego w woj.Małopolskim, idealny dla rodzin szukających komfortu.

Szczegóły ogłoszenia

300 zł/m²1 m² 300 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do wynajęcia powierzchnia dachu budynku dworca przeznaczona pod antenę. cena najmu. Dworzec leży.

Szczegóły ogłoszenia

88 000 zł881 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Głowienka - działka Z warunkami zabudowy! Na sprzedaż działka w kształcie kwadratu o wymiarach i powierzchni: - 27x31 m o powierzchni 0,0881 ha istnieje możliwość dokupienia.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł266 m² 4 135,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:3 292 m²

Dom z zabudową usługową nad jeziorem Łekno gm. Wągrowiec Dom nad jeziorem powiat wągrowiecki Marzysz o własnym domu z dużym ogrodem, a może szukasz miejsca pod inwestycję.

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł3 400 m² 54,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja Działka położona w miejscowości Kolonia Zrąb miejscu, gdzie natura wyznacza rytm codzienności. Bezpośrednie sąsiedztwo Skierbieszowski Park Krajobrazowy gwarantuje niepowtarzalne.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²163 m² 6 520 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Funkcjonalnie zaprojektowany lokal użytkowy z przeznaczeniem na dowolny rodzaj działalności - położony na drugim piętrze w nowym biurowcu w ścisłym centrum miasta. Otwarta przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Purda

Purda,warmińsko-mazurskie

9 825 000 zł480 m² 20 468,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:112 551 m²

Na sprzedaż: unikalna posiadłość z linią brzegową Jeziora Klebarskiego - 11,2551 ha prywatnego raju! Zamieszkaj w miejscu, gdzie natura spotyka się.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł3 097 m² 125,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Działka o pow.3097 m2 - grunty orne, w studium teren pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną niskiej intensywności.W drodze / ul. Na Świdwie/ prąd i woda, gaz, kanalizacja. Wydane.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 027 140 zł54,06 m² 19 000 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2028

Apartament Nr 33: 54,06 m III piętro Śródmieście / Stare Miasto - Lublin Karmelicka to jedna z tych ulic, które rozumieją tylko Ci, którzy wiedzą, czym jest prawdziwe centrum miasta nie.

Szczegóły ogłoszenia

2 550 zł39,80 m² 64,07 zł/m²

 

Piętro:10/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

| polecam do wynajęcia mieszkanie w świetnym punkcie komunikacyjnym, tuż przy metrze Pole Mokotowskie. Lokal usytuowany na 10-tym piętrze z widokiem na Pole Mokotowskie. Z większego pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł100 m² 9 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Prezentuję Państwu dom położony jest w wyjątkowo malowniczej części Kaszub, w spokojnej okolicy z pięknym widokiem na jezioro Rekowo oraz otaczającą przyrodę. Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

255,10 zł/m²13,72 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:medyczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Tylko u nas! Jeżeli szukasz komfortowej przestrzeni za równo dla siebie jak i dla Twoich klientów i uważasz, że miejsce pracy jest Twoją wizytówką zapoznaj się z tą ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł54 m² 7 018,52 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje | po generalnym remoncie | balkon | centrum Sosnowca Masz dość mieszkań wymagających remontu i niekończących się wydatków? Tutaj wchodzisz i mieszkasz - od razu, bez kompromisów.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

447 876 zł51,48 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Bezpośrednio od dewelopera , brak prowizji oraz podatku 2% pcc. Mieszkania W różnym metrażu. Termin oddania do użytkowania 30.09.2026 BESTATE WROCŁAW oferuje do sprzedaży mieszkanie trzypokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł1 773 m² 394,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Chochołów. Widokowa działka w Chochołowie - zabytkowej wsi, której centrum zabudowane jest oryginalnymi drewnianymi domami góralskimi z bali. Względy historyczne i bogactwo kulturowe.

Szczegóły ogłoszenia

675 675 zł5 005 m² 135 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mam zaszczyt zaprezentować Państwu pięknie położoną działkę o powierzchni 5005m2 z możliwością podziału i warunkami na podłączenie mediów (wody i prądu). Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

282 447 zł2 853 m² 99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działki budowlane w Starym Bosewie (gmina Długosiodło). Obie z nich mają nieco powyżej 1400m. Możliwość kupienia jednej z nich lub obu. Działki mają założone Księgi.

Szczegóły ogłoszenia

1 560 000 zł155 m² 10 065 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej w okolicy Milanówka idealne miejsce dla rodziny. Na sprzedaż oferujemy komfortowy dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej, zrealizowany.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł200 m² 1 745 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:597 m²

Dom na sprzedaż Mońki, ok. 200 m , działka 597 m Na sprzedaż dom jednorodzinny położony w miejscowości Mońki, o powierzchni około 200 m , usytuowany na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Kukowo

Kukowo,warmińsko-mazurskie

2 700 000 zł214 677 m² 12,58 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:214 627 m²

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowej nieruchomości gruntowej zabudowanej o łącznej powierzchni 21,4677 ha, położonej w miejscowości Kukowo, gmina.