Nieruchomości

238 339 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

22 zł/m²545 m² 12 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:15

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia obiekt usługowy w Bożympolu Małym. Oferujemy na wynajem wyjątkowy obiekt usługowy o powierzchni całkowitej 545 m i użytkowej 345,9 m , położony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł47,56 m² 11 963,84 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Gotowe do odbioru, dwupokojowe mieszkanie z balkonem w cichej i zielonej okolicy. I pcc! Inwestycja składa się z trzech budynków wielorodzinnych. Niska zabudowa i spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

80,95 zł/m²21 m² 1 700 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Lokalizacja Lokal znajduje się w Gorzowie Wielkopolskim Osiedle Górczyn. To jedna z najbardziej rozwiniętych i popularnych części miasta, zapewniająca bardzo dobrą dostępność oraz.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł1 982 m² 272,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana wśród zabudowy jednorodzinnej. Zadrzewiona. Dojazd do działki drogą prywatną Działka częściowo ze stawem Media: prąd, woda miejska i gaz. Idealny dojazd do Warszawy trasą S8.

Szczegóły ogłoszenia

333 000 zł48,90 m² 6 809,82 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1915

Na sprzedaż mieszkanie - ul. Sudecka przy Urzędzie Miasta w Jeleniej Górze - oferta na wyłączność, nie szukaj dalej! Na sprzedaż mieszkanie położone na 3 piętrze kamienicy przy ul. Sudeckiej.

Szczegóły ogłoszenia

18 000 000 zł17 000 m² 1 058,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Międzywodzie, teren inwestycyjny 1,7 ha/ 13 tys.m2 PUM, sprzedaż. Kupujący nie płaci prowizji, pośrednik wynagradzany jest przez sprzedającego. Grupa wgn Koncern Obrotu Nieruchomościami. Sprzedam,.

Szczegóły ogłoszenia

15 000 zł300 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 580 m²

Wynajmę dom w miejscowości Nowe Kozłowice gmina Wiskitki powiat Żyrardów woj. Mazowieckie Budynek typowo przeznaczony na kwatery pracownicze Siedem pokoi dwie kuchnie dwie łazienki ogrzewanie piec.

Szczegóły ogłoszenia

267 000 zł49,50 m² 5 393,94 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wszechstronnego, dobrze doświetlonego, oraz bardzo ustawnego mieszkania z duszą. Lokalizacja: wokół znajduje się pełny węzeł komunikacyjny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

543 270 zł51,74 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Pragnę zaprezentować ofertę sprzedaży nowego mieszkania w apartamentowcu przy ul. Lubickiej 46 w Toruniu. Salon z aneksem kuchennym i dwie sypialnie + balkon o powierzchni 8,7.

Szczegóły ogłoszenia

665 000 zł280 m² 2 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 154 m²

Duży dom jednorodzinny i garażem dwustanowiskowym w bryle budynku położony na działce o powierzchni 2154 m2. Bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń zapewnia miejsce na odpoczynek.

Szczegóły ogłoszenia

70 000 zł850 m² 82,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka położona w miejscowości Budy Czarnockie gmina Piątnica o pow. 850 m2. Na teren na którym położona jest działka wydana została decyzja o warunkach zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

495 772 zł60,46 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zamieszkaj w Nowym Dworze Gdańskim, popularnej miejscowości łączącej centrum Polski z plażami Mierzei Wiślanej. Nowy Dwór Gdański to niewielkie miasteczko z niespełna 10 tys.

Szczegóły ogłoszenia

864 552 zł11 084 m² 78 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

**duża działka *** piękne miejsce na budowę osiedla ***gmina choroszcz** Zapraszamy na prezentację. Atrakcyjnej, ładnie położonej działki w gminie Choroszcz 2 km od Białegostoku. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

37 500 zł750 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:3 999 m²

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą wynajmu reprezentacyjnej nieruchomości o ogromnym potencjale komercyjnym, położonej w samym sercu Lubina, w województwie.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł36,50 m² 18 054,79 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Opiekun oferty Agnieszka Grotek tel.   Dwupokojowe, narożne mieszkanie o powierzchni ok. 36,5 m2 po generalnym remoncie, w doskonałej lokalizacji. Podstawowe informacje: przytulne.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł57 m² 8 754,39 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Trzypak - gotowiec inwestycyjny Z roi 8,9%! Mieszkanie (57 m2) podzielone na 3 niezależne kawalerki, położone na parterze kamienicy na bydgoskim Osiedlu Leśnym. Propozycja idealna dla Inwestora.

Szczegóły ogłoszenia

63,75 zł/m²80 m² 5 100 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia przestronne trzypokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji. Lokalizacja/budynek: doskonała lokalizacja w centrum miasta, na granicy Woli i Śródmieścia. Budynek położony 7.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Lińsk,kujawsko-pomorskie

880 000 zł250 m² 3 520 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:1 991 m²

Położenie Rozległa działka o charakterze mieszkalnym położona w Lińsku - wsi borowiackiej położonej w województwie kujawsko-pomorskim, w powiecie tucholskim, w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

321 000 zł834 m² 384,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Bardzo ładna działka z wydanymi warunkami zabudowy. Możliwość zrobienia zamkniętego osiedla. Wymiary ok.22x37m. Energia elektryczna- skrzynka na granicy działki. Woda, gaz bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

2 199 000 zł250,60 m² 8 774,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 571 m²

Do sprzedania dom jednorodzinny o pow. użytkowej wynoszącej ok. 342,2m 2 położony na działce o pow. 15,74a w okolicy ul. Rycerskiej. Teren wokół ogrodzony i w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

282 000 zł8 083 m² 34,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Atrakcyjna działka rolna z możliwością uzyskania warunków zabudowy pod zabudowę mieszkalną lub usługowo-produkcyjną. Doskonała inwestycja, teren w studium przeznaczony pod tereny zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł10 376 m² 110,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna O pow. 10 377 M2 W ludwinowie zegrzyńskim - powiat legionowski - gmina serock Świetna lokalizacja - spokojna okolica domów jednorodzinnych,.

Szczegóły ogłoszenia

585 000 zł34 m² 17 205,88 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mint Property prezentuje na sprzedaż funkcjonalne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 34 m , znajdujące się na 2 piętrze w 5-piętrowym w nowym wybudowanym budynku przy Josepha.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł52 m² 5 576,92 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o pow 52m2 w bloku na 2 piętrze składa się z 2 pokoi, korytarza, łazienki, balkonu, toalety 2 piwnic. Okna pcv, ściany malowane, podłogi , panele, wykładzina, glazura. Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

437 500 zł1 250 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Witam chciałbym Państwu zaprezentować działkę w miejscowości Brzezina w gminie Miękinia z wydanymi warunkami zabudowy. Działka ma kształt prostokątny o bokach 41m x 30m.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł78,50 m² 9 171,97 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż wyjątkowo funkcjonalne , 4-pokojowe mieszkanie położone na Różance. W otoczeniu dużo terenów zielonych, miejsca do odpoczynku i spacerów. Mieszkanie po remoncie nowe panele,.

Szczegóły ogłoszenia

308 000 zł22 000 m² 14 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Odległości: daszewo 3 km, karlino 3 km, białograd 8 km, szczecin 114 km. działka gruntu o pow 2.2 ha teren płaski , działka otoczona lasami cena: 14 zł / m2 wolne od zaraz działka budowlana -.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł22 600 m² 61 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Mam przyjemność przedstawić Państwu atrakcyjną ofertę sprzedaży działki Usługowo-Produkcyjnej o powierzchni 22.600m2, położoną w Lubicach, gmina Kołbiel w powiecie Otwockim przy.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł36,60 m² 6 967,21 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

*** Tylko w Home Park *** Mieszkanie na 2 piętrze/2 w budynku położonym w okolicach Manufaktury, blisko planowanego przystanku przesiadkowego w Łodzi. Idealne jako inwestycja na.

Szczegóły ogłoszenia

121,58 zł/m²98,70 m² 12 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Oferujemy do wynajmu lokal handlowy w atrakcyjnej części Gocławia. Lokalizacja to jeden z największych atutów tego lokalu.W bezpośrednim sąsiedztwie istotne węzły komunikacyjne.

Szczegóły ogłoszenia

562 640 zł2 164 m² 260 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana w miejscowości Pępowo o powierzchni 2164m2. Działka znajduje się w sąsiedztwie takich miejscowości jak: żukowo i Rębiechowo. Około 18km.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²128,69 m² 7 721 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Opiekun oferty: jakub Kruszyński tel.   Otoczenie nieruchomości: nieruchomość zlokalizowana jest na wrocławskim Psim Polu, w bezpośrednim sąsiedztwie ul. Żmigrodzkiej jednej.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²47,77 m² 2 389 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Warszawa Wynajem | Wynajem Praga-Północ | Biura na Wynajem | Warszawa Wileńska | Powierzchnie na Wynajem | Lokale na wynajem | Podano stawki netto. Oferta może się zmienić Przedmiotem wynajmu są.

Szczegóły ogłoszenia

825 000 zł63,60 m² 12 971,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Podgórze Duchackie ul. Halszki 63.6m2 / 3 pokoje DO WEJŚCIA + balkon WE SPEAK ENGLISH Cena do negocjacji Możliwość zakupu na kredyt. Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe 3 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro, ul. Koniuchy

Toruń,kujawsko-pomorskie

40 zł/m²56 m² 2 240 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia powierzchnia biurowa 56m2 położona na 1 piętrze biurowca, składa się z 2 pomieszczeń. Lokal klimatyzowany. Obiekt ogrodzony, monitoring. Parking na terenie posesji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

639 000 zł40 m² 15 975 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł217,90 m² 4 359,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:19 057 m²

Sprzedam dom wolnostojący położony w miejscowości Jaźwiny w odległości ok. 50km od Warszawy. Dojazd szybką trasą S17 i kolejką pkp. Nieruchomość położona jest na pięknej,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 210 479 zł56,83 m² 21 300 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przestronne mieszkanie z 2 balkonami na Mokotowie *bez prowizji po stronie kupującego* *bez podatku pcc* lokalizacja: mieszkanie położone jest w dynamicznie rozwijającej się części Warszawy,.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro

Chodzież,wielkopolskie

40 zł/m²224,50 m² 8 980 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na wynajem lokale handlowo - usługowe blisko centrum Chodzieży. Ekskluzywny butik? Sklep specjalistyczny? Gabinety medyczne? Kosmetologia? Prywatna klinika? Szkoła tańca? Studio fitness? Przedszkole?.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł36,94 m² 13 129,40 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowoczesne mieszkanie Z ogródkiem W wysokim standardzie - dąbrowa tarnowska. Oferujemy do sprzedaży komfortowe mieszkanie o powierzchni 36,94m2, w pełni umeblowane i wyposażone,.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł2 849 m² 452,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę działki budowlanej w Starym Kisielinie z bezpośrednim dostępem od ul. Pionierów Lubuskich. Na działkę została wydana decyzja o warunkach.