Nieruchomości

239 041 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 €/m²35 m² 420 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Oferta wynajmu powierzchni biurowej - 35 m2 Oferujemy do wynajęcia nowoczesną powierzchnię biurową o wielkości 35 m2, zlokalizowaną w prestiżowym parku logistycznym o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

870 000 zł42,69 m² 20 379 zł/m²

 

Piętro:8/14

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Premium apartament Kraków Młyny Mogilska Budynek B (wieża) stan deweloperski + projekt. Na sprzedaż piękny apartament z dużym zadaszonym balkonem z widokiem na miasto. Do użytku.

Szczegóły ogłoszenia

20 zł/m²150 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy Państwu do wynajęcia hale handlowo-usługowo-produkcyjną z możliwością przystosowania powierzchni do różnego rodzaju działalności (zgodnie z preferencjami najemcy). Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 000 zł5 500 m² 1 000 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej o funkcji usługowo-mieszkalnej zlokalizowanej w samym centrum Bydgoszczy, przy ulicy Toruńskiej. Działka posiada 5500m2.

Szczegóły ogłoszenia

45 zł/m²69,82 m² 3 142 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Opiekun oferty Jakub Kruszyński Tel.   Do wynajęcia lokal biurowy znajdujący się w nowoczesnym budynku oddanym do użytku w 2023 roku. Nieruchomość doskonale sprawdzi się jako.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

435 000 zł56,64 m² 7 680,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:152 m²

Rezerwacja! oferta bezpośrednia! Ofertą sprzedaży jest atrakcyjny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 56,64 m2, położony w rejonie Os. Chopina w Stargardzie.

Szczegóły ogłoszenia

535 000 zł27 m² 19 814,81 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 27 m , położone na warszawskiej Ochocie, przy ul. Grójeckiej/bitwy Warszawskiej 1920r. Mieszkanie znajduje się na 2. piętrze w 7-piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

653 000 zł32,67 m² 19 987,76 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zespół Annderson prezentuje do sprzedaży atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie o pow. 32.6 m2 z balkonem przy ul.Biskupa Prandoty 10C. Mieszkanie gotowe do odbioru, sprzedawane w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł100,02 m² 13 897,22 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Wyjątkowa oferta sprzedaży apartamentu W krakowie przy ul.TYNIECKIEJ. Apartament o powierzchni 100,02 m , idealny do zamieszkania, wynajmu lub prowadzenia biznesu! Mieszkanie aktualnie.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł41,64 m² 12 463,98 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bezpieczna transakcja tylko Z licencjonowanym pośrednikiem! Polecam na sprzedaż 2-pokojowe, urokliwe mieszkanie w samym sercu Jeżyc, przy ul. Szamarzewskiego, z jednoczesnym zachowaniem.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł44 m² 13 181,82 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Oferuję wyjątkowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 44,1 m, położone na szóstym piętrze nowoczesnego, siedmiopiętrowego budynku z 2001 roku. To idealna propozycja dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł58,60 m² 10 580,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,60 m , położone na II piętrze przy ul. Dużej 5 w Markach, na kameralnym osiedlu Horowa Góra. Mieszkanie posiada bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

62 000 zł1 172 m² 52,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Domańscy Nieruchomości polecamy Państwu do sprzedaży atrakcyjną działkę o powierzchni 11,72 ara, która położona jest w malowniczym miejscu przy lesie w miejscowości Dzierdziówka,.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł171,48 m² 2 560,07 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Tylko u nas! Biuro pośrednictwa w nieruchomościach Blue Home ma przyjemność zaprezentować Państwu bardzo interesującą ofertę sprzedaży lokalu użytkowego zlokalizowanego w Lubiczu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

529 000 zł96 m² 5 510,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:694 m²

Kilka km od Częstochowy właśnie tam powstaje dom jednorodzinny dla Ciebie. Blachownia miejscowość z pięknym stawem , ciszą i spokojem, przestronna plaża , łódki. Urokliwa spokojna okolica.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 000 zł190 m² 12 632 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 252 m²

Przestronny, luksusowy dom w Stylu Rustykalnym zaprojektowany z dbałością o każdy szczegół. Przestrzenny salon tworzy wspólnie z kuchnią i holem ciekawą aranżację.

Szczegóły ogłoszenia

4 400 zł83 m² 53,01 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem nowoczesne mieszkanie o powierzchni 83 m2 usytuowane na pierwszym piętrze w nowoczesnym osiedlu. Mieszkanie znajduje się na warszawskim Wawrze przy ulicy Mieczysława.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł216,50 m² 6 461,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:5 444 m²

Atrakcyjna oferta pięknego domu w miejscowości Chałupy Zapraszam do zapoznania się z ofertą oryginalnego i unikatowego domu usytułowanego ok 6,5 km od Koszalina, ok 18 km od Mielna. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

4 400 000 zł328,16 m² 13 408,09 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:13

 

Rok budowy:1991

Inwestycyjna część domu na sprzedaż o pow.całkowitej 328,16m2 / 277,8m2 użytkowej w Gdyni w Orłowie. 3/4 domu z dodatkowym domkiem o pow.34,9m2 na wspólnej działce.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł115 m² 7 391,30 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:4 470 m²

Ustrzyki Dolne, na sprzedaż budynki funkcji przemysłowej i administracyjno- magazynowej. Przedmiotem sprzedaży jest grunt o pow. 0,4470 ha będący w użytkowaniu wieczystym oraz budynki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

598 000 zł43,30 m² 13 811 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

2-pokojowe mieszkanie Z ogródkiem Bez prowizji i podatku pcc W ofercie różne powierzchnie mieszkań Miejsce postojowe w cenie mieszkania! mieszkanie oddane do użytku możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

456 000 zł1 204 m² 378,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

1204 M przestrzeni na twój dom W wilkowicach ogrodzona działka Z mediami W otoczeniu nowych domów Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1204 m , stanowiąca.

Szczegóły ogłoszenia

39 500 zł3 053 m² 12,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

:kontakt: anna Kościńska, tel.   od poniedziałku do piątku w godzinach od 10.00 do 18.00 Pięknie położone działka rolna z możliwością wykorzystywania na cele rekreacyjne.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 000 zł1 080 m² 2 407,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:4 035 m²

NA sprzedaż Chcesz obejrzeć nieruchomość kliknij tutaj Gotowy biznes na sprzedaż + prywatny dom Zapraszam Cię do zapoznania się z nietuzinkową ofertą nieruchomości położonej w zacisznej.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Soce

Soce,podlaskie

220 000 zł10 000 m² 22 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

*** działka na koloni malowniczej wsi soce *** Zapraszamy serdecznie na bezpłatną prezentację działki położnej na kolonii wsi Soce. Istnieje możliwość podziału na mniejsze, minimalna powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Hala Kalsk

Kalsk,lubuskie

499 000 zł500 m² 998 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

City Invest Nieruchomości oferuje do sprzedaży halę o powierzchni 500 plus możliwość dokupienia sąsiedniej nieruchomości do adaptacji około 500m na biura lub mieszkania znajdującą się.

Szczegóły ogłoszenia

956 000 zł66,22 m² 14 436,73 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż nowy, czteropokojowy apartament z tarasem i trzema balkonami, od dewelopera! Bez pcc. Bez prowizji. Apartament składa się z : - salon 21,43m2 - kuchnia 8,22m2 - korytarz 10,28 m2.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł92,97 m² 7 852 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1976

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Nietuzinkowe mieszkanie w domu wolnostojącym w Lublinie - lsm, 4 pokoje o pow. 92,97 m Z dwoma niezależnymi.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł1 000 m² 99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka z przeznaczeniem pod zabudowę jednorodzinną, w odległości 300 metrów od jeziora Lubichowskiego. Działki znajdują się na terenie byłej szkółki roślin, dzięki czemu.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł165 m² 7 575,76 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2019

Osiedle Polana Wawer przy ulicy Celulozy to nowoczesna inwestycja zrealizowana z dbałością o jakość i trwałość. Inwestycja znajduje się w dzielnicy Wawer, która obecnie jest.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł33 m² 9 666,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1887

Mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 33m2 położone na drugim piętrze w kamienicy na bydgoskim Śródmieściu. Mieszkanie w dobrym stanie technicznym, w pełni wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł10 468 m² 59,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż duża, atrakcyjna działka budowlana położona w malowniczej i spokojnej części miejscowości Sieniawa. Nieruchomość posiada aktualne warunki zabudowy umożliwiające budowę.

Szczegóły ogłoszenia

32 zł/m²300 m² 9 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Jeśli szukają Państwo przestrzeni, która łączy komfort pracy, prestiżową lokalizację i pełne poczucie bezpieczeństwa ta oferta spełni te oczekiwania. To doskonały wybór dla firm.

Szczegóły ogłoszenia

128,62 zł/m²311 m² 40 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wyjątkowe biuro o powierzchni 311 m na 3. piętrze w centrum biznesowym Warszawy. Lokalizacja: centrum. Doskonały dojazd komunikacją miejską, metro i parking w zasięgu. Standard:.

Szczegóły ogłoszenia

309 900 zł50,34 m² 6 156,14 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w Bytomiu przy ulicy Olimpijskiej. Mieszkanie znajduje się na szóstym piętrze w 10 piętrowym bloku. Składa się z: dwóch pokoi, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł45,43 m² 20 911,29 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Apartament z panoramicznym widokiem na Tatry | Kościelisko, ul. Królewska | balkon | garaż | gotowy najem Tatry nie są tu widokiem - są częścią codzienności. Ten apartament w Kościelisku.

Szczegóły ogłoszenia

484 000 zł48,44 m² 9 991,74 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Oferuję 4-pokojowe przepiękne mieszkanie w topowej lokalizacji Lublina! Znajduje się na parterze 4-piętrowego budynku. Jego powierzchnia to 48,44 m2. Mieszkanie jest dwustronne i przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

657 207 zł35,26 m² 18 638,88 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowe mieszkania - prądnik biały, górka narodowa. W ramach kolejnego etapu inwestycji powstanie łącznie 236 mieszkań, ulokowanych w czterech budynkach o sześciu kondygnacjach naziemnych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

540 000 zł63,53 m² 8 499,92 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować kameralną inwestycję złożoną z zaledwie sześciu mieszkań, wybudowaną na osiedlu Budziwój przy ul. Miejskiej. Prezentowane.

Szczegóły ogłoszenia

63 zł/m²145 m² 9 135 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Biuro do wynajęcia. Wrocław, stare Miasto | Kamienica klasy premium Do wynajęcia funkcjonalna powierzchnia biurowa położona w reprezentacyjnej, odrestaurowanej kamienicy biurowej w ścisłym.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł57,80 m² 8 564,01 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 4-pokojowe W niskim budynku blisko centrum miasta Wygodne, zadbane i bardzo dobrze doświetlone mieszkanie o powierzchni 57,80 mkw składające się z pokoju dziennego, trzech.