Nieruchomości

239 044 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

Rynek pierwotny

555 000 zł63,77 m² 8 703,15 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta bez podatku pcc i prowizji! Biuro Rzeszowskie Nieruchomości prezentuje wyjątkowe, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 89,14 m , zlokalizowane w spokojnej i kameralnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

462 150 zł49,54 m² 9 328,83 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Inwestycja deweloperska W centrum miasta, w okolicy politechniki łódzkiej, tuż przy centrum handlowym sukcesja indywidualne miejsce postojowe - gratis! (oferta niestety ograniczona czasowo).

Szczegóły ogłoszenia

81,85 zł/m²28,10 m² 2 300 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajmu lokal użytkowy o powierzchni 28,10 m2, znajdujący się we Wrocławiu przy ul. Traugutta. Lokal był użytkowany jako pub - salon gier, składa się z pomieszczenia sali gier oraz.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł28 m² 85,71 zł/m²

 

Piętro:9

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Dla pierwszego najemcy! Oferuję na wynajem nowoczesny, luksusowy apartament typu studio (kawalerka) o wysokim standardzie, położony na 9. piętrze prestiżowej inwestycji Global Office Park przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

30 zł/m²70 m² 2 100 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal na wynajem 70 m , Bydgoszcz, ul. Kościuszki 15a Oferuję do wynajęcia funkcjonalny lokal użytkowy o powierzchni 70 m , położony w bardzo dobrej lokalizacji przy ul. Kościuszki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 111 zł45,79 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Apartament wykończony pod klucz! zakup bez podatku pcc! nowa inwestycja - w bezpośrednim dostępie do centrum miasta! Budynek oddany do użytku! *** nowoczesne rozwiązania - pompa ciepła +.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł110 m² 11 818,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 324 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny z dużym potencjałem, położony w jednej z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji w Swarzędzu przy ul. Strzeleckiej. Nieruchomość usytuowana jest na.

Szczegóły ogłoszenia

61,53 zł/m²48,76 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Zapraszam do zapoznania się z ofertą lokali na wynajem w miejscowości Prażmów. Nowy budynek usługowy daje możliwość aranżacji lokalu wg własnych potrzeb. Do wynajęcia lokal.

Szczegóły ogłoszenia

37 000 zł6 200 m² 5,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działki rolne oraz leśne W szarwarku! Oferujemy do sprzedaży działkę rolną położoną w miejscowości Szarwark w gminie Dąbrowa Tarnowska. Najważniejsze informacje dotyczące.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy Ełk

Ełk,warmińsko-mazurskie

110 000 zł13,28 m² 8 283,13 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Zapraszamy do zapoznania z ofertą sprzedaży miejsca postojowego w hali garażowej w ścisłym centrum miasta, w budynku Pocztovia Residence o powierzchni 13,28m2. Dodatkowo do.

Szczegóły ogłoszenia

54,55 zł/m²110 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na wynajem przedstawiam Państwu lokal handlowo-usługowy pod działalność o powierzchni 110 m2 znajdujący na ulicy Bałtowskiej w Ostrowcu Świętokrzyskim z bezpośrednim dojazdem do drogi.

Szczegóły ogłoszenia

12,50 €/m²627,72 m² 7 847 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Malta Office Park to kompleks budynków biurowych zlokalizowanych w bezpośrednim sąsiedztwie jeziora Maltańskiego w Poznaniu. Zapraszamy do wydostania się z przestrzeni biurowej.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł3 200 m² 102,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż oferowana jest atrakcyjna działka rolno-budowlana o powierzchni 3200 m, zlokalizowana w miejscowości Pogórska Wola. Nieruchomość o funkcjonalnym kształcie litery.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł159,50 m² 8 463,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Nowy dom | nowoczesna stodoła| taras | balkon | garaż | duże przeszklenia Wyobraź sobie miejsce, w którym dom nie jest obowiązkiem tylko nagrodą. Wracasz po intensywnym dniu, parkujesz.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł120 m² 2 491,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dom wolnostojący pow użytkowej 120m2, na 5-arowej ogrodzonej działce w Kramsku pow koniński na sprzedaż. Budowany z cegły w 50-tych latach. Składa się z 6 pokoi, kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

24,38 zł/m²80 m² 1 950 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal użytkowy w Boguszowie-Gorcach (boguszów) o powierzchni 80m2. Lokal do własnej aranżacji z chęcią uczestniczenia w kosztach ze strony właściciela. Lokal Znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł6 781 m² 131,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana z prawomocnym pozwoleniem na budowę oraz rozpoczętym dziennikiem budowy, znajdująca się w miejscowości Prądnik Korzkiewski, gmina Wielka Wieś -.

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł27,69 m² 7 764,54 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Katowice Brynów kawalerka ul. Ligocka przy Parku Kościuszki Oferujemy mieszkanie o powierzchni 27,69m2 zlokalizowane w dzielnicy Brynów. Usytuowane w 10 piętrowym budynku na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł190 m² 5 257,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Oferta sprzedaży nowoczesnego domu w stanie deweloperskim z kluczami od zaraz Łódź, ul. Henrykowska 38, dzielnica Widzew-Wschód. ( w ofercie dwa gotowe domy oraz trzecie planowany na 2026.

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł1 530 m² 120,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka 1530 m Dągi, obręb dywity 372/43 | blisko jeziora | 10 km od Olsztyna Szukasz miejsca pod budowę domu w spokojnej, zielonej okolicy, ale z szybkim dojazdem do miasta? Ta działka.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł1 639 m² 274,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Widokowa działka przy jeziorze Leleskim w gminie Pasym Oferujemy do sprzedaży nieruchomość będącą działką o pow. 1639 m2 wraz z udziałem w drodze dojazdowej. Stanowi ona.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł51,40 m² 7 587,55 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Nowoczesne 3 pokoje z balkonem | 51,41 m | ul. Sikorskiego | Widok na Park Róż Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,41 m , położone na 2. piętrze odnowionej.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł70 m² 10 857,14 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Oferuję na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 70 m w Wrocławiu, na Psie Pole. Nieruchomość znajduje się na trzecim piętrze budynku z 2005 roku. Mieszkanie jest w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł37,20 m² 7 526,88 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie na sprzedaż | 37,2 m | ul. Dąbrowskiego 56 | balkon Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane jest przy ul. Dąbrowskiego 56 w Łodzi. Lokalizacja zapewnia bardzo dobrą komunikację.

Szczegóły ogłoszenia

6 900 000 zł1 700 m² 4 058,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta bez prowizji od Kupującego! Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę usługową o powierzchni 1700 m , położoną w doskonałej lokalizacji na Sadybie, w sercu Dolnego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem

Wilków,małopolskie

489 000 zł128,17 m² 3 815,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż dom w stanie surowym otwartym, zlokalizowany w Wilkowie koło Kocmyrzowa. Lokalizacja Dom usytuowany w malowniczej i cichej miejscowości Wilków - tylko 17.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł56,20 m² 10 124,56 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Serdecznie zapraszam do zapoznania się bardzo ciekawą ofertą sprzedaży mieszkania położonego przy ulicy Strzeleckiej (róg strzelecka/długa) w budynku z lat 60. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

2 380 000 zł82,63 m² 28 803,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Prezentujemy wyjątkowy 3-pokojowy apartament, niecałe 900 metrów od plaży - Inwestycja Nadmorski Dwór dewelopera Invest Komfort - Gdańsk Brzeźno. Mieszkanie o pow. użytkowej 82,63 m2 jest.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł220 m² 1 227,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 295 m²

Przestronny dom Z dużym potencjałem Oferujemy Państwu na sprzedaż 2-kondygnacyjny dom o powierzchni całkowitej ok. 220 m 2 , położony na 13-arowej działce w Pszowie (obręb.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł181,22 m² 3 857,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:330 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej, z 2004 roku, o powierzchni ok. 110 m2, znajdujący się na ul. Chopina w Rydzynie k. Leszna ~ Wygodny ~.

Szczegóły ogłoszenia

35 zł/m²45 m² 1 575 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

*** 45 M2 do wynajęcia W świetnej lokalizacji *** Zapraszamy na bezpłatną prezentację funkcjonalnego lokalu, przystosowanego do prowadzenia działalności biurowej, handlowej lub usługowej. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł61 m² 9 655,74 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Rezerwacja Opiekun oferty: łukasz Szajkowski   Otoczenie nieruchomości: kleczków - osiedle położne na południowym brzegu Odry na północ od Wrocławskiego Rynku. Osiedle charakteryzuje się.

Szczegóły ogłoszenia

55 zł/m²12 m² 660 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal biurowy położony na I piętrze budynku biurowo usługowego w południowej części Skierniewic. Jeden pokój o powierzchni 13m.kw. W dobrym stanie. Dla prawnika, księgowej lub pod.

Szczegóły ogłoszenia

997 000 zł114,59 m² 7 183,51 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie i lokal mieszkalny o łącznej powierzchni 114,59 mkw położony w ścisłym Centrum miasta, przy Al. Piastów. Nieruchomość idealna, aby stworzyć duży.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł140 m² 2 821,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:4 741 m²

Dom wolnostojący na dużej działce Budy Wielgoleskie, gm. Latowicz Są nieruchomości, które kupujesz na gotowo i są takie, które dają Ci coś znacznie więcej przestrzeń do stworzenia miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 000 zł4 439 m² 675,83 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:4 514 m²

Ciekawa oferta inwestycyjna - na sprzedaż budynek dawnych koszar pruskich z początku XX wieku. Obiekt znajduje się we Wrześni, powstał latach 1902-1910. 4 kondygnacje nadziemne ( parter, 1 piętro,.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł54 m² 59,26 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Przestronne (54 m ) 2-pokojowe mieszkanie położone na klimatycznych Starych Bielanach w otoczeniu zieleni, ciszy i kameralnej zabudowy. To idealna propozycja dla osób szukających spokojnego.

Szczegóły ogłoszenia

528 000 zł4 800 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną o pow. 4800 m2 położoną w Trzebieży przy ulicy Jana z Kolna. Działka częściowo zadrzewiona. W planie zagospodarowania przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

3 700 zł38 m² 97,37 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem komfortowe mieszkanie o powierzchni 38m2 usytuowane na drugim piętrze w bloku mieszkalnym. Mieszkanie znajduje się na warszawskim Mokotowie przy ulicy Cybernetyki. Na.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł635 m² 313 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Marzysz o porannej kawie na tarasie własnego domu, zaledwie kilka minut od jednej z najpiękniejszych polskich plaż? Szukasz działki, na której możesz zacząć budowę od zaraz, bez zbędnych.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł1 470 m² 68,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

**** oferta W biurze DML-gs-3046 ***** 0% prowizji od klienta kupującego Oferuję do sprzedaży działkę znajdującą się w miejscowości Dębniaki gm. Kowal. Parametry podstawowe: -.