Nieruchomości

238 306 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

Dom

Grądy,małopolskie

77 000 zł70 m² 1 100 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 403 m²

Jeśli szukasz spokojnego miejsca z dala od miejskiego zgiełku, ale jednocześnie z dobrym dostępem do infrastruktury, ta oferta będzie dla Ciebie idealna. Na sprzedaż nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł73 m² 5 465,75 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o łącznej powierzchni 75,39 m , położone na 10., ostatnim piętrze budynku z windą. Winda dojeżdża od poziomu -1 do 9. piętra, a na ostatnią.

Szczegóły ogłoszenia

2 530 000 zł5 500 m² 460 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność dla Biura Nieruchomości! unikalna działka inwestycyjna W świeradowie-zdroju ? Świeradów-Zdrój, ul. Osiedlowa / Podgórna ? Powierzchnia działki: 5500 m ? Cena: 2 530.

Szczegóły ogłoszenia

43,07 zł/m²83,59 m² 3 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Na wynajem lokal biurowy Rybnik Sobieskiego - powierzchnia: 83,59 m2 - piwnica: 5,40 m2 - piętro: 1 - lokal przy deptaku - parking miejski w bliskim sąsiedztwie - możliwość umiejscowienia reklamy -.

Szczegóły ogłoszenia

883 950 zł3 550 m² 249 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

O% - nabywca nie płaci prowizji, prowizję biura pokrywa sprzedający! Atrakcyjna działka o powierzchni 3550m 2 położona przy ul. Dworcowej , blisko centrum Lęborka (3min. samochodem).

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł21 500 m² 18,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy działkę rolno-budowlaną ok. 2,15 ha - Wroników, gm. Rozprza - przy drodze asfaltowej, z bardzo dobrym dojazdem do Łodzi, piotrkowa oraz autostrady A1, media w drodze. Część objęta.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

989 000 zł92,13 m² 10 734,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:522 m²

Do sprzedania lokal mieszkalny o powierzchni 92,13 m2 na nowoczesnym osiedlu w Antoninowie. Funkcjonalny układ: salon z aneksem, 3 sypialnie, 1 łazienka, wc, własny ogródek. Nowoczesna.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł94 m² 7 117 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

Przestronne mieszkanie w niskiej zabudowie | Tarnów, ul. Brandstaettera | 94 m | Bez prowizji next nieruchomości prezentuje na sprzedaż komfortowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 94 m,.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł70 m² 7 571,43 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przestronne 4 pokojowe legnica bielany Na sprzedaż przestronne i klimatyczne mieszkanie o powierzchni 70 m , położone na drugim (niskim) piętrze kameralnej, 5-rodzinnej kamienicy,.

Szczegóły ogłoszenia

2 850 000 zł867,69 m² 3 285 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

! oferta dostępna tylko W pepper house! atuty: - bliskość do Śródmieścia! - lokale użytkowe na parterze! - po remoncie elewacji frontowej! charakterystyka: kamienica 4-kondygnacyjna,.

Szczegóły ogłoszenia

16 273 €2 328 m² 6,99 €/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia magazyn 2328m2, warszawa-Ursynów bezpośrednio przy węźle Warszawa Południe i drogach ekspresowych S7 oraz S2. Standard: nośność posadzki 7t/m2 wysokość 10m instalacja tryskaczowa.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł39,52 m² 6 300,61 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania własnościowego o powierzchni niespełna 40 m2 z przynależną piwnicą o powierzchni 11,67m2. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł249 m² 2 967,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 552 m²

Lokalizacja: dom położony jest na rogu ulicy 1 Maja i Ogólnej. W sąsiedztwie znajduje się Dworzec Główny w Skarżysku-Kamiennej, apteki, przychodnie, szkoły, przedszkola, sklepy oraz.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł3 600 m² 402,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferowana działka, zabudowana budynkiem mieszkalnym znajduje się w centrum Zduńskiej Woli. Nieruchomość tworzą trzy działki o łącznej powierzchni 3600m2. Działka stanowi świetne miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł125,59 m² 6 361,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:373 m²

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Oferujemy lokal w zabudowie dwurodzinnej, położony w cichej i przyjaznej okolicy. Jeśli szukasz balansu między komfortem.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł7 736 m² 51,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do zaoferowania nieruchomość gruntowa składająca się z działki o łącznej powierzchni 0,7736 ha, niezabudowanej położonej w miejscowości Popielów, gmina Popielów. Zgodnie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

670 500 zł39,25 m² 17 082,80 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkaj w swoim stylu - wysoki standard, klucze gotowe do odbioru Nieważne, na jakim etapie życia jesteś - ta nowoczesna inwestycja powstała z myślą o ludziach, którzy chcą tworzyć.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł123,61 m² 2 418,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Dom w Parkoszewie, 15 km. od Bartoszyc to oferta dla tych, którzy potrzebują spokojnego siedliska w zielonej okolicy. Budynek mieszkalny jest w ciągłym użytkowaniu. Został zbudowany.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł2 000 m² 149,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka 2000 m z budynkiem do adaptacji - idealna pod agroturystykę, dom w górach lub pod działalność gospodarczą. Na sprzedaż działka o powierzchni 2000 m , położona.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 649 000 zł270 m² 9 811,11 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Wyjątkowe domy W prestiżowej inwestycji - wilanowska przystań Ekologiczne budownictwo | Nagradzana inwestycja | Doskonała lokalizacja | Zielona okolica | Idealne dla rodzin ***** rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł76 m² 7 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:7 769 m²

Oferujemy na sprzedaż dom jednorodzinny wybudowany w latach 80., charakteryzujący się solidną konstrukcją i funkcjonalnymi rozwiązaniami technicznymi. Najważniejsze informacje dotyczące.

Szczegóły ogłoszenia

Hala

Szczecin,zachodniopomorskie

7 000 zł200 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 115 m²

Do wynajęcia plac utwardzony płytami betonowymi o powierzchni 2115m2. Na placu posadowiona jest hala stalowa o pow. 200m2 ( 20m X 10m ) i 4m wysokości, pokryta plandeką. Brama wjazdowa.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł1 500 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Polecamy Państwu działkę budowlaną położoną w Nowogardzie. Nieruchomość o powierzchni 1500 m2 znajduje się w kompleksie 30 działek. Dostępne media to: prąd, woda.

Szczegóły ogłoszenia

65 000 zł314 m² 207,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Własność. Działka budowlana położona 500 m od Jeziora Będgoszcz (w linii prostej 150 m). Nieruchomość o pow. 314 m kw. (wymiary 15m x 21m) położona przy wewnętrznej drodze.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł56,92 m² 14 915,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,92m2 z balkonem 9,14m2 z bezpośrednim widokiem na piękny las miejski. Mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Włocławek

Włocławek,kujawsko-pomorskie

259 000 zł60 m² 4 316,67 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Biuro nieruchomości bemo prezentuje Państwu lokal handlowo-usługowy na sprzedaż, o powierzchni 60m2 na pierwszym piętrze, składający się z małej poczekalni oraz dwóch pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

850 000 zł151,05 m² 5 627,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:487 m²

Zakup bez podatku pcc - bezpośrednio od dewelopera! Zapraszamy do zakupu jednego lub dwóch budynków mieszkalnych jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim! Cena oraz.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł33,40 m² 9 880,24 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Z przyjemnością oferujemy do kupienia kawalerkę o pow. 33,4 m2, która jest zlokalizowana w Śródmieściu Opola. Lokal znajduje się na 1 piętrze, w 3 piętrowym budynku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

4 100 zł64,43 m² 63,63 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prestiżowy apartament - salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka z wc oraz przedpokój (41,93 m2) do wynajęcia długoterminowo - blisko plaży, wysoki standard, basen, sauna, siłownia,.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł100 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Polecam: tylko U nas do sprzedania 3-pok. (z możliwością 4), 2-poziomowe mieszkanie w jednej z lepiej rozwijających się dzielnic Wrocławia Fabrycznej, os. Maślice, ul. Suwalska.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł39,25 m² 15 286,62 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atrakcyjna oferta sprzedaży mieszkania położonego w centrum Karpacza. Lokal mieszkalny w apartamentowcu położony jest na pierwszym piętrze w kilku-lokalowym budynku wybudowanym.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł722 m² 137,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy na sprzedaż kompleks 11 działek budowlanych położonych w malowniczej miejscowości Zawada, gmina Myślenice, o łącznej powierzchni 1,5033 ha. Nieruchomość została podzielona na.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł99,61 m² 11 545,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:365 m²

Piła, osiedle Podlasie Nowoczesny, energooszczędny dom, i dealne połączenie nowoczesnej architektury i lokalizacji, dzięki której szkołę, zakupy i przystanek masz w zasięgu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

429 000 zł31 m² 13 838,71 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Apartamenty w Dusznikach-Zdroju - serce Kotliny Kłodzkiej Jeżeli szukasz miejsca, z którego możesz uczynić bazę do wyjazdów zarówno na narty (zieleniec), na rower, na łażenie po.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł680 m² 2 352,94 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:-

NA sprzedaż nieruchomość restauracja wraz Z hotelem Nieruchomość zlokalizowana jest w ścisłym centrum miasta Lubaczów w bardzo atrakcyjnym miejscu. m. Lubaczów położone jest na.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł3 013 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 3000 m Knyszyn, ul. Grodzieńska Warunki zabudowy | Media w drodze | Piękna okolica Na sprzedaż atrakcyjna działka położona w miejscowości Knyszyn (woj. podlaskie,.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł2 200 m² 54,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka rolno-budowlana o powierzchni 22 ar (2200 m ), położona w bardzo dobrze skomunikowanej części w Podłężu gm. Niepołomice przy ul. Grabskiej.

Szczegóły ogłoszenia

464 900 zł55,10 m² 8 437,39 zł/m²

 

Piętro:13/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie po generalnym remoncie - Tychy, ul. Nałkowskiej | 53,7 m | ostatnie 13. piętro Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie, położone w Tychach przy ul. Nałkowskiej, na.

Szczegóły ogłoszenia

860 000 zł62,77 m² 13 700,81 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1955

Do sprzedaży mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni około 62,77 m2. Kameralny blok z 1955 roku (mieszkanie narożne). Atuty cicha, spokojna część Nowej Huty ekspozycja trójstronna: wschodnia,.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł47 m² 51,06 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Kraków - Krowodrza, ul. Łokietka Mieszkanie na wynajem o powierzchni 47 m2 położone na ósmym piętrze w dziesięciopiętrowym bloku z połowy lat 70. XX wieku. Nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł156,12 m² 6 085,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Oferta domu jednorodzinnego w Zbuczynie na ul.Błękitnej. Oferuję do zakupu dom z 2004 roku, wyposażony i gotowy do zamieszkania w zacisznej ulicy blisko lasu. Dom w całości.