Nieruchomości

239 042 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

470 000 zł58,80 m² 7 993,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2-pokojowe | 58 m | do remontu Przestronne i ustawne mieszkanie z dużym potencjałem aranżacyjnym. Idealne dla osób, które chcą urządzić wnętrze według własnej wizji lub.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 180 000 zł156,16 m² 7 556,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:550 m²

Przedstawiam na sprzedaż wyjątkowy Dom w zabudowie bliźniaczej, położony w urokliwej lokalizacji, otoczony zielenią. Nieruchomość ma powierzchnię około 156 m i znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

310 870 zł4 441 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Polecam prostokątną działkę przy drodze krajowej nr 30 w miejscowości Trójca gmina Zgorzelec. Działka objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego- uchwała nr 216/09 Rady Gminy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

810 000 zł72,75 m² 11 134,02 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Idealne mieszkanie dla rodziny | Ogródek | Brak prowizji kupującego! | Oferta na wyłączność Diamentowe Zacisze - Rząska Bezpośrednio przy granicy Krakowa. Bezczynszowe, gotowe mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 000 zł9 205 m² 173,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Activ oferuje do sprzedaży teren przemysłowy działkę o powierzchni 0,9205 ha, położoną w obrębie Legnickiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej, na terenie gminy Gromadka.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł1 768 m² 248,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania 2 działki ewidencyjne, razem ponad 1760m2 w Kałęczynie blisko granicy z Grodziskiem Maz., Wymiary każdej 25 x 35 m, do sprzedania tylko razem. Zapisy mpzp: - zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

87 000 zł1 000 m² 87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Atrakcyjnie położony kompleks działek budowlanych w województwie pomorskim w gminie Wicko w miejscowości Szczenurze. Działki po 1000m2. Media w drodze.Dojazd drogą asfaltową.

Szczegóły ogłoszenia

3 700 000 zł182 m² 20 329,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:688 m²

Nowoczesny, w pełni wyposażony dom o powierzchni 182 m , położony w pierwszej linii zabudowy nad Jez. Święcajty w miejscowości Kolonia Rybacka. Nieruchomość znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

690 920 zł1 502 m² 460 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Niekanin koło Kołobrzegu na sprzedaż działka budowlana o pow. 1.502 m2 W obowiązującym planie zagospodarowania przestrzennego gminy Kołobrzeg działka przeznaczona pod budownictwo.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł82 100 m² 5,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Działka rolna o powierzchni 8,21 ha położona.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł122 m² 10 245,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:182 m²

Nowoczesny bliźniak w stanie deweloperskim w świetnej lokalizacji na granicy Pruszkowa z Piastowem zaledwie 1,3 km od stacji skm/km Piastów. Niezwykle funkcjonalny budynek zapewniający.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł80 435 m² 5,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż piękna działka u zbiegu rzeki Elmy i Łyny pod Lidzbarkiem Warmińskim. Działka o powierzchni 8 ha znajduje się w Koniewie w odległości ok 4 km od Lidzbarka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

749 000 zł125 m² 5 992 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Przedstawiamy Do sprzedaży, bardzo ładny - Nowy Bliźniak w Osowcu o powierzchni całkowitej ok.125 m2. Parter w stanie deweloperskim, poddasze do własnej aranżacji w stanie surowym.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł32 m² 71,88 zł/m²

 

Piętro:4/14

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

For details in English / Ukrainian / Russian language call us or contact via sms / whatsapp / Viber / Telegram Do wynajęcia jasne mieszkanie, zlokalizowane na 4 piętrze w nowoczesnym budynku. Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

89 000 zł1 066 m² 83,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka budowlana, głobino, ul.Łąkowa, gm.Słupsk, powiat słupski, 89.000,-PLN Link do filmu: Na sprzedaż działka budowlana blisko miasta Słupska.

Szczegóły ogłoszenia

624 000 zł28,18 m² 22 143,36 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

1a/1 - 2-pokojowe mieszkanie z osobną sypialnią i ogródkiem | Bronowice | 28,18 m + ogródek 28 m Wykończone z meblami i agd Cena promocyjna - do potwierdzenia. tel.

Szczegóły ogłoszenia

349 500 zł1 909 m² 183,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Idealna działka pod budowę wymarzonego domu Przedstawiamy Państwu atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 1909 m położoną w centrum Jeżowa Sudeckiego. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

22 560 zł940 m² 24 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:1 451 m²

Do wynajmu obiekt usługowo-magazynowy ewentualnie drobnej produkcji. Obiekt znajduje się na terenie ogrodzonym, wyłożonym kostka brukową, monitorowany. Parking ok.600 m2. Do części magazynowej można.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł30,78 m² 17 600 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż nowe mieszkanie w nowoczesnym apartamentowcu o powierzchni 30,78 m , usytuowany na pierwszym piętrze przy ulicy Szeligowskiego w Lublinie. Na sprzedaż nowoczesne i w.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

336 945 zł48,37 m² 6 965,99 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Przytulne 2-pokojowe mieszkanie 48,37 m2 - Gniew | Kameralna zabudowa, blisko natury i Zamku Krzyżackiego Na sprzedaż oferuję nowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 48,37 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł1 510 m² 350,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1510 m2 w spokojnej i zielonej okolicy Tarnowskich Gór. Wymiary: 54,34 x 28,50 m2 media: prąd - na działce internet - na działce woda - ok.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł400 m² 3 725 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Niniejsza oferta dotyczy sprzedaży działki, zabudowanej budynkiem mieszkalnym w Świdniku o powierzchni użytkowej dochodzącej do 320mkw, na którą składają się następujące pomieszczenia:.

Szczegóły ogłoszenia

16 200 zł9 000 m² 1,80 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

Poszukujesz nowoczesnej przestrzeni magazynowo-produkcyjnej? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Na powierzchni 900 m znajdziesz funkcjonalny obiekt położony w pobliżu Kurowa, który spełni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

850 000 zł85 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:650 m²

0% prowizji, 0 % podatku pcc. Na zdjęciu przedstawiamy wizualizację domu. Posiadamy pozwolenie na budowę 7 domów i 7 działek budowlanych, uzbrojonych przy ul. Marii Skłodowskiej-Curie.

Szczegóły ogłoszenia

Magazyn Medyka

Medyka,podkarpackie

2 709 zł180,60 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem nieruchomość zlokalizowaną w Medyce. Przedmiotem najmu jest budynek produkcyjny.

Szczegóły ogłoszenia

93 000 zł1 334 m² 69,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest działka z warunkami zabudowy 1335 m2- obręb geodezyjny Gościno. Usytuowanie działki i warunki pozwalają na pełną swobodę w projektowaniu przestrzeni według.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł84,35 m² 7 705,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:537 m²

Wolnostojący, 4- pokojowy, parterowy dom z poddaszem użytkowym (89,73m2 pow. użytkowej mieszkalnej) z 2010 roku na działce o powierzchni 537m2 w Trzeciewcu, gmina Dobrcz pod.

Szczegóły ogłoszenia

151 000 zł3 223 m² 46,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trójkąt

Atrakcyjna działa letniskowa, w pobliżu dużego jeziora i lasów. Zgodnie z Uchwałą Rady Gminy Bierzwnik znajduje się w obszarze oznaczonym teren 6ML przeznaczonym na cele zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł72 m² 7 916,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Oferowane mieszkanie stanowi doskonałą inwestycję dla osób ceniących sobie wysoki standard mieszkania, przestrzeń oraz funkcjonalność. Zapraszam na prezentację, by na własne oczy przekonać się.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł53,70 m² 7 430,17 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1926

Na sprzedaż oferuję słoneczne, przestronne mieszkanie o powierzchni 53,7 m2, położone na 1. piętrze budynku w spokojnej części centrum Darłowa. Mieszkanie składa się z: dwóch ustawnych.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł56 m² 7 125 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

Szczegóły ogłoszenia

56 000 zł1 200 m² 46,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana z warunkami zabudowy | Natura 2000 | Rezerwat Nietupa | Podlasie | Krynki | Kruszyniany Biuro Nieruchomości In-Home prezentuje ofertę sprzedaży działki budowlanej (1200 m2).

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł48 m² 52,08 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowa oferta Oferujemy do wynajęcia mieszkanie w Dąbrowie Górniczej, w Dzielnicy Reden, ul. Adamieckiego. Mieszkanie jest częściowo umeblowane ( zabudowa kuchenna, garderoba). Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

684 400 zł116 m² 5 900 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Tylko w naszym biurze! Nowoczesne mieszkanie 116 mkw - bliźniak, laskowice Pomorskie Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie w budynku typu bliźniak, położone w spokojnej części Laskowic.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł36 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie M2 na sprzedaż, częstochowa, północ, ul. Michałowskiego. Oferta na wyłączność dostępna tylko W wgn! Oferujemy do sprzedaży z dużym potencjałem jednopokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

677 540 zł71,32 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Biuro nieruchomości homespace prezentuje na sprzedaż sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 71,32 m , zlokalizowane na parterze nowoczesnego segmentu w inwestycji Nasza Enklawa przy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

869 000 zł82 m² 10 598 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:180 m²

Komfortowy domy o powierzchni 82m2 z ogródkiem na kameralnym osiedlu w doskonałej lokalizacji [ ~~ Najważniejsze informacje ~~ ] - Kameralne i przytulne, zamknięte osiedle 14.

Szczegóły ogłoszenia

Dzień pokazowy 2026-05-13

370 000 zł61,20 m² 6 045,75 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

3-pokojowe mieszkanie z balkonem, klimatyzacją i piwnicą | Wolsztyn, ul. Garbarska blisko jeziora i parku! Na sprzedaż oferuję funkcjonalne, klimatyzowane mieszkanie o powierzchni 61,2.

Szczegóły ogłoszenia

1 249 000 zł198 m² 6 308,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Agencja Nieruchomości homeserwis Ostrowiec Świętokrzyski prezentuje sprzedaż pięknego domu o powierzchni całkowitej 198 m2 w bocznej uliczce w dzielnicy Koszary (boczna uliczka od.

Szczegóły ogłoszenia

2 890 000 zł362 m² 7 983,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 206 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość - nowoczesny dom jednorodzinny z funkcjonalnym lokalem usługowym. Idealna propozycja zarówno do komfortowego zamieszkania, jak i prowadzenia własnej.

Szczegóły ogłoszenia

15 zł/m²40,30 m² 605 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nieruchomość położona w Dobrym Mieście, przy ul. Zwycięstwa 50/2. Lokal znajduje się na parterze w budynku Dworca. Powierzchnia lokalu użytkowego wynosi 40,30 m2. Wywoławcza stawka czynszu.