Nieruchomości

238 306 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

66,67 zł/m²30 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal o powierzchni około 30 m2 położony na I piętrze znajdujący się w budynku przy ul. Świętopełka. Nieruchomość posiada własny parking, przypadający dla wynajmującego jedno.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Szczecin,zachodniopomorskie

610 000 zł88,50 m² 6 892,66 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Zapraszamy do zakupu mieszkania położonego w centrum Szczecin! Ta doskonale usytuowana nieruchomość znajduje się zaledwie 600 metrów od Bramy Portowej, 350-800 metrów od Wydziałów zutu oraz 850.

Szczegóły ogłoszenia

298 000 zł52,30 m² 5 697,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Agencja homeserwis nieruchomości Ostrowiec Świetokrzyski ul.Iłżecka 23 wystawia do sprzedaży funkcjonalne mieszkanie po remoncie o powierzchni 52,30 m2 przy ul. Sienkiewicza w Ostrowcu Św.,.

Szczegóły ogłoszenia

6 990 zł580 m² 12,05 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:-

| bez prowizji- do wynajęcia dwie hale magazynowo- produkcyjne o łącznej pow. ok. 600 m 2. Hale o max wysokości ok. 5m, dostępne z rampy. Okna pcv, klimatyzacja. Dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł2 467 m² 141,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna na sprzedaż - Czarnówko | 2467 m | Idealna pod działalność usługową i handel Jeżeli szukasz miejsca pod rozwój biznesu w dynamicznie rozwijającej się części.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł605 m² 958,68 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:4 000 m²

Szukasz idealnej przestrzeni pod działalność gospodarczą lub inwestycję? Ten budynek komercyjny to strzał w dziesiątkę! nowa cena: 580 000 zł (poprzednia cena: 700 000 zł obniżka aż 120 000.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł84 m² 3 810 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Przedmiotem sprzedaży jest lokal mieszkalny z odrębną własnością dla którego prowadzona jest księga wieczysta, usytuowany na 1 pietrze w niskim bloku o powierzchni użytkowej 84 m.kw.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł4 731 m² 107 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnej nieruchomości gruntowej położonej w Cząstkowie Polskim, w gminie Czosnów (powiat nowodworski), oddalonej od Centrum Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 150 000 zł160,15 m² 13 424,91 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż przestronne, 5-pokojowe mieszkanie o powierzchni 160,15 m położone w kameralnym budynku na Ruczaju. To nowoczesny projekt w otoczeniu niskiej zabudowy, w spokojnej,.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł27,47 m² 8 336,37 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Przedmiotem sprzedaży jest funkcjonalny lokal handlowo-usługowy położony w doskonałej lokalizacji na łódzkiej Górnej, przy ul. Łącznej 28a. To idealna propozycja dla osób prowadzących.

Szczegóły ogłoszenia

107 190 zł1 191 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Proponujemy Państwu na sprzedaż działki budowlane nad jeziorem Gorzuchowskim w miejscowości Wilkowyja koło Kłecka. Przepiękne jezioro rynnowe z głębokością maksymalną 5 m. Z 16.

Szczegóły ogłoszenia

2 229 000 zł69,40 m² 32 118,16 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Atuty: *prestiżowa, nadmorska lokalizacja jedynie 600 metrów od plaży w Gdańsku Brzeźnie; *inwestycja Nadmorski Park - projekt renomowanego dewelopera Invest Komfort o wyjątkowym standardzie;.

Szczegóły ogłoszenia

16 000 €4 000 m² 4 €/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia magazyn o powierzchni 2000 m2 z biurem (istnieje możliwość zwiększenia powierzchni do 4000m2), ożarów Mazowiecki. Standard: posadzka niepylna techniczna 11 doków, brama.

Szczegóły ogłoszenia

2 476 000 zł249 m² 9 944 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:612 m²

Dom premium z widokiem na Śnieżkę | Karpacz | Po generalnym remoncie To tutaj przyjeżdżają turyści z całej Polski, aby choć przez chwilę móc spojrzeć na szczyt Śnieżki. Ty możesz.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł59,21 m² 6 400,95 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie na sprzedaż Lębork - 59,21 m | ul. Bolesława Krzywoustego (okolice zus) Lider Nieruchomości i Finanse prezentuje ofertę sprzedaży atrakcyjnego mieszkania o powierzchni 59,21.

Szczegóły ogłoszenia

178 000 zł881 m² 202,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Działki budowalne W okolicach radzynia Oferujemy do sprzedaży działki budowalne o przeznaczeniu zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej, o powierzchni od 881 m2 do 1340 m2, położone.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł130 m² 34,62 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia klimatyczne mieszkanie - 4 pokoje, blisko lasu Na wynajem wyjątkowe mieszkanie dla osób, które szukają spokoju, przestrzeni i charakteru. Idealne dla rodziny lub osób pracujących.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

565 000 zł50,95 m² 11 089,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji, gdzie wszystko masz dosłownie na wyciągnięcie ręki? To miejsce spełni Twoje oczekiwania! Nowoczesne osiedle przy ulicy Księdza Jerzego Popiełuszki 4.

Szczegóły ogłoszenia

251 900 zł28,30 m² 8 901,06 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Polecamy na sprzedaż wyremontowaną kawalerkę! Mieszkanie znajduję się kilka minut od centrum, położone jest na drugim piętrze w bloku. Na 28,3m2 składa się: -przestronny pokój -kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł3 800 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w Smętowie Chmieleńskim 5 km od Kartuz lokalizacja: działka usytuowana na granicy Kaszubskiego Parku Krajobrazowego w miejscowości Smętowo Chmieleńskie - 5 km od Kartuz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

497 053 zł44,36 m² 11 204,98 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

2-pokojowe mieszkanie z miejscem postojowym | Wrotków, lublin Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni użytkowej ok. 44,36 m , położone na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł247 m² 2 550,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Gnojewo: potencjał Inwestycyjny - Dom 247 m | 3 Niezależne Apartamenty | Fotowoltaika Opis: szukasz bazy pod dochodowy pensjonat lub wielopokoleniowy dom, który urządzisz dokładnie według własnej.

Szczegóły ogłoszenia

702 680 zł63,88 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

3 pokoje | 63,88 m | balkon | komórka 7,43 m | parking w cenie Na sprzedaż mieszkanie nr f1b3 w budynku F1, położone na kameralnym osiedlu o niskiej zabudowie, w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł183 m² 1 579,23 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:95 m²

Na sprzedaż unikalna nieruchomość w Lubini e, na osiedlu przylesie II - funkcjonalny pawilon handlowo-usługowy, który spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających przedsiębiorców. R E.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

720 000 zł40,28 m² 17 874,88 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Uwaga! oferta W programie "0% prowizji". Koszty umowy pośrednictwa ponosi właściciel nieruchomości. Gotowa Inwestycja mieszkaniowa Krowodrza / Prądnik Biały Jasne 2 pokoje z balkonem * Pokój.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł119 m² 2 689,08 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedania proponuję gotowe do wprowadzenia, trzypokojowe, rozkładowe mieszkanie, o wielkości 119 m2, położone na pierwszym piętrze w kamienicy w centrum Wałbrzycha W skład.

Szczegóły ogłoszenia

6 990 000 zł2 008,60 m² 3 480,04 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:3 828 m²

Na sprzedaż dochodowa nieruchomość położona w centrum Krosna przy ul. Tysiąclecia 3. Numery działek: 4/38, 4/37, 4/44 Łączna powierzchnia działek: 3828 m2 Powierzchnia budynku: 2008,60 m2.

Szczegóły ogłoszenia

5 900 zł60 m² 98,33 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem | Mokotów Stegny english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May prezentuje wyjątkowe trzy pokojowe mieszkanie w nowej.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna Labuszewo

Labuszewo,warmińsko-mazurskie

15 000 zł661 m² 22,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 2 działki rolne: - położone w Labuszewie, w gminie Biskupiec, - nr 85/76 (zielona) o obszarze 652 m2, - nr 85/67 (żółta) o obszarze 600 m2, - w kompleksie innych.

Szczegóły ogłoszenia

249 600 zł832 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Jeśli szukasz działki na sój wymarzony dom nad jeziorem-mamy idealną ofertę! Na sprzedaż oferujemy przepiękną działkę nad bajecznym jeziorem luteckim w miejscowośc i lutek, gmina.

Szczegóły ogłoszenia

30 000 zł2 000 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

Ogłoszenie o wynajmie obiektu hostelowego Szczegóły obiektu: typ: pensjonat Powierzchnia działki: 1 ha Powierzchnia całkowita obiektu: ok. 2000 m Liczba pokoi: 23, każdy z łazienką.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł40 m² 65 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajem**dwupokojowe**centrum**wrocław Do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe z osobną kuchnią o powierzchni ok. 40,00 m2 położone w ścisłym centrum Starego Miasta Wrocław/ Rynek; jatki,.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł41,90 m² 6 420,05 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na sprzedaż - głogów, osiedle Śródmieście Na sprzedaż dwustronne mieszkanie własnościowe o powierzchni 41,90 m , położone przy ul. Aleja Wolności w Głogowie. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem

Wołczkowo,zachodniopomorskie

779 000 zł97 m² 8 030,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej | 97 m | podwyższony standard wykończenia miejsce, w którym żyje się lepiej Wyobraź sobie dom, w którym nowoczesność łączy.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł700 m² 1 985,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:990 m²

Woźniakowski Nieruchomości prezentuje luksusową rezydencje z prywatnym basenem i strefą spa w spokojnej części Częstochowy. Całość o powierzchni około 700 m , położona.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł852 m² 340,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną położoną w malowniczej miejscowości Ustronie Morskie, przy ulicy Pogodnej. To idealne miejsce dla osób szukających spokojnej lokalizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł1 200 m² 291,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

| do sprzedania wyjątkowa, niepowtarzalna nieruchomość położona w malowniczej, spokojnej okolicy w Kobylanach. Ofertę stanowi działka rekreacyjna o powierzchni 12 a z niewielką.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł15 298 m² 75,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnych działek budowlanych zlokalizowanych w Olsztynie k. Częstochowy (obręb 0005) przy ul. Polnej 123, 125,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

665 614 zł70,81 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do zapoznania się z ofertą świetnego mieszkania dla Rodziny, na przyjaznym osiedlu, na południowym-zachodzie Wrocławia Opiekun oferty: marta Woźniczka-Opuchlik Nr. licencji pfrn 23867.

Szczegóły ogłoszenia

1 162 000 zł83 m² 14 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:tak

Opiekun oferty: jakub Kruszyński   Oferujemy na sprzedaż lokal użytkowy zlokalizowany przy ul. Kaszubskiej w atrakcyjnej, dobrze skomunikowanej części Wrocławia. Otoczenie nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

175 000 zł945 m² 185,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Okazja - działka budowlana w Siedlcu Zapraszamy do zapoznania się z propozycją sprzedaży działki o powierzchni 945 m2 w Siedlcu, k. Wolsztyna. Nieruchomość położona.