Nieruchomości

238 302 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

Rynek pierwotny

1 110 000 zł145,40 m² 7 634,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:152 m²

Nowoczesny segment z garażem i ogródkiem, marki Struga Segment narożny o powierzchni 145,47 m, z ogrodem 152 m, zlokalizowany w spokojnej, zielonej części Marek. To idealne.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł800 m² 387,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka budowlana zlokalizowana w centrum Krasnego. Doskonała propozycja dla inwestorów. Lokalizacja: krasne, powiat rzeszowski, woj. podkarpackie Powierzchnia: 800 m Dojazd:.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł220 m² 2 495,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:576 m²

Dom wolnostojący, piętrowy, dwurodzinny, w atrakcyjnej dzielnicy Rybnika - Gotartowicach. Przedstawiamy Państu piętrowy, całkowicie podpiwniczony budynek mieszkalny, wybudowany w latach.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

841 787 zł76,54 m² 10 998 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowoczesna inwestycja mieszkaniowa o wysokim standardzie: - elegancka, ponadczasowa architektura - podziemna hala garażowa - balkony i ogródki do mieszkań - lokale usługowe na parterze -.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł36 m² 72,22 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

For details in English language call us or contact via e-mail / sms / whatsapp / Viber / Telegram Do wynajęcia funkcjonalne mieszkanie o pow 36 m , położone na parterze w nowym budownictwie.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł53,78 m² 15 786,54 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Komfortowe i zadbane mieszkanie 2-pokojowe z balkonem i miejscem parkingowym | Warszawa Włochy Na sprzedaż funkcjonalne i bardzo dobrze doświetlone mieszkanie o powierzchni 53,78.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł35 m² 8 428,57 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż jasne i funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 35 m zlokalizowane na parterze budynku przy ul. Przelotowej w Katowicach. Lokal został starannie wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł36 m² 10 277,78 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 36m2 położone na dziesiątym piętrze wieżowca na Wzgórzu Wolności przy szpitalu Biziela. Mieszkanie składa się z salonu z wyjściem na balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł354,20 m² 1 270,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Oferujemy na sprzedaż budynek usługowo-mieszkalny w zabudowie wolnostojącej, zrealizowany w technologii tradycyjnej, niepodpiwniczony, trzykondygnacyjny. Obiekt nieużytkowany, w średnim.

Szczegóły ogłoszenia

399 999 zł572 m² 699,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:626 m²

Mam przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży kamienica o powierzchni zabudowy ok. 286m2, na działce o powierzchni 6,26 ar. Nieruchomość położona w miejscowości Pruchnik,.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł51,70 m² 4 429,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży urządzonego, 2 pokojowego mieszkania o powierzchni 51,70 m2, położonego w Chojnowie przy ul. Witosa, niedaleko centrum miasta i dworca pkp.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł732 m² 954,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:732 m²

Na sprzedaż domy jednorodzinne w stanie surowym zamkniętym - Stobierna k. Rzeszowa! Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży domów jednorodzinnych położonych.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 000 zł360 m² 6 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Na sprzedaż przestronny dom 360 m z ogrodem 1100 m | Gołków, k. Piaseczna Polecam dom o powierzchni 360 m położony na działce 1100 m w spokojnej i zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł100 m² 4 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:4 600 m²

Na sprzedaż klimatyczne siedlisko o powierzchni działki około 4600 m (z możliwością wydzielenia innej wielkości według potrzeb Nabywcy) położone we wsi Berżałowce w gminie Sejny.

Szczegóły ogłoszenia

36,73 zł/m²490 m² 18 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Obiekt biurowo - usługowy w Złotnikach Obiekt biurowy 350 m2, warsztat 140 m2 na działce 2420 m2 Pełne media Pożądana okolica Zapraszam do zapoznania się z ofertą atrakcyjnej nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 000 zł260 m² 8 846,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:594 m²

Na sprzedaż funkcjonalny dom wolnostojący, z kameralnym ogrodem położony w spokojnej, zielonej części Gdańska - Osowie, przy ul. Gnieźnieńskiej. Budynek z 2004 roku, z garażem.

Szczegóły ogłoszenia

362 180 zł1 393 m² 260 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka Łochowo |1393 mkw| wz | ogrodzona Na sprzedaż działka o powierzchni 1393 mkw. w centrum Łochowa. Media: woda miejska, studnia, światłowód, kanalizacja, prąd, gaz przy granicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

887 018 zł75,71 m² 11 716 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Zakup bez pcc i bez prowizji dla biura nieruchomości! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 75,71 m2 położone na parterze w nowo powstającej.

Szczegóły ogłoszenia

3 700 zł51 m² 72,55 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nova Capital ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę wynajmu mieszkania o powierzchni 51m2 w doskonałej lokalizacji, w prestiżowej inwestycji przy ul. Wita Stwosza. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł3 584 m² 125,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

W ofercie sprzedaż działki o powierzchni 3584 m2 w miejscowości Węgorzyno, zachodniopomorskie. Działka nr 601/9 obręb 0003 jest położona przy obwodnicy Węgorzyna (trasa nr 20).

Szczegóły ogłoszenia

1 510 000 zł308 m² 4 902,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Chrząstawa wielka / wrocław okolica / dom jednorodzinny wolnostojący / działka 1600 M2/ pompa ciepła atrakcyjny I funkcjonalny jednorodzinny dom wolnostojący Z poddaszem użytkowym Parterowy.

Szczegóły ogłoszenia

558 230 zł43,71 m² 12 771,22 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Komfortowe, 2 pokojowe mieszkanie z dodatkowym poddaszem w nowoczesnej inwestycji położonej w zielonej dzielnicy na poznańskich Naramowicach. Ostatnie mieszkanie, zwolniło się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 027 410 zł74,45 m² 14 800 zł/m²

 

Piętro:11/41

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

W rzeszowie realizowana jest wyjątkowa inwestycja deweloperska. Powstaje zespół dwóch budynków. Niższy 18-piętrowy budynek N oraz wyższy 41-piętrowy budynek W. Jego wysokość.

Szczegóły ogłoszenia

47,98 zł/m²416,80 m² 20 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal usługowy w ścisłym centrum - możesz zacząć od zaraz Lipowa to lokalizacja idealna na Twój biznes i nowe miejsce w sercu miasta! Lokal usługowy usytuowany w klasycznej.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²120 m² 4 800 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

ul. Wrońska, bronowice Do wynajęcia powierzchnie biurowe, biurowo - produkcyjne. Lokale do własnej adaptacji Lokal usytuowany na 1 piętrze. Wewnątrz budynku winda towarowa. Pod lokalem znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł25 m² 12 600 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedania Mieszkanie z antresolą zlokalizowane na wysokim parterze w Kamienicy w świetnej lokalizacji Katowic przy ul. Świętej Barbary. Najlepsza lokalizacja w Centrum oraz przy.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł36 m² 69,44 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Gumieńce bardzo ładne małe przytulne mieszkanie 2pokojowe o pow.36m2 położone na 2piętrze w apartamentowcu z windą z 2017 roku.Kuchnia połączona z pokojem z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 600 000 zł132,11 m² 12 111,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:302 m²

Młodnik Bukowska II oraz III etap | Nowoczesne domy szeregowe | Ławica Już w sprzedaży II etap bestsellerowej inwestycji Młodnik Bukowska w nowej, odważnej odsłonie. Kameralne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

417 000 zł50,47 m² 8 222,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Odkryj swoje nowe, komfortowe gniazdko w doskonałej lokalizacji! Prezentujemy przestronne, dwupokojowe mieszkanie o przemyślanym układzie, które przeszło remont. To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł52,30 m² 7 629,06 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Optima zaprasza Państwa na prezentacje wyremontowanego mieszkania z dwoma balkonami. Lokal znajduje się na 1 piętrze kamienicy ocieplonej w okolicy Małej Poczty.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł268 m² 5 186,57 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do sprzedania wynajęty budynek biurowo - usługowy o powierzchni użytkowej 269 m2 położony w okolicy ulicy Turystycznej w Lublinie. Oferowana nieruchomość położona jest na działce.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł3 000 m² 163 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 3000m 2 zlokalizowana w Kliniskach Wielkich. Sprzedający nie występował o warunki zabudowy, jednakże są one do uzyskania. W okolicy budują się.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł94,18 m² 12 741,56 zł/m²

 

Piętro:3/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1953

Na sprzedaż wyjątkowe, klimatyczne mieszkanie z potencjałem położone w historycznej części Ursusa (kiedyś ten obszar nazywał się Stary Ursus, dzisiaj Skorosze), przy Placu 1905 roku.

Szczegóły ogłoszenia

871 024 zł41,63 m² 20 922,99 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Wyjątkowe, eleganckie mieszkanie z jedną sypialnią w kameralnej inwestycji na Pradze Północ przy stacji metra Szwedzka [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to.

Szczegóły ogłoszenia

308 640 zł1 286 m² 240 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka z panoramą Karkonoszy - Kostrzyca 1286 m , działka nr 413! Na sprzedaż unikatowa działka o powierzchni ok. 1604 m , położona w malowniczej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

795 000 zł85 m² 9 352,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 288 m²

Dom na sprzedaż z dużą działką - Kostrzyn, ul. Mickiewicza 28 Na sprzedaż dom jednorodzinny położony w Kostrzynie przy ul. Mickiewicza 28, usytuowany na przestronnej działce.

Szczegóły ogłoszenia

66,67 zł/m²30 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal o powierzchni około 30 m2 położony na I piętrze znajdujący się w budynku przy ul. Świętopełka. Nieruchomość posiada własny parking, przypadający dla wynajmującego jedno.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Szczecin,zachodniopomorskie

610 000 zł88,50 m² 6 892,66 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Zapraszamy do zakupu mieszkania położonego w centrum Szczecin! Ta doskonale usytuowana nieruchomość znajduje się zaledwie 600 metrów od Bramy Portowej, 350-800 metrów od Wydziałów zutu oraz 850.

Szczegóły ogłoszenia

298 000 zł52,30 m² 5 697,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Agencja homeserwis nieruchomości Ostrowiec Świetokrzyski ul.Iłżecka 23 wystawia do sprzedaży funkcjonalne mieszkanie po remoncie o powierzchni 52,30 m2 przy ul. Sienkiewicza w Ostrowcu Św.,.

Szczegóły ogłoszenia

6 990 zł580 m² 12,05 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:-

| bez prowizji- do wynajęcia dwie hale magazynowo- produkcyjne o łącznej pow. ok. 600 m 2. Hale o max wysokości ok. 5m, dostępne z rampy. Okna pcv, klimatyzacja. Dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł2 467 m² 141,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna na sprzedaż - Czarnówko | 2467 m | Idealna pod działalność usługową i handel Jeżeli szukasz miejsca pod rozwój biznesu w dynamicznie rozwijającej się części.